Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Barangó és a Tilos
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Barangó Tilosos szereplése és annak következményei

Elejére << Előző < ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:18:07 (66)
Oguz válasz erre | adatok | e-mail - ma 06:22:22 (27)

Rendben, de akkor "tiltsd be" az összes vallást, a krisnás gyerekektől hitétől a zsidókéig.

....................................


tudod Oguz neked az a legfőbb bajod, hogy nem tudsz olvasni. Rajtad kívül senkisem beszélt a kereszténység betiltásáról ;o)
[előzmény (56)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:09:48 (65)
Megtartottak egy szomszedos kavezoban.

Abbe, sztem semmi gaz nem volt abban, amit mondott, foleg, hogy nyilvan nem volt komoly, csak eppen az ilyenre ugranak az emberek, es egybol perelnek, tuntetnek, megszuntetnek, stb.
[előzmény (63)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:08:00 (64)
"Amúgy ilyet nem csak rádióban nem szabad mondani, hanem sehol."

"Szégyen ha valaki gyalázza mások értékeit, meggyőződéseit, legyen szó vallási, vagy egyéb értékekről"

Szerintem mindenkinek alapvető emberi joga, hogy azt mondja, amit akar, az más kérdés, hogy a törvények szerint ez nem így van.
[előzmény (62)]

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:04:23 (63)
Bombariadó a Tilos Rádió sajtótájékoztatóján
2003. december 27. 15:20

InfoRádió
Bombariadó miatt nem tudta elkezdeni a Kultiplex Kulturális Központban ma délután 3 órára meghirdetett sajtótájékoztatóját a Tilos Rádió vezetése – közölte az Info Rádió.



© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:56:10 (62)
Whave ne haragudj, de Dan-nak tényleg igaza van, kívülről szemlélve úgy látszik, hogy eluralkodott rajtad egy elég erős paranoia....

Amúgy ilyet nem csak rádióban nem szabad mondani, hanem sehol.
Elismerem Barangó munkásságát és azt is tudom, hogy hogy értette, amit mondott, de gondoljatok már bele a többi Tilosos műsorvezető helyzetébe - évekig dolgoznak valamin, foggal-körömmel küzdenek, hogy szerezzenek egy földi frekvenciát és akkor jön valaki aki berúgva egy meggondolatlan mondatot beleböfög az éterbe, ami lerombolhatja az egész munkájukat.
Szégyen ha valaki gyalázza mások értékeit, meggyőződéseit, legyen szó vallási, vagy egyéb értékekről - márpedig itt pár sorral lejebb ti ezt egy jópáran megtettétek....
Mivel az átlagos hallgató nincs tisztában a magyar punk előző 20 évével, ezért teljesen jogos a felháborodásuk - ez ugyanolyan, mint a horogkeresztes póló a Sex Pistolsékon - hiba, nagy-nagy HIBA!
[előzmény (49)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:55:58 (61)
(kedvelik egymast)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:55:36 (60)
Milyen szépen el tud rágódni mindenki egy ilyen pitiáner dolgon...
Én az egészből egy következtetést vontam le: a keresztények szenteste Tilos Rádiót hallgatnak.

Barangót pedig eme nemes tettéért meghívom egy italra, ha összefutunk valamelyik lebujban.


© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:54:15 (59)
talán azért, mert a keresztaprítós adásban elhangzott, hogy az összes műsörvezető zsidó.
[előzmény (57)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:50:18 (58)
Kit erdekel, zsido-e Barango? Nemtom, hogy kedvelik-e egymast.
[előzmény (54)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:49:43 (57)
Mi a problemad?
Nem mervado, ennek ellenere igen sokan kezdtek el zsidozni, es kesz. Ennyi.
[előzmény (56)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:30:13 (56)
Olvastam, de az egy fórum. Sok hülye ember ugathat sok baromságot a neten, (mint ahogy történik itt is), hiszen olvasható alant, hogy be kéne tiltani a kereszténységet (?) vagy valami ilyesmi, az itteni véleménymondók billentyűzetéből is, de azért ez ugyanúgy nem "mérvadó", mint ahogy a Dan nevű véleménymondó-koncertélményleíró idelinkelt szövegei...
[előzmény (55)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:14:13 (55)
olvasd el amit belinkelt Dan.
[előzmény (53)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:12:36 (54)
a Barangó egyébként zsidó? A Barangó meg a Bucó ugye rühellik egymást?
[előzmény (52)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 20:08:43 (53)
Te gyerek, idéznéd, hogy ki és milyen módon "zsidózta" le a Tilost? Tán az a disztányérképű kisdobos-se (az Újhelyi), aki aszonta, ha lenne gyűlöletbeszéd-törvény, akkor biza mehetne dutyiba a srác? Vagy tudnál pontosítani, vagy csak éppen most te zsidózol?
[előzmény (47)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 19:45:24 (52)
http://www.hirtv.hu/modules.php?op=modload&name=phpBB2&file=viewtopic&t=2793&postdays=0&postorder=desc&start=75&sid=a1c59ba474901b6fac67a801bd7e9ad8
[előzmény (50)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 19:30:49 (51)
:(
[előzmény (47)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 19:27:18 (50)
csak egy zsidó mondhatja azt, hogy ki kell irtani minden keresztényt? beszarás...
[előzmény (47)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 19:18:59 (49)
Dan, annyira azert ne tudd, hogy merrefele jar minden gondolatom. ezt az egesz 'gondolatsort' (ami max akkor jut eszembe, amikor olvasok egy-ket idiota topicot ezen a forumon) boven nem a Podravka fele megkerdojelezheto vicceles inditotta el, hanem sokminden mas, tobbek kozott a kirekesztes ellen kuzdo, megis mindennel jobban kirekeszto hazai 'szinter'.

a Tilos radio valami hihetetlenul nem erdekel, nem feltem oket igazan, majd megoldjak, vagy nem.

olyan szempontbol meg valoban hulyeseget mondtam, hogy le fogjak nacizni barangot. azok, akik eloszeretettel dobaloznak ezzel a kifejezessel, bele sem neznek ebbe a topicba, azt sem tudjak mi az a Qss.
[előzmény (47)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 19:18:11 (48)
A Tilost én is nagyon sajnálnám...
[előzmény (47)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 19:09:56 (47)
Whave bazmeg, most nagyon paranoias lettel, mert Pod viccelt Tonyoval. Es most minden gondolatod erre jar.

Barango fasz volt, kirugtak a radiobol, gondolom kurvara nem erdekli. Viszont a radio elegge rosszul jart a dologgal, mivel egy nagy rakas ember most ezt a sajat celjaira hasznalja, szokas szerint. Az egesz Tilos radiot lezsidoztak, es fel vannak haborodva egy ilyen provokativ duman. Sokkal veszelyesebb, amikor nem mondjak ki, hogy minden zsidot ki kene irtani, csak az osszes cikkukben es hirukben erre _utalnak_. Es ezt komolyan is gondoljak. Szerinted miert zavarjak oket, hogy a Soros ad penzt a Tilosnak (mondjuk ez nemtom, igaz-e)...

Szoval sokkal veszelyesebb, amikor nem mondod ki.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 15:33:12 (46)
Na itt egy önbeteljesítő jóslat búcsúzóul a témához:

"jobbra-balra köpködhetek, az se talál célba.
ki tudja, még mire leszek elrettentő példa?"
qss

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 13:13:01 (45)
ja ez a szar
aki tudja, hogy mit tett le az asztalra, meg egy kicsit ismeri, az másképp áll hozzá

de egy egyszeri tévénéző/újságolvasónak el kéne előtte magyrázni a magyar punk húsz éves történetét. szóval sajnos tényleg meg lehet érteni azokat is, akik most fel vannak háborodva rajta

pl. Magyar Nemzet mai publicisztikájában azt írják, hogy nem baj majd átmegy egy másik adóhoz. persze tudjuk, hogy ez az egész nem erről szól, de sajnos ezt a kijelentést tényleg nagyon nehéz kimagyarázni

kicsit arra emlékeztet, amikor a Kabinet a VY-ban állítólag karlendített oi-oi-oi alatt. pedig mindenki taudja, hogy ReichArték se nácik, de mindenkinek ott van a bogár a fülébe

tényleg szar hogy egy-két másodperceken dőlnek el dolgok, de nincs mese tisztában kell lenni a közszereplés szabályaival

Whave:
igazad van, sajnos elsülhet úgy is ahogy mondod bár remélem nem fog), és tényleg nem azért írtam ezt a náci dolgot, hogy bemártsam a Barangót, csak hogy a korábbi hozzászólók vegyék már észre, hogy ez nem vicc és ne legyenek felháborodva azon, hogy mások fel vannak.
[előzmény (42)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 13:07:10 (44)
de azért a következő Leftöver Crack koncerten ugyan úgy teltház lesz:)

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 13:03:47 (43)
ez így is van rendjén
[előzmény (42)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 13:02:11 (42)
hát igen. mi tudjuk, hogy ki ő és miért mondta. itthon beszéltem róla egy kicsit a családnak, és így tudják, mi a dörgés (még régi szövegeit is előszedtem). De ettől még mások (teljesen jogosan) elküldik a retkes picsába.
[előzmény (39)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 13:00:52 (41)
hehe... da, egyetertek... egyebkent nem tudom min megy itt meg a szajtepes... Barangot kirugtak (szerintem jogosan), nem kell belole sem martirt, sem nacit csinalni... ez van. reszegen mondott egy faszsagot, ami visszautott ra. a Tilost szerintem meg ha van racionalitas az emberekben nem fogjak nagyon megbuntetni, megszuntetni meg plane nem...
[előzmény (36)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 13:00:42 (40)
egyebirant Barangotol, aki nem tisztes allampolgar, meg egy Tilos radiotol pont ezt varom :)

da, amugy tisztaban vagyok vele, hogy te nem iteled el stb. viszont sajnos letezik a 'szinteren' egy-ket baromarcu, aki ilyenek miatt mar inditja a pletykakat, amiket mas befolyasolhato baromarcuak egybol meg is esznek.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:58:28 (39)
igazából tényleg azt sajnálom, hogy pont ő mond ilyen baromságokat
rá tényleg nem lehet haragudni :(
[előzmény (36)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:57:40 (38)
hát igen

egy tiszes állampolgár ilyen rossz viccet, max szűk haveri körben mond, pironkodva ;-)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:56:36 (37)
Dehogy is!
Egyáltalán nem.
Szerintem nem ő a hibás, hanem mégegyszer: azok akik mikrofon elé ültették! Aki egy kicsit ismeri az tudja, hogy milyen! Ráadásul már egy-két hete bejárta a sajtót a neve azzal a pincsikutyás szöveggel. NA az szerintem is túl volt kicsit lihegve, de mindenesetre okulhattak volna belőle a Tilososék.

Ezért írtam, hogy igazából nem a Barangó a hibás, de hát sajnos neki kell vállalnia felelőséget, ha most a nyakára szállnak :(
[előzmény (34)]



Elejére << Előző < ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére