Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Barangó és a Tilos
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Barangó Tilosos szereplése és annak következményei

Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 08:51:05 (96)
igazad van te zsidó
[előzmény (93)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 08:46:19 (95)
na ki ne találd már, hogy a család szeretete, az összetartás a keresztény eszmeiség alapppillére! ez egy olyan dolog ami még az állatvilágban is sokhelyütt megtalálható. gondolkozzál mielőtt ilyen faszságokat beszélsz. és ugyanúgy használd azt a csöpp eszedet amikor ilyeneket pofázol: "Akkor most szétvernéd az utak mentén álló kő ill. vas-feszületeket, a templomok tetejéről is lefűrészelnéd? És a Betlehemi Csillagot ott hagynád a református templomok tornyain? " én ilyet mikor állítotam töki? nekem azokkal a keresztekkel van bajom amik csak a karácsony miatt kerülnek ki a terekre pusztán azért hogy figyelmeztessenek: "Ez nem a te ünneped ha nem vagy igaz keresztény"
[előzmény (91)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 07:45:55 (94)
A zsidókkal összefüggésben rossz tráfa emlehgetned a gázt, Abbé!
[előzmény (68)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 07:42:52 (93)
De, ha egy zsidóra vagy egy cigányra azt mondja valaki, hogy magyar, akkor ő nem sértődik meg. Mert valóban magyar. Ugyanis a magyarság nem (ha fasiszta terminológiával fogalmaznék) faji (ami persze hülyeség, mert egyetlen emberi faj létezik) kérdés. Hanem nemzeti (ebből adődóan elsősorban kulturális, hiszen a magyar a 21. századra teljesen kultúrnemzetté vált.)
[előzmény (67)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 07:38:06 (92)
Az általad idézett, mihozzánk hasonlóak, eddig is zsidóztak, csak éppen másutt.
Tehát ebből is azt hozod ki, hogy a büdös fasiszta wasalbit olvasó székelyseggnyaló fasiszták ki akarják irtani a zsidókat? Szerintem ők bérelték föl a Barangót, és mostmár foshatnak is a zsidók, mert rövidesen építik az első gázkamrákat Magyarországon.
[előzmény (57)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 07:33:20 (91)
"ezek után az ORTT helyében mindenfajta lehetőséget megszüntetnék, melyen keresztény eszmék sugárzásra kerülhetnek. mellékesen jegyezném meg, hogy ezen műsorok eddig is sértették Isten létezését tagadó önérzetemet ám mégsem léptem föl ellene, hogy belehazudnak a tévében a pofámba. Ugyanakkor eltávolítanám Budapest valamennyi pontjáról a keresztet meg a gyertyát mert ugyancsak bántja a szemem."

Nem vagyok hívő, sőt mondhatom ateista és még meg sem vagyok keresztelve. Viszont tudomásul kell vennünk, hogy Európában és Amerikában (és még nagyon sok helyen), a keresztény eszmeiség meghatározója a kultúrának, a kulturális létnek. Alant arról írtál, hogy szarsz a keresztényekre, de az a jó a Karácsonyban, hogy összejön a család és kicsit félreteszitek az év gondjait, egymásra figyeltek. Na ez pontosan, hogy keresztény eszmeiség. Nyilván, hogy más vallás is hirdet hasonlóan emberbaráti a szeretetről szóló tanokat és tart ennek jegyében ünnepeket. De a mi európai kultúrkörünkben a keresztény eszmeiség a meghatározó.
Akkor most szétvernéd az utak mentén álló kő ill. vas-feszületeket, a templomok tetejéről is lefűrészelnéd? És a Betlehemi Csillagot ott hagynád a református templomok tornyain?
Különben tudok példát arra, hogy száz éve álló vasfeszületet elloptak (bizonyára fémgyűjtők?) egy kis, két falut összekötő mellékút mellől. De a talapzata áll és a csonkjára tesznek virágot meg koszorút a hívő nénik. De eszébe nem jutott senkinek, hogy ezzel telefújja a szemét magyer médiát, az élet megy tovább. Amikor arra járok, még mindig látom a csonkot, alatta egy műanyagkoszorúval, nyáron kerti-virág csokrokkal...
[előzmény (66)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 07:04:02 (90)
Attól, hogy krsa tisztában van vele, hogy Barangó nem vezető a 10 millió magyar aki érintett még a témában ezt nem tudja, csupán azt hogy egy rádióműsorvezetőről van szó aki akár vezető is lehet az underground körökbe. Álljál kia Kossuth térre azt ordibáld, hogy a Barango téged nem irányít, az talán segít.

Igazat adok azoknak akik azt mondják, hogy nem az a baj, hogy ott lett előadva hanem az, hogy elő lett adva, mert pusztán öncélú népirtásra való felszólításról van szó ilyen formán, hogy nem lett vita. A hiba ott van, hogy a többi műsorvezető helyből elhatárolódott ahelyeet, hogy rákérdezett volna, hogy miért akarja kiirtani őket. Hoy kiderüljön a turpisság. Így nincs sok értelme az egésznek hacsa nem már megint valami rosszul kiemelt sorról van szó. (kiirtanám a keresztényeket, mert ilyen hülye ünnepet kreáltak mint a karácsony pl.)
[előzmény (87)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 05:44:49 (89)
látom, mindig megtalál a humorod, Oxy, amikor ilyen jó kis témáról van szó, mint a keresztények kiírtása......
[előzmény (87)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 04:00:42 (88)
Amugy elkalandoztam a hirtv weboldalara es orommel konstataltam, hogy Rakay "Mi jol erezzuk magunkat a nezo meg le van szarva" Philip (exZplusz es kossutheres konferancie) gyonyoru hitler bajuszt novesztett :) ugy nez ki mint egy hormonzavaros kisiskolas.. uber mokas :)

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 03:47:47 (87)
Minek feltetelezgetsz, ha tudod, hogy ugysem az...
ez az egesz vihar a biliben, es szanalmas ami zajlik, az osszes jobbos be van indulva, hogy tuzzel vassal irtani, az osszes balos meg a pannoradio zsidozasara mutagat.. en meg rohgok :)
Ez egy szar poen volt ami szarul sult el, ugyan ugy, mint a horogkeresztes pisztolszos bohockodas.. de megmondjam oszinten, a csaladomban mind ket felt erinto dolgok talalhatoak, es egyik altal sem ereztem magam fenyegetve...
Amugy most kivancsi vagyok, hogy buco pajtas ezt hogyan fogja lereagalni.. remelem majd zsidoz egy nagyot :) Amugy szenteste a keresztenyek kiirtasat kilatasba helyezni.. hat nem tudom.. lehet hogy nem is rossz poen :) A baj az, hogy ez hol lett eloadva..
Amugy gratulalok a jobboldalnak, sikerult akkora reklamot csinalni a Tilosnak, az ORTT-tol meg kap majd egy ejnye bejnyet, es minden megy majd tovabb, ha az egiek is ugy akarjak, hogy nagysagrendekkel tobben hallgatjak...
Mindenesetre, amugy mit hisztiznek a jobbosok, ugysem hallgatnak Tilost.. akkor meg? :)
A problema valoban az, hogy ilyen embernek nem lenne szabad mikrofon kozelbe kerulnie...
Latjatok nezte volna mindenki szenteste az MTV2 "Smash to Splinter" Offspring kulonkiadasat, nem lenne semmi balhe :)
Nevetseges ez a felhajtas.. A Tilosnak bocsanatot kell kernie, a keresztenyeknek, istenuk akaratat tiszteletben tartva, ugy mint a jo isten megbocsatani az ellenunk vetkezoknek ugy ahogyan a jo isten is megbocsat, mert ez a dolga.. barangot meg ki kell tiltani a radiobol es kesz ... most mit pampogunk.. A Romaiak ota senki nem irtott keresztenyeket, es az biza mar regen volt, ugy hogy sztem nem kell nagyon parazni...
Amugy most azt kene bemondani a Tilosban, hogy "az osszes keresztenyt, amerikai repulogep-anyahajokkal agyon kene csapni" es varni, amig a jobboldal fel nem hordul az amerikai repulogep-anyahajok importja ellen :)
[előzmény (78)]

© HeartattaCkválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 00:26:53 (86)
Szégyen és gyalázat, amit Barangó művelt. Nem vagyok hívő, de az ilyen gyűlöletbeszédnek semmi eredménye nem lehet. Egyszerűen embertelenség bárkinek a kiírtását emlegetni. Hát nem tanulunk a történelemkönyvekből? Ezek után nem csoda, ha egyesek csak egy nácinak könyvelik el őt.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 23:26:04 (85)
Nem voltam ott. Elmondtak az allaspontot, aztan ma este benne volt majdnem hirmusorban. Kb. ennyi.
[előzmény (83)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 23:24:10 (84)
A Tilos kuratoriumának vezetői maguk is elhatárolódtak a kijelentéstől. Közölték: a rádió felépítése nem hierarchikus, a munkatársak nem kapnak fizetést, így - vélik a kurátorok, maguk nem lehetnek felelősek moderátoraik kijelentéseiért.

A keresztények kiírtásáról értekező moderátort örökre kitiltották a rádióból, a másik két műsorveztő ugyan az élőadásban elhatárolódott a kijelentéstől, mégis hibát követtek el, mert egy ittas embert engedtek a mikrofon elé - jelentette ki Pálos György a rádió alapítója. A műsort a további vizsgálat befejeztéig felfüggesztették.

Hajdu István, az ORTT elnöke az Info Rádiónak kijelentette: eddig még nem kapott hivatala panaszos beadványt, mivel az legközelebb hétfőn nyit ki. Hogy a Tilos Rádiót milyen szankcióval sújthatja az ORTT, részletesebben nem tudott nyilatkozni.


(www.hirtv.hu)

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 22:10:01 (83)
"Megtartottak egy szomszedos kavezoban."

és mi volt?

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:53:52 (82)
úgy értem, hogy a lent nevezett ex-műsorvezető hibát követett el amennyiben szavai spontának voltak mindenfajta külső ráhatást nélkülözve. ez esetben a védelmére nincs lehetőség. amennyiben azonban korábbi mondandóját többen úgy értelmezték, hogy ő egy kereszténygyűlölő, így a védelmben megjelenhet az, hogy csupán a megfelelni akarás miatt vette fel az uszító szeméyl álarcát.. ebben az esetben a cinizmus megnyilvánulási formáját látjuk. amennyiben valóban a halálba kívánja a keresztényeket úgy védelemre nincs szüksége.

fölvetődik ám ekkor egy újabb probléma miszerint lehetséges, hogy egy antiszemita is azzal védekezhet, hogy ő nem antiszemita pusztán cinikus. ám az ő védelme megdől, hisz nem mutatható ki semmi ami azt bizonyítaná, hogy nem vallja az antiszemita eszméket.

végkövetkeztetés: Bucó! Állj ki a nyilvánosság elé és mentsd meg Isten e megtévelyedett bárányát a villamosszéktől.
[előzmény (75)]

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:52:22 (81)
elképzelhető, de nem tudom, hogy van-e az ózon-rétegnek hivatalos képviselője;)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:50:43 (80)
"Tágítsuk az ózonlyukat
Legyen még több bőrrákos
Ha az ég a Földre rohad
Ólom szagú hullát mos"

Ez perelhető? :-)

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:41:02 (79)
;)

és egyébként is Téglás Zoli is részeg volt, ugyanúgy, mint Barangó
[előzmény (74)]

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:38:39 (78)
ha jól tudom Hitler sem ölt meg saját kezűleg senkit...

ha feltételezzük, hogy Barangó véleményvezető, azaz sokan hallgatnak rá, olyannyira, hogy gyakorlatban is megvalósítsák, amit mond, akkor már adódhatnak problémák. A felháborodottak joggal mondhatják, hogy egy rádiós adás már önmagában is véleményvezető - ergo nagyon is támadható a szituáció...
[előzmény (73)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:37:49 (77)
Holokausztellenes? Az nem a Picsa? :-)
[előzmény (76)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:34:20 (76)
Ha igy hangzik el, ahogy a Tilosban Barango eloadta magat (nem hallottam, csak olvastam), akkor nem kulonosebben, mivel nem komoly a dolog.

Ha Buco kozli, hogy ki kell irtani minden zsidot, akkor inkabb rohogok, mint amikor utalgat a zsidokra, meg holokausztellenes szamokat ir.
[előzmény (68)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:29:51 (75)
nem! az, hogy valaki mit mond és mit mondatnak vele. az a két külön dolog.
[előzmény (73)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:27:29 (74)
egész egyszerűen arról van szó, hogy a Barangó nem tud magyarul. Nem tudom mit kell ezen kiakadni.
[előzmény (69)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:26:23 (73)
Az, hogy valaki mit mond és hogy mit tesz, két külön dolog.
[előzmény (69)]

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:25:59 (72)
akkor majd ő bevédi a Demokratában! ;)
[előzmény (70)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:25:30 (71)
azé egy kicsit erős volt
[előzmény (65)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:24:30 (70)
Haverok már nyolcvan-akárhány óta.
[előzmény (67)]

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:23:35 (69)
nem mondtam, hogy nincs joga, csak azt, hogy szégyen! ;)

Te itt nem keveredsz önellentmondásba, de azok a toleranciabajnokok, akik minden kisebbség érdekeiért kiállnak, ugyanakkor ezt a mondatot nem minősítik gáznak, azok igen. Kiírtani a keresztényeket ugyanolyan, mint kiírtani azokat, akik szeretik a zsíros ételeket - emberek egy mesterségesen képzett csoportját előítéletek alapján likvidálni. Nem az a gond egyébként, hogy rossz véleményt tükröz a mondat, mert az tényleg mindenkinek a szuverén joga, az a baj, hogy a mondat az említett csoport megszűntetésére irányul, amihez viszont senkinek nincs joga. Ugyanúgy, ahogy nincs joga a keresztényeknek sem eltüntetni a föld színéről azokat, akik nem szeretik őket. ennyi
[előzmény (64)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:21:31 (68)
És ha ugyanezt valaki a zsidókra mondja az gáz?
[előzmény (65)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 21:21:23 (67)
engem érdekel. ugyanis ha én, mint nem zsidó nem örülnék neki ha mindenféle jöttment azt mondaná rám, hogy zsidó vagyok. és nem azért mert nem kedvelem a zsidókat, hanem mert egész egyszerűen nem vagyok az. a Bucó és Barangó kapcsolatára meg azért vagyok kíváncsi mert köztudott hogy utóbbi keresztény.
[előzmény (58)]



Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére