Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 ... > Következő >> Végére

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 17:30:42 (46604)
Hat bakker. Nekem a nagy fa.. a fixaideam, de eskuszom ezzel a csajjal meg en is.. Igy keprol olyan szep arca van... Majdnem mint nekem... Csak a szemoldoke volna igazi es tokely... Nem akar valami jo kis harmast? :D de csak hozzam kene nyulnia, meg sak en hozza. Bakker.. Ez tenyleg durva. Pedig a lezbikak annyira rondak szoktak lenni... Rajta nem is latszik... Egeszen biztosan nem biszex?? Egyaltalancolt mar pasija? Vagy megbantottak vagy miert?? Es ferfiasan viselkedett?
[előzmény (46599)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 17:26:47 (46603)
Hat nem tudom. Valamilyen szinten igazuk van, mert ha korbenezek mindenhol mennek tobkre a tobb eves kapcsok. Tudod ha elmulik a lang mar franc se fogja elvenni azt a not akit ket eve ugyis mindennap megkurhat... Jo persze, papirmunka... De azert meg is nyujt valamifele biztonsagerzetet, meg az erzes, hogy teljesen az ove vagyok... Tudod, mit mikor a saj megengedi, hogy analszexelketek, vagy mikor megengeded neki, hogy seggbeujjazzon... Olyan... Mar mindene a tied erzes. Meghat a Chop Sueyra bevonulni akkora flash lenne...
Szoval igazad van, a jozan ember szemszogebol...
De en ilyen tipikus kis szerelmes almodozo vagyok. Tiszta Soniadoras :D
[előzmény (46592)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 17:23:16 (46602)
De gondolom semmit sem tanultatok belole... Ne hugyozz korlat moge. Ennyi. Azert bazdmeg... Ez durva. Es ha meghalt volna a szemed elott hogy reagalsz ra? Lehet mar antialkesz lennel...
[előzmény (46597)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 17:20:54 (46601)
Ajj Dzsoszlin most meghatodtam :)
Amugy tudod milyen tuzrol pattant kis mennyecske vagyok, nem kell engem felteni ilyen teren. Penteken iszogattunk a deakon, elmentunk a baratnoimmel a matchba borert, es venni akartam neki egy eskuvois diszszatyrocskat:D de mivel nem volt eleg penzem, igy viszamentem es elmeseltem, hogy venni akartam neki celzaskeppen, de nem volt nalam eleg zs... :D amugy valamit a swarowskyban nezett nekem, amit vegul nem ott fog megvenni. Illetve mar nem ott vett meg. Es nem karkoto, nem nyaklanc es nem fulbevalo... Nem is hajcsatt...
Es felhozta, hogy arra is gondolt, hogy akandekba tetovalast kapok... Mondtam hoy annak nagyon orulnek, de nem ilyen hirtelenben, mert en szeretem azt atgondolni, hogy mi virit rajtam eletem vegeig... Meg en jelentes nelkul elvbol nem varratok fel semmit, csak mert jol nez ki... Aztan felhozta, hogy mi lenne ha gyurut varratnank...:)
De mindig mondom neki, hogy az ilyen lanyok nem varnak sokaig... Nem tudom... Mindegy most kikert engem anyuektol, hogy had johessek el holnap elobb a melobol, hogy odaadhassa a meglepijet... *.* igazabol nem hiszem, hogy volt penze gyurure.
[előzmény (46598)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 17:20:41 (46600)
Ajj Dzsoszlin most meghatodtam :)
Amugy tudod milyen tuzrol pattant kis mennyecske vagyok, nem kell engem felteni ilyen teren. Penteken iszogattunk a deakon, elmentunk a baratnoimmel a matchba borert, es venni akartam neki egy eskuvois diszszatyrocskat:D de mivel nem volt eleg penzem, igy viszamentem es elmeseltem, hogy venni akartam neki celzaskeppen, de nem volt nalam eleg zs... :D amugy valamit a swarowskyban nezett nekem, amit vegul nem ott fog megvenni. Illetve mar nem ott vett meg. Es nem karkoto, nem nyaklanc es nem fulbevalo... Nem is hajcsatt...
Es felhozta, hogy arra is gondolt, hogy akandekba tetovalast kapok... Mondtam hoy annak nagyon orulnek, de nem ilyen hirtelenben, mert en szeretem azt atgondolni, hogy mi virit rajtam eletem vegeig... Meg en jelentes nelkul elvbol nem varratok fel semmit, csak mert jol nez ki... Aztan felhozta, hogy mi lenne ha gyurut varratnank...:)
De mindig mondom neki, hogy az ilyen lanyok nem varnak sokaig... Nem tudom... Mindegy most kikert engem anyuektol, hogy had johessek el holnap elobb a melobol, hogy odaadhassa a meglepijet... *.* igazabol nem hiszem, hogy volt penze gyurure.
[előzmény (46598)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 13:48:18 (46599)
Báááh ne is mond.:xD
Tegnap csakcsak megint becsusszant egy kannásbor az est koronázása végett. Annyira bebasztunk Dannel, meg egy ilyen leszbi csajjal, Dahlia fedőnevűvel, hogy úgy be voltam baszva, hiába volt nálam 5 ezer ft, ösztönösen kannást vettem hazafelé...:xD
Rohadt élet, jól meg is szívtam, most megint ez a ZZZZZZZSSSSSSSSSSSSS émelygős lótetű állapot van, fekete krémest szartam, gyomrom az így robbanni készül stb.

Amúgy vazej, megint igazságtalanság, és szomorúság rovat... Van ez a csaj ugye, Dahlia... És LESZBI... A büdös szaros jó francba, ezt a pechet tényleg frankón. Hát olyan gyönyörű csaj hogy csak na. És frankón puncikat nyal, meg barátnője is van 2 éve... Hát tegnap ott állt a faszom végig Gellérthegyen rá, már komolyan azon filóztam, elmegyek a bozótosba kiverni - csak hát feltünő lett volna, mert csak 3-an voltunk Dannel még.:xD

Dehát MIÉRT van ez bazej?...:( Miért hagyja a jóisten hogy az ilyen jó nők kromoszómai génhiba miatt homoszexuálisok legyenek...? És nem habi duma, Dannek is már évek óta tolja meg egy csomó ismerősöm egyszer nem látta pasival még úgy ezt a csajt.

Tegnap este még itt irdatlan bekúrva szerelmet is vallottam neki chaten, teljesen nyilvánvalóan, dehát le vagyok szarva a retekbe...:xD JÓLVAN EZAZ, tessék, nyomuljon csak Vicky barátnőjével, hogy az a jó vastagbajszú kutyaúristókáját neki E!


[előzmény (46590)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 13:37:36 (46598)
Nézd Viki, én nem is kifejezetten házasság ellenes vagyok, én csak azt mondom, hogy ÉN ILYET BIZTOS NEM. Nekem a házasság csak egy rakás papír, meg kötöttség, meg mittudomén, agyfranc. Én olyan féle ember vagyok, eleve nem tudnék együtt élni csajjal. Akárhány exem van, de a legnagyobb szerelmeim is, Kamilla, Kyra, Vivien Valentine, mindig az volt hogy ha heteket voltunk együtt, akkor így az utsó pár napokba már igen besokkaltam, és ilyen "jó bammmeg, MENNYÉ MÁ EL INNÉT, hadd legyek már egyedül kicsit" flash.:xD
Jó, utána meg pár napra rá meg már iszonyat hiányzott - de na, nekem kell egy privát szféra is. Ilyen semmit tevős napok, mikor csak magamra figyelek, olvasom itthon, netezek, jól bezárom az ajtóm, telefont nem veszem fel, stb - kellenek ilyenek, és non stopba nem tudnám tolni ezt.

Ugyanakkor öcsémék most házasodnak nyáron ugye. Na ők tudják ezt csinálni, és bár néha itt beszólok nekik, meg a gügye keresztény szektásságukra, de ők ugyanakkor halál aranyosak. Meg Wolf báró elmesélése alapján is bátyja vs felesége - én velük csak egyszer találkoztam Gyulán, mikor Wolf elvitt ilyen sütős evős rendezvényre, de nagyon jópofának tűntek ők is, és egészségükre.

Én nem győzködöm senkit házasság ellenességre, elvégre hogy nézne az ki. (Egyébként Linda Daemon is törvényesen házas Tommy Muratoreval, ők is gyönyörűszépen megvannak vagy 10 éve). Szal még a közeli brutál köreimbe is vannak ilyenek akiket elismerek.

Nos, tudod mit mondok neked Vikim, erre a kérdésedre? Szerintem PROVOKÁLD KI, hogy megkérje a kezed, ha ennyire szeretnéd:) Megannyi módszer van erre, nehogymár aztmondd, hogy pont te, a fortélyos asszony nincs képbe ezekkel.:xD 3
Ilyen célzások akár, "mmm amúgy kislány korom óta erre vágytam", bla. Vagy mégjobb: Nemsokára lesz Hung Expon a szokásos tavaszi Esküvő kiállítás. Ez tulajdonképp egy totál ideál sima randi ötlet (Kyra exem is vittem ilyenre), ingyenes is, és mindenféle esküvővel kapcsolatos dolgok vannak: kezdve limuzin kiállítás szektortól, torták, cukrászok, esküvői ruhák, de még dj-k is akik vállalják az esküvői rendezvényt, fotósok, stb. Totál ingyé elmehetsz rá, és szerintem aranyos randi program.:) Lehet röhögni is akár, stb.
És akkor ott simán elejthetsz egy ilyet pl, hogy "mm, azért ebben a ruhában nagyon jó lenne mikor örökké együtt leszünk" + aranyos nézés + ölelés + fing. :xD
Há nemtom, nekem ilyet tolna egy lány, tuti venném az adást.

Szóval sztem ne foss kezdeményezni, úgyis ilyen cosmopolitán inverz világot élünk, érzékeltesd nyugodtan pasiddal hogy komolyan gondolod.:) Hidd el vannak faszik, akik máskülönbe a büdös életbe nem vágnák hogy te ezt szeretnéd: nem kétlem, szeret a párod nagyon, de no - lehet hogy nem is gondol erre.


Tisztelettel: Dr. Csernus Imre. :xD
[előzmény (46580)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 13:03:14 (46597)
Na jó, ez már kezd nem vicces lenni...
Dan tegnap majdnem MEGHALT a pofánk előtt... Iszonyatosan bebaszva felmentünk a Gellérthegyre. Van ott oldalt egy rész, ilyen kereszt van kitéve, utána meg egy irdatlan szakadék. Dan bácsi elment pisálni, természetesen a szélére, át a korláton. Egyszercsak PAFF eltűnik. Annyi volt a mákja, hogy egy ilyen perem részre esett... Enyhén befosott ő is aztán, úgy húztuk fel utána... Eztán ilyen katatónia állapotba ücsörgött ilyen 15 percen át, hogy "jó reggelt" kb...

De hát volt tegnap még minden gyökérség.
Nos megint az én pénzem ittuk el, de leszarom már. Azért ez a flash az nem volt semmi.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 12:46:43 (46596)
Na így kell pókerben csalni!


© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 10:21:34 (46595)
Ön is egy helyes, szemrevaló Szonja! :)
[előzmény (46583)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 10:17:26 (46594)
Perszehogy!
Nekem is majd kiesik a tüdőm, majd egy hónap múlva a tüdőm bírja, akkor a lábom fárad el, majd a vádlim, de hazaérve jól esik összeesni. Szakad a víz rólam, majd meg halok, de mindig azt mondom, hogy a futás nem szépségverseny! :)
[előzmény (46582)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 09:03:57 (46593)
Az emberiség alapvetően hülye!
[előzmény (46581)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 09:02:26 (46592)
Akartam még írni, csak meló van itt.

Azért mert anyud meg nagymamád ezzel jön, hogy ha nem kéri meg a kezed, akkor nem is fogja, meg akkor bla bla bla bla. ez mind baromság! Az ő idejükben így volt, hagyomány volt férjhez menni, mindenki erre hajtott, de manapság nem menő. Manapság a házasság teher. Ne értsd félre, nem a kapcsolat oldalán, hanem hivatalos oldalról. Rengeteg papír, meg kötöttség, emberek ezt nem szeretik. Mint haveromnál. Kedves szülei felhalmoztak egy rahedli adósságot, aztán mikor nem tudták a saját nevükre halmozni, átírták a haverom nevére. Most pár millió forint adósság van a fején, és a kedvesével azért nem házasodnak, pedig szeretnének, mert akkor egyből 50% a csaj nevére is száll, aztán mondta, hogy nagyon szereti a haverom, de annyira nem hülye hogy így hozzá menjen. Bármi lehet, akkor meg ott álna ő is, hogy adósság. Így legalább egyikőjük nevére tudnak vásárolni nagyobb értékben, hogy a bank ne tegye rá egyből a kezét.
Egyik bátyám is még ide van bejelentve lakhelynek Gyulára, pedig már Kecskeméten lakik 1000 éve, meg össze is költöztek barátnőjével, de nem jelentik be oda magukat, mert akkor egyből élettársi viszonyba lépnek, ami meging közösködésbe vezet aztán megint más szabályok fognak rájuk vonatkozni, meg csak teher lenne. Hogy mi, nem tudom, de elveszítenének egy két lehetőséget.
Ettől eltekintve manapság már nincs akkora divatja a házasságnak. Ha megkérné a kezed az más, az jelképes dolog, azt ő tudja. Anyudéknak ne higyj, mert hülyeség amit beszélnek e téren. Pároddal meg beszéld meg ha gondolod, ha hallgatsz az se megoldás, hogy ülsz és vársz.
[előzmény (46580)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-23 07:55:19 (46591)
Én se kaptam semmit szülinapomra, te se fogsz! :) Csak egy plátói csókot az arcodra!
[előzmény (46580)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 22:37:32 (46590)
Bunkó, ezt meg kifejezetten neked küldöm :)
http://index.hu/belfold/2013/04/22/borok_az_also_polcrol/

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 22:16:59 (46589)
hümm, micsoda ráérős emberek vannak...
http://www.urbanlegends.hu/2009/10/hanyszor-lehet-felbehajtani-egy-papirlapot/

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 22:11:06 (46588)
van ilyen kis fül felül, hogy Segítség, ott minden le van írva feketén-fehéren :)
http://punkportal.hu/forum/help.php?id=punkportal
[előzmény (46586)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 22:09:04 (46587)
finoman azért jelezhetnéd felé, hogy mit szeretnél, tudod csak ilyen burkoltan, hogy ezen az ujjadon még nincs gyűrű és társai :)
[előzmény (46580)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 21:21:47 (46586)
ÁÁÁÁ na jó most mondjátok már el léééééégysziiii hogy kell? :'(

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 21:21:20 (46585)
Csak a próbakedvéért.
[url=http://kepfeltoltes.hu/view/130422/429323_3810055966320_207 3420182_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/t humb/130422/429323_3810055966320_2073420182_n_www.kepfeltoltes.h u_.jpg[/img][/url]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 21:16:42 (46584)
Oké, jó bocsi. Dzsoszlin a hibás mindenért, ő mondta, hogy a legalsót. Mosom kezeimet, na meg a hajamat.

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 21:15:50 (46583)
Amúgy meg ilyen kurva szépek vagyunk. Ajánlom figyelmetekbe, miként pózol a macskám, Vilmos herceg. Le sem tagadhatná, hogy kék vérű. Fényképezni kezdtünk, ölbe kaptuk őt is, és egyből hercegbe vágta magát!
(remélem sikerül berakni)




© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 20:58:55 (46582)
Én is elkezdtem futni, de nekem nincsenek ilyen panaszaim. Az egyetlen panaszom, hogy majd meghalok közben, de aztán olyan jólesik hazaérni... :D
[előzmény (46571)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 20:56:12 (46581)
Bazzeg ez tényleg létezik????!

Amúgy Farkas Úr kérdésedre válaszolván...
1: Tuti, hogy a pénzért csinálják.
2: csipkebokorvessző
3: T leszel a párom!
4: Észnél légy!
5: Mit lehet rajta szeretni? Fingom sincs, de nekem is volt egy ilyen baklövésem az életben. Egyszerűen nem tudom mi ütött belém, mikor összejöttem vele. Egyrészt a fültágítója kurva nagy volt, és ebből adódóan büdös is. Nem tartom túl igényes dolognak a fültágítókat. Eleinte még vonzott a stílusa, de ha ma meglátok mégegy full cap-es festett szőke szűk gatyás buzit, elkap a röhögőgörcs...
Szerintem csak épp nem volt más, én meg kapcsolatfüggő vagyok. Szerintem a legtöbb csaj így van vele...
Amúgy ami a leggázabb, hogy ő ugyebár" a nagy extrém, önmegvalósító művész" elhitette velem, hogy mert nincs 20 tetkóm és fültágítóm, na meg pc-m nem vagyok elég különleges... És van egy barátnőm, aki most ugyanúgy szarrá varratja, meg micro dermál meg minden faszom szart csináltat egy ugyanilyen hülye kis nyálas buzi miatt. Aki adja a macsót a kisköcsögös gatyájában....
Érthetetlen hogy lehetünk ilyen hülyék néha.
[előzmény (46560)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 20:45:26 (46580)
Szerdán szülinapom lesz, az ajándékokat küldhetitek postán is, ajánlottan.... :)
Amúgy szerintetek mennyi rá az esélyem, hogy merő romantikából, meg úgy amúgyis megkérje végre a kezem a lovagom?
Az a baj, hogy összeköltöztünk. Alapvetően ez nem lenne gond, mert minden idiili. Csomót szexelünk, és a mennyiség nem megy a minőség rovására, tök jókat főzök, ő segít rendet tartani, nagyokat zenélgetünk együtt (ő ugyebár basszerozik én meg énekelek), mindketten szeretünk csavarogni, és egymás támaszai vagyunk. Egyszóval tök jó csapat vagyunk DE!
Anyukámék (és mamámék és a nők a családban) mind azt mind azt mondják, hogy ha valakik évekig együtt vannak, és nem történik lány kérés, majd egy éven belül esküvő, akkor soha többé nem is fog.
Jó oké, tudom Dzsoszlin, te házasság ellenes vagy, alapvetően én is az voltam, de szerintem igenis van az az ember, akit ha megtalálsz, akkor érdemes. És nem mindenkinek van akkora mákja, hogy megtalálja azt az embert, úgyhogy ha megvan...
Tudom, hogy velem tervezi az életét, egyrészt ő is az a romantikus álmodozó típus (jééé, mint én *.*), és sokat beszéltünk is erről, de mikor teszi már végre fel a kérdést? ... Komolyan lassan én kérem meg az ő kezét... Tényleg az gáz lenne? :D

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 19:06:20 (46579)
Mert jó!

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 18:10:47 (46578)
engem pont ma világosítottak fel, hogy elvileg a paradicsomlé jó a másnaposság ellen. ezt eddig kurvára nem tudtam, úgyhogy meglepett, de hát én alapból is szeretem, mostantól akkor dupla annyit fogok inni :)
[előzmény (46576)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 16:22:03 (46577)
Koszonom apa! Jo ez a PP jo ez a PP csak annyira meleg lett, hogy mar nem nagyon ulok gep elott. De ma este futas utan muhaha
[előzmény (46554)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 15:03:11 (46576)
Dahh, na én most kezdek jól lenni hétvége után. De ez az üveges borra átállás tényleg jó szolgállatot tesz. Nincs fosúl az ember, meghát olyan korrekt másnaposságok vannak.

Amúgy Böbe néném, ha lesz ez a PP buli, lenne e kedved eljönni néked is? (Nincs olyan hogy nem.:)
[előzmény (46571)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-22 15:02:40 (46575)
Nem örültem, de annyiban jó volt, hogy nem itt ültem 12 órát a seggemen és kötöttem a hájam, hanem mozogtam!

De ha rendes, családbarát munkahelyre vársz, hamarabb meghalsz mint megtalálnád!
[előzmény (46574)]



Elejére << Előző < ... 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 ... > Következő >> Végére