Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Koncertélmények, történések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncertek, amiken már túl vagyunk.

Elejére << Előző < ... 1053 | 1054 | 1055 | 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 | 1065 | 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 | 1071 ... > Következő >> Végére

© stuncpindliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 09:18:55 (744)
Húúú, most értem haza Balatonalmádiból.
Nagggyon jó volt! most eléggé le vagyok strapálva, de majd késöbb lehet, tolok ide valami beszámolóféleséget. hátha valakit érdekel...

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 03:00:15 (743)
buli vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaan rááááááááááák end rolll!!!

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 22:29:08 (742)
jó :o)
[előzmény (741)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 22:14:53 (741)
Ja, azt kene. Mert most kurva sok regi van, amikkel mar nem tudok mit kezdeni. Volt mar, amit kiraktam. Mada, mostantol nekem kuldd, es akkor kirakom!

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 21:42:07 (740)
szereny velemenyem szerint amelyik bulirol nem keszult altalad beszamolo (pl ez a club tequilas, meg a whizz-banges) azok mehetnenek rendes beszamolokent. amikrol mar volt beszamolo, azokhoz hozzabiggyeszthetned a Mada-feleket, vagy azokat ki is lehet hagyni. viszont a jovore nezve meg kene dumalni Madaval, hogy ha beszamolot ir, akkor kuldje neked, aztan ki a fooldalra es ne ide.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 21:33:48 (739)
ja, en is gondoltam mar ra, csak nemtom, hogy csinaljam, mert csomot csak kesve tudtam elolvasni. rakjam ki ezeket omlesztve 1 cikkbe?
[előzmény (737)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 17:25:38 (738)
Death feldolgi est fasza volt!!! Egy rakás hosszúhajú és Oxy.

Ma Lift klub és tánci tánci oi oi oi :-)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 14:18:26 (737)
jaja, akartam is mondani, mehetnenek a beszamolok a fooldalra.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 14:10:20 (736)
Hát Mada, komolyan kurva jól irsz szerintem!
Grat!
[előzmény (735)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 01:52:45 (735)
2004. február 27.

Mivel Tomával 7-re beszéltük meg a találkozót így a suliba is vittem magammal a gitárt (lassan már komolyan érne, hogy vegyen magának egy sajátot) ami miatt két mondat erejéig a középpontban is voltam. 19.20 tájékábn érkeztem meg ahelyre, ekkor még csak a törzsitalozók voltak jelen, valamint Toma. Olyan háromnegyed 8 tájékában megjöt Kokó és Tamás (Kati sehol, a találkozó 7-re volt megbeszélve). Kihasználva az alkalmat, hogy a brancs nagyja megjött le is cuccoltunk, ki-ki behangolta a saját hangszerét, majd egyfajta perverzió gyanánt ezt újra és újra megismételték. Kati időközben megjött bár érkezésének körülményeit jelen pillanatban homály fedi a számomra. A beállás ideje alatt megjelent pár keményvonalas tizenéves punk gyerek, köztük az egyik lányon Exploited póló. Toma bele is csapott a kihagyhatatlan Sex and violance-ba amire a lány abszolúte de nem volt fogékony. Az ilyen inkább tényleg ne viseljen zenekaros pólót. Pár perccel ezután az incidens után az egyik kölök kihányta a nem sokkal korábban magába öntött VBK-ját majd az egész hóbelebanc azon nyomban angolosan távozott. A kezdésig szépen lassan gyülekeztek az emberek ám még korántsem voltak elegen. Olyan fél 9 magasságában végre úgy döntött a CT, hogy elkezdi ami miatt lejött. Nem mondhatnám, hogy a tömeg őrjöngött. Nagy nehezen rávettem magam, hogy ugyan álljak már előre aztán egyet lépek előre kettőt hátra és majdnem elbotlok egy lányban. Hát ez meg hogy került ide? Suhant át agyamon a kérdés látva, hogy egy kisebb delegáció táncra perdült mögöttem. Adták is az ívet rendesen nem hagyván érvényesülési lehetőséget másoknak de erről majd később. Folyamatosan áradt befele az embertömeg. A végére olyan sokan lettünk amennyit én még életembe nem láttam a Ludasba, pedig most voltam itt először. Fergeteges volt a hangulat, táncolt a jónép ezerrel. Ezen metódusban még az sem riasztotta őket vissza, hogy hiba csúszott az UZI refrénjébe (aminek ugyan nem ez a címe, de a boldogabb időket megélt basszustéma ezen remek szövegvilágra épült és a dallam jelenlegi gazdái továbbra is a régi címen emlegetik a színfalak mögött). Az új címet nem tudom (talán Not enough), de a kezemet merném rá tenni, hogy angol nyelvű. Kati megismételte a megismételhetetetlent és ezúttal egy lányt énekeltetett meg a Don't speak-nél. A mostani delikvens vagy halkabban duruzsolt a mikrofonba, vagy jobb hangja volt, mint a múltkorinak. Állítólag a Guns 'n Roses szám is lassabb volt, mint szokott bár ez senkinek nem tűnt fel. Ugyanakkor hiába is erőlködnek a You Cry csak nem lesz gyors. Bár valszeg nem is akar azzá vállni. Ma végre lenyomták az Oi to the world-ot meg mindent ami a szettlistán volt.

Átszerelés és jött a Plúto. Nagyszerű muzsikát játsznak ők is, jónéhány számuk orosz nyelvű, a többi meg magyar. Volt egy szám ami nagyon megfogott a következő refrénnel: "Legyünk barátok, legyünk barátok, a faszt leszünk mi barátok". Ilyen jól még senki nem fogalmazta meg a női hülyeség netovábbját és ezzel az egy mondattal máris belopták magukat a szivembe. Na nem mintha addig nem tetszettek volna. Elég alterska-t játszanak. Márha ez ska mert ha nem húznánk rá, akkorse lenne semmi probléma. Manapság azonban minden ska, úgyhogy itt álljunk is meg. A lényeg, hogy jó szomorkás elmélyülős a zene ami a fülemben duruzsolt.

Újabb átszerelés, majd Malacka és a Tahó. Közben mindenféle önjelölt énekes Tankcsapda slágereket dalolászott. Toma eddigre már igencsak illuminált. Folyamatosan követeltük a Pesti estet ám ennek a kérésnek csak nem akartak engedni. Ezzel szemben a elnyomtak megannyi slágert. Tomával többször megkíséreltük pogóra ösztökélni a skankingoloni vágyókat minimális sikerrel. Itt ehozakodnék elő ismételten a Tequila-nál említett delegációval, akiknél már-már ütlegelésig fajult a dolog. Komolyan. Aki nem bírja a mosht az inkább szóljon, mint hogy pofozkodjon. Nincs igazam?! Egy alkalommal közönség énekeltetés címen az Edda egyik himnusza is belekeült a repertoárba ám mostanra már nem tudom melyik volt (ki ne ismerné az összeset?!) Az utolsó számok egyikeként végre sor került a Pesti estre aminek nagyon örültünk. A koncert alatt két plüssfigurát dobtak a közönség soraiba. Mikor végeztek egy idősödő fiatalember (bár lehet épp velem egykorú) konferansziéként mindent megtett, hogy a Malacka még egyszer visszjöjjön. Megsajnáltam és egy laza csuklómozdulattal a keverőpulton elhallgattattam szánalmas próbálkozását.

Mikor vége let a bulinak kis pöcsölés uán végre útrakeltünk. Kati javasolta, hogy üljünk be valahova, Toma aludni akart és aszondta Taxi. Én kapva kaptam az ingyen fuvaron, úgyhogy eljöttem vele.


Itthon egy erősen szilikonizált nőszemély puncijába nyerhettem betekintést mivel az ánusza épp tömve volt.

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 01:49:25 (734)
Keménykedős csávók? Leverek bárkit.

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 01:45:11 (733)
Velvet Stab és Buried By Time előtt egyaránt le a kalappal, mindkét zenekar igen jelentős mértékben lett igen jó zenekar az elmúlt időben!
A két köcsög faszfej keménykedő parasztnak meg üzenem, hogy legközelebb nem kegyelmezek.

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 00:39:23 (732)
13 éves korom óta szeretnék egy ilyen adidas csukát. Asszem idén kiugrom Bécsbe, mert ez már tarthatatlan.
[előzmény (685)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 00:28:43 (731)
Most értem haza az Echoes of Pink Floyd koncertről és nagyon, nagyon jó volt. Éljen.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 00:26:41 (730)
Velvet Stab: jo volt
Buried by Time: kiraly volt
Julith Krishun: eleg jol nezett ki a basszeros csaj, a tobbiek nagyon csunyak voltak

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 19:12:24 (729)
Bucó végig előttem császkált és dülöngélt, alig láttam tőle valamit

viszotn, láttam, hogy Miki lenyúlt bora helyett vettél neki egy másikat, de fogadjunk, hogy nem rozét ehehe
[előzmény (726)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 16:08:54 (728)
Na, igen, egy kiadós dózis után remekül levetkezi magáról a konzervatív- imidzset. Igazi huligán volt. Szólni is akartam egy termetes zsandárnak, hogy osszon ki neki egy derest osztályrészül, de sajnos nem találtam egyet sem...ilyenek ezek az ándörgránd mulatóhelyek. :-)
[előzmény (726)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 16:05:41 (727)
Ó, kedves egybegyűltek! Ez volt a második legjobb Flash koncert, amin voltam. Persze a favorit a '98-as Szigetes, de ez is simán a közelébe ért, talán azért, mert Barcs úr igen emelkedett hangulatban osztotta a külvilágot. Utoljára a szigeti Tudósokon szórakoztam ilyen pompásan! :-)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 12:45:07 (726)
bucó lenyúlta a barcs borát a színpadról és állandóan az orbán kúrja meggyesit követelte, majd felment a színpadra de nem énekelt. mintha kissé ittas lett volna

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 11:07:06 (725)
átkozottul jó volt a Flash, bár igaz, nyomtak már jobb hangulatú bulit is

nem tudjátok, mi a jó, hétfőn Süsiben pótolhatjátok :-)


© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 10:12:17 (724)
Mindenki dicséri ezt a spoken word estet, aki látta. Kár, hogy errefelé nem jön.
[előzmény (723)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 06:48:30 (723)
Most jottem haza Henry Rollins spoken word estrol. Fasza volt.
Mondjuk a Black Flag - Family Man-hez kepest 3 oranyi komediashow,
de azert csak bevadult az oreg, ahogy szokott. En kurvara elveztem.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 00:17:46 (722)
2004. február 26.

Úgy volt, hogy a Trafóban (Pest) lesz ma Burzsoá Nyugdíjasok meg Flash. Az előbbi elmaradt ennélfogva csak az utóbbi lett megtartva. Ennek függvényében fél 10-kor találkoztam Szaffival meg Aberrálttal a Ferenc körúti metró megállóban. Szaffira várva Aberrált megosztotta velem, hogy az ideúton kétszer belekötöttek. Időközben egy kölyök csapódott hozzánk, aki Burzsoára jött le Győrből, de most, hogy megtudta elmaradt, hát nagyon elkeseredett. És ezzel a lendülettel tovább is állt. Abbé csak a pénteki Trafóból (Gödöllő) volt ismerős a számára. A műveletlen tuskó.. 10 óra magasságában érkeztünk a Trafóba megannyi ismeretlen törzsközönség és pár ismerős arc közé. Megfigyelhettem, hogy az est folyamán Bucó fenemód jókedéjű volt. Ilyet én még nem láttam. Egy élmény. Szaffiék magukhoz vettek egy-egy korsó Borsodit. Én, mivel gyógyszeres kezelés alatt állo,k az est folyamán beértem két deci paradicsomlével. Egyet Szaffi is ivott. Enyhe fennakadás volt a kezdést tekintve, mert állítólag semmilyen hangosító cuccal nem rendelkezett a hely vagy mi. De aztán lett. Így 11 óra magasságában egy igencsak jó hangzással kezdetét vette a tortúra. Föl is álltunk a kanapéról amit azonnal elfoglalt egy 20 perce leselkedő hiéna. Őszintén sajnálom a straith edge mozgalom lelkes fiataljait, akik még akkor se ihatnak szeszt ha az életük múlik rajta. Nekem ma este nagyon nagy szükségem lett volna rá, hogy az alkohol mámorától túlfűtve kizárjam magamból azt az ácsorgó tömeget aki a koncertet végignézte. Ám booze hiányában ez a ténykedésem elmaradt, ehelyett beálltam a sorba és ülve néztem végig az előadást ami tetszett. Az összes slágert elnyomták, de meg kell hagyni, a tavaly tavaszi (?) Süsi azért jobb volt. Bár akkor nem voltam teljesen józan. Éjfél előtt pár perccel vége is lett a bulinak és jöttünk is haza. Jó hely a Trafó, mert 10 percre lakom tőle gyalog.

És most következék az amire már mindenki annyira várt: a Private Goldon épp egy összekent nő maszturbált nagyon nagyon hevesen és nem kevésbé hangosan.

Aki nem jött el erre az ingyenes bulira az bánhatja és egyúttal nyugodtan felakaszthatja magát.

B!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 15:51:03 (721)
köszi...sajna. lehetséges, h be lesz pótolva valamikor?
[előzmény (707)]

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 14:25:24 (720)
ja nem az a kajak peace...

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 11:36:55 (719)
Elég durva trip volt. Nem volt valami fullextrás fíling.
[előzmény (718)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 11:33:14 (718)
hát igen, azért hetente egy ilyet bevállalni durva lenne, rendesen haluztam hazafelé, otthon meg ráparáztam az előszobaszőnyegre, geciiii
[előzmény (717)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 11:31:19 (717)
Elég durva fless volt. Nekem egy kicsit tú máccs is volt.
[előzmény (716)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 11:28:41 (716)
atomra be voltunk állva a trinyótól
[előzmény (714)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-26 00:06:49 (714)
Valami olyasmi. Eléggé el voltunk szállva.
[előzmény (713)]



Elejére << Előző < ... 1053 | 1054 | 1055 | 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 | 1065 | 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 | 1071 ... > Következő >> Végére