Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 23:06:03 (46214)
Bebasztam! Sokadik 12 órázás után besokaltam, fájt ma a fejem egész nap, moszt részeg vagyok!
+ egy közös jóbarátinknak ma van szülinapja, egészségére ittam! Sztetek ki? :)

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 22:22:58 (46213)
Én nem szeretem a zöldségeket, úgyhogy az én puncim mindenképpen húsos! Amúgy mindig paráztam tőle, hogy mi van ha saláta nunim van, de szerencsére már többen megerősítették, hogy nem, sőt. Na mindegy ne az én puncimat részletezzük, beszéljünk inkább a Tiédről Dzsodzso... Hagyma van e rajt?!
[előzmény (46210)]

© STiválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 22:14:53 (46212)
http://24.media.tumblr.com/83663aadfb3c604200e259ac245a94ee/tumblr_mkq5tuq83E1ryolqjo1_500.png

© STiválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:46:45 (46211)
eztet én is végignéztem, fura dolgok ezek, akár el is lehetne hinni, de lehet fullhülyeség is. ennél nem tudok dönteni, mert jól megcsinálták, de lehet oltári kamu. meg persze h az is lehet h kamu de a szereplők komolyan gondolják
[előzmény (46097)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:45:55 (46210)
Bizony, a szép punci is fontos. Nekem ezekből a "ROBBANTOTT PINA" effektekből van ki a tök, ezekből a saláta pinákból. Leveles.
Hát a jó franc, én sajnos a tiéd nem láttam, de bizonyára finom lehet:)

(Az én puncim egyébként krumpli ízű, és szalámi darabok lógnak le róla, némi uhu-bagoly szemszőrrel Vik!)
[előzmény (46203)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:42:40 (46209)
Egyébként üdv neked is, kíváncsi vagyok miket hozol itt ki!:)
[előzmény (46202)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:41:56 (46208)
Á köszönöm szépen.:)
Én vagyok ittt a dísz-náci provokatőr úgymond, igen. Nem ez a PP lényege, hogy ittt egyet-értsünk bárkivel. Ittt mindenféle van, dehát ezt elmondtuk itt párszor.

A TB rendszer egyébként kihasználható. Megannyi kiskapu van a rendszerben. De hogy jött ez a téma amúgy? 911 néven meg remélem nem valami Vörldtrédcenterrajongó vagy:)
[előzmény (46202)]

© STiválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:26:22 (46207)
rohadt élet de felpezsdült az élet itten, nekem meg 0 időm visszaolvasni,...brühüh

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:17:19 (46206)
Van rá még 4 legális illet 5 fizetett napom. :) :D És van 6 oldalam :D:D:D
[előzmény (46205)]

© 911válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:08:21 (46205)
jaja, de ha már megvan minden csak a szakdoga, akkor azért esélyes hogy az első verzió teljesül :D
[előzmény (46204)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:05:48 (46204)
És a Jogviszonyom addig tart, míg le nem diplomázok, vagy ki nem rúgnak, igaz?:) Köszönöööm! :) 3 ÉS üdv
[előzmény (46202)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:04:42 (46203)
Jajj ezt már nagyon rég kiakartam ide írni. Időről - időre elkezditek itt csoportosítani, meg osztályozni a puncikat. Na ezt mi nők is csináljuk a farokkal, illetve nem csak a farokról ítélünk. Én legalábbis. Eddig volt már :
Mr. here, Mr. 2 perc, Mr. kicsi, Mr. Mamut, Mr. Duracell, Mr. Görbe, Mr. Mindegy, Mr. JustInBed, Mr. Perverz, Mr. Picideérzéki, Mr. Többetvártamtőle, Mr Mammut2.
Amúgy az évek folyamán rájöttem, hogy a farmer becsapós, abban mindig óriásnak tűnik a kis csontkukacka is. Na jó, erre már Mr. kicsinél rájöttem. Nem kellettek hozzá évek. De ez szemétség. Éeletm legszörnyűbb szexuális élméynét és 3 óráját tudhatom be ennek a kis trükknek... -.-' Mondjuk akkor már a Push-Up is becsapós, de kis mellel még esetleg élvezhetitek is...
És a méret igenis lényeges! TÉNYLEGESEN! PErsze ha meg van egy x cm akkor onnan már nincs gond, és csak kellemes meglepi ha még nagyobb, de ha nincs meg az a pár centi, és Mr. kicsi vagy akkor hiába minden próbálkozás. Ha nem érzem nem tudom élvezni. És nem vagyok egy tágpunci tényleg.... De ez így van és kész, ez a nem a méret a lényeg csak duma a kisfarkú pasik által elhintve.

© 911válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 21:03:33 (46202)
Üdv néktek!
nem hittem volna, hogy az első kommentem erről ebben a topikban (meg ugy alleszusammen ebben a fórumban) oktatással kapcsolatos lesz :) TB-t addig fizet utánad a suli, míg megvan a hallgatói jogviszonyod.
magam és az oldal kapcsolatáról annyit, hogy olyan 4-5 éve olvasom a portált, 2 éve meg ezt a topikot, de már kb 20x eldöntöttem, hogy nem fogom mert párszor agyvérzést kaptam itt néhány komment miatt. (főleg Bunkóéin, de azért nagyrészt bírom a furkóvicceit) meg nem is vagyok ilyen "áradaszeretet"-típus, mint Karfiol, úgyhogy talán jobb is, hogy eddig nem regisztráció. :D mondjuk mióta tudom, hogy van azóta sem változott semmi, de majd talán most :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 19:04:17 (46201)
Könyvajánlánló rovat:

Nem mindennapi könyv ez, csak hogy maradjunk a náci háborús bűnösöknél: Wolfnak is volt ez a nácis könyve, amit a hetekben szereztem, azért túltesz: Amon Goeths, plaszovi tábori unterstrumm-führer élete.
Ismeretes, a 91-es Schindler Listája c. film kapcsán nyert 'hírességet' ez a (egyébként létező fickó), Ralph Fiennes Oscar díjas alakításában.

A könyv címe: "A gonosz ébredése". Na ja, elég ilyen zsidrák féle címe van, de közel nem olyan. Amon Goetth-ről
http://en.wikipedia.org/wiki/Amon_Goeth

Gyakorlatilag lófasz sincs egyik megosztón sem. Ilyen hülye infók csak, ebben a könyvben, viszont félelmetesen leírja egy beteges féle tipikus SS tiszt lelkivilágát: Kezdve hogy verték otthon, elszökött 15 évesen és az I-vhba menekült kiskatonaként, ahol szarrá lőtték az egységét a kozákok. Itt indult be a kattantsága, leszerelték, vaskeresztet kapott ugyan, de mikor hazajött, az fogadta hogy megölték szüleit. Utána pszichiátriai zárt osztályon volt, egész 1933-ig. Aztán kikerülve beállt az SSbe, ahol hadirokkantként nem nagyon foglalkoztak vele, viszont a vaskereszt kitüntetésével tiszti fősulira járt.
Blablabla, utána egyre fentebb, de egyre kattantabban: Varsói gettó felszámolásában már hihetetlen kegyetlenséggel járt el. Annyira hírhedten, hogy az SS nemvéletlen baszta le őt egy kis vidéki koncentrációs tábor parancsnokává, le a francba - eredetileg Dachauban lett volna táborparancsnok.
A Plaszowi táborban a poklot szabadította el, és ezek tényszerű dolgok.


Na mindegy, ahogy ezt ez a könyv leírja, azt érdemes elolvasni. Nem is a nácista végek miatt, hanem egy beteg elme ismerkszik meg, iszonyat jól le van írva! És nem ilyen zsici maszlag. Tényszerűen, hogy miket tett, meg a végén a korrupciója, és a legvégén ugye a csattanó, mikor is akkora korruptttá vállt már hogy a felső körökben a Gestapo kivégeztetni akarta, ő meg elmenekült, aztán valami szanatóriumba húzta meg magát, ahol felismerték, és elkapták, felakasztották.


Lebilincselően izgalmas könyv. Mindenkinek csak ajánlom. Fájdalomról, zakkantságról, gyűlöletről, és egy vak hitről szól, hát engem nagyon lekötött:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 18:24:35 (46200)
Rendibendi:)
[előzmény (46198)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 17:54:40 (46199)
Ne legyen igazad. :(
Majd meglátjuk, mindenesetre pénzt többet nem kap.
[előzmény (46195)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 17:52:57 (46198)
Emlékszem. Elmondjam mindenkinek, hogy mekkora volt? :P
Na de no. Ma nem megyek, mert otthon alszok anyáméknál, holnap ugyanis kurva korán kelünk anyuval, és visz a bőrgyógyászhoz varratszedésre. (AUCS!)

DE!!!

Kurvarég nem taliztunk, utoljára talán a Mexis ügyem után, úgyhogy most már valamikor hozzunk már össze valami talit. HA pont jó idő lesz (értsd nem esik), akkor akár iszogathatnánk a Deákon is. :D Mit szólól hozzá drága csacsiöregmedvém 3 ?:)
[előzmény (46197)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 17:01:13 (46197)
Emlékszel Viki, mikor előkaptam az álló faszom a Deák Tér közepén rád, és elkezdtem rázni viccből? :xDD
Atya-gatya, mondjuk nem ilyen következő talit akarok, de no:)
Hát tőlem ma is átjöhetnél dumázni, vicc ez, hogy pont ma névnapomon LÓFASZ programom nincs. (Jó 5 napja bulizgatok, de ma pont semmi. Holnap ugye Linda Daemon party, pénteken képzelem mi lesz, szombaton meg ugye A38 - Technokunst (Isu, Dork, Terrence Dixon, dj.Coyote)

Szal ha gondolod, gyere át Viki bébi chillezni:)
MA SZABAD VAGYOK! IM FREEE!!!

[előzmény (46190)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 16:24:04 (46196)
Nácizmus, szarkazmus, nem mindegy? :)
[előzmény (46188)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 16:23:07 (46195)
"Kíváncsi elszek akkor is kitart e mellettem, ha már nem tudok rajta segíteni."

Erre én is de valszeg csalódni fogsz. Tévedjek, de a kedves szavaiból lehet csak a hátsó szándék árad. Emberek gyönyörűen tudnak hazudni. Olyan neked mint Bunkónak a Gege. Jó barátod, csak olyan dolgokat művel, hogy csak lesel, meg nem érti a kurva anyja sem.

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 16:16:38 (46194)
Valamelyikőtök nem tudja véletlenül, hogy a TB akkor is jár-e, ha abszolváltam (de a szakdolgozatom még hátra van) ?

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 16:08:53 (46193)
A múltkor kitért rá, hogy vannak az emberek, és vagyok én. Én felettük állok. Én a kis hercegnője vagyok. Amúgy pénzügyileg... Hááát ebben totál igazatok van és abszolút naív vagyok sajnos e téren. Ebben abszolút kihasznál. De most, hogy elköltöztem, már nem lesz... Kíváncsi elszek akkor is kitart e mellettem, ha már nem tudok rajta segíteni. A vicc h full gazdagok a szülei, csak már faszuk ki van a kezelhetetlenségével.
[előzmény (46184)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 16:05:53 (46192)
Na jó, de ő tényleg az! Belépsz a kecójába, és leesik az állad, már az is tükröz mindent. Ha megtalálom a képeket róla, akkor majd valahogy bevarázsolom ide, mert tényleg iszonyat flash. Eszméletlen figura, és imádom a felfogását, és a véleményét a világról. Azért is vagyunk ennyire jó barátok, mert a legtöbben nem tudják őt elfogadni olyannak, amilyen. Én is jópárszor felhúztam magam rajta eleinte, hogy nála soha semmi sem 100%, de idővel megtanultam őt kezelni, és ő is engem. Tudom, hogy néha besokall, kicsit eltűnik, lezsibbasztja az agyát és visszatér. És tényleg egyfajta lelkitársam, mert vannak dolgaim, amiket csakis ő érthet meg, és vannak dolgai amiket csak nekem tud elmondani. Abban is biztos vagyok, hogy bízik bennem, mert olyan dolgairól tudok, hogy hatalmas károkat okozhatnék vele neki. És azt is érzem, hogy a maga módján törődik velem. Na jó amúgy azért nyugodtam egy kicsit meg , mert az előbb beszéltem vele, de azért felbaszós dolgok ezek. Nem tudok vele mit csinálni, csak elfogadni.
[előzmény (46180)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 15:41:24 (46191)
Jah es gondolkoztam rajta, hogy alneven legyek es megszovassalak jo izesen, de mikor emailcimet is kert na mondom faszom fog szorakazni ele mobilrol...
[előzmény (46189)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 15:40:39 (46190)
Mikor ohajtod simizni a nagylabujjamon a kis kormocskemet a bozotosban? Raerek hat utan... :D amugy mindig is mondtam neked, mikor taliztunk es meseltel, hogy " jaaa jaaa azt olvastam pp-n"! Szoval mindig is erdeklodtem ide, csakhat nem tudtam regelni. Na de most!!!
[előzmény (46189)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 15:34:51 (46189)
Okej, VIki elfogadva:)
Correct.

Aki gratulálni akar neki, itt tegye:)
http://www.facebook.com/daemona91


© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 15:27:10 (46188)
Az a nemmindegy, hogy a nácizmusnál sokkalta durvább emberkisérletek, meg szadizmusok voltak. Csak ezt ugye nem kapták fel ugye, meg nem ilyen úúúú de felháborító. Japán szarok is miket műveltek már, ugye kezdve a híres neves bukkake-től kezdve hogy ha valami új szamuráj kardot fejlesztettek ki, akkor így azon versenyeztek a feljebb valók hogy ki tud vele több fejet levágni - persze a szegényemberekkel szórakoztak.
És ezekről még csak adat sincs, mert ott ugye ki vezetett ilyen szarokat.

Jó nagy fing az egész. Hihetetlen népirtások, de a nácizmust azt óóóó azt ugye így ki kell emelni, mintha az lenne a legnagyobb.... Pfff.
[előzmény (46187)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 15:00:18 (46187)
Azért azt is látja, aki nem vak, hogy ha a háborúban a nácik nem ölnek embereket ilyen nagy halomban, lágerekben, akkor most nem lenne ekkora náci üldözés. Akkor úgy beszélnénk, hogy a nyertes meg a vesztes oldal, akiknek erre meg arra az volt az indítékuk, hogy kiűzzék hazájukból a zsidókat és az ország élére aljának radikális módon. Csak hát ugye ilyen még nem volt (legalábbis nem tudni róla), hogy bármi nép úgy ölt volna embereket mint a vágóhídon, százezreket még nem végeztek ki egyszerre, meg még az emléke is viszonylag közel van (2 generációval visszább).
Régen a Rómaiak cirkuszi játékok címen öltek halomra embereket, de ott mivel megvolt a túlélés lehetősége, szarunk rá és nem úgy emlegetjük őket, mint a világ egyik legbuzibb népe akik a nép szórakoztatására összeengedték a rabokat életre/halálra.

Számomra az a legszomorgóbb, hogy arról soha senki meg nem emlékezik, hogy Kínában a "731-es alakulat" néven futó Japán ember kísérletek több százezer emberéletet követeltek, majd felszámolásuk után Amerika a kutátási eredmények fejében elengedte a bűnösöket! Pedig nem volt jobb hely az ott mint a náci haláltáborok. Sőt. Nem gázt kaptak, hanem kísérlet képen élve boncolást és egyebeket. Ezek így kussszimfóniába burkolózva eltűnnek a süllyesztőben, de a nácikért amerika nem okolható, így lehet róla beszélni.
[előzmény (46185)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 14:55:17 (46186)
Hm hm, nyomozlak épp le.
Ilyet bárki tud, hogy nyit ilyen nicket, holott nem is te vagy. Írtam az igazi Vikinek FB-n, ha visszajelez és megerősíti, akkor jessz. De ha nem, akkor jaj neked...:P
Csak érdekes, mi 7 éve ismerjük egymást, és eddig nem mutattál érdeklődést a PP felé, pedig tudtad jól Axeran Anna exem óta, (te főleg) hogy van ilyen.
Most meg csak így hirtelen hélló...

Namindegy, hamarosan lehull a lepel.
De ha vaklárma akkor cserébe megsimogatom a lábkörmöd!
[előzmény (46179)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 14:30:34 (46185)
Hát meg érted, neharagúdj, de szerintem itt MINDANNYIÚNKRÓL elmondható, hogy a nagyszüleink miket meséltek a háborúról: hát már elnézést, én inkább hiszek pl nagymamámnak aki családtag, és elsőkézből meséli, hogy hogy kellett bújdosni a "felszabadító" orosz hadseregtől, meg faluszélen az volt a szokás, ilyenkor hogy mikor jöttek a ruszkik, ilyen szénnel feketére festették az arcukat a 18 éves lányok, meg ilyen kócosra összeborzolták a hajukat, hogy nehogy megerőszakolják őket a vadállat sztyeppei orosz állatok....

Ezeket hallgattam egész gyerekkoromba, és egyetlen történetet nem arról hogy 'idejöttek a gonosz nácik és úúú". Már tényleg nem a védelmükbe, de itt elég kevés Wehrmacht egység szollgált, és rohadt tisztességesek voltak itt. Ugyanez a nagyim is erről sztorizott: németek idejöttek, felénk ide a Sashegyre ugye - akkoriban az még kurvára beépítetlen rész volt, nem ilyen kertváros mint most, és nagymamám egyik este táncra kérte fel valami SS tiszt - nagyim németűl épp hogy csak tudott - semmi sem történt am, csak ilyen ártatlan tánc, valami korhű zenére, mert ott volt nagyapám is épp, meg már rég házasok voltak akkor.

NAgyanyámnak egy rémséges ilyen "fúúúú nácik" sztorija nincs, pedig ő aztán a korszak kellősközepébe volt. Kommunistákról, NA ARRÓL meg mesélget mindig, hogy mik voltak, meghogy hogy szapulták szét....
[előzmény (46181)]



Elejére << Előző < ... 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 ... > Következő >> Végére