Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 | 347 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 15:35:40 (45914)
Hoh micsoda témázás ment.

Egyébként meg jó reggelt, büdös francba, már megint szépen átálltam éjjeli lámpa üzemmódra.
Jók itt Wolf úr meglátásai, mitöbb bólogatva olvastam végig (fonnyadt fejjel a tartalom igazsága miatt) a sorokat.

Végülis mit is fűzzek hozzá:
A nőket eleve úgy "programozták", hogy kisebb szexuális intenzitása legyen nálunk. Azt mondják, a női orgazmus állítólag sokkal nagyobb egy fickóénál - ámde nehezebb is elérni, és a nő maga is ritkábban kívánja.
Végülis ez a biológia tréfája, ámbár ha belegondolunk, elég egy hedonista szextanya lenne ez a bolygó, ha a nők is ugyanúgy kívánnák a szexet mint mi. Mindenki a köztereken meg buszon is baszna mindenki előtt nappal, stb - lehet tán az sem lenne olyan jó.
Ám de ez az asszex jelenség mostanság tényleg durvul viszont hogy már mintha TOTÁL nem kívánnák a szexet , és adott esetbe az ember párjával is sütögetik ezt.

És itt jön be a lényeg: A mai nők sokkal érzéketlenebb furkók már mint a férfiak!!!!
Lehet ám itt tömegével kibaszni FB-re 'vicces' képeket a férfi pofátlanságról - haha, faszokat! Nők lettek az igazi érzéketlen számító dögök.
Már nem az van mint rég, a szerelem is relatív lett: Minden érdek alapú, egy csaj azt mérlegeli már hogy NEKI EBBEN MI A HASZNA ha jár velünk. A szex mint olyan pedig így lett másodlagos, amolyan 'pasi-megtartó' pótcselekvés a nők részéről. Nem is oly rég - Liza exem pl szabályosan utált szexelni: nyomasztó módon keresett minden okot hogy ne kelljen - pedig fél évet vótam vele tavaly: de ilyenek hogy fürdés közbe nem szabad benyitnom, meg este MÁR fáradt, reggel MÉG fáradt, utána hogy éhgyomorral nincs kedve, majd pedig teligyomorral nincs kedve, szóval ő aztán mindent felvonultatott a fél év alatt. - megnyugvásomra mással is, pár exe utána betalált FB-n hogy ne parázzak, velük is dettó ezt tolta.

Bizony ez a hozzáállás aztán el is éri a hatást...: Én azon kapom magam, hogy április 1, és idén még senkim se volt. (csak egy egyéjszakásom).
És viszont NEM IS KERESEM MÁR. Mitöbb a fasz kivan az egészből! Megfertőznek az asszex mániával: Hetek óta senki csajt nem hívok már át ittaludni, pedig régebben még az is jól esett hogy valaki csak úgy ittvan és dumázunk - de belefáradtam ebbe is. Lásd most hétvégém: péntek Dannel bebaszás, szombattól hétfőig meg non stop itthon: pedig írkáltak ám a kiscsajok meg akár idősebbek is, de leráztam az összest.
Annyira gecire elegem van ebből a protokoll szerű UNALMAS nőzési fázisokból hogy :
1: találkozgatunk, kávézós, pohár sörözős stádium ketten
2: jó akkor vágódjunk be, megnevettetés, érdekes (és valóban néha hihetetlen) sztorik mesélése az életemből, és akkor úúú
3: felmérése az ő intelligenciájának (itt nagyon sokan kibuknak már, de általába a fasz diktál és megy tovább a játszma)
4: a "nem találkozunk máskoris?" - "úúú de de hihi" menet
5: a következő randi nálam filmmel
6: az első smár
7: bemutatás ismerőseimnek meg a világomba
8: jó akkor szex
9: tényleg megkedvelése az illetőnek, és belső titkok elmondása neki

ÉS VÉGÜL A KEDVENCEM:
10: Mikor a csajba már tök megbíztál, és már csomó sebezhető dolgot tud rólad, na AKKOR TÁMAD HÁTBA valami irdatlan geciséggel, mint Kyra, mint V, vagy mint még jó sokan. Aztán utána ott állsz leforrázva hogy miért kaptad, de nincs válasz, jöjj rá magadtól, pedig lófaszt se tettél.


És biz sajnos itt nem csak tinikről van szó, hanem zusammen. Ez génekbe van nőknél.
Hát szóval tán ciki vagy se, de most én tényleg visszafogom a gyeplőt nők terén. Van egy pont mikor a szív bezárul ugyanis, nálam sztem ez már évek óta tartó, de most mintha valahogy nagyon előjött volna.

Mára odajutottam, hogy nem hiányzik se az ölelés, se valakihez odabújás este, se az idegesítő trécs hallgatása, meg a megfelelni próbálás, ÉS A SZEX SE! Frankón mondom az utóbbi időben (ezek miatt) már a szexet se csíptem: mindig a végére gondoltam, hogy "mmm na gyerünk már, mikor lesz már vége", vagy épp másra. Az se kell.
Úgyhogy én elleszek most így magamnak, épp eleget bosszankodtam nők terén, lehetett is olvasni olykor a vicsorgós kommentjeim 1-1 ilyen esetbe....


Szerintem jó lett Wölf összefoglalója, csak kihagyta hogy úgyis minden nő egyre megy: lélektépéssel egybekötött kötöttség fenttartásra, meg arra hogy az legyen ami NEKI jó.


© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 14:52:50 (45913)
szavazzon Ön is - mia francra kell a zsíros tehérbőr?!
http://index.hu/belfold/2013/04/03/belecsap_a_tegezgyartasba_a_mav/

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 13:49:37 (45912)
néhol a személyes és birtokos névmások eléggé váltják egymást! :) Régóta írtam nah, aztán jött ahogy jött! :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 13:25:24 (45911)
vannak még, csak most már nem írok többet, mert unom! :D

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 13:24:57 (45910)
folyt.

Túl igényes lány: Az ilyenekkel találkozni viszonylag körülményes, mert nem jár arra a szórakozó helyre ahová te, nincs közös pont az életetekben, hacsak nem egy közös ismerős, aki révén összefutottatok mondjuk egy házibulin. Nagy esetben a természetes szépség képében születik. A kevés sminktől a púderes doboz 80%-át egyszerre a pofájára kenő fajtája előfordul. Ezek a csajok többnyire barátnőikkel járnak csak a városba vagy ha van, a pasijukkal, de akkor is van ott a barátnőkből 1-2 mindig. További két fajtájuk:
Az egyszeri igényes lány, aki pl. orgonázni tanul, vallásos családban nőtt fel és keményen bele lett nevelve, hogy neki nem lesz jó bárki, csak egy hasonszőrű fickó, vagy akin látszik, hogy formálható a hit felé (pl. Bunkóbácsi tesója). Zenei ízlése is inkább a nagyon szerelmes POP muzsikák, komolyzene, vallási zene és minden ami a szerelemről, szánsájnról, barátságról szól (Republic, Dixie Chicks, Adele, MIchael Buble, egy két megasztáros ember nótája stb...).
Ezek a csajok feleségnek tökéletesek, szorgalmasak, tevékenyek, gyereket nevelnek (persze őket is a szeretet erejével és csak a jóra), jó családanyák, figyelmesek. Ugyanakkor sexben korlátozottak a szóba jöhető malacságok. Max misszionárius vagy lovagló póz lehet meg egy két ölelkező pozitúra, érzékiség a végletekig. Soha a büdös életben nem lehet egy kiadósat baszni az ilyennel, odanyomni a falra, de ő se fogja sosem kiszívni a faszod, mert az már neki sok. Szülei sem csinálták sosem, ő sem fogja. Ha borotválja is punciját, csak finoman, mindig marad egy kis szőr. Beszélni vele malacságokról lehet, de mindig mindent tagadni fog, minden gusztustalan lesz neki és el is várja hogy neked is az legyen.
Másik az a fajta, aki nem ilyen finom természetű, egyszerűen csak alacsony szinten vagy neki.Vagy a fizetésed kevés vagy a baráti köröd lesz ellenére, a lényeg, hogy igényesebbnek tartja magát nálad és ezt látni is lehet. Általában ezeknek orvos faszijuk van vagy ügyvéd, cégvezető valami tehetős, aki lehet hogy egy mocskos sudribunkó, akit ölni kéne amíg meg nem hal, de a csajok ezt szeretik. Ha előbbi nem igaz, akkor is valami tehetősebb családból származzon a gyerek, aki lehet hogy tök ugyan az a személyiség mint te, csak van pénze ha kell, még annak ellenére is hogy egyetemista, pénzből van. Kiskocsmákba barátnőivel nem jár, csak drágább PUB-okba, barátjával is feltételezhetően itt ismerkedik/edett meg. Barátja lehet hogy szereti a kiskocsmákat, ahova elmegy vele, de 10 perc, fél óra után átkéreckedik a barátnőihez a törzshelyüknek kikiáltott PUB-ba Jagerezni, koktélozni, boroskólázni, mely tevékenységükről esetleg képeket is felbasznak facebook-ra. Ezeknek rendszerint nem jó egy átlagos, jó humorú, figyelmes srác aki teper mint az állat, mert legmélyén belül tudja, hogy vele nem fog találkozni semmilyen drágább szórakozó helyen, ha el is fogja vinni, akkor fizetnie kell sokszor a piát a faszinak, meg drága házibulik se lesznek soha, max haveri sörözések, amikből ez a nő féle nem kér, meg az gáz a barátnők előtt is, ha csak ezekről számol be nekik másnap!

Kiszemelt havercsaj: Na ez egy igen bántó fajta. Minden faszi életében van ilyen, ami reménytelen egy eset. Ez az a fajta, akit egy barátunk révén megismertek, majd megtetszik nektek, barátkoztok, de valami esemény, helyzet folytán sosem lehet a tiétek, pedig érzitek egymásról, hogy illenénk egymáshoz, sőt, kurvára illenétek. Rendszerint az a baj, hogy neki már van pasija, de szereti, de téged is, de hogy az ne ússzon el, vele marad, pedig veled még lehet, hogy jobban is érzi magát. Folyamatosan szimpatizáltok egymással, kacérkodtok, pikáns témák jönnek fel, amiről mindketten mertek beszélni, de tettlegességig sosem juttok el, mert megígérteti veled, hogy barátok vagytok és nem lehet. Előfordul, hogy nincs barátja, de neked van barátnőd, ekkor azért nem mert ő nem megy bele ilyenbe. Vagy ha nincs egyikőtöknek se senkije, már korábbról olyan jó barátságba jöttetek, hogy a lány nem akar veled összejönni, mert "annyira jó barátja vagy, hogy nem akarja elrontani", ami persze nekünk fasziknak sosem derül ki hogy duma-e vagy tényleg ez van. Esetleg az van, hogy nem egy városban laktok, mert egyik elköltözött vagy sose lakott ott, csak egyszer találkoztatok, de mindig leveleztek azóta is stb. Elképzelhető, hogy együtt jártok buliba, messze lakik, akkor is találkoztok közösen, megbeszélitek, hogy szeretnétek egymást, de nem lehet mert a kurva életbe. Haver csaj a régi korok múzsája. Általában kiderül, hogy ő lenne az egyik tökéletes megoldás, csak közétek áll mindig valami. Esetleg a saját kapcsolatotok. Egyszer azért nem mert neked van párod. Egyszer szakítasz a pároddal, majd rámozdulsz a havercsajra, akinek ekkor már van valakije, azért nem lesz semmi. Mire esetleg ő kapcsolata is zátonyra fut, kibeszélitek, de már neked napokkal, hetekkel, hónapokkal előtte összejött egy másik csaj, akkor azért nem lesz semmi. Ez az igazi plátói szerelem, ami rohadt idegesítő!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 12:27:47 (45909)
Ez elég gagyin hangzik. Már nem azért mert így adnak ki egy MP3 lejátszót, hanem ennek úgy lenne értelme, ha 4Gb- lenne minimum, a zenék nem mp3-ban hanem flac-ban lennének fent (minél jobb minőség érdekében) és egy minőségi fülest adnának hozzá. Az ötlet nem is vészes, mert a design-ja az ok, csak a belsővel van gond.
[előzmény (45908)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 12:15:39 (45908)
...vagy kurvára le vagyok maradva vagy WTF?! ilyenről már hallottatok / láttatok?!
http://www.kossuth.hu/index.php?o=konyvek&k=1021

nem a klasszikus zene csodálatom tárgya, mielőbb valaki ezzel kezd poénkodni, hanem a "műsoros MP3 lejátszó " O.o

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 12:01:24 (45907)
Bunkóbá csajai rendszerint a 2. típusból kerülnek ki :)
[előzmény (45904)]

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 11:40:25 (45906)
: - )))))
[előzmény (45905)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 11:38:52 (45905)
Ez valami olyan lehet, hogy idősebb korban már ugye annyira nem válogathat az ember. Vagy a maradékot kotorja össze (ne érts félre FB, nem sértésnek szánom) vagy egy házasságot tesz tönkre, de sokszor a kiszemelt félnek már van gyereke. Ekkor, mivel már tudja, hogy korban van, nagyon nem reppenhet egyik bibéről a másikra, eljátssza vagy magával is elhiteti, hogy jó apa lenne, mindenféle gondolkodás nélkül rávágja, majd mikor belecsöppen jön rá, hogy bassza meg, de ekkor már késő lesz, jobb esetben marad, de az nem lesz igazi kapcsolat, rosszabban lelép a gecibe, de akkor meg a nővel tesz rosszat, mert hitegetett. Egyik sem szép!
[előzmény (45903)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 11:34:41 (45904)
Igen! Az elv meg olyan minta fing. Tartja az ember egy darabig, aztán lehet hogy elszáll. De, hogy ne tűnjünk mi faszik megint alpárinak, ezek a dolgok nem csak a sexre vonatkoznak, hanem párkapcsolatra is. Hát most azért nem mert nem, mert csak. Látszik hogy a másik akarja, aztán egyik nap puff, 'hát már unlak', aztán ott vagy hagyva.

Másik dolog ezzel kapcsolatban, hogy fel lehet állítani párhuzamokat sex és értelmi szint között. Pl.:

Nagyon alsó rétegből jött lány/roma lány: Vagy csak romákkal vagy szintén szegényebb fiúval fog összejönni, mert a felsőbb rétegtől tart, nem akar csalódni, persze a szíve bárki felé húzza aki kedvesebb vele, ekkor érezhetően szimpatizál a kedves másik fél személyével.

Fiatal tini: Minden buliban benne van, iszik, dohányzik, vízipipázik, kiüti magát, nem túl értelmes, saját kifejlődött személyisége nincs, ezért a pasijához igazodik, de közben lázad, rendszerint a párja is lázadó típus. Nem kell egyezzen az érdeklődésük, lényeg hogy fiatalok, úgy se maradnak a másikkal 1-2 évnél tovább, mert rájönnek mennyire nem egymáshoz valóak. Ezek feszes testűek(többnyire), csinosak, borotválják puncijukat mert ezt kívánja meg a trend, de személyiségüknek hála aki idősebb már nem lát semmi élvezhetőt bennük sexen kívül, max ismerősi körben van pár.

folyt. köv.
[előzmény (45899)]

© STiválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 11:33:38 (45903)
nekem kicsit fura h pont apukák szeretnének lenni más helyett, vmiért nekem pont az ellenkezője jutna először eszembe, h úristen gyerek!!! akkor viszlát!
[előzmény (45897)]

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 11:33:35 (45902)
ja igen, csak hogy teljes legyen a kép.
azt kihagytam, hogy az a legjobb, ha az illető nem katgimiben bassza el a gyerekkorát, hanem mondjuk a Revenge sorozaton nő fel, mint jómagam, ugyanis lehet, hogy arra szükség lesz.
Ugye értjük, Bunkóbácsi.
Na, muszáj melóznom, mert lezuhannak a részvények.
Most már hagyjatok békén.
:)
[előzmény (45897)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 11:03:00 (45901)
Ezekből a kedvencem például:

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 10:58:49 (45900)
Nekem egyszer saját lakásom/házam lesz (HA lesz) valami házi áldást tutira fogok kitenni én is! :D Nagyon bejönnek! Főleg ez a 'Nagymamám, Zalai Imréné találkozása David Bowieval' féle über faszság! XD
[előzmény (45898)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 10:16:46 (45899)
de hogy Wolf koma által felhozott témához is szóljak E:
szerintem az a "zseniális" amikor taláxol egy csajjal, mindketten bejöttök egymásnak, részedről mehetne a szex, rajta is látod, hogy benne lenne, annyira lejön a szitu, erre a csaj benyög valami szar dumát, hogy nem lehet.

ép ésszel nem lehet felfogni, hogy csak azért nem dugtok egy jót, mert van egy ún. csajok által saját nemüknek felállított "etikai kódex", hogy könnyen kapható kurva vagy, ha már az első alkalommal összefexel valakivel... és ők zet tartják szem előtt, nem azt bazmeg hogy ők is rohadtul szeretnének már szexelni egyet. majd belepusztulnak, de tartják magukat ehhez a "gyönyörű elvhez..."


© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 10:07:36 (45898)
ezek pl. tökjók
http://kunszt.postr.hu/interju-pittmann-zsofival

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 09:36:52 (45897)
farokméret, fizu, okostelefon nyomkodás, ájcuccok, exek lenézése, körbejárta a világot, lehetne sorolni.
van ennél lejjebb is, de ahhoz már a jam pub-ba kell menni.
ott már állítólag jön hozzá a hilfiger ing, a verda meg a sztárduma is.

de szerencsére vannak még normális faszik is, sőt, én úgy gondolom, hogy a legtöbbjük az.
pl. nekem sose volt senki a típusom, de általában egy csipetnyi humorérzék az mindent megold. vagy hogy értsen engem. legalább egy kicsit. ha már én veszem a fáradságot, vágod.

tavaly lenyomtam 10 vakrandit másfél hét alatt. jó, mondjuk ott volt egy e-mailes előszűrési folyamat :) de valahogy mindegyiknek sikerült felfognia, hogy nem új apukát keresek a gyereknek, mert már van neki egy. egyikkel se volt semmi baj, csak nem voltunk azonos szellemi szinten, ez van. :D most már vagy másfél éve nem fogja senki a kezem. jobb is, utálok jobb kézzel cigizni. :D
[előzmény (45894)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 09:35:50 (45896)
nőgyúlóló = nőgyűlölő :)
[előzmény (45894)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 09:25:22 (45895)
Hát jah! Ha van munkád, akkor utána már közben is tudsz aludni! :D
[előzmény (45892)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 09:24:01 (45894)
Ezen gondolkodtam el a napokban, hogy mennyire egy aljas és rettenetes a csajok bizonyos kimagyarázkodásai is. És ez sajnos hagyomány, a fiatalabb ellopja a dumákat az idősebbektől és úgy szórja a faszságot, mintha magyarázkodás lenne a szakmája.

Vegyük sorra párat:
- Jajj, kicsim, most nem szeretném!
Magyarázatok:
1.: Legutóbb akkorát basztunk, hogy most fáj a puncim, aztán ciki lenne a be nem nedvesedés és nem elmenni.
2.: Kibaszott érzelmi lény vagyok. Pár perce(órája), beszóltál egy olyat, amiről nem is fogok szólni, hogy bántó volt, inkább most megvonom tőled a sexet, te mocsok, mert már nincs hozzá kedvem!
Megjegyzés: Az esetek 100%-ában mi férfiak vagyunk lebaszva mindenféle sexuális túlfűtöttségünk, lankadtságunk miatt (mikor melyik), pl. túl sok sexet akarunk, csak arra gondolunk, nem tud rendesen kielégíteni. A nők miért nincsenek a jó szokástól ellentétben lebaszva semmiért? Mi sok szexet akarunk? És ti miért nem? Miért baj, hogy a férfiak sok sexet akarnak, a nők meg nem? Sztem ha valaki nem élvezi vagy nem akar ilyen olyan okok miatt, az nagyobb baj. A sex megvonás mindig is egy adu ász lesz a nők kezében és mocsok aljas módon ki is használják!!! (ezek nem saját tapasztalatok csak, sok barátom említette már, hogy mik történtek kapcsolatukban is).

- SEMMI!
magyarázat: Na erre nincs! Ez megmagyarázhatatlan. A nők ezt használják, ha baj van, valami nem tetszik nekik, valamit nem vettünk észre, nem figyeltünk oda, elfelejtettünk, aztán közben duzzognak és nem ám burkoltan, hanem jól láthatóan, a pl. társaságban mindenki látja és ezt el is várják, hogy mindenki lássa, a párjuk egy bunkó seggfej, mert persze ebből se tud a férfi ember jól kijönni. Duzzog a csaj? Na a barátja megint valamit nem csinált meg vagy rosszul csinált.
Megjegyzés: A férfiak is szokták mondani válaszként, hogy semmi, de ezek tök más esetek. Pl. Ha egy férfi azt mondja, semmi, előtte meredten bambult a szoba vagy tér valamelyik pontjába, agyunk tök másfelé kalandozott. Ilyenkor a következőkre gondolhatunk: PINA, baszás, gruppen baszás, világuralomra törés, ellenségeink lemészárlása, szuperhőssé válás, sportkocsi vezetés, lerészegedés a haverokkal, valami jó metál zene felidézése, régi jó baszás felidézése. Ekkor ugye a semmi érthető, mert elmagyarázhatjuk, de úgy sem fogja a csajt érdekelni, hogyan vezetnénk egy sportkocsit a naplementében, mert eleve azt nem lehet elmagyarázni, azt érezni kell! :) Ellentétben a csajok arcán a szó elhangzása előtt és után is egyfajta undor olvasható le, duzzogás és szar kedv. Ők a következőre gondolhatnak: faszok a barátaid, hülye a humoruk a barátaidnak, unatkozom, most sexelhetnénk is mint hogy a hülye barátaiddal legyünk, anyádék is unalmasak, úgy buliznék ahelyett hogy itt vagyok, nem törődsz velem te köcsög. Persze semmi a válasz, aztán meg mi nem beszélünk meg semmit! Aha, jah!

- Nekem most nem kell senki
magyarázat: 'Független akarok lenni, ezt persze nem közöltem veled mikor elkezdtél udvarolni, most meg fogadd el, hogy sosem leszek a párod, bármi is legyen a szándékod'. Esetleg lehet még a 'hát te bunkóbb vagy mint az a szint, amit én kicsi lelkecském megtűr, nem is vagy olyan jó fej szerintem, most jól lerázlak a gecibe!' Ezek általában 2-3 körülbelül 3-4 órás közös kocsmázás után már meg is fogalmazódik a csajokban.
Megjegyzés: EZ még önmagában nem is lenne tragédia, ha nem létezne az az eset, amikor egy ténylegesen bunkó, barom, faszarcú, idegesítő, tenyérbemászó, ripacs faszi kezd el fűzni egy jó csajt, akiről a csaj is tudja, hogy az ami, ennek ellenére pár hét alatt mégis beleszeret, mert 'olyan kis kitartó volt, csak adtam neki egy esélyt'. Ez rendszerint azért elárul némi szellemi szintet a nőről is, de persze van, hogy csak egy nagyon rossz döntés születik, aztán a "jól eltartás" feledteti a bánatot. Vagy nem, csak már úgy megszokta a Rezsőkét és a Mercijét, hogy jó ez így.

- Nem érzem a szerelmet, ne haragudj, de legyünk csak barátok
magyarázat: Ez körülbelül azt jelenti, hogy alapból nem kellettél, csak éppen akkortájt unatkoztam, már első nap tudtam, hogy nem fogsz kelleni hosszútávra, de csak kipróbáltam, már milyen lehet melletted pár napig. Ebből már nekem is volt részem 2 éve. Ez egy olyan érv amivel vitatkozni nem tudsz, mert vitathatatlan, Olyan mint a Jolly Joker, megvétózni nem lehet, ha elmondod valakinek, hogy rászedtek, akkor te leszel a köcsög, mondván "te vagy a hülye érthetetlen, ha nem szerelmes, hát akkor nem szerelmes. Ezt az ember nem irányíthatja." Ez ok, tényleg nem, de alapos ok mindig van! Mindent meg lehet magyarázni, max nem akarják a csajok! Nem egyforma az érdeklődési körötök, úgy érzi "primitívebb vagy mint kéne", nem vagy elég pénzes, "figyelmes", "kellően vicces", nem vagy az akit a csaj szeretne, így minden magyarázat nélkül dobva leszel. Nem érzem a szerelmet, na mindegy, szia!
Erre jön még a jéghideg acél a hátba a 'legyünk csak barátok' kijelentéssel. Aha, igen. Már elképzelted milyen lehet mellette kelni, milyen lehet a szüleivel találkozni, közös programokat tervezel, megkedvelted a személyiségét, már majdnem érezed a punciját a faszod végén, aztán mehetsz amerre látsz, max sörözhettek(boros kólázhattok) a barátnőivel közösen, mert más úgy sem lesz. Még csak a te haverjaidra se lesz kiváncsi utána, mert hát nem jártok, nem kell megjelenjen sehol veled.

Van még mit kiírni, csak ennyi jutott hirtelen eszembe. Ennek ellenére nem vagyok nőgyúlóló. ezek csak a csajok legszarabb dumáit elemzik részemről, amiket soha a büdös életben nem szeretnénk hallani, mégis nem férfi a férfi, amíg nem mondták neki mindegyiket legalább egyszer. Nekünk is megvan a magunk keresztje. Erre kíváncsi is lennék!

Ha most valami csaj ezt végig olvasta, akkor legyen már oly szíves és ossza meg, hogy mi a faszik szar dumája, amik a közéletben elő szoktak fordulni és a nők a falra másznak tőle!

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 09:22:19 (45893)
hát igen, az innováció az szinte mindent megold. :-D
elképesztően gyors vagy, versenyszférában lenne a helyed. :-D
[előzmény (45891)]

© STiválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 08:54:02 (45892)
ebből max az Irgumburgum stimmel:D
Am a legjobb módszer a nemalvásra a munka:D
[előzmény (45889)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 04:39:48 (45891)
Plussz még a másik Fészbukomról is kitiltottak a pinás képemért.:xD

Látod Noémi így kell ezt csinálni, nem jelszavakat módosítani, hanem kitenni egy széttárt kövér pinát, és már ki is tiltanak;)
[előzmény (45890)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-03 04:38:51 (45890)
Rohadt nemalvás...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-02 23:56:01 (45889)
STI = Sátánista Tivornyázó IrgumburguM!
[előzmény (45888)]

© STiválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-02 23:37:57 (45888)
sztem nem közhely:D csak a minuszba még jó h odamennek a csövik melegedni.
[előzmény (45886)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-02 22:09:40 (45887)
JA: amúgy bukta a csaj akire hajtottam... Hétvégén már rátértem a lényegre hogy azért közelebb is kerülhetnénk - de HÁT VAJON MIVEL RÁZOTT LE, hát naná a jól bevállt : 'Nekemmostnemkellsenki,bocsiiii'....

Faszom istenit néki, komolyan mondom, frigíd asszex feminista mostanság az összes nő!!! Ez lett itt az új trend basszameg. Mert nem a személyem ellen szólt, sokat mesélt előéletéről, és már akkor gyanús volt hogy 3 ÉVE nincs pasija.... Szóval remek.
Ide tart a világ.

Na legalább több időm lesz iddogászni veletek.:xD:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-02 22:06:47 (45886)
Jaja, azt a detox előttiist láttam is.:xD

Hát nem gondoltam volna hogy ilyen 'közhely' lett az. Mi nagyonrég pankokkal lógtunk rendszeresen arra mikor még nem volt csövikkel teli. Dehát akkor már off:)
[előzmény (45884)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-02 22:01:17 (45885)
legalább majd elmondhatjuk, micsoda illusztris helyekre járunk bulizni, csupa-csupa celeb hagyta ott a nyomát :))
[előzmény (45884)]



Elejére << Előző < ... 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 | 347 ... > Következő >> Végére