Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 17:25:40 (46424)
Mogács a tuti! Nem említettem, de Mogács benne van ebben a hülye színtársulatban, amit linkeltetek is ide korábban, mikor a könyvtárban voltak. Hát de rettenetesen gyengén szerepel ott, de mondjuk az az egész egy kibaszott szar fos! Amiket viszont egyedül ad elő színpadon, kurva jók.

Szomszéd néni hááááát, meglátásom szerint elég gyengék. Olyan mintha általános iskolában készültek volna fel és adnák elő, hogy jó jó, de bizonyos keretek között.
[előzmény (46420)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 17:20:25 (46423)
Csak kitekintő volt! :)
[előzmény (46421)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 17:19:49 (46422)
Jah, nekem is ez van. Az arcomon meg végtagjaimon semmi nem látszik, tök vékony vagyok, ellenben a hasam és a csípőm full zsíros! :( Én az a tippikusan körte forma vagyok, akinek csak a hasára és a derekára megy minden. Csajok is mondják itt nekem az irodába, hogy de nem is vagyok kövér. Jah, ok ne akarják, hogy elővegyem a hasam és megmutassam. :) Mondjuk biztos az van, hogy most van rajtam izom is, mert a hasamon látszik hogy hasizom alakban kövér, csak kövér, meg a mellizmom is erős, mert már simán csinálok 10-20 fekvőtámaszt minden további nélkül. Ez egy éve nem ment.
Lényeg, hogy menni kell tekerni meg futni meg mindent mozogni, mert ez a kurva sok ülés nem tesz jót bassza meg! Már unom.
[előzmény (46417)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 17:18:40 (46421)
Én ismertem, Marilyn Mansonból egyik tag is onnét lopta a nevét, Madonna Wayne Gacyként.
De hogy jön ez ide épp?
[előzmény (46419)]

© STiválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 17:08:02 (46420)
Bödőcs az isten, mérföldekre van a többitől. Kőhalmi utána még aki jó, meg talán a Szomszéd nénik. Többi mind fos. Van 2 lassú gyerek még, nevük nem ugrik be ők még néha betalálnak 1x-2x, de a szintet csak Bödőcs és Kőhalmi tudja tartani folyamat magasan.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 17:01:29 (46419)
Kitekintő rovat:
Ismeritek John Wayne Gacyt? Nem? 2 órával ezelőttig én sem.
http://hu.wikipedia.org/wiki/John_Wayne_Gacy
sorozatgyilkos

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 16:16:40 (46418)
Ez jó téma!:)
Tegnap pont néztem az Esti Showderklubot. Azt a műsort direkt úgy csinálják, hogy a fele szar. Vagy az eleje, vagy a vége. Vagy eleve szar, vagy erőltetett. Én pl azt nem értem azt az autó utánzó csávót (REDNÁÁÁ REDNÁÁÁ RŐŐŐŐŐŐŐ) minek kellett ennyire betenni. Erőltetett.

Egyébként nem most kezdték ezek se: ha hallgattál rádió kabarét, ezeket mind mind onnét ásták elő nagy nyilvánosságra... Csakhogy ugye miért.
Tényleg gombamód szaporodnak viszont, és oktalan. Amerikában ennek sokkal nagyobb kultúrája van, már a 60-as évektől ugye. (lásd Woody Allen is)

Kihagytad a borzalmak netovábbját, a Mikroszkóp színház féle Sas Kabarét...:xD Szerintem az a leggázabb.

A többivel nagyjából egyetértek, főleg Dombóvári beképzeltségével. (Személyesen is volt szerencsém mikor a Fábryba leoltott meg leszavazott, mikor bevillantam arra a 10 percre ott Menzonbácsiként)

Én a Kőhalmit szeretem nagyon, az a kedvencem.

Ezek a 'mik történtek velük' helyzettszituk totál egyértelműek hogy meg se történtek, ők találják ki - viszont az előadáson múlik minden. Pl a legborzasztóbban az a csaj adja elő. Totál látszik hogy ilyen a büdös életbe nem történt vele, sőt még nem is vicces.
Nehéz jót elcsípni. Van aki meg azzal bassza el, hogy túl gyorsan vezeti át a 'poénokat'. Kb egy sztorija 3 percig tart, utána erős váltással tökmás, aztán megint erős váltással megint....
A politikai ércelődések meg már kissé unalmasak. Azt egyrészt Fábry már jócskán ellőtte (ill Hofi pláne), meg manapság az embernek a fasza kivan a politikából, nemhogy este lazuláskor még azt hallgassa hogy mekkora szar itt minden féle viccek...
[előzmény (46415)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 16:07:25 (46417)
Jelentem én 102 kg...
De érdekes módon annyira NEM látszik! Összehasonlítottam a 2007-es képeim (akkor 104 voltam), a mostanival, de egész más. A has az nagyon, de pofára és lábra szinte semmi most. Viszont nekem is kurvatré érzés.:(
Főleg hogy itt a tavasz: mostmár nem lehet nagykabátokkal ezt eltakargatni....
[előzmény (46409)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 16:04:04 (46416)
Áh, ebben az országba sosem lesz igazi biciklis kultúra.
TC nagy vágya ez, én nem szólok ugyan csak halkan megmosolygom...

Itt totál más népek, (furkók élnek). Ennyi tipikus biciklis féle van, és több soha nem is lesz:
1: öregasszony / alkoholista tata aki előlkosaras bringával megy tejért, mert drága a benzin.
2: csipkebokor vessző
3: "túrás" bringások, akik egyszer egy évbe nekivágnak, de max addig jutnak hogy a Velencei tavat megkerülik családostúl, de azt is csak félig, mert elfáradnak, utána meg beülnek virslizni valahová inkább. Az év többi részébe a bringa bezárva pihen a pincébe.
4: bringás futárok, akik hivatásból űzik ezt és a legparasztabb népség, elédvágnak, és leszarják mi lesz a bringájukkal mert úgyis céges.
5: A szűk körű sport bringások, BMX-esek, DH-sok, Freestyleosok, de őket alig látod, hacsak nem a Normafán vagy Svábhegyen laksz az illegális erdei pályáikon. Na ő az egyetlen faj, aki KÖLT a biciklijére.

De itt soha nem lesz olyan mint Amszterdamba, meg ezeken a jópofa biciklizést népszerűsítő plakátokon, hogy öltönyös figura megy át a városon aktatáskával és mosolyog közbe. Peersze hogy jó szénmonoxid mérgezést kapjon a Blahán, stb. Itt beül a BMW-be és dugóba anyázik.
Olyan se lesz hogy a civil lakosság ezzel menjen melóba, mert így is a fasza kivan a szivatós 8 óra után, nemhogy még majd azzal is guruljon haza.

Szóval kissé naív ez a TC féle elképzelés hogy vegyen mindenki Spybikeot a bringájára, mert MIBŐL??? .... A többségnek ilyen lószar fingilingi biciklije van, majd pont erre fog 50 ezret költeni, meg aztán matatni utána (látható, milyen munkával és felderítési arányokkal.... Megtudják ugyan kinél van, de akkoris baszhatják)

Sajnos ez a bringa dolog Bécsbe megy, Londonba megy, stb, de itt a gennypesten csak elenyészve.
[előzmény (46408)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 14:16:45 (46415)
Jah hát ez a Stand-Up dolog elég gyér itt nálunk. Elkezdték ezt kb. 4-en. Majd erre felbátorodva jöttek még 3-an kb. majd 1 év elteltével maroknyi idióta is jött, akik abszolúte nem viccesek, rettenetesen kínos amit csinálnak, egyesek meg ugyan azzal próbálnak viccelődni mint a legelső fellépésükön, ami már rohadtul unalmas.
De össze is írom kik milyenek:

Mocskosul de abbahagyhatnák a Stand-Upot:
Bács Miklós, Bellus István, Benk Dénes, Csenki Attila, Hajdú Balázs, Kertész Ricsi, Lorán Barnabás(trabarna), Pataki Balázs, Szobácsi Gergő, Szöllősy-Csák Gergely, Szupkay Viktor, Zsók Levente

Utána nézve ezek a nevek kerültek elő. Ezek az első fellépésükön se hozták a színvonalat. Az hogy egy két jól elkapott poénjuk van, az még nem jelenti azt, hogy kint van a helyük a színpadon. Elnézve őket, sosem tudtam igazán nevetni a poénjaikon, de csak erőltetik a szarságaikat. Valahonnan hallották, hogy ezt így vagy úgy szokták csinálni, jó a beszélőkéjük és akkor úgy érezték, hogy itt a helyük. Pedig inkább otthon! Fellelhető közöttük egyszerűen gyenge fellépőktől kezdve, az érthetetlen, szar poénszórókig mindenki. Benk Dénes, Csenki Attila és Szupkay Viktor esetében fellépésük után sztem sorozatban kell cserélni az égőt a TAPS! lámpában, mert különben a közönség elaludna a pofázásukon. Mondanak egy történetet, majd várják a poént! De érezni is rajtuk, hogy sokszor kell a poénnak szánt próbálkozás után azonnal tovább lendüljenek, mert senki nem nevetett, de még csak a koreográfusoknak sem eshet le, ha a TAPS lámpa se villant fel! Őket utáljuk!

Akik ígéretesen kezdték, de hamar lejtmenetbe vették az irányt:
A három kismalac: Jó kis dalokat adnak elő, még az elején vicces is volt, de ezzel így eléggé unalmas is lett a fellépésük. Vártunk volna tőlük valami mást is, de ez a gitározgatás, meg rá a felemás ének elég harmatos így századjára. Unalmasak.

Szomszédnéni Produkciós Iroda: Na nekik meg az a bajuk, hogy az egyik történet mesélésük jó, a következő szörnyen gyenge, aztán megint egy ötletes dolog jön, majd megint egy gyenge produkció. Olyan probléma lehet, hogy ami Erdélyben vicces és jó poén, idehaza már túl alacsony az ingereknek. Kiskocsma szinten, haverok közt ok, de ezekkel a poénokkal fellépni kár.

Dombóvári István: Ő emlékeim szerint a Showderben kezdte. Az akkori és a Showder Klub indulásakor elkövetett 4-5 fellépése nagyon jók voltak, majd hamar egy kibaszott nagyképű csávó lett belőle legalábbis valószínűsíthető, hogy követi a Kiss Ádám vonalat. Mindig ő a fasza, laza gyerek. Végül is elmegy amit csinál, de a stílusa az engem kifejezetten kurvára zavar!

Kovács András Péter: Ő is ugyan úgy mint Dombóvári, nagyon fasza poénokkal és fellépésekkel kezdte, de mára annyira belefáradt a saját hülyeségébe, hogy minden gyenge poént előad. Sokkal sokkal a saját teljesítőképessége alatt dolgozik, így meg nem kéne fellépjen. Adna magának egy kis időt, előszedne jó témákat aztán mehet, de eddig nem sok remény van rá.

Maksa Zoltán: Jajj hát én szeretem a Maksa Zolit, pontosabban a régi Maksa Zolit, ez meg pont ugyan az. Csak a probléma vele, hogy amit a Szeszélyes Évszakokon belül a Maksa Híradóban elkövetett, az a múlt! A 90-es években elment, ma már kínos. Inkább csak szóviccekből építkezik meg abszurd reklám kifigurázásokon, de nagyon gyenge. Ezeknek a poénoknak a helye a haveri körben van, amikor az eme poén elsütőjét elküldik a picsába haveri alapon, de nem színpadon. Mondom, mint ember, tök rendben van, csak tök egyértelmű, hogy megélhetési poéngyáros. :(

Kiss Ádám: Én az elején még szerettem a stílusát, de elég hamar kinőtte, aztán azóta csak ripacskodik a színpadon. Már kapott sok kritikát, hogy jó lenne visszafogja magát vagy változtatni, mert a színpadon elég szar, de láthatóan leszarja, ahogy a POP kultúra nagyjai is teszik. Mára tényleg nem sok jó poénja van, többet várnék tőle, de elég gyenge. Meg így olvasva tudatosúlt bennem ez a nagyképűsége is. Jelenleg nem kedvelem, de ha változtat a tök egyértelműen valótlan helyzeteket elmesélő stílusán, akkor bármi lehet.

Akiket kedvelünk:
Mogács Dániel: Azt hiszem nem kell ecseteljem, hogy a kedvencem. Amiket előad, hát mindig fekszem a röhögéstől. Végre valaki aki él a színpadon. Nem sokat lép fel, de az pont elég, hogy felkészüljön a köv poénokra és előadásokra, de érződik is hogy jobb poénjai vannak mint sok másiknak.

Bruti: Na ő az, aki nem egy túl erős Standuppos, de azért tud ha kell. Sokkal többet adna elő, ha hagynák érvényesülni, csak akkor túl sok lenne az alpári megnyilvánulás. nevéhez hűen elég sok brutális története és obszcén poénja van, ezek mindig találnak, a közönség meg nem mindig értékeli. Azért van, hogy egy adott poénhoz elég lassan jut el, csak győzzük kivárni, de érdemes.

Fábry Sándor: A nagy öreg. Neki is jó poénjai vannak ,sőt. Ő a nagy öreg. Lassan vezeti a történeteket, de a lexikális tudása az mindig kisegíti bármiből éppen ezért szerethető. Sajnos azon felül, hogy politikai vicce van nem is kevés, érezni, hogy valami ellen viccelődik, mintsem valamin.

Badár Sándor: Ő csak akkor jó standupos, ha Szőke András nincs vele. Ekkor viszont kemény poéngyáros és neki rohadtul el lehet hinni, hogy a történet amit mesél, meg is történt vele. Szőkével közösen a "vicces helyzeteik" kurva szarok!

Éles István: Igen, nagy ritkán ő is fellép. Ő az a kaszt mint Maksa, viszont még mindig bőven emészthető amit csinál. Ha pl. kabarészínházban írnak neki egy darabot, azt úgy előadja hogy beszarsz! :) Én nagyon bírom a stílusát.


Akik még: Aranyosi Péter, Beliczai Balázs, Hadházi László, Jankovics Péter, Kőhalmi Zoltán, Litkai Gergely, Rekop György, Bödőcs Tibor
Őket lehet szeretni. vannak jó és vannak gyenge fellépéseik, de a legnagyobb bajuk, hogy a COOL, VIASAT3 és a Comedy szarrá ismétli őket.

Viszont ahogy Puzsér mondta, nincs olyan magyar StandUp-os akire igazán rá lehetne aggatni ezt a jelzőt! Inkább csak viccelődés folyik a színpadon. Egy StandUp-nak nem feltétlen kell helyzetkomikumról szóljon, mint nálunk szinte mindenki tol, hanem lehet bizony keserédes, egy jelen világhelyzetet felvázolni, majd elmodani mi a szar benne aztán viccesek kifigurázni, ahogyan a Bunkó által linkelt George Carlin is tette, meg sok külföldi. Ezek viccesek, ugyanakkor elkeserítőek. A mindenki által okkal szeretett Hofi se azzal jött folyton, hogy éppen milyen hülye helyzetbe keveredett valahol, hanem felvázolt egy tényállást, elővett egyhírt, majd arra reagálva a maga módján elsztorizgatott. Nem kell végig vicces legyen, hanem fel kell építeni a végére a történetet ahol majd minden eddig hallott dolog értelmet nyer a poénban! Hofinál az volt sokszor a poén, hogy igazat beszél. Nevetünk rajta, de tudjuk, hogy ez a valóság, csak a dolog nevetséges oldaláról megközelítve.
Van egy indiai csávó, Russell Peter. Na ő folyamatosan szapulja az etnikaiakat, beleértve a saját fajtáját. Szerinte az indiaiak furcsák és hazájában büdös szarszag van. :) Olaszok, Mexikóiak és minden más is kap a pofájára. Az ő stílusa is kurva jó. majd keressetek rá.
[előzmény (46410)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 12:47:40 (46414)
Azt kéne basszus, de mindenkinek megvan a beosztása. Nekem az hogy itt unatkozzam. :D
[előzmény (46411)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 11:16:19 (46413)
én speciel ilyeneket tartok othome...
http://index.hu/tudomany/2013/04/15/csiga/

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 10:50:45 (46412)
mik nincsenek nálunk meg...
http://www.origo.hu/itthon/20130416-aligatorteknos-elt-a-gyori-csatornaban.html

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 10:28:38 (46411)
kérd ki magad, hogy mehess a töltésekre homokzsákokat pakolni, és máris lemegy az a pár kiló fölösleg
[előzmény (46409)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 10:28:01 (46410)
csomó mindenben egyetértek (pl. Kissádám pofáját, kvázi arcoskodó menőgyerek-pózát én is utálom mint a szart), bár azért néhány dolgot túlmagyaráz....
http://puzser.postr.hu/post-007

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 07:46:14 (46409)
'KURVA ISTEN BASSZA MEG' rovat!

Az a helyzet, hogy egészségtelenül mocsokmód elhíztam! :( Na még persze nem mentem fel 105 kilóra mint hajdanán, de már elkeserítő jelei vannak a kövérségemnek. Már érzem egy ideje, hogy jönnek fel rám a kilók és hogy nem vagyok olyan "vékony" mint korábban, de ma szembesültem a legtragikusabban azzal, hogy ideje lesz mozogni is már valamit. Kerestem gagyát magamnak amit felvehetek, az első 4 nem jött rám, az ötödik jó lett, de mikor felvettem és passzolt, akkor konstatáltam, hogy ez az a gatyám, amit korábban ki akartam baszni, mert kibaszott nagy volt rám! :( Most pont jó!

Így meg persze nagyon jót lehet mozogni és sportolni hogy 12 órában itt meresztem a picsámat az asztal mögött. Meg jöttek a sütizések, a piálások, a szalonnázások minden geci az elmúlt időszakban, mondván, hogy majd mozgok én áprilistól kezdve. Aha, csak most bejött az árvíz meg a 12 óra és most semmi mozgás nincs. Nagyon szar érzés bassza meg! :( Mikor meg hazaérek este 6-kor már semmi humorérzékem nincs elmenni futni vagy bármit!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 07:40:32 (46408)
Csak ennek meg az a hátránya, hogy ha öltönyös úriember vagy aki tárgyalni jár, mire odaérsz le leszel izzadva mint a geci, aztán szépen nézel ki.

Vagy az építőmunkást elképzelem, amint megy ki az embereihez a cégtől az építkezésre, aztán viszi ki nekik a felszerelést bicajon 6 mázsa szart, mint a biciklis guberálók! :D
Meg azért ha mész valamerre meg kell írd, hogy hova és az mennyire volt az induló pontodtól. Csak úgy nem mehetsz 40km-t mert olyan kedved van.
[előzmény (46404)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 07:25:10 (46407)
Ez akkora kamu, mint a kurva isten! Ha a zsűri nem retardált, akkor már sejthették volna, hogy nem kéne íjjal lövöldözni, legalább a reakció bennük lett volna, de semmi. Másik meg ha ez igazi, akkor a felvétel nem kerül csak így ki a netre. Ezeket a rendőrség lefoglalja és TVben max kikockázva adható le. Aki meg kiszivárogtatja azt csúnyán megbüntetik, bár utóbbi nincs kizárva.
Utána néztem, nem találtam semmit erről, ha gondolod linkelhetsz egy hiteles cikket ide nekem, hogy elhiggyem.
[előzmény (46399)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 07:09:42 (46406)
Ez Vivi? Ne már. Ez sokkal tramplibb.
[előzmény (46393)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 07:06:26 (46405)
nem rossz 5let...
[előzmény (46404)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-16 00:45:40 (46404)
Bécsben fizetnek a bringázásért?? Nocsak...

http://utajovobe.eu/hirek/varos-kozlekedes/3102-becsben-fizetnek-a-bringazasert

"Csak kevesen tudják azonban, hogy a kerékpárral megtett szolgálati utakért kilométerenként 38 eurócent (mintegy 114 forint) igényelhető a munkaadótól -"

Authnak épp azt írtam erre, azt kéne, a biciklit így megfogni, rákötni ilyen max-ra kapcsolt futógépre - közbe méri a "megtett" kilómétereket - ezalatt elmenni egy jót inni, és estére jó gazdagok lennénk:)

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 21:59:09 (46403)
Ez ki?! Ez a fej... Ha fizetnének se...
[előzmény (46393)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 21:16:12 (46402)
De azok állandóak, a kóborkutya brühühü, meg a 'Szerelem olyan mint a pittypang, galambbal a tetején' stb magasztosak, meg persze a babás képek.

VIszont ezek ilyen szezonális szarok: időről időre vannak ilyen kiragadott szarok, és akkor azt igy MINDENKI kiteszi aztán lecseng. Most ilyen ez, de mi is volt korábban...? Volt Cipő gyászolás, előtte Mitch gyászolás, (olyanoktól természetesen akik nem is szerették vagy ismerték), de időnként vannak ugye az aktuell focimeccs közvetítők, stb.
[előzmény (46397)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 21:03:53 (46401)
erre mondják szó szerint hogy ÍJJ bazzmeg!
[előzmény (46399)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 21:00:41 (46400)
ja, és hamár oroszok


#1 persze, hogy az illető fosrészeg :)




#2 téli extrém sportok, olcsón
https://www.youtube.com/watch?v=jOQUlzxKhkQ

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 20:52:44 (46399)
MEGAMINDFUCK

jó, tudom ezeréves meg amúgy is Emmettkedem, de én csak a minap futottam bele. szomorú vagy sem, de én kb. 15 percig egyfolytában visítva röhögtem rajta, többször is újranézve, hogy lehetnek emberek ekkor kibaszott ostoba nagy seggfejek... jah, bocsánat: oroszok :P



1. talán nem bebaszva kéne ilyesmi attrakciókat csinálni
2. csipkebokorvessző
3. talán esetleg előtte le kellett volna állítaniuk őket a szervezőknek
4. igen, a fószer tényleg meghalt, volt is róla jópár cikk, nézzetek után
5. valahol már ezeknek is Darwin-díjasoknak kéne lenniük...

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 20:45:15 (46398)
Bunkó, veled?! nincs az az Isten... még ha mondjuk Karfiol lennél és always happy & sunshine, és persze sokat fizetnének, akkor aszondanám esetleg megfontolandó... :P
[előzmény (46393)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 20:43:39 (46397)
engem spec. sokkal jobban dühítenek az ilyen baromira gondolkodni való ÖRÖKBÖLCSESSÉGEK, ARANYOS CICÁS-KUTYÁS hűdeédi lófaszok meg egyéb kurvára viccesnek gondolt, ám ezerszer lerágott csont szarságok...

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 20:41:30 (46396)
nem, szerencsére nekem eddig még (és a hangsúly a MÉG-en van) nem osztották, vagy csak szimplán nem vettem észre, esetleg lefostam. nem kell vele törődni, ennyi...
[előzmény (46391)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-15 20:40:23 (46395)
pacal, nah...
[előzmény (46394)]



Elejére << Előző < ... 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 ... > Következő >> Végére