Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 ... > Következő >> Végére

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 21:18:43 (46364)
én is leszarom, már láttam őket X-szer... Csiga meg csak úgyis fotózkodni akart velük :)

mondjuk ez a komáromi Cadaveres buli is elég lapos volt, kb. 5 db fizető vendég lézengett az egész helyen, Macskási lemondta, Rita végig a banda dobosával volt elfoglalva, én meg egyedül kurvára untam az agyam, sehol egy ismerős. 11 tájban haza is léptem utolsó vonattal, de mivel még nem voltam elég részeg, lementem hát inni ismerősökkel :)

poén, hogy egy másik exemmel is összefutottam éjfél fele, ő pl. nagyon jó fej volt, meg ritkán is látjuk egymást, én nem csalt meg (vagy legalábbis nem tudok róla :)
[előzmény (46362)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 20:54:22 (46363)
Én inkább meg se akarom tudni, hány nőm csalt meg.
A tudatlanság áldásos etéren. TÖbbeközt a híres Fész-feltörős segéd promramkám is ezért adtam el cd-n, mert úgyse tudnám megállni ha itt lenne, hogy mustárkodjak exeim profiljába...
Annó Vivi feltörése és lenyomozása is mire volt jó ugye... HÚHA, kiderült hogy ilyen fing arcnál ott aludt Kecskeméten - én meg geci ideges dührohamot kapva ráförmedve kibasztam. Eseti dolog volt nála pedig - kitudja ha akkor nem küldöm el a redvás faszba, még máig lehet vele kukkerolnék... (Jó mondjuk csak nem, mert nem illettem én össze véle, max külsőre, szal nem ez lett volna az első orbitál baromsága ami miatt kibaszom, de az tény, ha nem tudom meg, akkor legalább még fél évet rá-húzhattunk volna az együttlétre.
Mondjuk nála én is megértem a pénzem, első pár hétbe kis-Dórikával csalás, utána egy másik Vivi nevü csajjal - nade lám, azt meg ő nemtudta..:xD

Ez a megcsalósdi olyan dolog, pont egy haverrel dumáztuk még pénteken hogy jobb ha te kezded el, és kussolsz róla - mert a csaj is ugyanúgy megcsinálja! És ő is ugyanúgy kussol róla, sőt az ő barátnői még szintisztán falaznak is. Szal ha nincs feltörő progid, akkor baszhatod az infót.

Mi fickók meg vagyunk olyan faszok hogy lebuktassuk egymást:
Van is ez a vicc, nemtudom ki ismeri:
- Mitmondanak a csajod barátnői ha megkérdezed őket hogy megcsalt e a párod.
- 10-ből 10 nem tud semmit, és megnyugtatja, hogy nincs okod az aggodalomra. (nem a faszt nem)
- És mit mondanak ha egy faszittól kérdezi meg a lány, hogy megcsalja e a párjuk?
- 10-ből 6-an alibit biztosítanak, hogy előző éjjel velük volt és kizárt, és 4-en még azt állítják hogy még mindig náluk is van! (különböző helyeken) :xD

Engem nem is ÉRDEKEL melyik exem mikor csalt meg! Illetve jobb ha nem is tudom. Most attól mi a jobb, úgyis megtörtént, plusz még rámjön a düh.
Így kell e.
[előzmény (46342)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 20:45:20 (46362)
Hallom volt Exploited ebbe a Dürerbe.
Hát nemtom, uncsi már ez, tavaly is 2-szer voltak. Meg öregek már. Ilyen Vatti fanoknak mint Csiga ideális volt azért, láttam.;)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 20:26:05 (46361)
Hétvégém rovat.

Én nálam nagyon semmi se volt, pénteken átmentem egy haverhoz este, szombaton meg techno A38-on, de hát nem volt valami jó... Illetve jó lett volna de olyan istentelen drága az a hely hogy csak na!
Nem ilyen masszív italosokra tervezik, mint mi vagyunk na! :xD

Szombati Technokust, A38-on:
Szóval a régi idők emlékére pár korombeli arccal lementünk megnézni, meg ex-Zsófikámmal, meg annak új hapsijával.
Dehát ez volt a rend: előte valami igen drága Jack Daniels whiskeyt elkötött az egyik jófej otthonról, azt ELŐTTE megittuk - és utána be. Igenám de bent meg egy perc minutum alatt kijózanodtuk a dübörgő DAM-DAM-DAM-DAM-DAMTSZ-DAMTSZ-DAMTSZ-DADA-DAMTSZ-DAMTSZ-DAMTSZ- DADA dörömböléstől.
És akkor jött hogy "igyunk vizezett sört 690-ért, vagy pohár fing bort 500-ért kösz....

Egy ilyen techno ugye főleg a drogosokra épít, ez tény, én meg azzal nem élek ugye. Dehát megint egy rakást látam - azok gyönyörüen elvoltak persze 200 ftos ásványvizes palackukkal órákig (képzelem mikkel bennük, mert ott rágták a szájukat, meg ilyen Uhu-bagoly pupillák) - nekem meg hát abból állt a buli hogy másnaposan már kijózanodvva ültem ilyen bárszéken.

Csajozós része is bukta volt....
Nőzni nem lehetett. esélytelen volt - mer A38on ilyenkor úgy kitekerik a hangerőt, hogy még a wc részen kint se érted üvöltve egymás hangját a technotól, nemhogy nőzni... Meghát én utálok is élőbe nőzni, semmi se jut eszembe...: ez a "meghívhatlak egy italra", már nagyon tré duma. Vagy az van hogy 'hát kösz majd a pasim meghív, várj, mindjárt itt is van' - és megjelenik Svárcenegger személyesen. Vagy az van hogy "peersze, hívj csak" - és meghivod és utána a pofád előtt lehúzza és elmegy hogy "köszi, pá:)"

Meg élőbe a mai világba ismeretlen NEM lehet nőzni főleg bulin, sőt főleg ilyen rave partyn.... Hány ilyen Bándi Kata, meg nő gyilkosság van mostanság ami MIND szórakozóhelyen kezdődik...Minden csaj tudja és fél, de minimum tartózkodó. Élőbe ilyen bulin aki összeszed egy nőt, az gratulálhat magának hogy valami szutyok kurvát szedett fel - és jövöhéten meg majd másik faszi szedi fel másik clubba a nőt. Meg csajok se egyedül járnak bulizni hanem ilyen 15 fős csapatokkal. Most akkor ott legyél mindenkivel jóba, hivd meg az egész pereputtyot ergo - és akkor TALÁN ha megadja a számát, de arra is vmi kamuszámot ír. SZAR.
Techno bulin meg nem nőzhetek a sláger dumámmal hogy 'na nem ismersz meg én voltam a magyar Manson - mert nem is ismerik, de bizonyára rühellik ha igen.:xD"


HÁT szóval, az én hétvégém kakkancs volt sok téren.
Az a megfejtés: jót bulizni kb 20 ezer fttal lehet. Bizonyám, annyival:
Tételesen fel is osztom:
2 ezer belépő, 8 ezer pia (és ez nem is sok, klubárak mellett is ilyen becsiccsentés szint), ezres a cigi, 2 ezer hajnalba valami kaja, a tipikus gyros, még 4 ezer a csajra ha azt szeretnél, és nem fogatlan lotyót felszedni a Blahán hajnalba, és 4 ezer a taxi hazáig. Netán egy pezsgő, afterre nálunk, de akkor már túlléptük és 21000 ftnál vagyunk.

Csináltam én ezt az életet egy időbe higyjétek el nekem...(Lásd Emilys korszakom, vagy előtte a giga nőzős korszakaim: 50 ezrek hetente SLUTTY.... JÓ IS VOLT hát hogyne! Megkúrtam fél pestet, jeje, Viki te is emlékszel ugye, te is láttad miket csapattam - CSAK aztán mire mentem vele?? Emlék maradt azt ennyi)
[előzmény (46350)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 20:09:37 (46360)
Stohl Buccer ügybe legutóbb nekem az tetszett, hogy zsinórba HÁROM ilyen drogprevenció előadására nem jött el SENKI se.
És ezt már bizony nem a média befolyásolja: mert persze nyilván előtte ahol volt hetekkel szétragasztották a várost jóagy betűkkel hogy Stóóólbuci itt lesz úú - és a kutyát se érdekelte:)

Illetve ez a nép gesztusa volt felé, hogy "baszdmeg öreg, mindent neked se lehet, megúszod itt amit csináltal, és még van képed jópofázni velünk?" Szóval ez tetszett spec:)
És ezt tisztelettel le is adta a média hogy kutya se volt kíváncsi a "mű megbánására". Mert Stohl SZÍNÉSZ, bármitt el tud játszani, megbánást, mindent. (Pl a Császár Előd nem tudta volna, de az annyiba rendes is volt, hogy miután amit csinált, tényleg gecire megbánta, és fogta magát és elhagyta az országot, és Shine64 -ként djzik most világszerte. Mert legalább nincs képe utána még az ember pofája alá dörgölni magát itthon, mintha mi se történt volna, meg mosolygászni az esti vetélkedőkbe.

Persze ő is egy genny volt, de nem tetézte ezzel a "és akkó mivan?" - al.

Stohl a legjobban ttenné ha szinkronszinészként, vagy MAX filmezésnél maradna, mert kétségtelen tehjetséges színész, főleg szinkronosként. De ne kelljen már nézni minden este a mosdatását a tvbe, és pláne nem azt hogy még vigyorog is ilyen karaookee énekversenyek műsorvezetőjeként.


Egyébként az érem másik oldala viszont: akiket elütött, tippppikus prosztó proletárok - akik azonnal meglátták hogy PÉNZ PÉNZ PÉNZ, meg híresség ütötte el őket, szóval még örült is az a két ilyen Marinéni meg fogatlan Jóskabácsi szintű ember, mert egy rakás pénzzel lehúzták Stohlt, és cserébe tényleg nem verték az asztalt.
Más normál ember nem így tett volna, de eskü azoknak még jól is jött.
Nem lennék meglepve ha mostanába direkt ilyen diszkók környékén furikázna az a két idős proli jómadár is, hátha megint beléjük rohan valaki részegen, és hátha majd abból is húzhatnak kárpótlási pénzt. (És tegyük hozzá, kivilágítatlan haladtak azon a bizonyos úton mikor Stohl beléjükszállt)...


Hát írd bele ezt is a dogádba ha gondolod,- bár ez csípős vélemény, nehogy aztán megbasszon érte a rektor, hogy "dehát ilyet NEMSZABAD KIMONDANI - pedig ez az igazság) :)
[előzmény (46353)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 20:01:36 (46359)
Jó téma! Annyira fogják szeretni, mint az én Moddingról szóló multimédiás CD-met! :D
[előzmény (46353)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 19:58:47 (46358)
Akkor nesze neked bazmeg, ennyi, kész!

[előzmény (46349)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 19:56:02 (46357)
Szááááálj száááááálj, úgy szájba vágtaaak
hogy bassszgitárnak néztem a kék egeeeeeet...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 19:55:19 (46356)
Boldogok a tudatlanok! :( Azért Murphy koma, kitartást az élet ehhez hasonló mocsokságaihoz.

De nekem sztem ez a késelés sztori kimaradt... :-s Vagy csak úgy örülök, hogy élsz, hogy elfeledtem eme szörnyűséget? :)
[előzmény (46342)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 19:52:35 (46355)
Szép ez a világ, bizony:)
[előzmény (46346)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 17:02:09 (46354)
Mintha direktbe szakadt volna... Azért ezt csillagos ötösre megoldotta.


© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 16:53:25 (46353)
Az volt. :)

Sajtó szakra írom, A Stohl András ügy és a média címmel. Arról írok, az ő esetén keresztül vizsgálva, hogy manipulál-e a média, és mennyiben befolyásolja a történéseket...
[előzmény (46352)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 16:51:50 (46352)
biztos jó hepaj lehetett...

miből írod szakdogádat?
[előzmény (46350)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 16:45:57 (46351)
Akkor elég erőteljesen lemaradtam...
[előzmény (46348)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 16:45:33 (46350)
Na hellobello.
Eltűnésem okai:
1, péntek: Szolid lakásavató bulit terveztünk. Nem hívtunk sok embert, hisz egyszobás a kecó, még a szomszédoknak se szóltunk, mondván nem lesz itt nagy banzáj...
Hát mondanom sem kell jól be baszcsisztam 5 perc alatt (alkohol érzékeny vagyok jeah), kb annyi idő alatt, míg Petya kiment a barátainkért a villimegállóba.... Hát nem sokra emlékszem, de arra tisztán, hogy Petiék röhögve jönnek be kintről a haverjával, hogy belehugyoztak egy kirakott mosógépbe, később pedig Peti kettévágta egy bárddal a vágódeszkánkat.. Ezt így hajnal fél kettő tájt JÓÓ NAAAGY zajjal... :D Én meg ... Én meg nem tudom miket csináltam, de másnap hajnalban a barátnőm csak ennyit mondott: Na szia cshaje, köszi a meghívást, fasza volt, de ha rám hallgatsz főzöl valamit Petinek...

2: Másnap 1,5 órát késtünk a próbáról, mert egyrészt picsa másnaposak voltunk mind a ketten (meg a haverja is aki itt aludt), másrészt szószerint elbasztuk az időt, miután elhúzott a haverja... De azért az első indok tehet az egy óráról... Jah és 1,5 utcányira van a próbaterem a lakástól...:D Aztán próba után RÖGTÖN indulás Esztergomba Peti másik zenekarával, mert a Pokolgép előzenekara voltak... Amúgy nem szeretem a pokolgép zenéjét. Szóval abszolút kómásan és másnaposan, totál dehidratáltan nekivágtunk mégegy bulinak... fél háromra értünk haza, szerencsére kapuig hoztak de ma... Ma már abszolút ennyi, kész végem... Valaki írja meg a szakdogám helyettem... fizetek érte....

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 16:26:27 (46349)
wtf?! O.o

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 16:25:53 (46348)
már pár éve...
[előzmény (46347)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 16:06:37 (46347)
Bakker, nem is vágtam, hogy kómában
[előzmény (46343)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 15:38:27 (46346)
mellé pedig jár ekkis jó muzsika ;)



http://www.yapfiles.ru/show/6251/d08a71691acfbb726dcec7f67f0251dd.flv.html

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 15:37:36 (46345)
tortát valaki?

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 15:26:29 (46344)
wow
http://filmvilag.blog.hu/2013/04/14/a_satantango_kultusza

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 14:42:55 (46343)
RIP Chi
http://langologitarok.blog.hu/2013/04/14/elhunyt_chi_cheng_a_deftones_komaban_fekvo_basszusgitarosa

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 14:39:19 (46342)
katartikus este volt ez is.
az a rész különösen tetszett például, amikor az 1ik exem, akit különösen szerettem, így 7-8 év távlatából bevallotta, hogy amikor cigányok megkéseltek, és a kórházban feküdtem, megcsalt egyik közös barátunkkal. mentségére azt hozta fel, hogy nagyon meg volt zavarodva. és a mostani barátját - aki pár éve eljegyezte - szintén megcsalta az elején. csak gratulálni tudok az ilyennek. nem kicsit baszta fel tegnap az agyam... :S

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 11:14:13 (46341)
Pesten nem tudom előfordult már-e, de vidéken nem egyszer előfordult, hogy valami öregember meghalt valami városban/faluban. A ház ajtajára kitették, hogy elhúnyt XY, szombaton temetés. Ezt a helyi alsó réteg jóóól kifigyeli és vagy az egyik este törnek be, vagy a temetés napján, mikor mindenki a temetésen van, akkor mennek be és pár perc alatt kirámolják a házat. Egyik nap kollégám is beszámolt, hogy cimborájánál is ez volt pár hete. Szóval ezt sem szabad már kitenni, mert kirámolnak a buzik. Vagy a temetés ideje alatt valaki felfegyverkezve otthon ül a kapu mögött és vár! :D
[előzmény (46338)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 11:05:57 (46340)
Aztakurva. Ez jó cikk. Meg is osztom majd fészen, hogy lássák.
[előzmény (46336)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-14 10:55:11 (46339)
Filmajánló (különösen Murphy-nek aki ez elcseszett fosokra bukik):


© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 15:43:05 (46338)
TŐlem - se tőlünk családba alle zusammen nem csórtak még bringát, pedig 3 db is van.
Bár mi elég célirányosan is használjuk: pl túrára el - de boltba se megyünk be, mert előte bevásárolunk szendókat + minden ami kell, így végig a seggünk alatt van ha nem itthon.

Buliba nem viszek bringát, mert ki akar részegen hazafelé taknyolni vele, stb.

Meghát jó környéken is lakukn BÁR ezt lekopogom... Alaposan sokkol hogy tényleg kezd erre a környékre is felpuncizni a bűnözés! És most nem csak a kocsilopásunk - ennek kapcsán a szomszéd elkotttyerolta hogy volt bizony jópár betörés is az utcába a hetekbe. Múltkor meg megyek ide le a kisboltva, nézem, hm valami nemstimmel a pénztárnál, ki is szúrtam hogy miért nincs egy db újság se, máskor tele van a fal - pénztáros meg közli hogy éjjel valaki(k), feltolták az egész bolt hátsó részét, és elvitték az összes újságot! - bentebb nem tudtak jutni a zárok miatt, csak az újságokig. De ki a fasz az könyörgöm aki újságokat lop nagytételbe.
Most pl már eleve sokra mennek egy lejárt Blikkel, vagy ki a faszomnak adnak el pl Nők Lapját utcán, ha már hetilap...
Ez ilyen tipikus gecizős rablás volt pl , hogy höhö jusztis ha már betörtünk elviszünk valamit.
Az meg hogy ezt senki se vette észre akár éjjel volt- ennyi újságcsóráshoz legalább kell 3 ember gondolom, meg nem kis zaj, mocorgás, miegyébb.

Szóval felénk ez a sikk.... Bringaügybe azért nem tudok nyilatkozni nagyon, mert ugye ez ilyen hegyvidék, egyrészt keveseknek látok erre (ha innét legurulsz egyszer, legjobban teszed ha úgyjösz haza hogy csak Fogaskerekűvel egy baszott nagy kerülővel), mert itt lehetetlen még ilyen Tour De Franceos ürgéknek is feltekernie pl a rohadt hosszú és meredek Hegyalja úton.
Másrészt meg ez elég nyugger környék, azok meg nem bicikliznek alapból sose. Hát maradnak a betörések meg kocsilopások....

JA és ma reggel becsöngetett egy elég kövér cigányforma, hogy "tányérok nem kellenek e, van eladó". AHA, fasza: tányér ki a fasznak kell ezen a környéken tényleg - ez is egyértelműen ilyen figyelő emberke lehetett, nézte ki van itthon szombaton, kik nem utaztak el, hogy majd este visszanézhessen majd meg aztán ugye... - mert aztán ment tovább és az utcába mindenhová becsengetett még lentebb...

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 14:42:29 (46337)
nekem is volt hasonló esetem. anno fiatalkoromban nyári melóként szórólapoztam, aztán dél körül hazaugrottam enni, lelakatoltam a lépcsőházunkba a bringát. mire 10 perc után visszamentem, hűlt helye... kurva anyjukat az ilyen lopós embereknek!!!
[előzmény (46331)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 14:17:01 (46336)
O.o
http://magyarinfo.blog.hu/2013/04/13/leesett_a_szekrol_meghalt_es_kozben_megverte_a_rendoroket

© BRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-13 13:11:59 (46335)
hogy kell törölni magam innen ?



Elejére << Előző < ... 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 ... > Következő >> Végére