Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 18:19:27 (46244)
:xD
[előzmény (46243)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 18:15:13 (46243)
És ezzel a posztoddal elhessegetted Bunkóbácsi utolsó reményét is arra, hogy a legközelebbi találkozótokkor megdugjon! :D
[előzmény (46235)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 17:56:19 (46242)
Igen a kisugárzás nagyon számít, de azért az szerintem nektek sem mindegy. Pl neked mindig vékoyn nőid voltak, és megjelenek én ducin, és mégis tetszem. Na mégis miért? Mert istennő a kisugárzásom. Ennyi. Kibaszott szexistennő vagyok és kész. :D Amúgy köszi. :) Dolgozunk majd a te boldogságodon is! 3
[előzmény (46237)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 17:55:02 (46241)
De Dzsoszlin a MÉRET DOMINÁL!!! Viszont írtam is, hogy BIZONYOS MINIMUM MÉRET A LÉNYEG. Onnantól már csak pluszba király a pár felesleg centi, de hidd el, nekem volt Mr. Mamut és Mr. kicsi. Ismerem a különbséget... Jah és leginkább a vastagság számít!!! Ez nagyon fontos. Azt hiszitek a hossz számít? a faszt! NE a méhemet szúrd ki, hanem a hüvelyemet stimuláld...
[előzmény (46240)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 17:45:17 (46240)
De nem vékony. Pont erre próbáltam kilyukadni, hogy eddig voltak ilyen modell alkatú palijaim, és ez igenis kritérium volt, de tök szar kapcsolatot eredményeztek. Mert kívül ragyogtak de belül rohadtak. Aztán most itt van Peti.- Nem vékony, viszont nem is hájas. Olyan masszívnak mondanám inkább.
De amúgy én meg husi vagyok. Ettől függetlenül csak részben értek veled egyet. Én a kövér pasiktól mindig is írtóztam, pedig a pajzsmirigy betegségemből kifolyólag régen ótvar kövér voltam. Szóval mi nők igenis válogatunk. No meg én utálom az átlagos férfiakat. Viszotn az ilyen 90 60 90-es bnőim, tényleg csak hozzájuk hasonló pasikkal járnak. Pedig ha tudnák... És tulajdonképpen tudják is.
Így belegondolva, nálam a külső kritérium kb csak annyi, hogy ne legyen kövér, és ne legyen átlagos. Ezen felül bárkiben találok valami szépet, ha érdekes. :) Nem is értem. Amúgy olvastam, a korábbi bejegyzést erről. Hát nem vagyok butácska, a családom jómódúnak számít, iskolázott vagyok, annyi hogy van egy kis felesleg rajtam. De kompenzálja az arcom. :) Szóval azért nem vagyok suttyó csaj.
[előzmény (46236)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 17:38:36 (46239)
Hát nem a méret dominál szerintem meg. Most ezt nem egy kisfaszú úrként mondom csak úgy önmosdatásból, Viki is pl jól tudja mekkora (Deák téren álló fasz előkapás jelenetem.:xD), de még sok más exem is, én ilyen átlag jóska vagyok a 17-18 centimmel.
DE: így is voltak mindentéren kirívó esetek: Volt ilyen öblös bő pinájú barátnőm aki keveselte - ugyanakkor itt voltak ezek a Dóri, meg Anna exeim, olyan szűk puncikkal, hogy ott még nyavajogtak is hogy "úúú fáááj, jaaaj".

SZÓVAL PINA E VÁLLOGATJA :xD
Meg maga a technikusság, ki hogy tolja.
Pl ez a Alexandra exem (Natter Mc unokahuga ugye) meg nem is azért nyavajgot hogy kicsi vagy túl nagy a faszom, hanem hogy MIÉRT VAN FITYMA RAJTAM, FÚÚÚ NEMÁR AZ MILYEN IGÉNYTELEEEN, JAAJ ÉS AKKOR TÚRÓÓS LEEESZ.... :xD Meghogy minden sex előtt kizavart engem faszt mosni hogy én mossam ki és húúú - hát bazz, ott szakadtam. ÉSMÉG, utána ilyen fülpiszkálót is be akart dugni a faszomba baszki, hogy "jaj, ő nem csinálja úgy szájjal, mert biztos PISI van benne" :xDDDDD

Nahát szal őt is nem véletlen basztam ki pl. Hát majd hogyne, majd én itt ilyen askenázi zsidóst játszom, hogy metélés fitymára....


Szal mondom, itt közel nem a méret a lényeg, hanem a lányok finnyásságai.:)
[előzmény (46236)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 17:33:05 (46238)
Lányoknál a szeretet dominál - nálunk meg hogy jó pina legyen:)
Ez legalább ekkora bölcsesség E ! :xD


© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 17:30:48 (46237)
Nálatok csajoknál egyébként amúgysem mindig dominál a külső ha pasit választatok. Félre ne érts, de megannyi ilyen példa van: Ott van a kis Tatjana is, ÚÚÚR isten de jó nő basszus, hát én behalok.:$
De az is mindig ilyen gyíkarcokkal van együtt, Dannel pont ki is nevettük a napokba hogy pffff azt a tepsiképű idiótát akivel együtt van hát AZ MI MÁR :xDD

No de szóval, esetedben, meghát lányok esetében inkább bejön a kisugárzás pasikban, én azt vettem észre. Mostanába (sőt már tavaly se) voltam én pl olyan über jó faszi - ugye szépen visszahíztam mint a franc, baszott sokat ittam, meg ilyen vállalhatatlan állapotokba mászkálltam - de mégis a tavalyi év az hihetetlen bődús volt elég jó csajokkal.

Szokás mondani, egy fickónál elég az ha az ördöggnél 1 fokkal szebb. Nos ja. Azért örülök hogy boldog vagy te Viktória néném:)
[előzmény (46235)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 16:58:10 (46236)
akkor végül is egy vékony, nagy faszú emberrel vagy! :) Azok az előitéletek. Nálunk férfi körökben az a nézet (van alapja), hogy az a csaj aki rohadt csinos, az tudja is magáról és így nem jön össze egy átlagos, kedves sráccal, csak a hasonlóan sportos, csinos csávóval, esetleg egy büdös kancigánnyal akinél nincs jó élete, de legalább jól el van tartva.
Az a csaj aki átlagos, van picike felesleg, esetleg vékony, de kis mellű, seggetlen stb. azok meg megelégednek a hasonszűrű faszikkal. Persze nem úgy értem, hogy ezek a lányok rondák lennének, csak nem egy mai trendnek 100%-ig megfelelő már már tökéletes csajok (kerek mell, kemény segg, darázsderék, szép hosszú, dús haj, szűk punci stb.). De kinek mi a tökéletes.
[előzmény (46235)]

© Daemonaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 16:32:38 (46235)
Hát... Nála nem ez volt a 2x is átélt 2 perc oka :( :D
Nos ez teljesen változó, asszonya válogatja. Nálam pl. az utóbbi két évben csakis kockás hasú pasik jöhettek szóba, és a nyilacska volt a legfőbb kritérium. Azért élek halok (remélem vágjátok miről beszélek).
Volt modellem, falmászóm, de egyik kapcsolat sme volt tartalmas, másfél hónapnál egyik sem tartott tovább sőt. Illetve volt egy fél éves TÁVKAPCSOLATOM (SOHA TÖBBÉ távkapcs, Dzsoszlin, nem értem Te hogy bírtad..) Szóval a külső a belső rovására ment. Ennek persze van előzménye:
Az első pasim egy nagyobb darab, férfiasabb típusú pasi volt, együtt voltunk 1,9 évet, és a végére jól elhíztunk mind a ketten, és undorító hájas kancigány lett (igen, cigány volt, akkoriban nem zavart, utólag nyilván már okosabb vagyok), és nagyon nagyot csalódtam benne, undorítóan lett vége. Sőt ő is az lett. NA eztun a világos haj és a világos szem is követelmény volt.
Aztán most összejöttem a zenekarunk basszusgitárosával, akivel már össze is költöztünk, és már tervezgetjük az esküvőnket. Piros lesz a ruhám, a Chop Sueyra vonulok be, stbstb. A vicc az, én sosem akartam házasodni, és soha nem is gondoltam rá, hogy milyen lesz majd az álom esküvőm, ő kezdett el tervezgetni... :) Szóval most együtt élek Petivel, aki amúgy 192 magas, és 100 kg. Tehát van rajta felesleg, viszont világ életében sportolt, sőt vékony volt, csakhát a nagyijánál lakott (mind tudjuk, ez mit jelent), úgyhogy nem egy tespedt hájas típus de van egy kis pocakja. DE van nyilacskája. Sőt. Szőrös.- ÉS annyira imádom, hogy az. Annyira férfias. Ettől függetlenül a lapos has továbbra is a fétishem, de ez nincs összefüggésben azzal, hogy Ő tökéletes úgy ahogy van. Szeretem minden porcikáját, ténmyleg. Meg hát Ő Mr. Mamut2. :DDDD
[előzmény (46227)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 16:24:33 (46234)
Hát amit bátyámmal terveztünk abból nem lesz semmi. Ugye azt mondtam neki, hogy menjen be a boltba és verje ki a hepajt, hogy ez a munkatársuk engem átbaszott szép csendeskén, úgyhogy kompenzáció kell. Bátyám meg azt mondta, hogy inkább nézzek ki magamnak valami bicaj cuccot ami még kell, drágábbat mint a gumik voltak, aztán ő álnéven lerendeli azt a munkahelyéhez, ott ha a csávó megérkezik, akkor a kezébe nyomja a gumit, hogy "na akkor ez itt 16.000Ft volt itt van még x Ft erre amit hoztál és akkor kvittek vagyunk.
Előbbivel az a baj, hogy nekem nem kell semmi tőle, mert nem olyan nagyon olcsón hozza a cuccokat, vagy kellene még féktárcsa, csak az meg olcsóbb mint 16eFt. lehetne drágábban, de két tárcsáért ne adjak ki ennyit már, elég nekem a 4-5000Ft/db-os is.
A boltos dolog meg ott bukott meg, hogy TC mondja, hogy valószínűleg az egész bagázs tolvajságból él, aztán ha bratyóm odamegy kiverni a hepajt, nehogy ők verjék meg vagy elmennek a címére és kirabolják a házat stb. Most TC válaszára várok, mondta hogy utána néz, hogy körözve van-e, van-e feljelentés ellene stb., de még semmi nem jött.

A bicaj gumi meg használható amit adott, olyan is mint amit kértem, csak nem az a típus. Amit rendeltem az 8000Ft/db, amit hozott meg 4500Ft/db. Itt minőségbeli különbségek vannak, defektállóság, súly, minőség stb. Van oka az árkülönbségnek.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 15:54:23 (46233)
Wolfos, mi van amúgy a biciklis üggyel egyébként?
Írtál Tomcatnek azóta? Mondjuk ezt inkább privátban majd Fácsén, de nagyon csend lett itten azóta. Persze nem is az én ügyem, de no, mivel itt én vagyok szinte egyedűl pesti, azért ha tudok segíteni, vagy valami, akkor infózhatnál, hogy hol áll a szénakazal épp.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 15:29:34 (46232)
Ja hát ez is olyan szituáció lehetett, mint a párkapcsolati verzió. Ha facér vagy akkor lófasznak nem kellesz, egy csajt nem találsz semerre, nem tudsz ismerkedni, semmi haverodnak nincs szabad csaj ismerőse. Eljön az idő, mikor van barátnőd, ekkor meg ezrével jönnek különböző csajok, meg facér mindenki meg mindenki hív bulizni, csak nem lehet. Na mindegy is ez.

Alkohol, az élet kanos oldala! :)
[előzmény (46231)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 13:50:50 (46231)
17.
Bár jobb is belegondolva hogy nem aludt itt... Kapcsolatra nem jó, fiatal túróarcú, megaztán annyira nem is nagy durr. Sőt még az is lehet hogy szivatott - itt se aludt volna, csak ez ugye ilyen hangzatos lebaszás hogy 'bezzeg akkor átmentem volna.'

Leszívta volna az agyam is, hihetetlen fárasztók ezek a tinik olykor.
[előzmény (46220)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 13:25:53 (46230)
Ja jó színész amúgy Cruise bácsi - csak emberileg egy kaka.

Ezen a vízeséses dolgon én is filóztam.:xD De mára már annyi szart ellőttek az ilyen halott város jelenetekkel, hogy már ilyeneket kell kitalálni.
[előzmény (46223)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 13:21:03 (46229)
Én is állati dehidratált vagyok mostanába... Hát borozgatom, de a reggelek katasztrófák.
A mai különösen jól indult, húzóra megittam rohadt tejet.:xD
Anyám is minek tart ilyesmiket...

Ez a kanosság másnaposan amúgy tényleg érthetetlen. Ilyenkor van az, hogy ilyen brutális mennyiségű 17 faszverések vannak, de így 10 percenként.:xD
Még a mai estből se tudom mi lesz, mert jó trógerűl vagyok, így ilyen kómán lemenni a Linda bulijára... Pedig basszameg ingyen jegyeim vannak, ráadásúl névre szólóan... Szal ebből sértődés lesz ha ma nem megyek le, - de ha meg lemegyek, akkor az roppantmód gáz lesz, kb alig élek épp...
[előzmény (46222)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 13:08:03 (46228)
Ahogy mondod. Itt többnyire szalonképtelen dumák jönnek, ki lehet írni nyers módon a véleményt, nem finomkodni, csak ahogy jön. A finomkodás a fb reszortja meg a munkahelyi beszélgetéseké, itt faszozás és puncizás megy. De ezért is gumiszoba.

Nyílt a rendszer mindenki elolvashatja akinek van nete, de az a jó, hogy kellően ismeretlen az oldal, hogy bárkit érdekeljen, szarják le magasról, nekünk meg a mindennapok része! :)
[előzmény (46208)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 12:54:57 (46227)
Persze hogy számít a méret, duma ha valaki tagadja.
Fasziknál meg számít a mellbőség, bár én pont leszarom. Úgy vagyok vele, hogy ha elér egy bizonyos méretet (ami nem nagy, csak látszódjon), akkor az ok, de a nagy mellek nekem nem előny.

Viszont tudtommal nálatok lányoknál nem olyan fontos hogy a párotok vagy a kiszemelt vékony és sportos legyen, igazam van? Eddig kurva sok lány mondta és tapasztalom is hogy a macis csávók is bejönnek nektek. Persze emellett ha kisportolt és izmos, akkor csak jobb, de nem kritérium.


A Mr. 2 perc az nálam is szokott lenni, de ez természetes. Én ha pl. 2-3 napig nem sexelek, akkor utána tuti hogy nem bírom sokáig, hamar megvagyok. Viszont második menetre már nő az intervallum, harmadikra meg még jobban. De ez pl a naponta sexel is így van. Sexet követő napon megint már tovább bírom. Szal ha egy faszival összefekszetek először, akkor lehet nem fogja sokáig bírni, mert már kívánós. Én pl jah. :)
[előzmény (46203)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 12:47:08 (46226)
Nekem nem nácis könyvem volt, hanem a háborús korok fegyver fejlesztéseiről szólt, a feltalálókról és hogy hogyan jutottak el a feltalálásig, miért fejlesztették ki a különböző fegyvereket. Csak persze a II. vh-ban volt a legdurvább a helyzet, amikor nem a csatamezőn való szemből támadás volt a lényeg, hanem akár a civil lakosságra mért totális pusztulás, csak ezt soha sehol nem szabad így mondani, nem szabad civileket ölni, mindenki tagad, de ha oda kerül a helyzet, mindenki első zsebből rántja elő a mérges gázokat atomfegyvereket.
[előzmény (46201)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 12:40:19 (46225)
Valaki itt kérdezte tőlem korábban, hogy Gyulán keres albérletet 2 főre. No, nem felejtettem el, csak nem találtam. :( Sajnos eladó ingatlanok vannak, kiadók nincsenek! :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 09:19:06 (46224)
Mondjuk azt már ellőtték párszor, hogy valami növényzettel benőtt felhőkarcoló tetejéről szakad a vízesés. HOGY A PICSÁBA? Ugyan olyan magas mint régen, hogy megy oda fel a víz? Vagy nyitva hagyták az 50. emelettől fölfelé mindenhol a csapokat? Látványos, ok, csak kibaszott logikátlan!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 09:03:31 (46223)
Előzetesek alapján sztem jó film lesz. TC jó filmeket csinál, de volt is pár cikk róla, hogy remek színész (és nemöregedő művész) annak ellenére, hogy a magánéletben egy otromba, tenyérbemászó fasz! Ebből gondolom ez isnézhető film lesz, ráadásnak Morgan Freeman is benne lesz, szóval a szint jönni fog. Ugyanakkor nem hiszem, hogy nagyon maradandó alkotást fogunk látni. Jó jelenetek lesznek benne, de összességében nagyot nem fog durranni. Valahol a Különvélemény alatt és a Világok Harca fölött lesz bepozicionálva.
[előzmény (46218)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 08:42:52 (46222)
Az van hogy tegnap ittam, hajnalban felkelve eléggé dehidratálódva voltam, innom kellett 3 pohár vizet. A harmadikat mondjuk már nem kívántam, de tudtam, hogy ilyenkor keee a H2O, reggelre meghálálja. :) Aztán reggel felkelve rettenet éhes voltam, ettem, utána meg egy akkora rettenetes orbitálist szartam, hogy pislogtam mikor megláttam. Durva volt. Most beértem a céghez és eléggé kanos vagyok! :D Tegnap este eléggé be voltam ittasodva, de még pont használható állapotban, kedveském meg mondta, hogy ő most csak aludni képes, így nem is volt semmi. Most meg itt ülök fel-fel álló fasszal.

Milyen világban élünk, most mondjátok meg!? :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 08:32:30 (46221)
No! Ez a közös barátunk egy zöldségről kapta a nevét! :)
[előzmény (46216)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-11 08:31:46 (46220)
Ránézésre nagyon kislány, de bizony tényleg szarul lemaradtál róla! Ezért kell felvenni a telefont ha hívnak, nem bunkó módon szarni rá. Vagy akkor minek van telefonod?
[előzmény (46215)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 23:48:35 (46219)
Bár ez már kellemetlen, hogy 12-es karika van rajt. Ergó: ilyen semmi durva jelenetek, hanem ilyen tiniknek szóló látvány fos lesz szerinem, ahol ilyen hahotázva repked Tom Cruise ezen a szar gömb űrhajóján + CGI effektek megája, meg zöld hátteres fos.

FOgadjunk ez lesz: Esküszöm nem olvastam EGYETLEN egy Port.hu, se moovie.dot.com oldalakat erről, de borítékolom: Ez lesz a sztori:

2056-ot írunk. A föld már csak a régi emlék. Megtámadták a SAR%R'"+!'"+'!"!"!+'"+!=!!!%56235231 -ok. Minden amit látunk, a múlt. Hősünk egyetlen ember aki túlélte, és guberált valami szar gömbőcökből összetákolt fost, amivel repked. Ő immunis a SAR%R'"+!'"+'!"!"!+'"+!=!!!%56235231 -ok ellen. Éppenezért, hatalmas csövekkel a hátán nekilát, hogy megmentse a világot. És halásszon egy jót az Empire State Building mellett - egyébként teljesen természetesen lefolydogáló vízesésből - némi busát, valamint pontyot az esti halászléjéhez. Estére pedig meg is süti.
De aztán majd jönnek még túlélők is páran meglepetésből, Tom Cruise pedig beleszeret az egyikbe - természetesen néger biszexuális nőbe - és lesz egy kisgyerek is benne, aki természetesen, akár csak az Alien vagy Im Legend filmbe ilyen balfasz módra eltűnik, és őt kell keresni és megmenteni.
A végén pedig új lesz a világ, és minden boldog.


Kb ezt várom ettől a filmtől.
[előzmény (46218)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 23:41:00 (46218)
Ez elég érdekesnek néz ki, sztem holnap meg is nézem Dannel.
Bírom az ilyen lepusztult szétkúrt város filmeket.
Oké, a paréj szabadkőmüves szcientológus Tom Cruise-al, de akkoris.

Vélemények?
SEMMIT se hallottam amúgy a filmről, ez ilyen potya lessz, se nem olvastam utána, semmi, de nos:)
Mörfi, folyamatos jelentést kérünk. Pozíciót megadva koordinátákkal. A Sólyom akciót indítjuk, rakéták a helyükön, célpont bemérve. Kérünk megerősítést filmes úr:)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 23:37:56 (46217)
....önbizalom-hiányos vagyok, szeressétek a Mörfit :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 23:11:24 (46216)
Csak nem Bazsa spanod? :)
[előzmény (46214)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-10 23:09:44 (46215)
Hogy az a.... ÉN HÜLYE bazmeg.... buktam egy potyadugást ma. Én barom, ugye ismeretes, telefon felvevés az nuku nállam, állandóan behajigálom a fotelbe rezgőre állítva. Csörgött is ma, és itt kapom a lebaszást egy igen jó csajtól, FB-n hogy 'mi a fene, hát ő hívott, nincs hol aludnia és amúgy boldog névnapot akart kívánni, és jött át volna 2 üveg borral!!!!!!!!!!!!!"

A kurva kibaszott retkes faszfejem, áh, most ezt kurvára bánom. És még teli is van a fütyi tartályom, ma pont nem is vertem ki, mert ma rohadtúl ilyen itthoni chill napot tartottam. És baszdmeg egy ilyet bukok, a kurva isten basszameg....

Leshetem mikor ír ez a csaj is megint a geci életbe. Én nem is gondoltam volna, ez rám van nyomulva, de most tessék bameg, buktam egy potyadugást. JÓ OKÉ, 17 éves, de akkoris. Ma jó lett volna desszantos lotyómnak....
http://kepfeltoltes.hu/130410/adr2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Elejére << Előző < ... 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 ... > Következő >> Végére