Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Barangó és a Tilos
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Barangó Tilosos szereplése és annak következményei

Elejére << Előző < ... 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 11:49:38 (186)
Kedves TPéter, ez a kifejezés, amit úgy látom szeret használni; "csőcselék", kifejezetten az arisztokratikus terminológiából származhat. Hiszen a bunkó politikusok által megtévesztett, befolyásolt és sajnos sok esetben helytelen cselekvésre késztetett népet "csőcseléknek" nevezni a fórumon minimum fasisztoid ill. protofasiszta magatartás.
Viszont igaza van, mert valóban a "nyilasok váltottak ávósra".
De nem a csőcselék ,mondjuk Rákosi Mátyás és bandája, és bárhogyan is nézzük, (most aztán úgy lefasiztáznak itt, hogy "na") tetszik nem tetszik, zsidók voltak. Az MDP felső vezetése zsidó volt. És bizony arra törekedtek, hogy kiirtsák (na nem fizikailag, hiszen kellett szolga) a magyarságot. Amit hellyel-közzel sikerült is nekik, hisz e fórumon jelenlévők igen jelentős részének őseire hatott úgy e politika, e törekvés, hogy e "félrenevelt" gyerekek, unokák véleményei remekül nyomonkövethezőek e fórumokon.
De, hogy ne mond, hogy antiszemita vagyok; természetesen nem csak a magyart irtották (persze eszmeileg értem), hanem a zsidó arisztokráciát is.
Végülis igazad van valahol, a csőcselék szóval. A kommunizmus a zsidó csőcselék rémuralma(uralma) volt. Hiszen a saját középosztáját is eltiporta. Annyira, hogy aalig maradtak belőlük. Aki meg igen, az most bizonyára "jobboldali fasiszta bunkó".
[előzmény (182)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 11:47:26 (185)
Barangó elkövetett egy hülyeséget, amiért nem csak a Tilosból, de a munkahelyéről is kirúgták. Ennyi legyen elég. Ez az ügy pedig túl pitiáner ahhoz, hogy ekkora feneket kerítsetek neki.

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 11:37:49 (184)
nem tartozik szorosan a targyhoz, de rajottem egy erdekes osszefuggesre - minel kisebb csoport kiirtasarol ertekezik az ember, annal nagyobb a felhaborodas... ha azt mondanam radioban hogy kiirtanam XY politikust, tuti per lenne belole... ha azt mondanam kiirtanam az osszes embert, le se szarnak... :)

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 11:17:34 (183)
bazzeg, nem is mondok rád semmit. menthetetlen vagy...
ami igazán elszomorít az az, hogy hány hozzád hasonló szemellenzős megtévesztett fasz lehet ebben az országban...
olyan vagy, mint a fényes szelek komcsi fiataljai. nincs új a nap alatt.
[előzmény (180)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 11:12:16 (182)
te szerencsétlen marha!
a csőcselék konstans. nekik teljesen mindegy, hogy milyen rendszer telepedik rájuk, ők ott vannak.

a példád tökéletes, de hiányos.
az egykori nyilasokból ávósok, az egykori ávósokból (tisztek) hivatalnokok lettek. aztán ezekból lettek hirtelen (már amelyik megérte) a "nemzetben gondolkodó" zsebforradalmárok, mélymagyarok
az utcai pörformanszairól ismert l88 csoport, illetve az ideológiailag azonos halmazba tartozó szélsőjobboldali szervezetek, mint a jobbik, a miép és az őket kiszolgáló szennylapok, mint a demokrata, magyar nemzet stb prominenesei vagy az elmúlt rendszer pártfogoltjai voltak, vagy olyan mellőzött tehetségtelen senkik, akik saját jelentékételenségükból fakadó szorongásukat próbálják folyamatos ellenségkeresésben levezetni.

egyébként meg:
1; barangó részegen szólt egy nagy marhaságot.
a műsorvezetők rögtön elhatárolódtak (már amennire én tudom) és bocsánatot kértek a hallgatóktól.
(a pannon rádiós analógia ez esetben azért sántít, mert ott egyetlen zsidózás és komcsizás sem volt a véletlen műve, nem ritkán a műsorvezetők ösztönözték a betelfonálókat (oltogatták őket) hasonló cselekedetekre, soha, semmikor nem történt elhatárolódás vagy bocsánatkérés, és természetesen egy esetben sem bocsátottak el senkit a rádiótól)
2; egy az önnön rejszolásuk miatt folyamatosan bűntudatot érző, csajozásra képtelen, hátrányos családi környezetük miatt szorongó fiatalok csoportja (a jobbik) népszerűségük növelése érdekében ráharap a dologra ügyet kreál, amelyet az ún. jobboldal médiacsatlósai (hít tv, lovas, bencsik, polgári körök) csak felerősítenek, tüntetéseket szerveznek (itt ismét bejön a l88 söpredéke) stb.
3; a faszom tele van ezzel az ízig vérig aljas indokból telepolitizált kibaszott magyarországgal.
atomot nekünk!
[előzmény (174)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 10:45:51 (181)
mi? hogy kirúgták? :o))))))))))))) nevetséges vagy.
[előzmény (180)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 10:25:42 (180)
Na Madafaka te kérdezd meg Barangót mi volt azaz április 4. ünnep a 80-as években. Amíg te megkérdezed játsszunk el a mi lett volna ha játékot. Ha ahogy a Tilos mondja mindenki megszólalhat ott. Na akkor gondoljuk bele ha a Barangó nem a keresztények való irtását fejezte volna ki, hanem ami sokkal, de sokkal gazembereb dolog, cslekedet( egyébként ez egy rendkivűl derék cselekedet volt) hát ne adj isten azt mondta volna hogy: Kiirtanám az összes.... Na ezt képzeljétek el. Ombucmantól kezdve az összes kereskedelmi tévé hörögne és ordítana hogy itt nekik félni kell és A Sváby András is csinálná a tv2 a szavazást hogy ezt a pacákot agyönlőni kéne vagy felakasztani. Közbe Demszky Gáborunk is felszólalna hogy ez elfogadhatatlan és elzavarná a Tilos rádiót Budapestről, utána hazamenne és gyönyörködne egyet abba hogy még mai napig Sztálin diszpolgára Budapestnek. "egyenlő mércével mérünk." Egyébként nekem annyi is elég lenne ha kiállna valamelyik televízióba és ÖSZINTÉN bocsánatot kérne, nem kell bíróság mint Hegedüsnél az egyszerüen gusztustalan volt amit ő vele csináltak.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 08:37:45 (179)
ja ha 45-be lerohanták az országot és megszűnt a Nyilas Párt akkor nincs semmi gond. Bearanyoztad a napom. Mától ennek tudatában boldog ember vagyok és nem rettegek többé.
[előzmény (174)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 02:57:50 (178)
te rohadt komcsi. :)))
[előzmény (176)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 02:29:51 (177)
:)))))))
[előzmény (176)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 02:23:45 (176)
Jól van, Gandalf. Tudjuk, hogy Fideszes vagy, nem kell mindenhová beírni. :)
[előzmény (175)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 01:04:30 (175)
,,kérdezzétek meg a barangót miylen objektiv is volt a Népszabadság a 80-as évekbe" Ez tetszett. Egyébként azt javaslom, olvass vissza. Csak azért mert punk portál, nem mindenki ért egyet barangóval, meg nem mindenki anarchista és kommunista, sőt, mégcsak nem is mindenki balos.
[előzmény (174)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 00:31:39 (174)
El innen a francba el... na Barangóm beválthatnád igéreted el huzhatnál innen a jó büdös francba! Akik meg itt náci veszélyről beszélnek azok se normálisak basszátok meg, nem tünk fel hogy 1945-be a vörös hadsereg lerohanta egész Magyarországot és a Nyilas párt megszünt. Egyébként is 4hónapig voltak uralmon! idióták! egyébként is tudom hogy mennyire imádjátok a marxizmust meg mit tom én. magyarázátok el nekem hogy van az hogy a háború után a sok kis nyilasokból, jó kommunisták és él ÁVOsok lettek? Jah és azt irja valamelyik aberált hogy hazug médiák(felsorolja őket), kérdezzétek meg a barangót miylen objektiv is volt a Népszabadság a 80-as évekbe köszi!

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 22:06:18 (173)
nyugodj meg, lehet
[előzmény (172)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 20:36:05 (172)
várjunk csak... ez biztos nem lehet komoly. csak vicc... idáig nem lehet süllyedni
[előzmény (171)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 20:33:54 (171)
na ne..... nem tudom, hogy ez nevetséges, vagy már inkább szomorú
[előzmény (170)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 20:31:16 (170)
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9104909&w=0

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 17:47:23 (169)
no akkor jó. megnyugodtam.
[előzmény (168)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 17:33:27 (168)
természetesen nem.
[előzmény (167)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 17:06:52 (167)
aha értem. elfogadom. de azért a keresztényeket csak nem írtanád ki, ugye? :
[előzmény (165)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 11:03:20 (166)
Én pedig szarok a gyertyákra, keresztekre és templomokra.
Ma este Columbo a Vörösben. Gyertek és kuttúrálóggyatok.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-02 10:12:32 (165)
a templomokkal és társaival, tartozzon bármely felekezethez nincs semmi problémám. nekem az ideiglenesen felállított keresztekkel és gyertyákkal van bajom (a gyertyát nem a koszorúzáokkor használtakra értem, mielőttt még Oguz barátom belelkötne) melyeknek az ige rámerőltetett hirdetésén kívül semmi funkciója sincs. Én se szarok az utcára szenteste Kulabácsi tiszteletére.
[előzmény (163)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 22:55:19 (164)
Az üzenet nem személyesen neked ment, Madafaka, hanem mindenkinek, csak véletlenül az üzenetedre kattintottam. :-)
[előzmény (163)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 22:53:32 (163)
Nézd, ha egy olyan országban élsz, ahol a kereszténység ilyen szerves része a történelemnek, mint Magyarországon, akkor kötelességed elfogadni, hogy ennek a közterületen is vannak jelei.Szerintem ettől még senki nem erőlteti rád a kereszténységet. Nyugodtan ünnepelheted a családoddal, haverokkal, egyéb emberekkel a ,,fenyőünnepet," de ahhoz is jogod van, hogy ne ünnepelj semmit.
A Vörösmarty téren évek óta egy hatalmas Hanuka gyertya van. Engem nem zavar, sőt szerintem jó, hogy a környék (Dohány utca) zsidó vallású közössége mintegy ,,megosztja" velem, a válláson kívülivel az ünnepét, és az örömét.... Természetesen ettől még nem kötelességem zsidóvá válni, nem is fogok (már csak azért sem, mert egy nagyon fájdalmas operációval jár :)) - ezt a zárójeles megjegyzést kérem nem komolyan venni)

Továbbra is elítélem azokat, akik egy vallás (vagy népcsoport, vagy kisebbség, vagy személy, stb.) ellen uszítanak, legyen szó Barangóról (akit egyébként zenészként, és versíróként tisztelek), vagy akár egy jobbos, mondjuk Pannon Rádiós műsorvezetőról.
[előzmény (158)]

© Roccoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 21:54:30 (162)
Ez a Lovas egy érdekes csávó, érdemes elolvasni az életrajzát.

http://www.geocities.com/bayer_bencsik_lovas/new_page_4.htm

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 20:31:37 (161)
Még egy szót a hazug médiaáradatról:
(csak hogy a nagyobbakat említsük):
-Demokrata
-Magyar Nemzet
-Magyar Fórum
-Hír TV
-Vasárnapi Újság
-Pannon (jelenleg Neten)
Ezek után milyen hazug médiaáradat? Milyen egyoldalú média?
Én tudom a választ. Ez is az ügyes gyűlöletkeltő propaganda része. Csak van egy bökkenője: minél többet sírnak a fasiszták ezekben a médiákban az egyoldalú médiáról, annál jobban derül ki, hogy szó nincsen itt egyoldali médiaáramlásról.

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 20:23:40 (160)
OK. Öreg, te aztán leírtad magad. És nagyon remélem,hogy nem csak előttem.
Kezdjük azzal, hogy kíváncsian várom, mi beleszólnivalója Lovasnak egyesek magánéletébe, és egyáltalán mi köze van ahhoz, hogy ki mit és hogyan ünnepel. Ha jól tudom, még létezik lelkiismereti-és vallásszabadság, bár az ilyen Lovas-féle fasiszták jó úton haladnak a lerombolásában. Egy kényszeressel állunk szemben, akinek a fals fix-ideáinál csak a tömör gyűlölete a nagyobb. Amit csinál, jól bevált, kirekesztő propaganda-módszer. Egy elhangzott, valóban elfogadhatatlan véleményt egy sajtóorgánumra(AMELYIK mellesleg elhatárolta magát ettől a véleménytől!) vetíti, teljesen értelmetlen, hazug módon. Donáth László és Iványi Gábor lelkészeket nyilvánosan megszégyeníti, miközben elsiklik a Hegedűsök mellett, akik obligát rasszizmusukkal nem tudom, egyáltalán miért vallásosak. Eörsi, Para-Kovács, stb cikkeinek említése csupán helykitöltésnek lett valószínűleg kitalálva-lehet, hogy én is irigy lennék rájuk, ha egyrészt egy családerőszakoló fasiszta lennék, másrészt nyilvánvaló lenne, hogy az említett urak szintekkel intelligensebbek nálam. Mindegy.
A Tilos rádiós megszólalásokat nem kommentálom, mivel azok mind magánvélemények. Azért hozzáteszem, mint az előbb is: A Pannon rádió nem közpénzen cigányozott, zsidózott, niggerezett, stb. évekig? De. Annak persze ekkora visszhangja nem volt.
Viszont ami teljesen kihozott a béketűrésből: Schönherz Zoltán, a "hős". Idézőjelben. Egy olyan ember értelmetlen felhozása, belekötése, aki feláldozta magát a Hitler elleni harcban. Gratulálok, kedves Lovas. kimutatod fogad fehérjét.
Természetesen hazudozni könnyű. Mint ahogy egy külföldi fasisztának meggyalázni '56-ot. Az is.
Kedves Oguz: Ha ezt te benyalod, felvetődik a kérdés: mit keresel itt, ezen a fórumon?
[előzmény (157)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 12:02:51 (159)
a földed közterületen van. ha fingod sincs arról, hogy mire célzok akkor megköszönném ha nem vitatkoznál. de most, hogy már tudod mire céloztam miért nem bombázol az érveiddel? nincsenek? tán igazam van?
[előzmény (156)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 12:00:53 (158)
valóban a kerszténység eredménye, hogy a karácsony munkaszüneti nap és így kivitelezhető, hogy a hosszúhétvégén meglátogathatóak legyenek a családtagok. de ez nem Jézus megszületése miatt történik.. mármint az együttlét. Az meg kirekesztő lenne a nem keresztényekkel szemben, hogyha ezeken a napokon nekik dolgozniuk kéne. Egyéébként az átkosban is munkaszüneti nap volt a karácsony.
[előzmény (155)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 04:04:41 (157)
Nekem is. Amekkora szemétség megy itt. Ez a Lovas-cikk éppen csak egy cseppecske a ránkömlő hazug-médiaáradat ellen. Amely elhülyíti nem csak a fiatalokat, hanem az egész népet is.
Köszi Dan, nem tudtam erről a jó cikkről.
[előzmény (133)]



Elejére << Előző < ... 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére