Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Barangó és a Tilos
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Barangó Tilosos szereplése és annak következményei

Elejére << Előző < ... 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 17:26:41 (246)
Jaj kezdek örülni hogy már csak iylen buzdít dologba tudtok belekötni:-)) olyan aranyosak vagytok:-)))
[előzmény (245)]

© Trogerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 16:48:46 (245)
"Eb tudod kik ütik azt a "szintet": Barangó, te, a Teddy se kutya aki még kikéri hogy mi van abba hogy kiirtásra buzdít."

abban hogy valaki KIJELENTI,hogy kinyirná az össz keresztényt mi a buzdítás?

he?
[előzmény (225)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 16:44:32 (244)
Politikai humor kategóriájában megállja a helyét de komolyan nem lehet venni.

Éjjeli menedékhely? Hmmm?
[előzmény (241)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 16:34:24 (243)
De jó:-))) Most már tudom!!! Mindenért a Jobbik tehet! Jaj az szegény Barangó ugy sajnálom. De az a büdös franc szélsőjobboldali Jobbik az a gaz hogy mert Pesten állítani 5 fakeresztet, ahelyett hogy kussolnának és befognák a pofájukat! Felháborító hogy merészelnek visszafeleselni. Ők csak bégessenek és kész örüljenek hogy alapíthattak pártot és nem 1párt renszer van! Egyszerüen nem értem ezeket a jobbikosokat. Mi az hogy van véleményük, és ideológiájuk? Az csak nekünk lehet...

© Roccoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 16:30:03 (242)
>a valahányadik kerületi

Apád faszát! 16!!! Árpádföldiek, gyerünk tüntetni az Index székház elé!


© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 13:36:32 (241)
Extra off, de érdekes

tóta w megmondja a frankót a tilos sztoriról :))
nekem teccik.

Betilos

EHETI

Tóta W. Árpád
2004. január 5., hétfő




Helló-halló, buék, áldásbékesség, böff. Dicsértessék Tilcsák Bea. Tilcsák bea tilosrádiót. Tilcsák bea tilos az át. (Azt sikerült.) Tilcsák bea heinekkent. Vagy tetessenek rá horogkeresztet is. Egy ide, egy oda. Böff.

Hagyjuk is ezt, ezt a pohár húgyban kavart vitorlásversenyt. Tünet csupán, a tüneti kezelés meg majd pár százezer forint bírság lesz, meg a sodrófás nénik kulturált tiltakozása a Kultiplexben; jól nem adnak majd borravalót a rumosteáért, és többé nem hallgatják a Tilos rádióban az Évgyűrűket.

Húsvétra például állíthatnának hatalmas és szigorú tekintetű nyulakat.
Viszont a Jobbik vezérkara – Áts Feri meg a Pásztorok – a napokban leülhet értékelni a karácsonyi kampányt. Megállapíthatják, hogy a brand ismertsége dinamikusan növekedett, a vállalatnak egészében véve jót tett a botrány, különösen így, hogy akadt pontosan megnevezhető ellenségük is. Vagyis mostantól minden adandó alkalommal bazi nagy – de olcsó! – tárgyakat kell állítaniuk közterületen, aztán ha valakinek nem tetszik, akkor vonítani pengősmalacul, hogy üldözve vannak.

Húsvétra például állíthatnának hatalmas és szigorú tekintetű nyulakat. Vagy akár beterelhetnének egy birkanyájat az Oktogonra. Lenne minden birka nyakában egy tábla, hogy a húsvétból kommersz szarság lett, nem így kell azt, hanem ők megmondják, hogy. (Egyébként igazuk is volna, leszámítva, hogy hálistennek itt már senki nem mondhatja meg, hogy ki-ki hogyan ünnepeljen bizonyos gyanús eredetű, pogányból újracsomagolt ünnepeket.) Anyák napjára tízméteres fakanalakat, október 6-án akasztófát. Az a keresztekből meg is oldható, majdnem ugyanaz, ugyebár. (Vajon ha Jézust lelövik, puska lenne a templomok tetején? És ha vízbe fojtják? Akvárium?)

Akkor az SZDSZ meg a többi hobbirémüldöző tette a dolgát, most pedig a Jobbik.
Ebben az ügyben az egyetlen figyelemreméltó momentum az, ahogy a Fidesz lohol a Jobbik után. A szemfüles kis veréb kiszúrja a friss tehénlepényt, és egy nap se telik bele, már megjelenik az öreg dögkeselyű, hogy ő is kér belőle, sőt nekiáll túllicitálni – még lágyabb, még coccolinóbb –: tilcsákbe. Tiltsák be az egész rádiót azonnaljában, kobozzák el, és csak év végén adják vissza, állítsanak fel zavaróállomásokat. Persze ők maguk sem gondolják ezt komolyan, nem kell megijedni, nem bolondult meg a következő kormánypárt – csak úgy találja, a piaci verseny arra kényszeríti, hogy ráígérjen az ifjú gárdára. Amely neki, még ha elsőre úgy is tűnik, nem szövetségese, hanem riválisa. A Fidesz a saját jobbszárnyát védi, mert még mindig úgy ítéli meg, nagyobb szüksége van a négy-öt százalék radikálisra, akiket utcára lehet vinni és kétmilliónak hazudni alkalomadtán, mint az orbáncsömörből kifolyólag valaha az MSZP-re szavazott, ma csöndben büdöskomcsizó elektronfelhőre. Vagy úgy véli, a MIÉP romjai közt kincset ásó, az utolsó szabad víziót, a keresztényfundamentalista Magyarországot proponáló Jobbik retorikája és a fent körülírt, ideológiamentes, zsebére hallgató választó összeegyeztethető. Hogy meg lehet ülni egy fenékkel a lovat és a csodaszarvast.

Lesznek még ebből csuda mutatványok.

Ahhoz viszont joga van mindenkinek, hogy zavarja a kereszt a téren.
Egyébként. A Tilosban elhangzott keresztényirtósdi pont olyan veszedelmes, mint Hegedűs Lóránt öblös zsidózása a valahányadik kerületi fanzinjában. Akkor az SZDSZ meg a többi hobbirémüldöző tette a dolgát, most pedig a Jobbik. A marginális (eufém: alternatív) média pont arról ismerszik meg, hogy időnként próbára teszi az igazhitűeket. Provokál, hogy észrevegyék – ahogy a Jobbik. Persze az azért hozzátartozik a képhez, hogy a borbarát tilosrádióst az eset után barátai elhagyták, macskái nem fogadják el tőle a whiskast, és egyedül fog elhunyni egy kukában, míg Hegedűs tiszteletest pajzsra emelte a neves zsidó fiatalemberért nyilván rajongó húsvéti birkanyáj.

És igen, ha nem volna világos: nem mondjuk rádióban, hogy kiirtanánk bárkit. Sőt, adáson kívül sem, bár azt nem a törvény, csak a jóérzés szabályozza.

Ahhoz viszont joga van mindenkinek, hogy zavarja a kereszt a téren. Ahogy joga van a marketingre vágyó Jobbiknak ahhoz, hogy felállítsa. Még ahhoz is jogunk van, hogy szívesen lássuk tűzifaként; ha ennyire elájulunk a szimbólumoktól, gyermekeink a Suzuki-emblémát fogják csókolgatni az iskolában. Harcos ateistának lenni pont olyan tiszteletreméltó valláskárosultság, mint a harcos keresztényé. Ezt a rendszert választottuk. Ennek a rendszernek örültünk olyan nagyon, amikor Grósz elvtárs és társai végre elengedték a kormányt. Hát tessék neki örülni tovább.







© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 11:31:40 (240)
:))
Hát ja, erre én is rájöttem.
[előzmény (239)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 11:22:51 (239)
Én csak azt nem értem, hogy aki most issza Bayer szavait, az hogy dolgozza azt fel, hogy anno Zsolti barátunk ultraliberálisként állandóan a jobboldalt fikázta a Narancsban.

ne viccelj már Enforcer! Az OV fan club rajongói nem akadnak meg ilyen apróságokon...
a lényeg: le a mocskos kommunistákkal!

csak a pártok és vizek felett álló bölcs szimbólum nyilatkozna már mikor kell végre együtt mozdulnunk!
de addig is türelem! :)))
[előzmény (214)]

© morelloválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 11:15:53 (238)
Itt néhányan annyira toleránsak vagytok, hogy az már bántó.
No, vegyünk egy példát. Azt hogyan toleráljátok, hogyha elküldelek titeket a picsába? Ja, mellesleg kinyalhatná valaki a seggemet, mert éppen az imént szartam, a wc papír meg csak három rétegű, és igen dúrva, így nem sikerűlt teljesen tisztára törölnöm...

...Annyira szeretnék még ehhez hasonlókat írni azoknak akik a legnagyobb arcokat fikázzák, dehát a nick-nevem elárúl... Sajna így csak merszem határáig fikázhatok....

...Bazmeg, havazik... Szét fogok fagyni...

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:22:01 (237)
najóvan.
mentem aludni.
csá!

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:21:33 (236)
csak. nevörmájnd. :)
[előzmény (235)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:16:28 (235)
Nem olvastam el teljesen.
Szal miért vagyok Faszista?

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:14:21 (234)
neki nincs olyan jó hangja. ő csak tiszteletbeli tag. látom lassan esnek le a dolgok :)
[előzmény (232)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:13:52 (233)
én FASZISTA vagyok?
[előzmény (230)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:13:17 (232)
és Mező?

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:10:35 (231)
Pavarotti is benne van!!!
[előzmény (230)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-05 00:10:10 (230)
te náci vagy. ne hazuggy! már toborzom ellened az antifasZista tenor brigádot! :)
[előzmény (229)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 23:58:49 (229)
Velem holnap találkozhatsz legyél bent a boltban!

Ja, mondjuk nem vagyok náci, de akkor is bemegyek.
SK cd-t boltolni fogom!
[előzmény (221)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 23:47:16 (228)
egy nagy ásítás: ennyit ér ez a topic. Pedig mennyi lehetőség lenne benne értelmes dolgokról beszélni....

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 23:30:10 (227)
Tudod, aki farkast kiált...
[előzmény (221)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 23:25:06 (226)
Ja és még annyit hogy a beteges rasszista a Barangó

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 23:23:57 (225)
Eb tudod kik ütik azt a "szintet": Barangó, te, a Teddy se kutya aki még kikéri hogy mi van abba hogy kiirtásra buzdít. Egyáltalán miről beszélsz? Huhu még mindig nem jutott el az agyatokig hogy vort itt 40-év "munkás-paraszt" kormányok sora és hogy 1945 óta nemhogy a hatalom de még a parlament is távol állt a nemzetiszocilaista pártoktól. mielött elkezdenétek tanácskozni melyik pártra gondolok a Szabó Albert féle mozgalomra, de ha jól tudom 1956-ban megalakult Győrbe a Nyilas párt( de ebbe nem vagyok biztos)

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 23:01:53 (224)
igen de most megyek, csá!

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 22:51:53 (223)
[OFF] te az az Eb vagy aki regen a Fekete Hetesben is nyomta?
[előzmény (222)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 22:49:06 (222)
Na végre nem vagyok egyedül-már komolyan kezdtem félni, hogy csak én vagyok itt olyan, aki elvet egy beteges rasszistát!
Gratulálok, srácok!Új idők, új példaképek!
Bucó, Lovas, Bayer!
Kíváncsian várom, hogy mi az a mélység, ami még ezt a színvonalat is üti.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 22:47:17 (221)
Remélem hamarosan találkozunk személyesen is egy-két emberrel!
Kibaszotul utáljuk a nácikat és nem is fogjuk meg türni magunk közöt!

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 22:45:27 (220)
Nekem van, a nácit véletlenül mondtam, és a téma már kicsit más jelenleg.
[előzmény (218)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 22:43:38 (219)
Jó, jó, rosszul mondtam.
A kirekesztő, hazug extrémjobbos már jobban megfelel?

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 22:43:16 (218)
Ne haragudjatok, hogy jön ide most Bayer Zsolt? Nehogy már ő tegyen Barangó minősíthetlen kijelentéséért. Egyébként szerintem itt a legtöbbnek fogalma sincs mi az hogy fasizmus vagy a nemzeti szocializmus.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 22:42:07 (217)
Nincs már olyan hogy náci.
Ki akarna nagy Németországot?
[előzmény (216)]



Elejére << Előző < ... 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére