Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 ... > Következő >> Végére

© BRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 13:10:03 (46334)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 12:56:02 (46333)
Köszönjük! Viszlát!
[előzmény (46332)]

© BRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 12:33:14 (46332)
én vagyok hófehérke és telbe verek mindenkit

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 09:55:19 (46331)
Hú most hogy ezt írod, jut eszembe két dolog is.

1.: Uncsinővéremnek úgy lopták el a bicaját még 2003-4 tájékán, hogy hazament suliból, lepakolt, evett 2 falatot, tornacucc fel (teniszezik), szalad le, majd az orra előtt pattant fel a csávó rá és vitte el. Futott utána egy darabon, mert sportos eléggé, de ugye lehagyta a picsába bicajjal az ürge. Pedig 4-5 hónapos volt a bringa.

2.: Ez még általános iskolai időmben volt. Bátyámnak volt egy viszonylag fasza Shimano bicaja. Bent tárolta a lépcsőház tárolóban. Egyik reggel elvitték a bicajt, de úgy, hogy semmi feltörés, semmi feszegetés nem volt a záron, még VISSZA IS VOLT ZÁRVA!!! Aztán pár hétre rá átment nagybátyámmal Békéscsabára kocsival és az egyik utcában ahogy mentek megtalálta a saját bicaját egy kocsma előtt. Vártak vagy negyed órát, de senki nem jött, ekkor nagybátyám elővette az erőfogót ami pont nála volt, lakatot levágták, kocsiba bepakolták és jöttek haza! :) Ülés meg a markolat volt más rajta, de nem tudom azokat minek cserélte le, mikor viszonylag újak voltak és minőségiek. Ha el akarja rejteni, akkor a vázat meg a kereket cserélné le a vadbarom, mert az volt a legjellegzetesebb.
[előzmény (46329)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 09:40:49 (46330)
Faszt! Giroszkóp kell bele, aztán mikor dőlnél, utánaegyenget és visszaállít egyenesbe! :D
[előzmény (46326)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 09:35:56 (46329)
Bringalopást én is átéltem már. Beugrottam barátnőmhőz pár percre (semmi nyalakodás) és mire kiértem sehol semmi. Aránylag elég forgalmas kis utcában lakik, sajnáltam is iszonyatosan.
Apám haverja meg szinte 3x vagy 4x "lopta" vissza a cigányoktól a bringáját egy nyár alatt :)
Budapesten volt melóhelyemnél (Nagymező utcánál) az ülésekre utaznak nagyon. Pedig van kamera meg vak portások! hm

© 911válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 09:20:16 (46328)
dzsízusz, kb annyira írtam, hogy begörcsölt a kezem aztán lett belőle egy kb 10 soros iromány, ti mikor ilyen másfél oldalakat gépeltek akkor szabadnapot vesztek ki vagy mi? :D

amúgy a cigánybandaa nem tudom, hogy ellopni vagy csak feltörni akarta a kocsit, ezt még hozzá akartam tenni, csak elfelejtettem

© 911válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 09:18:42 (46327)
autólopás témához:
2 vagy 3 éve mentem haza kutyával éjfél körül aztán itt tőlünk 2 utcára még messzebbről láttam, hogy három fickó egy kocsi mellett álldogál. aztán ahogy közelebb értem láttam, hogy igencsak nem beszállni akarnak, hanem befelé nézegetnek az ablakon. megláttak és hirtelen igencsak sietős lett nekik, úgyhogy elkezdtek abba az irányba menni amerre én is mentem. közben meg ahogy odaértek egy mellékutcához intett az egyik a kezével és onnan is kijött egy fickó. gondolom ő őrködött. mondjuk jó nagy sutmyók voltak, hogy a főút felé nem is néztek, én is már majdnem mellettük voltak mikor észrevettek, a kis utcán amin meg kb nappal sem jár senki figyelik :D utána hívtak egy rendőr ismerősömet, mert előtte pár órával láttam, hogy bent ül a járőr kocsiban, de nem vette fel. aztán 107, 2x, egyszer foglalt, egyszer meg kb 1 percig vártam az ürgére de semmi, úgyhogy meguntem aztán leraktam. mondjuk talán jobb is, most olvastam indexen, hogy hogy meghurcoltak egy tanút.
http://index.hu/belfold/2013/04/12/igy_alaznak_meg_egy_tanut/

ilyenben is volt részem, egy társaságból pár suttyó összeverekedett aztán odamentem, mert már a földön fekvő eszméletlen haverját taposta a gyerek. de háromszor rávonyítottam aztán elindultam felé, de akkor abbahagyta, pedig ha odaérek hozzá akkor földkörüli pályára állítom az hétszentség mert már geciideges voltam:D aztán lett hívva egy mentő a gyereknek (rendőr nem) de a rendőrség ott volt negyed óra alatt és még engem baszogattak, mentők meg kijöttek kb egy óra után és el se akarták látni, mert hogy részeg volt. az nem nagyon zavarta őket, hogy ájultra verték épp az előbb. aztán az lett a sztori vége, hogy én voltam rendőrségen meg bíróságon... néha amúgy látom az utcán az elkövető gyereket, de átalában illedelmesen nézi a földet, meg biztos gondolja magában, hogy "jéééé de sok hangya van itt a földön, biztos eső lesz" vagy nemtudom :D

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 08:34:05 (46326)
részegségi állapotot is kéne :)
[előzmény (46325)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 07:33:56 (46325)
Ha a bicajodat úgy használod, hogy mész vele és ott is hagyod az épület előtt valahol, akkor nem szabad drága bringát venni. De ha olyanok vagytok mint én, hogy előveszed, mész és sehol nem hagyod ott csak max. munkahelyen őrzött területen, épületbe beviszem, de utcán sosem, akkor lehet drágábbat is. Én pl. nem hagyom kint sehol, mert akkor tuti elvinnék.
Még van mit vásárolgassak a kerómra. Most pl. szülinapomra kaptam egy km-órát Csillustól, mutassa még a szívritmust is. :)
[előzmény (46317)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 07:30:36 (46324)
1.: Azért volt némi 8-as abban a kerékben. :)

2.: Csipkebokor (hím)vessző

3.: Jól látom hogy a videó elején és végén az elsőkerék gyorszárát kulcsal "tekergeti"? Annak az a lényege, hogy kézzel rá lehet szorítani, nem kell szerszám. Vagy épp ez itt a lényeg, a jelenet? :)
[előzmény (46317)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 07:18:44 (46323)
Na ná! Ki a fenét érdekel, hogy két csaj nyalja egymást intim? Csak a bringa
[előzmény (46315)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 19:16:02 (46322)
http://www.borsonline.hu/20130410_fekaliaval_fejezte_ki_velemenyet_a_hivatalban

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 19:02:14 (46321)
engem is kezd érdekelni a téma, lévén hogy még a megakritikus Geek-ek sem húzták le, bár ugye említettek egy csomó lopásos tézist :)
http://geekz.blog.hu/2013/04/10/feledes_342

index filmrovatáról meg egyáltalán ne beszéljünk, mert mikor volt az egyáltalán mérvadó, kérdem én?! pff....
[előzmény (46318)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 18:35:26 (46320)
MR PYTHER! :xD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 18:34:39 (46319)
Ezaz amúgy, szarul is fogalmaztam! Én is szeretek bringázni, csak ilyen jókora 3256235 milliós hyper faszomokat nem vennék. De tényleg jobb a közlekedés - pl ismeretes, főként a Lánchídon itt, amit szaros lovaskocsikra terveztek, nem a mai közlekedésre, azt ott kell szopni benne ilyen 5 órákat, a dzsuvás alagútról meg már ne is beszéljünk ugye.

Csak én ilyen tróger biciklis vagyok, el el megyek ugye, lásd exeim is viszem mindig biciklitúrára. De nem ilyen milliós fosokkal. Wolfnál is mikor voltam, tökéletesen beértem azzal a 'öregnéni vásárol tojásokat a boltba, elől kiskosárral' féle biciklijével amit kölcsönadott, hogy azzal menjünk le el köröket róni Gyulán:)

Jó dolog a bringázás bizony, de ilyen megszállottként én se tudnám űzni. Ezek a DH-sok is, mi a töcsöm értelme van ennek: nézem ott néha mikor Libegővel megyek fel, ott suhannak le a sárba, meg a retekbe, és hetek alatt több százezer ftot csesznek el kerekekre, ugratókra, azt időnként egyikmásik jól pofára is esik, és foghíjasan gyönyörgészik.... (Ha már extrém sport, én inkább a BASE jumpot választanám, vagy jetskyt, nem ilyen hurkafaszságokat, ilyen retkes földutakon ugrászni)

Mi brinkáink amúgy hátsó kert végébe levő szuterén részbe van, indokolatlan nagy vasajtóval bebasszintva, szal azt aki feltöri, annak egészségére amúgyis.:xD Kb olyan mint egy bunker, azt kinyitni bazz, az a szép móka aztán még a hozzá tartozó mágnes kulccsal is.
[előzmény (46317)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 18:25:55 (46318)
Filmklub - rovat:

Hopp hopp, Wolf kedvéért, a "felső emeleten nyitvahagyták az összes csapot, és vízesés lett" c.film már fent van ingyér!:)
(Jellemző, hogy tegnap volt a premier, egész jó minőségű ahoz képest!) Bár csak belekukkantottam egyenlőre, de jó ez kérem!

http://filmespolc.hu/feledes-2013-letoltes-ingyen/

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 17:47:41 (46317)
én bringabuzi vagyok, mármint abban az értelemben, hogy nap mint nap azzal járok be melóba, meg elég sok helyre is, szabadidőmbe is letekerek bizonyos távokat, szóval szeretem, nah. viszont ebben a mai elbaszott világban tutira nem vennék magamnak sokezerért valami menő cangát - még ha szintekkel is jobb - mert kuvára félek, hogy pár napra rá ellopnák, tönkreteszik etc. biztos pesszimista vagyunk, csak sajnos ez látom...

érdekes mód amúgy más országokban (német, holland stb.) az emberek simán kint hagyják, no lakattal, és basznak ellopni...

+ én ilyen bringa-turkálókat létesítenék, ha sok pénzem lenne. bemész kosárral, aztán válogatsz a használt, vagy behozott alkatrészek között, kis műhelybe fel is próbálhatod aztán, mármint a biciklidre :)


ja, és ha már témánál vagyunk :)
[előzmény (46310)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 17:41:28 (46316)
holnapra valami fasza extrém bebaszást terveztünk Komárnóban Ritával meg Macsekkal, amolyan "elmegyünk a koncertre, de kurvára nem érdekel minket a zene" típusú projektet, amit általában Authis és kollektívája szokott abszolválni :)

vasárnap meg ha mind1 jól megy, fosmásnapos készen irány a Bakony, bizonyos muzikális projektek végett (meg persze pájinka!) ami ha jól sül el, veletek is megosztom, wehehe :)

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 17:40:05 (46315)
Hát igen, valószínűleg kihallattszódott... De te is a bringát lopnád el, ugye?:)
[előzmény (46313)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 17:23:04 (46314)
Ez egy kifordított kamurendőrség ami itt megy, és kész. Velem életembe nem tettek olyat amit meghálláltam volna. Én csakis sértett voltam ugyan, ugyebár a dárk talis Moszkvatéres késes eset - ott elslattyogott a késes pali, térfigyelők helyett csak ilyen üres búra, széttárt karok, 'jaaa bocs'. Vágás azóta is az ajkamon virít hegként... Másik eset: szintén frekventált övezetbe, Deákon veréssel egybekötött rablás - tárcámnak annyi. 5 éve volt, lófasz az eredmény.
Nem értem miért van ez: ilyen tutyimutyi "szolgállattal" várnak közbiztonságot?
[előzmény (46312)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 17:04:19 (46313)
Két csaj leszbizik egy olyan házban ahol nyitva a kapu, még én is bemennék baszod! :D
[előzmény (46312)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 16:42:54 (46312)
Ez a bringalopás tényleg nagyon buzi dolog. Nekem is ellopták a teraszunkról. :( Jó amúgy én is fasz voltam, mert nyitva volt a kapu, DE!!!! Otthon voltam a barátnőmmel épp fönt lezbiztünk a szobában, üvöltött a zene, hangosan röhögcséltünk, és nyitva volt az ablak is. Szóval nem ám így éjjel, mikor már mindenki alszik, a faszt! Így pofátlanul, estefelé, mikor még ébren voltunk. Akkor vettem észre, mikor mentem le becsukni a kaput. Annyira dühítő... Ráadásul nagyon jó környéken lakunk, egyetlen olyan ház van 2 km-es körzetben, ami gyanús, és tuti, hogy azok a csöves cigányok lopták el... Felhívtam a rendőrséget, ezt szebben fogalmazva el is mondtam, erre a válasz:
"Akkor menjen és nézze meg, hogy ott van -e!" Bazzeg 2 21 éves csaj sötétedés után, egyedül menjen el a cigány házhoz reklamálni, hogy dikk add vissza a bringám???!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 14:58:48 (46311)
Ó ez így megy bizony! Frankón mondom, pl ha egyszer betörőt észleltek a lakásodba, sokkal jobban jártok, ha úgy hívod fel a rendőrséget, ilyen dumával,hogy 'megöltem a barátnőm, 50 kés-szúrással, megbántam, jöjjenek ki" - mintha így hívod őket fel hogy 'jaj, betörő van a lakásombaaa' - mert basznak kijönni, vagy ilyen váróra tesznek, meg majd ilyen 5 óra múlva arra poroszkál pár ilyen taknyos fika rendőr.

Inkább jobb ez, mert 5 perc alatt ott lesznek már ekkor - jó oké, lebasznak, sőt még tán fel is jelentenek, hogy mit kell kamuzni - de inkább leszek sitten, mint a temetőbe valami agresszor cigány által...

Egyébként nincs új a nap alatt. Épp Kurucon olvastam imént, hogy vmi politikus lányát meg akarták erőszakolni. Jó pár száz komment ecseteli lent, hogy a buznyák rendőrök egész addig megpróbálták LEBESZÉLNI a lányt, hogy feljelentést tegyen, dettó a jólismert "á úgyse lesz meg" dumával, egész addig míg rá nem jöttek, hogy opppáré ez bizony egy fideszes képviselő lánya, hajjaj, azért ez ciki lenne. Ez egyszer végzik a dolgukat a kopók most ott Pécs környékén, befosva a közfelháborodás miatt...
[előzmény (46308)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 14:49:16 (46310)
Hát ja, muter is úgy kapta ezt még céges autóként amit elloptak, hogy jó 7 évesen, előtte már vagy 3 emberkéé volt.
Használt autó piac az megy bizony: megveszed, valami suttyom pöcs szervízbe elviszed - mint pl itt a legendás autószerelő szomszédom is, aki félig ilyen stikába nyomja, de itt az egész kerületnek kb - becsületes fickó, zicher ő nem ilyen tolvajosdi, - annyi hogy 'barátilag' csinál meg mindent, számla nélkül olcsón. És JÓL, sosincs rá panasz, imádják is a környéken mindenki. Nemvéletlen nem tolta fel senki se, rohadt gyorsan megcsinálja jó olcsón és tartósan. Dehát ki nem stikázik manapság ugye. És akkor végeredménybe fél millákat is spórol az ember ilyen körökkel.

Hát én ilyen bringa buzi se vagyok mondjuk, én pl nemtudom felfogni, egyesek hogy képesek ilyen autókat megszégyenítő árakba bringákat venni. Normafára menet látom ezeket az újgazdag DH-sokat pl, ilyen X-faszom azzal a rugós fossal benne ami alapból csak úgy 200 ezer kb, amivel ugratni lehet ugye - dehát kinek mi a hobbija ugye. Én meg ugye a nőimre baszok el ennyi pénzt, meg ivásra :xD
Jól elvagyok én a félrozsdás Magellan bringámmal -aki azt ellopja annak egészségére.:xD
Bloginnak még fel is ajánlottam pár hónapja full ingyen a Tolvajkergetők számára Fácsén, de válaszra se méltatott az ügyet illetően...:xD

Ez a "kiállításról visszamardt" amúgy nagyon gyenge duma, naja jópofa marketing fosás... Megnézném én alkalomadtán azt a 'kiállítást'... Ez kb egyenlő hogy 1: akkora szar, hogy már ott se kellett senkinek, 2: valami ilyen teszt változat, amivel ha mész 1 kört akkor beleáll a segglukadba az ülés, szétesik a váz, stb.
[előzmény (46309)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 13:42:39 (46309)
Picit visszatérve a megkárosításomra.:

Nem tudom ki mennyire jártas az autókban, autóvásárlásban, de idehaza nagyon sok használt autót úgy árulnak, hogy "öreg házaspártól, keveset futott, csak bevásárlásra használt, jól karbantartott...", de ezt láttam már hatalmas fekete több tízmilliós tepsimercinél is, aminek sötétített ablakai voltak, csúcs hangrendszer kíséretében és drága alufelnikkel alatta.

A bicajoknál meg az járja mostanság, hogy "új vagy keveset használt, KIÁLLÍTÁSI DARABRÓL VISSZAMARADT". Ez most a szójárás, hogy kiállítási darabon volt, vigyáztak rá meg minden. Ezeket a gyártók utána hagyják sorra elkallódni meg elveszni, mi? Sokszor még hozzá is teszik, hogy KÜLFÖLDI KIÁLLÍTÁSRÓL JÖTT EGYENESEN. Vagy inkább egy Budapesti külterületből lopták egy bicajjal együtt.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 13:30:12 (46308)
Van az a poén ugye, hogy a fószer kihívja a rendőrséget, hogy éppen pakolják ki a garázsát betörők, a telefonba a rendőr meg mondja, hogy jelenleg nincs szabad autójuk, de várjon türelemmel. Pár perc múlva megint hívja a rendörséget
- Megint én vagyok. Most már ráérnek, mert kimentem és puskával mindenkit agyonlőttem. Helyszínelni ráérnek később is. Nem telik el 5 perc, 5 szirénázó rendőrautó bevág a ház elé és elkapják a betörőket. Az egyik intézkedő rendőr meg kérdezi, hogy miért mondta hogy mind lelőtte, mire a válasz?
- Na ugye hogy van szabad autójuk!!!

Mondtam is bátyámnak, hogy valami ilyet kellett volna bejelentsen, hogy ellopták a kocsiját, de utánuk ment és leszúrta mindet egy késsel és visszavonszolta a helyszínre, de ráérnek helyszínelni, hogy akkor mennyi idő kelleltt volna hogy kiérjenek?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 09:45:06 (46307)
Ez bizony szervezet bűnözés a javából ja... Főleg kocsilopásoknál. A zsaruk egy része is kurvaélet hogy kap fejpénzt ezekért hogy kuss legyen, mert ezek milliós nagyságrendek már. Linda autója se került meg sose, azt 1 éve lopták el. És bár Óbudai, de kísértetiesen hasonló volt ott is a rendőrség mentállja: "Á nyugodjon meg asszonyom, sajnos ez már nem fog előkerülni, jobb ha beletörődik" duma dettó! Érdekes dolgok ugye ezek. Pedig egy kocsi nem egy szaros gyufásdoboz ami csak úgy eltűnik... Ilyenkor kell ugye ilyen beépített sutyi műhely ahol a sorszámot átütik benne, X új rendszám, meg új üvegek is.

Hát sose hittem volna, hogy egyszer mi is részesei leszünk kocsilopásnak. TC is írta ugye, a Tolvajkergetőkön, hogy a 90-es évekbe volt nagy divat ez a kocsilopás, mára már nem éri meg, mert ugye új riasztórendszerek, stb, meg ezek a felismerők: ugyanis a traffipaxok zöme is csak elvétve a gyorshajtást figyeli, azok igazából rendszám leolvasó azonosítók. De tessék. Most így jártunk mi is.
És szarik rá a rendőrség.

JA ÉS, amúgy tegnap amit kitettem, rendőrségi idézés is kiderült, hogy erről szól amúgy tanúzásként beidézésre: Ez is milyen jófejség amúgy, így suttyerba küldenek egy papírt. Anyám mondta hogy csak sima tanuzásként hívnak be, hogy 'nem e láttam valamit' mert ugye a házunk olyan, pont az én ablakommal van szembe az a rész ahonnét elvitték.
Hát nemtom mi a faszomat, vagy hogy adjam ezt elő, ugyanis ugye emlékezetes, aznap nálam Dannel olyanszinten bebasztunk itt hétfőn, hogy elaludtunk a picsába, másnap ilyen 4-ig szunyókáltunk kb, arra nem keltünk volna fel hogy ha valaki vízzel locsol minket. :xD Szóval filózom én is, most majd mondjam ezt a yardon, hogy "hát kérem úgy berúgtam egy cimborámmal, hogy csak na, névnapom ünnepeltük, és nem láttunk semmit."

Mellesleg nálunk is kibaszott rejtélyesen tűnt el ez a kocsi... Én itt a halál redvás faszán lakom ugye, olyan utca ami egyirányú és az egyik vége lépcsőbe torkollik, balra lefelé lehet csak menni - jobbra meg zsákutca van. Szóval ki az isten fasza járt erre. És miért ezt a szar 7 éves Zafirát vitte el, mikor tele van az utcánk ilyen 12 kerületi menőjenő kocsikkal még ráadásul.

A helyszínelés meg abból állt, hogy 2 ilyen taknyos frissen végzett kb 19 évesnek kinéző rendőrpöcst ide kiküldtek, akik így hümmögtek, hogy itt nem lehet mit tenni, meg az arcukat vakarták végig, hogy "úú nahát, ilyenek megtörténnek?"... Pff.
Jut is eszembe kb ilyen szintűen:
[előzmény (46306)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 09:07:23 (46306)
Igen, ahogy mondod. Nem nagy értékről van itt szó, hanem inkább a tudat, hogy aljas szemét, sunyi módon tette mindezt. Mindig volt benne egy kis rizikó, hogy bátyámék nem értenek hozzá, aztán azt kapnak amit átvesznek. Nekem volt egy megérzésem (isteni sugallat) a gumik átvétele előtt, hogy a csávó valamit sunyizni fog. Leírtam mindent sógornőmnek (márka, méret, szín), csak a típust nem. :( Szóval én is elbasztam, de ettől még nem kellett volna sunyi módon elraknia a pénzt. Mert elment bátyámék, ott sógornőm épp hívott, majd a srác szinte kikapta a kezéből a telefont mondván, hogy majd beszél velem. Persze a telefonba azt mondta amit hallani akartam. Majd a kifizetés után el is tűzött a picsába nyomban. Rendőrség ezzel nem foglalkozna, mert ki a faszt érdekel hát, meg biztos az jönne ki hogy óvatlanak voltunk és a mi sarunk és még nekünk kellett volna fizetni a csávónak kártérítést rágalmazásért.

Autó ügyben akkor nektek sincs semmi jó. Ugyan ezen bátyáméknak tavaly szeptemberben lopták el a Volkswagen Sharan-jukat érdekes módon. Reggel felkelt, gyerek üléseket beszerelte (kurva drága, német minőségi gyerekülések, darabja 100.000Ft), elment 2 utcával arrébb a munkahelyére, megállt a cég előtt. Bent volt egy órát, ekkor megérkezett a kollégája, hogy oda parkolt az övé mellé. Még 10 percet maradt bent, majd mikor kiment kocsi semerre. Még gondolkodott is, hogy biztos reggel kocsival jött, nem bicajjal!? Szóval az egészet 10 percen belül követték el, a kocsin elektromos központi zár volt, riasztó nem.
Aztán bejelentette a rendőrségnek, mondták, hogy egy órán belül kiérnek. Aha, a rendőrség 3 óra múlva felhívta tesóm, hogy inkább neki kéne bemenjen, mert nem tudnak mivel kimenni (Tudod, minden járőr kint van, azok meg nem mehetnek hajajjujujj). NEKI BEMENNI? De a kurva anyátokat, nem a kapitányság irodájából tűnt el a kocsi, hanem innen!!! Itt kéne helyszínelni nem? Ki se mentek azóta sem. Jól lebaszta őket, de semmit nem ért el vele, mert már majdnem bevitték. Jah, igen, erre meg egyből lenne járőrük, ha egy megkárosított üvöltözik a rendőrséggel. Pfffffff.
Bátyámnak meg van pár nyomozó és rendőr ismerőse, akik meg azt mondták neki, hogy ne is nagyon nyomozzon egyénileg, mert ő fogja megütni a bokáját (ő fog rosszabbul járni). Feltételezhető az ügyben a korrupció vagy ha az nem, maffia érdekeltség. Na meg milyen az már, hogy minden kocsilopásnál azt mondják a károsultaknak, hogy "igen, van egy éppen olyan kocsikra szakosodott banda mint az Önöké...", mert persze bátyáméknál is ez volt. Igen, a szakosodás a rendőrök, arra szakosodnak hogy tanácstalanul álljanak mikor ilyen van.

A leges legjobb megoldás erre London. Neten volt egy videó. Jól figyeljetek: 500.000 (ismétlem ÖTSZÁZ-EZER) térfigyelő kamerát helyeztek ki a belvárosban és a külváros fontosabb csomópontjaiba. Ezek 24 órában olvassák le az autók rendszámait, ha valamelyik körözve van, akkor rögtön szól a központnak + a legközelebbi járőrnek. Iszonyat rendszert kellett kiépíteni, mocsok drága volt, DE 70%-al visszaesett a gépkocsi lopások száma valamint 3 éven belül visszahozta az árát!!!!!!
EZ NEM ÉRNÉ MEG ITT NÁLUNK??? Nekünk nem érdekünk hogy ne lopjanak kocsikat????
[előzmény (46301)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-12 09:05:16 (46305)
jessz
http://index.hu/tudomany/2013/04/11/es_megis_fontos_a_kacsapenisz-hossz/



Elejére << Előző < ... 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 ... > Következő >> Végére