Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Koncertélmények, történések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncertek, amiken már túl vagyunk.

Elejére << Előző < ... 1057 | 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 | 1065 | 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 | 1071 | 1072 | 1073 | 1074 | 1075 ... > Következő >> Végére

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 12:12:35 (623)
+A maskara mikor lep fel+

bazzze, h lehet vki ilyen barom??????????? :)))) na ezen szetrohogtemv olna magam ha hallom :)

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 09:23:28 (622)
Másodosztály: király volt! nagyon tetszett, még tuti látjuk őket. (Neszével szerintem biztosan :-D) viszont a basszeros pontatlan eléggé!

Insistence: nem rossz, szerintem dobos gyengus a többi hangszereshez képest. itt jobb volt, mint rocktogonban, már a hangzás miatt is...

Flying Backwards: nem jött be igazán. és a basszusgitáros által elénekelt szám, amiben nem voltak fúvósok kifejezetten szar volt.

Nem Mind 1: nem az én zeném, ezért annyira nem is tetszett, de legalább tudnak bánni a hangszerekkel és elő tudják adni magukat.

In God We Trust: semmi extra, viszont felüdülés volt a sok "punk" között egy kis hörgés. tuti image, jó cuccok stb stb.

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-14 15:30:19 (621)
én nem voltam semmilyen bulin, mert beteg voltam, vettem helyette metál hammert és azt olvasgattam, de az az újság egy nagy FOS

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-14 14:37:09 (620)
Valóban az voltam. Így a beszámolóm sem lett valami összeszedett. A "találkoztam Szöszivel ahol összeismerkedtünk" befejezetlen mondatnak nemigzán fogom fel az érdemi mondandóját.
[előzmény (619)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-14 04:58:03 (619)
Belam, allitom, hogy eleg reszeg voltal az este folyaman... Majd irok beszamolot.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-14 04:12:25 (618)
2003. 02. 13.

Már tegnap óta tartott a vacillálás, hogy hova menjünk az este. Két terv merült fel. Az egyik a Gödör a másik meg a Kulti. Végül az utóbbi mellett született a döntés. A találkát 9-re beszéltük meg amit mindketten tartottunk is ám a koncert csak 10 után kezdődött amit sörözgetéssel vészeltünk át. Vag megfogada Krsa a tanácsom vagy én voltam nagyon bebaszva de rendkívül tetszett a koncert, végig táncoltam az egészet bár néhol le kellett ülnöm. Miután lementek a tagok a szinpadról valaki megkérdezte, hogy a Maskara mikor lép fel. Én csak mosolyogtam de az efféle krédések az est folymán igencsak gyakoribbá váltak. Találkoztam Szözivel ahol sszeismerkedtünk,

Keksznek beígértem egy péntek lévén Michelle Wildos szexélményt ám mivel már elmúlt 4 óra így a Private Gold - Travel csatornán pusztán a fekete képernyő fogadott. Ennek okán alvásnak is adtam a fejem tudvahogyfél 8-kor kelek.

Mindjárt leragad a szemem őgyhogy h akarnék se tdnék többet íni.

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-13 10:02:58 (617)
ez a lényeg hogy élmég hehe ideje lenne már ha jönne valami rettentő fontosat akarok töle kérdezni:)
[előzmény (611)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-13 00:00:34 (616)
Ne nevetess!
miert ne nevettessen? poen volt (foleg hogy ingyen koncertrol van szo) :))

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 23:57:10 (615)
Fizetővendégek száma: Nagyapunk és a Szennyből az angyal <-> Rancid - Ne nevetess!

"Otthon két rendőr fogadott amint épp baszott egy luvnyát ám a sapkájukon nem volt elhelyezve a magyar zászló valamint a kabátjukon nem volt névtábla és a vállapjukról is hiányzott a csillag. Ez így nem túl hiteles." - Hazaértemben e lakásunkba ezt látva a döbbenettől nem hiszem hogy ilyen részletek feltünnének...:-)

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 23:53:17 (614)
"...sikerült egy óvatlan pillanatban seggencsípnem Enforcert." - Mázlista!
[előzmény (609)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 23:52:05 (613)
:) tetszett ez az elmenybeszamolo :)
[előzmény (612)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 23:49:20 (612)
2004. február 12.

Úgy terveztem, hogy ma nem megyek sehova ám 20.11-kor Szaffi rámcsörgött, hogy nem akarok-e lenézni a Vörös Yukba. Egy ilyen kérésnek úgy éreztem nem lehet ellenállni így föl is öltöztem és el is indultam a találkozási pontra. Szaffi és Whave 15 percet késett amit a metróban vészeltem át, majd átvillamosoztunk az Árpád hídon, vettünk pénzt az automatából és lementünk a Yukba. Az est folyamán nem kellett belépőt venni (ingyenes volt a buli) és a ruhatár is kihagyható volt. Jobb is, mivel olyan szinten volt hűvös, hogy nem éreztem szükségét a kabát levételének. Meghívattam egy sörre magam Szaffival majd idővel ezt visszaadtam. Ez volt a napi fogyasztás, valamint csemegéztem a Whave által vett kétszersültből amely tulajdonképp egy kilyukasztott száraz kifli fölszeletelve és erőteljesen megfokhagymázva.

Két zenekar lépett föl, úgymint a Nagyapunk és a Szennyből az angyal. Az előbbiről azt kell tudni, hogy nem mai és én úgy tudtam, hogy valami csaj dobosuk van de nagyon úgy tűnt, hogy csak volt valamikor. Kellemes kocsmapunkot játszottak amit stilszerűen kint ülve élveztem. Volt a Bonbontól a Valami Amerika minden meglepetést nélkülözve. Az énekes kicsit hasonlított a Superbuttos csókára de ez nem számít. Utóbbi bandába van valami Katéter nevű arc az ircről. Tuképp miatta mentünk le. Márhogy a többiek mert én azt se tudom ki az. A banda áll két gitárból egy basszusrból meg egy dobból (az előzőnél csak egy gitár van). Mivel 10 percet késtek így őket nem néztük végig de amit láttunk abból lejött hogy a hosszúhajú kölöknek inkább hanyagolnia kéne az éneket de a másik az mehet.

Na ennyit a koncertről és most jöjjön a közönség. Nagyon kevesen voltak lenn a szintérről. Gyerekek ha ez így megy tovább, akkor tuti nem jön kis hazánkba a Rancid!!!

Hazafelé a Ferenc körúton láttam egy vonatot aminek sárga mozdonya volt és zöld konténereket szállított. Mindez lent a metróban. Komoly.

Otthon két rendőr fogadott amint épp baszott egy luvnyát ám a sapkájukon nem volt elhelyezve a magyar zászló valamint a kabátjukon nem volt névtábla és a vállapjukról is hiányzott a csillag. Ez így nem túl hiteles.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 21:30:10 (611)
viktor télleg eltünt, ráadásul három CD-vel ami az enyém. ma hivtam mi van vele de annyit mondott gyorsan hogy hivjam majd vissza! de igy legalább tudom hogy még életben van! =)
[előzmény (606)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 15:37:57 (610)
Mondjuk a Nothing-hoz még annyit, hogy kicsit felüdülés volt a morgás meg a zaj után.
[előzmény (609)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 15:33:36 (609)
Blood is Fire: Nekem nagyon szimpatikus, az összes számukat szeretem. Viszont olyan kurva szar volt a hangzás (mellesleg nem csak náluk), hogy ez erősen levont a koncert élvezhetőségéből. Kár, hogy mostanában már nem játsszák a Dark Day-t, viszont elnyomták a Victims of a Dream-et, ami a legjobban sikerült számuk eddigi pályafutásuk során.
Subscribe: Én kiváncsi voltam rájuk. Azt előzőleg tudtam, hogy a basszeros nagy szaki, meg nagyjából azt is, hogy milyen zenei világban mozognak. Hát egyikük sem volt egy túlgyúrt vadállat az tény, de ezek a kis vézna gyerekek azért elég jó show-t adtak. Bemozogták a teret, beleéléssel nyomták. Nekem tetszett. Bár a vékony, rasztás énekes néha ilyen magas hangon nyomott valami reppeléshez hasonlót, az elég gáz volt, ennek ellenére nekem pozitív csalódás.
The Idoru: Meglepő volt, hogy az énekes srác, alig volt hamis, mindössze 2-3 számban. Ez pozitív. A zene nekem bejön, a hangosítás még mindig nem, de ez nem az ő hibájuk volt.
Embers: A The Birds Fly Again... album nekem megvan tőlük és azt szeretem is, most viszont mivel az egy Gnowed Bone, But Still True-n kívül nem ismertem a számokat csak álltam és próbáltam kezdeni valamit az egyre keményebb fejfájással. Nekem ezért is nem tetszett az Embers most.
Nothing Gold Can Stay: Mire ők elkezdték én már elég ramatyul éreztem magam, párhuzamos hányinger és fejfájás, de amikor bemondták /először/, hogy jön az utolsó szám, kicsit felélénkültem. Nem nagyon tudok nyilatkozni a műsorukról. Kicsit unalmas volt nekem. Kb. ennyi.

Beszélgettem sok rocksztárral, ámuldoztam a Totik Zoli haján, sikerült egy óvatlan pillanatban seggencsípnem Enforcert. Voltak jó dolgok is este. Összességében élveztem, még ha ez nem is nagyon látszott. Ja tényleg.. Paca sikeresen vette az akadályokat?

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 15:23:34 (608)
nekem tetszett.
[előzmény (607)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 15:22:45 (607)
Hát én azért elég messze voltam az okádástól. Annyira nem volt súlyos a helyzet. Egyszerűen nekem nem jött be.
[előzmény (605)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 15:12:44 (606)
ez igy nem teljesen igaz de mindegy ;)) Viktor merre van!? még midnig alszik? hehe
[előzmény (601)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 13:54:40 (605)
Ebben egyetértek, én mikor legutobb láttam, majdnem okádtama BIF dallamos részeitöl.
[előzmény (604)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-12 12:08:25 (604)
Ok, itt az én tömör beszámolóm a keddi mókáról.

BIF: király volt, még úgy is, hogy a számaikat sajna nem ismerem. 2 negatívum: 1.) nekem nem tetszett a dallamos ének 2.) a színpadi mozgás nem volt valami látványos
Subscribe: abszolút nem érdekelt, így nem is néztem meg.
Idoru: kb. 5 számot láttam belőle, de ezek csak megerősítettek abban a hitemben, hogy teljesen semmitmondó egy zenekar.Legalábbis számomra.
Embers: csak a beállást láttam, meg a szánalmas incidenst. Az Embers utoljára akkor volt, jó, mikor még Ábri volt az énekes. Tulképp nem is értem, hogy miért nem változtattak nevet.
Nothing Gold Can Stay: U-N-A-L-M-A-S!

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 22:01:29 (603)
meglehet olcsóbban kijönnék..
[előzmény (599)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 20:06:28 (602)
kössz a kólát! majd ha nagy leszek meghálálom! =)))
[előzmény (601)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 19:56:17 (601)
hozzáfűznivalóm annyi,hogy köszönet gYíK-nak és xviktorx-nek az infócseréért,ami az ingyenjegyemhez vezetett...=)))
[előzmény (600)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 19:39:09 (600)
Látom semmi visszhangja nincs a tegnapi bulinak itt a forumon! =)
Pedig nagyon fasza volt! Kár hogy fáradt voltam mivel aznap reggel 5:20-kor keltem és napomat egy 40-45 kilométeres helyben autozással kezdtem! azután irány Pest busszal! Aztán meg isi!
BIF jó volt mint mindig! Egyre jobban csipem a muzsikájukat! Bövebben: nagyon tetszett!
Ezután két zenekart kihagytam mert elcsábitottak a csocsoasztal felé amit nem igazán sikerült elhagynunk mert kurva jók voltunk! =)
De nem sajnáltam a dolgot Idoru-t nem csipem, szabszkráj vagy mi meg hát nem is tudom???
Embers kellemes csalodás volt! Rájuk voltak legtöbben kiváncsiak, ahogy láttam! Volt mozgás meg mindenminden! Engem a zene még mindig a korai DarkestHour albumokra emlékeztet de lehet hogy hülye vagyok! Jó buli volt, tetszett, de nem igazán az én stilusom! Tény hogy profin nyomták. Minden elismerésem!
Nothing Gold Can Stay-re relativ kiürült a terem (emberhez képest), de nem tudom mért mert az Osztrákok és Fellegi iszonyat jól nyomták! A hangzás is jó volt szerintem, bár hallottam más véleményt is! A demos számok mai napig a kedvenceim mivel már egy joibeje ismerem öket és a hangzás is jobban tetszik mint az albumon, bár a koncert meggyözött róla hogy az új számok is kurva nagy istenek és remélem elöbb vagy utobb a hangzásukkal is megbarátkozom!
Összességében fasza buli volt, és a megjelenök száma is kifejezetten magas volt a hétköznapi bulikhoz képest!!! Lehet hogy ezentúl érdemes lesz koncertet szervezni hétköznapra, vagy a Süsibe? A nagyterem is király, a hely nekem nagyon tetszett eddig is de mostmár föleg csipni fogom! Sok bulit a süsiba mert jó hely jó helyen van!

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:52:04 (599)
legközelebb kupiba menj mada! :))
[előzmény (574)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:30:07 (598)
nem nem:)
[előzmény (597)]

© FabrikFanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:25:04 (597)
tudo gyulladassal fetrengtel otthon?:)

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:05:38 (596)
hehe pénteken még rövidnadrágban meg egy ploban mentem le a boltba hehe vasárnap meg...
[előzmény (594)]

© FabrikFanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:05:21 (595)
jaja

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:04:40 (594)
Egyébként tényleg, ez a nagy változás hóviharból verőfényes napsütésbe kicsit megviseli az erre érzékeny embereket.
[előzmény (590)]



Elejére << Előző < ... 1057 | 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 | 1065 | 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 | 1071 | 1072 | 1073 | 1074 | 1075 ... > Következő >> Végére