Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Koncertélmények, történések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncertek, amiken már túl vagyunk.

Elejére << Előző < ... 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 | 1071 | 1072 | 1073 | 1074 | 1075 | 1076 | 1077 | 1078 | 1079 | 1080 | 1081 | 1082 | 1083 | 1084 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 16:01:48 (353)
Tibi, ti kezdtek, indulj el! Nehogy elobb erjek le, mint ti!

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 15:59:10 (352)
"Az tény, hogy ezek nagyon nagy slágerek, nagy élmény volt látni, ahogy vagy száz kéz emelkedik a magasba, és mindenki üvölti, hogy Oi-Oi, "


bazzeg isten volt!!! ORDíTOTTAM MINT ÁLLAT!!!

© Schlekiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 15:48:44 (351)
robit666: ezt ki mondta?
[előzmény (348)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 12:47:30 (350)
Bocccs, telcsi csomagtartoban volt, most vettem elo... Egyebkent tele voltunk sajnos.
[előzmény (345)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 10:12:10 (349)
a semmi komoly csalodas volt, meghozza pozitiv! nagyon meglepodtem, mennyire jol nyomtak!

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 09:03:16 (348)
kedvenc mozzanatom:
"Ha mégegyszer hozzányulsz a polómhoz pofánbaszlak geci"
Örülök, hogy egyesek tisztában vannak vele, mi is az a punk koncert. ha valaki félti a csini ruciajit az ne az első sorba álljon vagy akkor legalább ne hordjon Unity-s cuccokat!

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 08:43:27 (347)
Jah, bár odafelé csak hárman mentünk a kocsiban, senki sem mondhatja, hogy ne lett volna kihasználva... Visszafelé ugyanis hatan ültünk benne. Ha valaki kinyitotta volna a csomagtartót, 1 db. Alizt találhatott volna ott. ;-)))

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 08:41:56 (346)
Tegnap: Eléggé semmilyen hangulatban mentem le, semmi kedvem nem volt "bulizni", eléggé lefoglaltak a munkahelyi dolgok... Egyenesen melóból mentem amúgy, többen meg is mosolyogták a kardigánomat ;-)). Miután az állomáson felvettem az öcsém, aki Nyíregyházáról jött fel a koncert kedvéért, időben odaértünk, sőt... egy-két emberen kívül még nem nagyon voltak. A kezdésig Norbi fársztott ;-), aztán befutott "erősítésnek" Jogsi, meg Neasék, úgyhogy nem unatkoztam ;-))). A Nesze nagyon jól szólt és dacára a technikai problémáknak (nem volt olyan sok, csak próbáltak sietni a szűkös idő miatt) szerintem nagyon jó bulit nyomott. A legkeményebb az a srác volt, aki piros PICSA pólóban vagy tíz percig léggitározott Csövi elé térdelve, haha! Na, azon beszartam! :) Nem tudom, ki dobol a bandában, de nagyon jól nyomta! ;-) (tényleg) Remélem lehozza ma nekem a beígért CD-t! A legjobban az a szám jött be amúgy, amelyiket a végén, a "négyes blokk" legelső számaként nyomtak, mint megtudtam, Örökség a címe. A Semmi Komoly-t hátulról néztem, nagy bulit nyomtak, ahogy láttam, Mező nagyon élvezte a nagy színpadot ;-). Valamiért ők nem szóltak olyan jól, mint a Nesze. Bence nem tudom, mit ivott már megint, de ismét megőrült... ;-))

Hátsó Szándékon végül mégis muszáj voltam én kamerázni, Norbira már nem mertem rábízni a dolgot... ;-) Az elején nagyon sajnáltam, hogy a nézőtér szélén kell állnom, ahelyett, hogy bent nyomulnék a tömegben, de aztán jó volt így, mert mindent tök jól láttam. Kicsit én is féltem a koncert előtt, hogy nem fogják jól nyomni, vagy az fog lejönni a színpadról, hogy leszarják, de ahogy elkezdték, már tudtam, hogy hatalmas buli lesz. A beleéléssel semmi gond nem volt és a koncert hosszúságára sem lehet panasz. Nagy megőrülés volt, ezren a színpadon, ezren a nézőtéren, ahogy telt az idő, úgy lett egyre kevesebb helye a zenekarnak ;-). 57 percet sikerült rögzítenem, aztán lemerült a kamera, mondjuk így is csak egy 60 perces kazi volt benne, úgyhogy mindegy. Azért az utolsó számot nagyon sajnálom, hogy nem sikerült felvenni. A Dönteni kell alatt pedig direkt leállítottam a kamerát, mert azt a számot utálom! ;-) Én nem vagyok nagyon nagy Hátsó Szándék fan, eleinte nem is tetszett, csak egy közös ismerőssel nagyon sokszor lejártam a koncertjeikre, aztán sikerült eléggé megszeretnem. A koncert alatt is és hazafelé is azon járt az agyam, hogy mennyire sajnálom, hogy feloszlottak. Hát, így megy ez.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 02:23:28 (345)
2004. január 9. Trafó

Hátsó Szándék búcsúkoncert volt meghidetve, mint az köztudott. Megspékelve kis Neszével meg Semmi Komollyal terv szerint 22.45-ös véggel az utolsó HÉV elérése érdekében a csóró, autótlan és ismerőstlen, ám puha ágyra vágyó pesti (illetve budai) értelmiségi réteg kényelme érdekében.

19.50-re érkeztem meg negyedmagammal a helyre. Kicsit még italoztunk kint, ebben segítségünkre volt a megvendégelt Furkó és Gontar is. H. Krisztiánt megint láttam a szabad ég alatt, ezúttal azonban pulóverben. A múltkor (még tavaly) egy szál pólóban flangált. Miután bementünk melegedni rá kellett döbbennünk, hogy még a jegyváltásra nincs lehetőség úgyhogy bratyiztunk egyet. Amit Qlti fönt vett boroskóla az szar volt. Aztán lementünk. Beadtuk a ruhatárba a cuccot, miközben már szólt a Nesze. Tőlük az utsó szám nagyon állat volt, mint megtudtam Sham 69 feldolgozás bár ez számomra semmitsem jelent. Teljesen elütött a Nesze stílusától és pont ezért tetszett, mivel amaz nem. Vettem lent VBK-t az jó volt. Jött a Semmi Komoly. Az utsó szám meegintcsak bejött a többi nem. Ezután a ruhatárnál előbb összefutottam Krsa-val, majd Oxygene-nel és mint megtudtam hamarosan piacra kerül a Deadbeats agyonhajnározott albuma. Ha a Csók és könny nem vigyáz ez talán még náluk is előbb kerül a merchstandokra, ami ildomos is lenne, hisz jóval előbb készült el. Apropó merchstand. A Huszár famíliát ezúttal pusztán a fent nevezett Krisztián képviselte a kitűzőgyűjteményével amit csak távolról tekintettem meg, de szemet szúrt a műanyagdoboz halom ami az épp fogyóban lévő jelvények pótlására szolgált (gondolom). Hiába, egy jó üzletember mindenre gondol. Végül Hátsó Szándék. Rögtön az elején megkíséreltem úszni az árral ám hamarosan kényszerpályára kerültem aminek eredményeképp kaptam egy vesést is. Valahogy a bal karom is megrándulhatott mert érzem. Mivel ez a koncert életem második Hátsó Szándék koncertje volt így igazából kurvára nem foglalkoztatott a dolog, hogy feloszlanak. Annak azért örülök, hogy az énekes elhintette, hogy jövőre is csinálnak egy búcsúkoncertet. Lehet poén volt, de jó volt. Az elős koncertből egyedül a Fiatalon nincsen szép halál (gondolom ez a címe) maradt meg, mint a tetszési index biztos bástyája, és mit ad Isten, ez is az utsó szám. Szóval lementem Gödöllőre 3 azaz három utolsó számra. Megérte. A Hátsó Szándék alatt egy időre fölmenetm beszélgetni Akelával (persze mikor elindultam még nem tudtam, hogy fönt lesz) a kullancsokról, ám ez annyira személyes téma, hogy bővebb információkkal nem szolgálnék. Aztán a Hátsó Szándéknak vége lett és hirtelen sokak elmentek az autójukkal, vagy más autójával. Mivel én úgy terveztem, hogy az utsó HÉV majd hazarepít így nem terveztem be alternatív megoldásokat és a spontaneitás nem az erősségem pedig bizisten próbálkozom. Megkérdeztem Zsopát, hogy jönne-e taxival, mondta, hogy szól a barátnőjének, de aztán eltűnt én meg nem akartam tovább várni, úgyhogy Qltival elhagytam a helyet. Itt jegyezném meg, hogy koncert után az asztalnál ahova letettük magunkat ült egy gyerek akit nem lehetett fölkelteni. Biztos leitta magát a sárga földig vagy nagyon beszívott, de kizárt dolog, hogy fáradt lett volna, mert én se voltam az. Volt egy baszottnagy X a kezén. Szóval eljöttünk taxival. Qltit hazavittem magamat meg kirakattam az Örsön. Az út folyamán háromszor hívtam Dant, hogy fel tudna-e venni az Örsön, mert előttünk döngetett a Trabanttal amíg le nem hagytuk, de hívásomra csak a telefon búgása válaszolt. Az Örsön összefutottam két cigánygyerekkel akik el akartak jutni a Kökire, de tudvalevő, hogy ilyenkor nem jár. Úgyhogy elvittem őket az Astoriára, hogy ott száljanak át a 14É-re vagy az 50É-re amivel a Határ útig elmehetnek. Én meg legyalogoltam a Kálvinra, hogy megmelegedjek a Csacsiban. Mikor megyek ki a buszmegállóba a két kölök ott állt. Legyalogoltak egy megállót a buszuk meg elment. Itt a megállóba beszéltem valami öreg csókával a 24 hónapos katonai szolgálatáról (nem én hoztam szóba), meg hogy a cigaretta milyen rossz és ő is 22 évesen szokott rá, de én ne tegyem. Háromszor kívánt Boldog Új Évet, majd elváltak útjaink, mivel nem egy ajtüón szálltunk fel. Aztán én a Klinikáknál elhagytam az éjszakai járatot. Éjjel 2-kor nagyon hideg van errefele. Még a stricik se engedik ki a kurvákat. Nem tudom lefeküdjek-e aludni, mert úgyis fel kell kelnem, habár ma nincs munka, hogy így tegyem teljessé ezt a feledhetetlen estét.

© Schlekiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-08 11:09:29 (344)
Staggers koncerten a konferálás: LÉÉÉÉÉDÍÍÍÍÍZZZZ AND gentlemen!
Jó élmény volt, ki ott volt emléxik!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 21:32:21 (343)
Ja, bocccs. :) Nem lattam az ironiat...
[előzmény (342)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 17:52:02 (342)
negativ értelembe gondoltam..
[előzmény (292)]

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 15:30:41 (341)
Az első mosolyt ma Te csaltad az arcomra. (*-:
[előzmény (336)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 13:45:02 (340)
itt:
http://www.underground.pcdome.hu/cikk.php?id=2211

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 13:40:27 (339)
Hehehehehehe. Ez hol volt? :-))))))
[előzmény (338)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 13:22:14 (338)
A With Friends Like These-t egy a magyar csapattól tanult – volt egy közös turnéjuk is – „k...a anyáddal" indították és aztán szétbontották az igen masszív Kultiplex minden egyes apró darabját. Orkán erejű circlepit ízesítette a nótát, majd a csapat bedarálta az egész közönséget és jól megrágva köpött minket vissza a valóságba.
Egészségünkre!


micsoda fogalmazás eh!

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 11:22:24 (337)
:-D
[előzmény (336)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 10:48:07 (336)
meg focizni is jol focizik :))))))))))))))))))
[előzmény (331)]

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 09:48:14 (335)
"ja és vajon mennyien jöttek volna el erre a bulira, ha valamennyit fizetni is kellett volna?"

hehe, ez nekem is eszembe jutott, de inkább bele sem mertem gondolni... ;-)

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 09:10:53 (334)
' végén még konfettit is kaptunk a képünkbe. :) '

azt én nyomtam. elötte nap mentem haza sassal és az utcán találtam ez kis zacskónyit :-) elfelejtettem elhasználni, mivel már eléggé részegek voltunk aztán eszembe jutott bif alatt :-)

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 08:10:02 (333)
szombati buliról a véleményem. jó volt. igaz volt pár negatív tapasztalatom...

végig hátul kellett lennem,
nem láttam semmit a színpad történésekből,
és keverőről kellett fülessel hallgatnom a legalább a dobot, mert ahol álltam ott az akusztika csak egy nagy búgást eredményezett...


de végülis nem volt rossz a bugi

ja és vajon mennyien jöttek volna el erre a bulira, ha valamennyit fizetni is kellett volna? gondolkozzatok már el csak egy kicsit...

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 08:07:36 (332)
én is :-)
[előzmény (324)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 08:05:52 (331)
dóri tök gyorsan fut genya :-)
[előzmény (330)]

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 20:21:56 (330)
Tegnap éjjel fénypontja: sprint Tibivel az 1É-hez. Tiszta reménytelennek
tűnt, de bazi gyorsak voltunk& elértük.

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 19:42:23 (329)
Akik szilveszterkór az Ifi klubbot választották bulihelyül nem csalódtakHa magamból indulok ki biztosan nemLássuk mi is történt valójában:
A helyszinre fél nyolc körül érkeztünk...Még viszonylag kevesen voltak azok is leginkább pánkok.Köszöntünk az ismerősöknek aztán uzsgyi fel a szinpadra(merthogy mint dobos én is felléptem azon az estén : ))Behangoltuk a cuccokat ,majd fél kilenc tájban kezdődött az élőzene a radikális keményen politizáló vad -némi indusztriális hatásokkal átszőtt-Csirkepogó hangversenyét élvezhette a műértő közönség.A számokat keletkezésük sorrendjében játszottuk (különben csodálkoztam h annyi "rajongó" megjelent)A zenei sokknak az volt azérdekessége h ezuttal egy uj gitáros is szerepelt a bandában Balázska névre hallgat! : ))

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 19:36:44 (328)
:-)))
[előzmény (327)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 19:34:21 (327)
nyugi tesó, tartom a számat!
[előzmény (326)]

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 19:31:58 (326)
na bazz, tényleg nem kellett volna beírnom... :-(
[előzmény (325)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 19:29:44 (325)
Gyere slsk-ra és elmesélem.:))
[előzmény (324)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 19:28:33 (324)
A francba erről lecsúsztam.



Elejére << Előző < ... 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 | 1071 | 1072 | 1073 | 1074 | 1075 | 1076 | 1077 | 1078 | 1079 | 1080 | 1081 | 1082 | 1083 | 1084 ... > Következő >> Végére