Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 14:22:12 (46184)
Tuti megkérdezném kereken, hogy mi is vagy neki valójában. Barát vagy csak egy kisegítő?! Sajna sok ilyenbe futottam már bele mert, voltam olyan hülye kedves, hogy bármiben segítettem. Idővel szépen szelektáltam ezeket az emberkéket :)
Na, szóval ezt meg kell dumálni mert csak piszkálni fogja a lelked!
[előzmény (46168)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 14:17:07 (46183)
Náci dolgok is fordultak elő divatban.
Pl.: VW-esek, motorosok előszeretettel használják visszapillantónak a vaskereszt alakot:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/31VW8w4ATEL._SL500_AA300_.jpg

Aztán a vw sas logo:
http://cdn2.bigcommerce.com/server1500/ac84d/products/488/images/1102/AUT-VKS-002__24495.1315549977.400.400.jpg

Meg a náci rohamsisak motoros bukósisaknak:
http://b.vimeocdn.com/ts/504/139/50413966_640.jpg

Amiben nem vagyok biztos, de az oldalkocsis motor is a nácik után maradt fent. Úgy értem előszeretettel újítanak fel az akkori németországban használt motorokat:
http://www.jedinews.co.uk/images/news/articles/llw17.jpg
[előzmény (46181)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 14:13:57 (46182)
Ezt annyira nem vágom...ha, engem is temetnének akkor a szerb himnusznak kéne szólnia? Anyám részben szerb+bulgár, apám magyar. 2003óta vagyok kettős állampolgár. Na,de nem értek én ehhez.
Bár rohadtul nem díjanznék semmilyen himnuszt a temetésemen:)
Holokauszt és hasonló társai meg tényleg marha unalmasak már! Miért kell állandóan ezen lovagolni meg nyavalyogni. Kész,vége,elmúlt! (:
[előzmény (46172)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 14:00:06 (46181)
ez mondjuk nekem is kurvára bassza / baszta a csőrömet. mert a baloldali komcsi szarságok tök legitimek (diszkós fasszopók egy időben ilyen egyen CCCP pólókba virítottak), Csigavára pólókba mega "zalternatív értelmiség", átszellemült pankok stb., lényeg hogy ebből egyfajta divathullám kerekedett.

na most ha valaki megjelenne "Gut.Besser.Hitler" pólóba vagy bármilyen WWII nácis cuccot viselne, önkényuralmi jelképet, egyebet, akkor egyből hűha, hogy mered, jön a rendőrség, elvisznek, betiltanak etc.

másik dolog, hogy tényleg durvább halálozások voltak a Sztálin rezsim alatt a gulágokba - pedig azért az is elég brutális halál -, csak az valahogy az idők során el lett felejtve, szőnyeg alá söpörve, és mindenki mindig mindenért a nácikat veszi elő, mint a fő-fő-tömeggyilkosokat. és a komcsikat ki fogja bíróságra citálni, megbüntetni, ki fog azokért a szerencsétlenekért harcba szállni?! jah, hogy nem voltak zsidók, csak átlagemberek - akkor senki sem fog semmit tenni :S
[előzmény (46167)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:57:48 (46180)
Ez egy furcsa dolog. Először is, az életművészek vagy sima művészek sosem voltak tiszta emberek, bár a mai korban már a hülye, idióta, kiszámíthatatlan és érthetetlen embereket is le "űvészezik". Na mindegy, a lényeg, hogy a művész lelkű emberek sosem százasok. Mindig ilyenek amiket mondasz, valami geg van mindegyik fejében, még ha nem is vetted észre.
Én nem adnék neki pénzt többet, még ha nem is vársz el érte semmit, de a lelked mélyén sztem mégis örülnél, ha viszonozná a kedvességed, csak ő szarik bele. Vagy kedveled annyira, hogy te szarsz bele, pedig nem kéne, mert már most hozzászokott. Zülleni meg mindenki tud, nem kell ehhez művészet, csak szeress szívni vagy inni.
Ha meg annyira jóban vagytok, ülj le vele beszélgetni, hogy vegye észre magát, mert ez így szar. Kedveled és éppen ezért ti beszéljétek meg, mint más vele.
[előzmény (46168)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:57:20 (46179)
En vagyok az nyuszibogyo:) azt hittem a Daemona eleg arulkodo lesz.:) amugy nem szerelem. A szex es a szerelem abszolut nem fugg ossze. Szeretem, de tenyleg nem szerelemmel. Na mindegy. Bekaphatja.
[előzmény (46174)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:54:19 (46178)
hú baszki, én is elfelejtettem úgyhogy BÓDÓG HOZÉNAPOT e!!

érd be ezzel, más Zsoltis cuccot most sajna nem tudtam linkelni :)
[előzmény (46169)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:50:53 (46177)
Hát azért több ez annál baszki. Kurucon lehet lapozgatni Cipőről, hogy Gyurcsánnyal meg Dobrev Klárával pózól, meg a Munkáspártból Thürner mondott beszédet a temetésén.

Jó, én leszarom, érted, nekem ez így nem sikk ilyeneken csámcsogni, csak most képzeljük el hogy pl valaki temetésén Szabó Albert, vagy Ekrem Kemál György, vagy Alonise Hess (Rudolf Hess fia) szónokolna, hogy "Ein volk, ein reich, ein Führer".
Pedig mind a kettő önkényuralom ugye, de mégiscsak a rendre az egyiket ilyen jópofaként kezelik, szabályos viccként szinte, meg ilyen sikk-ként.

Cipőt én többek közt ezért is fikáztam, mert nekem az nem érv, hogy 'halottakról jót vagy semmit", pfff.... A halál egy állapot mely örökre tart, nem pedig érdem, mert mindenkinek kijár. Most ezzel az erővel Rákosi Mátyás is úúú de jó fej, JAJ nem szabad róla semmi rosszt mondani, mert MEGHALT. A kutyamindenit, ki gondolta volna, hogy egyszer egy ember általába - legalábbis az esetek többségébe - meghal.... :xD


Áh. Halottakról IGAZAT. De nem ez hogy 'jót vagy semmit', lószart nem.
[előzmény (46172)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:43:09 (46176)
Nos, nem szabad szerelmesnek lenni.
Kivételesen jól mondja ezt itt Smith ügynök ebben a filmben:


ILLÚZIÓK, Mr.Anderson. Mely valójában értelmetlen, és céltalan létet eredményez"

Isteni sorok! :)
Nőjj fel, hurry up, choiche is yours, dont be late!
[előzmény (46168)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:42:40 (46175)
Ez is igaz. Ez még általános iskolában kezdődött el valahol, hogy converse cipő piros csillaggal, Che Guevara imádat meg Sztálin imádat meg kommunizmus meg ilyen idióta dolgok ,még uncsibátyámtól hallottam legelőször ezeket, majd suliba is terjedt meg haveri körben hogy de fasza is a vörös csillag meg a lenin apánk, zenében is mindenhol ömlött. MIÉRT JÓ? Sose értettem. Aztán elkezdtünk tanulni róla, hogy a kommunizmus alatt, Sztálin idején megszámolni nem lehetett hány ember tűnt el és halt meg csak azért mert Sztálin rigolyás volt, nem is beszélve a csatamezőkön elhullott emberekről. Az a szarházi a saját fiát is hagyta meghalni a börtönben csak hogy 10 tisztet visszakapjon a haza. Sztem fele annyira nem poén mint a lágerek.

Nem vonom kétségbe a dolgot, hogy milliók haltak meg, voltak áldozatok, szörnyű volt, csak azért mert egy ember kitalálta aki korlátlan hatalommal bírt. De azért hagyjuk már a picsába a gecibe a multat és lépjünk egyről a kettőre. Minek kell ezen topogni? Mire jó, hogy folyton visszatérünk erre. Nekünk magyaroknak iszonyat nagy veszteség tartományaink elvesztése A SEMMIÉRT! Hivatalosan. Kin verte le európa a háború sérelmeit? Rajtunk kis fasz Magyarokon, mert lehetett. Magyarországon már nins is ünnep, csak megemlékezés! 30 napból 28 megemlékezés a hősi magyarokról. Pfff, az elpicsázott magyar hadseregről. Aztán meg kerülnek elő a nagy nevek akiket iskolában bemagoltatnak velünk, hogy "ők bizony kiálltak a hazájukért!" Igen, csak a hazájuk nem tett lófaszt sem azért bármikor is, hogy függetlenek legyenek és ne függjünk más hatalomtól. Amikor háború volt, mi mindig odaszegődtünk valahova az oldalkocsiba kénytelen kellettlen, mert ha nem akkor nem az ellenség hanem a "csatlósaink" basznak oda országunknak vagy mivel gazdasági szimbiózis volt, akkor ez megszűnésével éhenhalunk!
Múltunk van, de az is milyen?

kócos_kakaóscsiga: Ez is igaz, nyílván direkt módon lett ez megszervezve. Ez az oldal meg mindig is azt csinálta, hogy valamit látszólag jószívűen, a jószándékkal vezérelve elkezd valamit, belekezd valamibe, majd mikor szólnak nekik, hogy nem teljesen lesz ez így jó, mert túl provokatív, akkor meg nagy pofával hőzöngenek, hogy de mi mindig le vagyunk állítva, mert mi nem számítunk. Értem én, hogy forradalom kéne, de ez inkább ilyen durcás homokozó kisgyerek hisztije.
[előzmény (46167)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:37:02 (46174)
Na várjál csak, khm, te nemdebár Érci Viki vagy?
Csak ő szólít így egyesegyedűl..:$
[előzmény (46171)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:28:29 (46173)
Ne haragudj, tegnap hallottam, hogy Zsolt nap lesz, de el is felejtettem mára, mert jelenleg kibaszottúl fáj a fejem meg ugráltam is, szal ez eddig nem az én napom. Már várom a du. 5 órai sörözést haverokkal, akkro bebaszok és elfelejtem bánatom.

De eltértem a tárgytól!
Boldog Névnapot!
Mondjuk én sosem szerettem névnapra ajándékot kapni. Ez annyira snassz dolog, hogy minek? Kapjak szülinapra meg karácsonyra, népnap meg egy fing dolog. Majd valami kis sörözés haverokkal vagy családdal, de ajándékozni sztem ezen a napon túlzás!
[előzmény (46169)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:21:43 (46172)
Cipőt azért temették arra a himnuszra, mert ott született kint, nem magyarként, csak aztán bejöttek a szülők és itt nőtt fel.
[előzmény (46167)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:04:54 (46171)
Jah amugy boldog nevnapot Dzsoszlin.
[előzmény (46169)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:03:26 (46170)
Azért kevésbé polkorrekt dolog egy holokauszt emléknapon megjelenni a Dohány utcában "Adj gázt" címszó alatt. :D És nem kell mindenben az antiszemitizmust látni, hogy összekapcsolja az ember.

Amennyiben pedig tényleg véletlen, úgy nem éppen az észről vagy az átgondoltságról árulkodik az egész szervezet.

(Egy újabb női idevakkantó lennék, szervusztok. Szeretem az abszintot, és nem tudok kacsintani.)
[előzmény (46164)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 13:01:26 (46169)
Fasza: ellopták anyám kocsiját éjjel.

Egyébként valahogy nem tudom sajnálni.:xD
Mai névnapom alkalmából így "köszöntöttek" hogy lófasz köszöntés, annyi se hogy boldog névnapot, semmi pénz, semmi ajándék.
Szóval úgy is kell neki E! :)

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 12:58:23 (46168)
Tok off tema, de 1: en tenylegesen teszek a holokausztra, 2: -ugy irnam, hogy csipkebokor veszo, de pofatlansag volna - ez most nagyon felcseszett. Szoval van nekem egy zullos lelkitarsam. Tudjatok, olyan arc, akit amugy imadsz, es esetleg meg vonzodtok is egymashoz, de amit leginkabb szerettek egyutt csinalni az a zulles. Es senki massal nem olyan mint vele. Vannak bizonyos zenek, amiket csak o "ert". Na most o amolyan muvesz lelek. Idokozonkent kozelebb kerulok hozza, aztan neha eltunik par honapra, majd megint elotunik... Neha kosegitem penzzel... Ne kerdezzetek miert. Mar amikor odaadom neki tudom, hogy sosem kapom vissza, de tole valahogy nem sajnalom. Most szakitott veglegesen a nagy szerelmevel, teljesen maga alatt volt, megint eltavolodott/ eltunt, es hat ilyenkor o nagyobb merteken zullik mint en valaha tudnek... Szoval elkeztem aggodni erte, par napja probalom elerni, persze sikertelenul. Erre ma ram ir, persze csak azert mert kell neki valami... Neha elgondolkozok rajta, hogy kihasznalja az ugymond adottsagait, es csak hulyit? Nem is tart igazan a baratjanak? Maskor viszont erzem, hogy tenyleg kozelebb engedett magahoz, mint barki mas. Egyebkent ne ertsetek felre, semmi koze a szerelemhez, sot. Regebben osszejarogattunk, de egyikonk sem akart tobbet a masiktol, mert amikor bararok vagyunk akkor tenyleg nagyon jo baratok vagyunk. De most igy mi a francot kezdjek vele? Nem tudom ot hova tenni. Oke a deogoktol neha hulye az ember, de ilyen konnyeden le tudna pattintani honapokra ha valoban szeretne, mint baratot? Meg eleve jo az nekem, ha ilyen barataim vannak? ...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 12:47:34 (46167)
Nem náciságból írom egyébként, de basszameg Mörf az milyen dolog hogy a kommunizmus finoman szólva 4-szer annyi idejig tartott, és 20-szor annyi embert ölt meg, mégis az a világrend, hogy a kommunizmus nemhogy ilyen nembetiltott, hanem egyenesen jópofa is.... Vöröscsillagos, meg Che Gue Varás pólók, CCCP, satöbbi. Még a buzi Cipő is (Republik énekese) is szovjet himnuszra temetkezett el!!! Blikk is, Kuruc is lehozta, nem én találom ki...

Na most próbálná meg ezt valaki a Deutschland Deutschland Überalles himnusszal.... Vagy az SS Feiersland indulóval.
Ez a kibaszott értelmetlen kettős mérce basz fel. Ha kiejted azt hogy Gulag , akkor a sudribunkók mosolyognak, hogy "ááá, hát ilyen is volt hehe, óóó ugyan, mit nekünk 40 millió áldozat a Szibériai minusz 30 fokokba, meg tömeges megerőszakolás" - de ha kiejted azt a szót hogy Auswitz, akkor meg mindenki összerezzen, meg keresztet vet, hogy úúristeeen, jaj, de szörnyűség.


Én nem vagyok egy holokauszt tagadó féle, de azért itt valami kibaszottúl bűzlik. Számarányok, kamu-túlélők, de legfőképp az, hogy KÖZEL NEM EZ VOLT A KÁROS RENDSZER az egész 20-adik moslék században. És akkor ítéljünk már legalább jogosan el a múltat, hogy most akkor mi is volt a káros.
[előzmény (46165)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 12:38:35 (46166)
De az is hihetetlen ám, hogy ezt a fasizmus témát így a 70-es évektől kezdték rátukmálni a népre.
Nem úgy volt az ám, hogy világháború végétől 45-től napjainkig, mitöbb magasról le volt fosva. De így a 70-es évek közepén pár zsidó filmesnek köszönhetően kezdődött az egész. Meg elkezdtek megjelenni a holokauszt "túlélők", meg hirtelen megugrott 2 millióról 6 millióra az áldozatok száma, meg indult a nyálverés.
Ezt a mi pöcsömöccse országunk rendesen át is vette - holott a legnagyobb kis fing csatlósa voltunk Hitlernek, de mégis rajtunk basszák a port, pedig itt összesen FÉL ÉV nyilas uralom volt mindössze. Hát mi a tökömről beszélünk, tényleg...?

Tényleg nem a múltban kéne élni, de én ezt fenttartom pl a revizionista trianonért kesergőkre is. Most mekkora tréség már, ezek a nagymagyarországos matricák minden kocsin - ÚGYSE ÁLLÍTJÁK VISSZA A JÓ KURVA ÉLETBE SOHA. Meg itt az EU is, jóreggelt, Schengen, büdös kurva életbe nem lesz a miénk megint, de azért keseregni kell, meg sovinisztáskodni.

Ez ilyen tróger fityma nép ez a magyar: tessék megnézni a himnuszunk is, nincs még egy ilyen depressziós fos himnusza egyik nemzetnek se.... Egyes focimeccseken pl bizonyos külföldi focisták pl ha az olaszok ellen játszunk, frászt kapnak a magyar himnusztól - pedig a szöveget még nem is értik, de azthiszik hogy valami gyász-indulót tettek be véletlen, mikor felcsendül.
Minden más nemzetnek meg ilyen erőt sugárzó pattogós himnusza van, nem ilyen nyekergős szar halálzene.
Szóval ez is mutatja hol állunk....
A koronánkon ferde a kereszt - ezt Puzsér urunk már kielemezte ugye - stb.


Atom kéne erre az országra, mert jó 20-30 évig ahogy mondod, itt még lószar se lessz.
[előzmény (46163)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 11:53:05 (46165)
tényleg geciunalmas már, hogy
1. bemész random könyvesboltba, történelmi vonatkozású kötetekhez, és annak kb. 80%-a azzal van tele, hogy ilyen meg olyan zsidó fazonok arról mesélnek, hogy annak idején elhurcolták őket, így-úgy munkatábor stb., hogyan élték túl, milyen embertelen volt, és akkor most ezt amit itt leír nekünk A-Z-ig be kell vennünk, és siránkozik rajta, hogy szegény. // ezeknek az ún. "szerzőknek" kb. a negyede ha tényleg megjárta a poklot, mert nem hiszem, hogy aki túlélte, az tényleg írna mindebből a borzalomból egy jól csengő könyvet, amit majd kiadhat, hogy a többiek is elolvassák. az kb. otthon marad a picsáján, és zakkant állapotban éli le a hátralévő életét...
2. amit a történészek meg mindenféle zsidó szaxervezetek, közösségek etc. állítanak, vagyis hogy annak idején X millió és ennyi meg ennyi jew végezte a gázkamrába. bizonyított tény, hogy Y idő alatt Z mennyiségű (már mint amit ők állítanak) zsidót egyszerűen fizikai képtelenség lett volna elégetni... de persze 'majdnem kiirtották őket', úgyhogy sajnálni kell a fajtájukat, tényleg, úgyhogy adjunk is nekik rengeteg pénzt mindenféle alapítványoknak, szervezeteknek stb., mert csak ily módon tudják megemészteni a történteket...
[előzmény (46163)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 11:43:59 (46164)
...de bazmeg ha van egy "Adj Gázt" nevezetű motoros fesztivál, akkor ki a faszomnak jutna eszébe pont a zsidókra meg a holokausztra asszociálni, kérdem én?! normálisan embernek biztosan nem, csak az ilyen minden lében kanál faszomoknak, akiknek még vagy 1000 évig kell hirdetni, hogy szegény áldozatok ők brühühü, sajnáljuk őket a mai napig stb. - mintha az államtól nem kapnának 3-4-5 generáción keresztül mindenféle segélyeket, juttatások azért a bizonyos múltbeli sérelmükért. amihez a mostaniaknak már kurvára közük sincsen, csak pattognak, hogy jogosan járjon nekik minden...

ennyi erővel ha csinálnak a zsidók egy HÓGOLYÓ nevű téli rendezvényt, akkor beperlem őket, mert engem sért a GOJ szó használata. ha belekötnek, hogy az GOLY, nem pedig GOJ, akkor kerítek egy ügyvédet, és bebizonyítom, hogy a magyar LY = J stb. stb. stb. amíg a pénz beszél bazmeg, addig bárkinek bármit, és ugye ez a fasza, nemcsak nálunk, hanem az egész kb. világban :S

[előzmény (46161)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 11:01:22 (46163)
Ezen a holokauszt geciségen még vagy 20-30 évig nem fogunk túljutni. Valamiért leragadtunk ezen a szinten és képtelenek vagyunk kikászálódni belőle. Már majdnem minden nap van vaami geci megemlékezés a hősi halottakról meg táborokban meghaltakról meg akik papatyit szedtek a táborokban megemlékezés, akik a lövészárokban haltak meg, megemlékezés a Magyarországról elhurcolt szakállas pipázó öregurakról, akik beszartak a vonatban Ausztria felé és minden rohadék geci dolognak van már megemlékezése a II. világháborúval kapcsolatban. Most ez elég alpári volt, de gondoljatok már bele. Miért jó felhozni a múltat? Minek? Csak szétszakítja a társadalmat. Foglalkozzunk már azzal ami most van. Most szar! Most is el vagyunk nyomva, most sincs megoldás, most is a szakadék felé haladunk, de csak ülünk és egymást pofozgatjuk, nem azokat akiket kellene.

Magyarország a múltban él, nincs jelenünk, nincs jövőnk, de a múltunk az igen, azt siratjuk minden nap, hogy de jó volt, de hiányzik! Puskás Ferenc! FELEJTSÉTEK MÁR EL! Azért szopják a halott faszát mert más nagy focistánk sem volt, de ő is elhúzott a kurva anyjába Amerikába mikor szarul ment neki, minek itt éltetni a szellemét? MINEK??? Az egész kibaszott országra jellemző, hogy olyanok vagyunk mint egy szociális otthonba berakott öregember, aki az agyában a múltban él, a jelenről megfeletkezik, nem sok van neki hátra, erőtlen és várja a halált. FASZOM!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 10:40:53 (46162)
Akkora kurvaunalmas téma ez a holokauszt vs zsidók vs Kurucinfó szar hogy az már fáj...
Mikor lesz már ennek vége. Jóhogynem ilyen Napóleon meg tatárjárás áldozatai faszoznak egymással.
2006-ba Gyurcsány beszédkor jó - ki nem volt szélsőjobbos, most őszintén.... Én is akkor belecsöppentem, de rettentő ilyen fingcsapat az is. Rohadt elvtelen szarok, primitív mélymagyar fosok, nem tudok azonosulni velük.

És ez egyik országba se megy ez a zsidózás amúgy. Gerendásra visszatérve azért van benne valami amit írt. Na persze ok-okozat.

De ezek a gázkamra meg dunába lövéseken való ércelődés, valami baszott unalmas. Ilyen idióta 'Élet menete' - azokkal akik már kb nem is éltek akkor, mert 2013 van, csókolom, jóreggelt. Meg akkor erre ez a fosás hogy "fúúú mi az hogy Élet menete, fúúúú" - kb ha a nemzeti radikális arcok elegánsak lennének, akkor leszarnák az egészt, és legyintenének rá hogy vonulgassatok csak ti kis hülyék - és így lehetne lenullázni az egész dolgot kb.
Csak itt az a baj, uszítja egymást mind a két tábor, és ez adja az egésznek a körforgását kb: Jobbik lemasíroz településre - LÓFASZT nem csinált egyik Gárda se, csak ilyen militáns puccparádéval TRAPP-TRAPP-oltak végig a falukon. Mit is csinált a Gárda? HÚ HA: parlagfüvet irtott olykor. De ez meg jó ilyen hír, hogy az Index felkapja hogy itt úúúú fasisztaveszééély vaaan, húúúú" - akkor arra jön egy Kuruc Infós böffentés hogy "azanyátokpicsája, IGEN az van, és?" - arra meg sipákolnak a zsidók, meg a TASZ, és akkor máris helyben vagyunk....

Dog eat dog...

Pedig kurvára nemtörténik egyik oldalon se: zsidók kártételt követelnek a lassan 100 éve lezajlott háborúért, a mélymagyar szarok meg verik a mellüket, és direkt provokálják őket - MINEK OKÁN azok mégjogosabban kérhetnek kártételeket....

Szerintem undorító okádék mind a két oldal...
[előzmény (46159)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 09:36:04 (46161)
Az ezzel a felvonulással a baja a médiának (meg a mögötte állóknak), hogy 'Adj Gázt!' a neve, amúgy meg semmi baj nem lenne.

Most erre az írásra igazat kell adjak, tökéletesen megértem a motorosokat.

Már csak azért is mert az emberek szemét nem bassza ki az a tény, hogy ha van egy olyan helyzet, ahol a zsidóság áll szemben valakivel és nézeteltérés alakul ki, mindig és minden körülmények között nekik adnak politikailag igazat, a rendőrség mindenki mást szétbasz a gecibe meg hazazavar és a médiában is úgy lesznek beállítva az "ellenségek", mint utolsó rossz bűnözők!
[előzmény (46159)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 09:13:30 (46160)
én momentán Csöcshillel szimpatizálok, nagy viszkis volt az is :P
[előzmény (46158)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 09:11:09 (46159)
itt a folytatása:
http://kuruc.info/r/2/110472/
[előzmény (46128)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 08:56:23 (46158)
Hát én meg egészen véletlen kerültem ide. Nekünk aránylag későn lett internetünk, ilyen 2002 felé. Sőt mikor meglett, én eleinte NEM IS AKARTAM netet, mert hogy á az szar, kit érdekel, úgyis ilyen sivár fosok vannak rajta.:xD (Mondjuk akkoriban tényleg lószar nem volt fent még) Volt ugyan pc-m, de szabályosan harcoltam ellene hogy net legyen rajta:xD Még arra is lusta voltam hogy a kábelt felhúzzam ide az alsó rooterből.

Pedig írogattam már akkoriban is, csak füzetbe, meg naplóba történeteket, amiket aztán megmutattam ismerőseimnek rajzokkal, akik meg szakadtak rajta (RM megfelelője képviccekkel, azzal a különbséggel ,hogy újságból vágtam ki ollóval, és ragasztóval montíroztam a rajzokat:)
Ezek amúgy mai napig megvannak, majd a talira el is viszem nektek megmutatni pár ilyen gyöngyszemem:)

Azt ugye végül lett netem, hát akkoriba a net kurvára sivár volt. IRC txt-s chat, youtube asszem még nem is volt, de legalábbis kb lószar se volt rajta, de gyorsan betaláltam a fórumokat. Persze ilyen jó fos fórumokat, ahol a fenékvicceim miatt mindig kibasztak mindenhonnét a moderátorok.:xD
Pedig nem ilyen névtelen kötözködő trollságokat toltam, hanem csak ilyen álhíreket, meg ugye véleményeket, kritikákat. De mindig kibasztak, mert tutira mindig kivertem a biztosítékot valami szaftos véleménnyel...:xD

Ekkor volt ez a Metal Cleaner próbatermes ismerősöm az Andris, aki javasolta, mert szeretett olvasni, meg mindig vittem le a füzetkéimet a hülye vicceimmel neki, hogy 'mennyé a Pankoportálra, onnét semmiért nem basznak ki" :xD
Jól emlékszem én, 2004-be aztán ide regisztráltam. Basszus, még ugyanilyen fekete sablonú volt akkor a PP címlapja, mint itt ez a fórum.:)

Hát aztán ennyi a sztori. Vicces ez a 'punk' portál név is amúgy. Kvázi egy punk nincs itt tulajdonképp....:xD

Amúgy ez a fórumozás egy életforma, kell hozzá egy intelligencia. Megannyi szarevő ismerősöm van, akinek mutatom, hogy van ilyen és így bámulnak, mint a disznók a sárba hogy "hööö, és mi ebbe a jó bööööö". Nemám ELOLVASSÁK, neeem, hát ha valami 3 sornál hosszabb írás, azt nem SZABAD elolvasni, mert fárasztó. A spiclik azért szeretnek bezzeg itt bekukkolni, amit aztán visszamásolnak névtelen az adott illetőnek, hogy "höh ezt írták rólad", de mára már úgy vagyok, leszarom, és vállalom...

De az én nőim pl tipikus esete hogy ilyen antifórumos. HÁL ISTENNEK. Csak nagyon elvétve volt pár nőm aki idepurcantott. Kamillára pl emlékeztek, ő aztán jókora troll volt, itt a baszásainkat részletesen elemeztük.:xD Kyra volt még ilyen szórakoztató arc itt, de ezen felűl semmi. Axeran (Anna) kemény 5 komment elejéig idepurcantott valami nagyon halovány kommentet....

Pedig reklámozgattam hetekbe a fórumot itt ott - ugye FB kitiltásom révén pláne, akik valami szaftosabbra vágytak.
Dehát nem mindenki fórum-fész! Én már nem tudok mit csinálni... Pár éve még szót értettem velűk, de ezek az újhullámosok már csak így lesnek, hogy 'heee fórum? mivaan, jaa izééé neem hát CSAKAFÉSZBUK meg tapiteló tamagotchi". És mi még hagyján, van ugye egy hírnevünk, de mi van egy kezdő bloggerrel... Egy percre se szerez olvasottságot már manapság...


Ez a PP kezd olyan lenni mint a Jaltai konferencia, a 3 nagy! :xDDD Csak itt nem Sztálin, Churchill és Roosewelt van, hanem Wolf, Mörfi és én, mint ilyen vezetők. :xD
Aztán ki ki válogathat, kinek a csatlósa:xD
Na, melyikőtök akar Sztálin lenni, mert én biztos nem E! :)
[előzmény (46133)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 07:52:54 (46157)
rhino mindent visz :DDD
[előzmény (46156)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-09 22:28:15 (46156)
zseni


© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-09 22:12:56 (46155)
Ha kimaradt pár, akkor azt te hagytad ki, mert én Ctrl+C Ctrl+V-ztem
[előzmény (46154)]



Elejére << Előző < ... 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 ... > Következő >> Végére