Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Koncertélmények, történések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncertek, amiken már túl vagyunk.

Elejére << Előző < ... 1052 | 1053 | 1054 | 1055 | 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 | 1065 | 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 ... > Következő >> Végére

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 15:16:10 (774)
Mindjárt elő keresem, és átküldöm.
Köszi, hogy tudsz nekik segíteni, nagyon hálásak lesznek:))
[előzmény (773)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 14:51:56 (773)
Komolyan?NAGYON szívesen!!! : )
[előzmény (770)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 14:13:30 (772)
Kiraly! Kirakhatom a Portalra?
[előzmény (763)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 14:01:51 (771)
mé nem szedted ki az akut?:)
[előzmény (769)]

© Podravkaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 13:19:40 (770)
A srácok legközelebb augusztusban jönnek Magyarországra (akkor látogatják meg a nagyijukat), ha betudnátok szervezni őket valami buliba, akkor szívesen elmennének, minimális összegért vagy talán még ingyen is.
[előzmény (767)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 12:58:21 (769)
en vegig voltam

:)

Pod bnoje, Reka vitt minket be a rakoczi terig majd onnan blahara gyalog a fel meteres latyakban, mert Faresznek nem volt jo az oraja, es ugy gondoltuk h nem varjuk meg a buszt ami 23kor jott volna, mert a 10est eppen legekstuk, erre elindulunk es mellettunk megy el a busz :(((

a telom olyat csinalt indulas eLott, h Fareszka ramcsorgott, kikapcsolt, mert lemerult de tovabb rezgett

:))
beraktam zsebembe es kb felutig rezgett, kozben meg volt autotakaritas es belgavaras :)

sztem jo volt a buli, csak kevesen voltak :(((( majd kepek delutan mennek ki ...
[előzmény (766)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 10:59:43 (768)
egyetértek. baszott jók voltak.
[előzmény (767)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 10:48:16 (767)
cső!hétvégén jánossomorján léptünk fel és volt ott egy fasza német zenekar kurvajó dallamos néhol hárdkórbahajló muzsikájuk van!itt az internetes címük!www.insertcoolname.de Ja a tagok jól beszélnek magyarul és már párszor játszottak is magyarországon

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 08:49:04 (766)
megnéztük első 3 zenekart és utána eltüntünk a hóesésben. nekem nem jött be a buli. nem tetszett a hely se (egyszerűen nem lehetett leülni dumálni sehová). még füldugóval is rohadt hangos volt.

nem nekemvaló ez a oi-punk-street muzsika
[előzmény (745)]

© stuncpindliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 00:31:14 (765)
Ja! kell vmi fasságot is csinálni néha:)
[előzmény (764)]

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 00:27:13 (764)
Gergőnek klassz ötletei vannak! ( *-;
[előzmény (763)]

© stuncpindliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 00:14:37 (763)
Balatonalmádi - PANORÁMA, 02.28.


Az ötlet aznap (szombaton) jött, mikor Gergő (a small fonts nevű sztárzenekar énekese, ha valaki nem tudná) átjött egy kis délutáni szopás-nyalásra. Nekem eszembe se jutott, hogy le kéne mennem Balatonalmádiba koncertre, elvégre nem volt semmi pénzem és ez nem is az a buli, amiért a világ végére is elmennék. De végül nem bántam meg!
Tehát Gergő átjött és közölte a tervet. Mindezt délután 5 órakor. A koncert nem is érdekelt igazán, de kedvem támadt utazni egy kicsit (ugye van, aki megteheti), ezért úgy döntöttem elkisérem a srácot. Volt összesen 200 Ft-om, ezért Gergő fizette az utamat és a belépőt is. Még egyszer köszi! (és majd természetesen visszakapod):)
Gyorsan elindultunk, hogy magunkhoz vegyünk valami elemózsiát és már rohantunk is, hogy elérjük a 18:40-es vonatot a Déliben. Reménytelen vállalkozásnak tűnt, de végül a 3 perces figyelmeztetésnél értünk a pályaudvarra. Gyorsan elrohantunk jegyet + némi sört venni és már futottunk is a 7. vágányhoz. A vonatra az bemondó "Azonnal indul!" kijelentésekor szálltunk fel.
Meredek volt!

Igazából azt se tudtuk biztosan, hogy ez a szerelvény megáll-e Almádiban, csak reménykedtünk. A több, mint 2 órás utat barkóbázással, szóláncozással meg sörözéssel töltöttük.
20:55-kor érkeztünk meg a balatonalmádi pályaudvarra, a látvány ijesztő volt: mindenhol hó és legalább minusz 50 fok (persze). Én még azt se tudtam, hogy merre van a Balaton, ezért a jól informált palotai punkokkal tartottunk, hogy megtaláljuk a Panoráma nevű discot. A szervezők ugyanis jó fejek voltak, hogy ráírták a szórólapra: a móló mellett. De hol van az a móló? Először természetesen a másik irányba indultunk el (lehet, hogy mégsem voltak jól informálva a palotaiak!?), megtettünk vagy 500 métert, majd visszafordultunk. Némi szerencsétlenkedés, idegeskedés, kurva anyázás, fagyoskodás és telefonálgatás után érkeztünk meg a discohoz.
A hely neve Panoráma. Közel a parthoz, egy raktárszerű (legalábbis nekem sötétben úgy tűnt), nagy épület. Mivel fél 10 és hóvihar volt, úgy gondoltuk, hogy egyből be is megyük. A bejáratnál fizetéskor a kezünkre nyomtak valami pecsétet, ami egyből el is folyt és csak egy nagy paca
maradt a helyén. Már rögtön az ajtóban majdnem elájultam, amikor az ajtónálló srác "Láthatnám a pecsétet?" kérdésére két helyi tuskó "Milyen pecsétről beszélsz?" kérdéssel válaszolt, majd továbbhaladt a terembe. Úgy látszik, mindenhol vannak parasztok.

Maga a hely elég nagy volt. Középen a színpad, két oldalán asztalok meg székek, háta mögött egy hosszú, könyöklő-szerű pult, ahonnan a vip-esek végig nézhették a koncerteket. Az ajtóban állva letámadott minket Tunyi, akitől megtudtuk, hogy a pesti delegáció össz-vissz belőlünk hármunkból áll. Igaz is, ki más lenne ilyen hülye, hogy 2 órát utazik a Balatonra télen?:) Tunyi - aki veszprémi őslakos volt - a zenekarokkal jött. Tehát az a két hülye mi voltunk. Szerencsére nem késtünk le semmit, mert 10 óra felé kezdődött az egész. Gergővel gondoltuk, elmegyünk venni egy sört, tekintettel arra, hogy a vonaton ittuk meg az utolsót. Hát... az árakkal nem voltam kibékülve: a kis üveges(!) Szalon sör 270 Ft-ba került! Ezen kívül volt még 0.5-ös Heineken (amit elvből nem iszom) 400 Ft-ért. Úgyhogy maradtunk a Szalonnál. Állítólag csak ezt a két sört lehetett kapni, persze az este folyamán láttam ott még Drehert meg Sopronit is.

Na, írok pár szót a zenekarokról is, hátha valakit ez érdekel:)
Ha jól emlékszem, 10 óra fele kezdett a Végállmás nevű formáció. A fellépők közül egyedül a Buttholest ismertem, tehát érdeklődéssel vártam mindent. A zenekar jól szólalt meg, fasza volt a hangosítás (az egész este folyamán egyébként). Nekem erről a dallamos, trombitával megspékelt skatepunkról a Macskanadrág jutott eszembe. Jól tolták, de semmi különöset nem éreztem. A szövegek kb. az igazságtalanságról, a küzdelemről szóltak, és egész jól lehetett érteni őket. Egy refrént meg is jegyeztem: "Az igazság rég elfeledett szó / Szerintem nem pótolható" Ugye így volt, srácok?:) A közönség már a koncert elején elkezdte a pogót és - kisebb-nagyobb megszakításokkal - végig tolta is.
Aztán hosszú-hosszú szarakodás, hangolás, dobolás után következett a God's Lonely Man nevű metal-core csapat Zircről (?). Legjobban rájuk voltam kiváncsi. Már a gitárok beállításánál játszottakból tudtam, hogy mire számíthatok. Nagyon odabaszós bulit nyomtak! Zúzós, metálos gitártémák, "belehányok a pofádba"-ének (2 énekes), szeletelés... Fasza! Koncert közben az egyik énekes beugrott a tömegbe a zenekar demójával: "Azé, aki elveszi tőlem!" Volt nagy verekedés, a zenére ekkor senki sem figyelt:) Egyébként végig ment az ugrálás, kaszabolás, dara. Nekem nagyon tetszett.
A metal-core után következett az est fénypontja, a Buttholes. A zenekart szerintem senkinek sem kell bemutatni, nem is írok róla sokat: nagyon nagy bulit csináltak, itt volt a legnagyobb közönség, a legtöbb pogózó, és úgy gondoltuk, hogy ide már mi is beállunk mulatni. Ennek a vége az lett, hogy össze-vissza rúgdostak bakanccsal, úgyhogy néha azért kimentük a szélére és csendesen szemléltük az eseményeket. Nem vagyunk mi olyan kemény legények! Meg is beszéltük Gergővel, hogy legközelebb valami ska partiba megyünk, hisz nem nekünk való ez a lökdösődés:) Tehát a Buttholes szuper volt, a koncert végére már mindeki egymás hegyén-hátán üvöltötte a szövegeket. Debil készült egy éppen most divatos LL Junior dallal is: "Szép lány vagy, a legszebb itt igen...":)
Az utolsó zenekar a Real Noise volt. Őket már kevesebben nézték meg, mivel kb. 2 órakor kezdtek (ha jól emlékszem). Ekkor már mi is elég fáradtak voltunk ahoz, hogy csak oldalról, székben ülve, félálomban figyeljük a koncertet. Játszottak egy csomó feldolgozást (NOFX, Anti-Flag, Rancid, Pennywise, stb) meg saját számokat. Az ének néha (NOFX - Leave It Alone) hamis volt, de a kisebb közönség ellenére azért nekik is sikerült jó hangulatot csinálniuk.
A közönség előtt le a kalappal! Végig pogóztak, zúztak, táncoltak. Tunyin kívül senkit sem ismertünk, ugyanis a jelen levők nagy része veszprémi punkokból állt. A legviccesebb talán a 12 vagy 13 éves punkgyerek 30 centis taréjjal, cigicel a szájában, tök részegen. A kedvencünk mégis Eb hasonmása, akinek tényleg kiköpött Eb-feje volt (a piros taraja is hasonlított):)

A koncertek után benyomták a Hatebreedet, a pár órája még lelkes közönség meg részegen, kabátokba burkolózva aludt. Iszonyatosan hideg volt! Majd megfagytunk. A fűtést valószínű elfelejtették bekapcsolni, mert nem sok különbség volt a kinti és a benti hőmérséklet között. Akadtak is hőbörgők rendesen: "Ha ilyen szar ez a hely, akkor legalább ne legyen ilyen drága!" Nekem nem volt semmi gondom, azon kívül, hogy beázott a tető meg elfagytak a lábujjaim. Tunyi persze nem fázott. Jól berúgott, össze-vissza ugrált, idióta volt, tehát hozta a formáját.

Kb. 4 óra felé indultunk el, hogy megnézzük, mikor megy az első vonat. Kint még nagyobb hó és fagy fogadott. Az állomáson már nem volt olyan jó kedvünk, amikor megláttuk a vasárnapi menetrendet: első vonat indul 06:07-kor!:(
Szóval nem siettünk sehova, viszont majd éhenhaltunk már,úgyhogy gondoltuk elnézünk az egyetlen közeli non-stop boltba, ami a kiírás (0-24) ellenére hatkor nyitott. Éheztünk tovább. Visszamentünk az állomásra és beültünk a kocsmába, megittunk egy fröccsöt, majd félálomban vártuk tovább a vonatot. A váróterem 5:30-kor nyitott, úgyhogy gondoltuk beülünk oda. De csak gondoltuk, mivel a MÁV-os nőci még plusz 10 percig takarította a havat a peronról, gondolván, hogy úgysem fázunk. Kapott is Tunyitól megjegyzéseket bőven...:) A váróteremben én már nem bírtam tovább és elaludtam, csak 6 körül keltem föl. Bemondták a vonat érkezését, mi meg lassan kicammogtunk a peronra. A vonaton szinte senki sem utazott, így lehetőségünk nyílt fetrengeni. Én felhúztam az órámat, aztán már aludtunk is... zzz...
Fel se keltünk egészen a Déli pályaudvarig, ahol aztán lemásztunk a vonatról és félkómában elindultunk a metró felé...

Ma délután 7-kor keltem. Fárasztó volt, de mindenképpen megérte lemenni.

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 23:49:54 (762)
jól berugtam:)
hazafelé csináltam pár jó képet egy kölökről aki minden pózban fetrengett a buszmegállóban, meg a busznak esve

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 23:48:32 (761)
miér utaztak 3órát egy skin,punk buliért, de nem szeretik a punkot???
[előzmény (752)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 22:54:47 (760)
jó volt:)
[előzmény (756)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 20:32:33 (759)
Javallom, hogy ne nagypapákkal menj koncertre!
[előzmény (752)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 20:29:18 (758)
Ez komoly bazmeg?????
[előzmény (752)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:47:13 (757)
a pokok nagyon sulyosak. félek tölük de minden alkalmat megragadok hogy megnézzem őket!

© Jesus2004crpválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:38:46 (756)
amúgy legalább jó volt amiről lemaradtam?:)

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:37:43 (755)
engem is meglepne egy ilyen punk buli.
BAZDMEGGGGGG!

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:36:29 (754)
"Jézusom"...... Ezen röhögni se tudok.
[előzmény (752)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:35:58 (753)
az volt a bécsiek gityósa asszem

© Jesus2004crpválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:33:55 (752)
volt egy csávesz, világos színű 3as tarajjal... nah ettől a látványtól készült ki 2 haverom akikkel érkeztünk

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:30:58 (751)
Milyen tarajt latott meg ki?
[előzmény (750)]

© Jesus2004crpválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:24:38 (750)
az a fotóalbum... hát csak az egoizmusomat bizonyítandó van fent...
régen 12 pókom volt ma már csak 4:( hullanak mint a legyek...

azért fordultak vissza mert meglátták azt a gyönyörű tarajt és kijelentették:" de szép emberek" nem tudom mit vártak....

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:22:15 (749)
Amugy _miert_ fordultak vissza? Mert az nem derult ki...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:21:52 (748)
Ez a fotoalbum komoly? Szerintem erosen szanalmas. Egyedul a pokok jok benne.
[előzmény (747)]

© Jesus2004crpválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:18:37 (747)
a haverjaim az ajtóból visszafordultak... 3 órát utaztak csak ide... ezzel szerencsésen elcseszték a hangulatunkat

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:16:55 (746)
Min akadtatok ki?
[előzmény (745)]

© Jesus2004crpválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:09:25 (745)
Szépestét! elregélnétek nekem, h milyen volt a HEADCASE buli?
kicsit kiakadtunk és hazajöttünk... úgy háromnegyed 9 felé...



Elejére << Előző < ... 1052 | 1053 | 1054 | 1055 | 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 | 1065 | 1066 | 1067 | 1068 | 1069 | 1070 ... > Következő >> Végére