Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Barangó és a Tilos
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Barangó Tilosos szereplése és annak következményei

Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:53:40 (36)
igazad van, dá!

viszont beláthatod, hogy Barangó bemutatta a punklét non plus ultráját.
Szenteste, nagy nyilvánosság előtt megoldotta bolygó túlnépesedési problémáját :)
[előzmény (35)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:50:39 (35)
Mindannyian ismerjük a Barangót.
A légynek sem tudna ártani, sőt igazából véve azt is lehetne rá mondani, hogy szeretetre méltó. Nem hiszem, hogy akármelyikünk, aki meg van keresztelve félne tőle. Biztos vagyok benne, hogy nem gondolta komolyan, csak "poénnak" szánta.

De ha én mondjuk mint Civil Rádiós műsorvezető egyszer azt találnám mondani, hogy "szerintem minden cigányt ki kéne irtani". Akkor joggal lenne felháborodva mindenki, még akkor is, ha mindenki aki ismer tudja, hogy békés vagyok.

Van amivel sajnos nem szabad viccelni. Ilyen például mások kiirtása. Nem lehet viccből gázkamrába küldeni zsidókat. Mert ez nem vicc!

A Barangó persze, hogy nem náci, azt is tudjuk, de ez a kijelentés sajnos az. Fogjátok föl, hogy a rádió az valami komoly dolog. Az nem egy fórumtopik, vagy egy kocsmai asztal.

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:48:28 (34)
na, elore latom, ebbol mi lesz. Barangora is ra lesz innentol sutve a FASISZTA/NACI cimke, aki nepirtason gondolkozik, valamint az osszes eddigi egyutteseirol elindulnak a pletykak, hogy azok miert is voltak fasisztak es kirekesztoek, Barangot meg fogjak fenyegetni, hogy megverik, ha nem vesz vissza a nacizmusbol, stbstbstb ;)

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:44:12 (33)
ez annyira tipikus volt, hoogy be kéne keretezni.
[előzmény (32)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:41:45 (32)
ugyan már. azért nem kell mindent vér komolyan venni és ész nélkül ossztani a fasiszta cimként(ami asszem egyébként is csak a nácikra vonatkozik). ez egy egyszerű provokáció vagy vicc. nemhiszem, hogy az idézet tulajonosa bármit is tenne a kereszténység kiírtása érdekében és holnap reggel kiírtana egy mise közönséget. egyszerűen nevetséges, hogy magukat gondolkozó embereknek valló egyének nem képesek válogatni aközött, hogy mi komoly és mi nem. Sieg Heil!
[előzmény (31)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:32:57 (31)
Gyerekek itt nem arról van szó, hogy kit zavar a kereszténység, a cigányok, a magyarok, az eszkimók, az észtek stb. Arról van szó, hogy egy rádióban semmilyen szövegkörnyezetben nem hangozhat az el, hogy "szerintem ki kéne irtani minden keresztényt/cigányt/magyart/eszkimót/észtet stb". Ez ugyanis FASIZMUS. És ez az ami ellen nagy erőkkel küzd a szintér.

Tudom, hogy a Barangó "nem úgy gondolta" meg hogy tuti részeg volt, de b*meg ez nem egy kocsma, hanem egy rádió. Itt nincs lacafaca. Az volt a barom, aki mikrofon elé engedte.

Azért meg külön haragszom rá, hogy ha miatta megszűnik a Tilos, mert sok mindent szerettem benne. Más kérdés, hogy nagyon sok választása nincs a döntéshozóknak.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 09:21:35 (30)
a beírása alapján miskolci de engem az is zavar. már a gyertya. a karácsonyt a faszér kell mindenféle vallási-politikai maszlaggal felruházni? nem vagyok keresztény ergo a karácsonyt nem Jézus születése okán ünneplem. Az igazat megvallva nem is ünneplném magát a karácsonyt, hisz a család tagjaival máskor is találkozom. Tény, hogy másoknál a karácsony összefonódik azzal, hogy ez egy olyan nap amikor mindenki elintézi, hogy együtt tudjon lenni a család. Ott van értelme. de nem lehet elintézni hogy nálunk ne legyen mert a szülők, nagyszülők ragaszkodnak hozzá. De akkor sem a keresztények ünnepét ünneplem. Mégis a kereszt fölpakolása mindenfele, hogy hirdesse a karácsonyt nem szól másról mint hogy a kereszténységet magát hirdetik mindenhol. Detto ugyanez a helyzet a Hanuka gyertyával is. Miért pont ezeket a napokat kellett kiválasztani erre a célra? Miért pont ezeken a napokon kell politizálni ilyen erőszakosan? Ezeken a napokon amiknek a családról kéne szólnia. Nem a külvilágról.
[előzmény (29)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 08:14:59 (29)
a Hanuka gyertya nem zavart a Vörömarty téren?
[előzmény (12)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 07:34:17 (28)
a szabad vallásgyakorlás nem egyenlő a szabad rámerőltetéssel
[előzmény (27)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 06:22:22 (27)
Rendben, de akkor "tiltsd be" az összes vallást, a krisnás gyerekektől hitétől a zsidókéig.
A demokrácia és vallásszabadság jegyében itt Magyarországon. Ja a templomokoat meg rombold le, a hívőket meg lődd a Dunába. Vagy velük mi a szándékod (esetleg a nagymamáddal vagy máséval?).

Esetleg meghagyhatnád a templomokat, ahol punk koncerteket lehetne tartani, jobb az akusztikájuk mint az ócska kluboknak.
[előzmény (7)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 03:26:17 (26)
mindegy a lenyeg a lenyeg.. jezus zsido volt :)
[előzmény (24)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 21:34:30 (25)
az a Brian :o)))))))))))))))
[előzmény (24)]

© BudosmacSKAválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 21:23:07 (24)
Mellesleg állítólag Máriát egy római katona eröszakolta meg és onnan lett a Jézuska...

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 21:13:43 (23)
ez az én baklövésemvolt :o) elnézést... ács <-> kovács.. szégyellem magam most de tényleg, hogy ilyen sületlenséget mondtam. ugyanakkor a lényegen nem változtat, hogy egy egyszerű kisiparos felesége félrekúrt, ám a nőszemély taálékonysága - miszerint Istenre fogta a gyerek nemzését és ezt a marha férjura még meg is ette - a fél világ hamis Istenben hisz. Lehetőséget adva ezáltal a nőknek a büntetlen szabad szerelemre.
[előzmény (22)]

© Roccoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:56:54 (22)
Az illető foglalkozása ács volt.
[előzmény (18)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:53:04 (21)
na ezt kizarolag a te erdekedben utasitom vissza.. nem szeretnem ha szegeny huginak kene beled tolni minden oraban a morfiumos injekciot :)
[előzmény (15)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:41:03 (20)
honnan lehet konkrétan letölteni ezt az ominózus részt mert kurvára érdekel, hogy mi volt a s.z.ö.v.e.g.k.ö.r.n.y.e.z.e.t.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:31:33 (19)
a kölök megszületése után nem nyúlt az asszonyához soha többé?

én komolyan nem értem ezt a kereszténységet. az egész arra épül, hogy van eg faszi akinek a "koncertjeire" folyamatosan eljár 12 tag és ír egy csomó kritikát. a fesztiválok helysznei igencsak behatárolhatók, mondhatni nem túl nagy kiterjedésűek. aztán most a világ jó része ezekre építi a nézeteit.
[előzmény (18)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:18:10 (18)
Pláne hogy a kovács, még arra sem méltatta feleségét, hogy a csúcsra juttatja, nem?
:)
[előzmény (17)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:15:56 (17)
jelen esetben a jászol vagy istálló valóban odailőbb lenne mint a kereszt hisz mint az lentebb olvasható egyesek számára nem a kereszténység önmagát jelenti. és jelen esetben Büdösmacskának jó oka is van a félreértelmezésre hisz karácsonykor az embernek a Jézuska jut az eszébe azt ha meglát egy keresztet akkor a keresztrefeszítés.


Karácsony tudtommal egyébként már a kereszténység előtt is létezett csak akkor a leghosszab éjszaka napján ünnepelték. több értelme van egyébként ennek a dolognak mint hogy egy jeruzsálemi kovács dilinyós fiának a születésnapját ünnepelje az egész világ.
[előzmény (15)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:08:54 (16)
a rendszerellenes meglehet kissé erős.. szóval egy lázadó, szókimondó rádióra. ami kimondja a véleményét még akkor is ha az sokakban ellenérzést vált ki.
[előzmény (14)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:08:18 (15)
Te balfasz, a kereszt a kereszténység jelképe!

Úristen, komolyan mondom...Ha sötétség fájna....
[előzmény (12)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:07:01 (14)
ne nevezd magad Punkológusnak ha a nagyközönség körébe sorolod magad. Ugyanakkor a nagyközönségnek ha azt mondod Tilos rádió akkor egy rendszerellenes (punk) rádióra fog asszociálni.
[előzmény (13)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:03:11 (13)
de ezt seholsem mondják, a tv ben csak azt hangoztatják, hogy részeges állat, szerinted az a nagyközönségnek lejön hogy ő punk
[előzmény (10)]

© BudosmacSKAválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 19:56:32 (12)
Kinyalhatják a seggem a keresztény szellemiségü rádiójukkal.
Mellesleg elöbb hajítsák ki a francba Miskolcról a városház térröl a 3méteres keresztet mert hánynom kell töle.Mellesleg még ha vallásos lennék, akkoris.TUDTOMMAL Karácsonykor nem Jézus keresztre feszítését ünnepeljük, hanem a SZÜLETÉSÉT!!!!Gyártsanak oda istállót meg jászolt meg miatököm de ne KERESZTET!
Na ennyi.

© SKAzofrenválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 19:55:06 (11)
és kurvajo dalszövegei és versei vannak/voltak.
az egyik legnagyobb egyénisége a magyar punk életnek

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 19:35:21 (10)
Te fasz, Barango a 80-as evek ota punk, amikor te meg nem is eltel.
[előzmény (9)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 19:32:49 (9)
szép kis polgárpukasztás. Miért nem a punkok csinálnak ilyeneket?

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 19:30:15 (8)
egyébként konkrétan honnan lehet letölteni? mert ami Matthew linkje ott nekem valami 2300-ást ad ki töltésnek (ha ez a keresztények kiírtására történő felszólítás nem hangzott volna el a rádióban eszembe sem lett volna, hogy belehallgassak a Tilosba. ez egy nagyszerű reklámfogás volt. bárki is tette a rádió rengeteget köszönhet neki. én fizetésemelést adnék ezért a tettéért)

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 19:20:52 (7)
"A Jobbik Magyarországért Mozgalom közleménye szerint "mindez tegnap, 2003. december 24-én szenteste történt meg az elmúlt fél évben 5,6 millió forintos ORTT-támogatásban részesített budapesti Tilos Rádióban".

A párt követeli, hogy az ORTT a közérdekre való tekintettel azonnali hatállyal bontsa fel az adó műsorszolgáltatási szerződését, és helyette biztosítson lehetőséget keresztény szellemiségű, nem nyereségérdekelt adó beindítására."

ezek után az ORTT helyében mindenfajta lehetőséget megszüntetnék, melyen keresztény eszmék sugárzásra kerülhetnek. mellékesen jegyezném meg, hogy ezen műsorok eddig is sértették Isten létezését tagadó önérzetemet ám mégsem léptem föl ellene, hogy belehazudnak a tévében a pofámba. Ugyanakkor eltávolítanám Budapest valamennyi pontjáról a keresztet meg a gyertyát mert ugyancsak bántja a szemem.



Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére