Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Kultiplex
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.kulti.hu

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 ... > Következő >> Végére

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 13:15:47 (661)
Takarodj innen a kurva anyádba te geci,remélem ismer valaki innen és lebontja az arcodat...

Amúgy,ha lenne Kulti színtű más szórakozóhely,akkor oda szerveznék a koncerteket illetve a programokat....

Drága a pia ???Nem kötelező ott inni....Megkülömben is ha ingyé van 2-3000Ftos koncert annak az árát elihatod....
[előzmény (653)]

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 12:29:43 (660)
Már hogy ne vegyük komolyan? Megsúgom neked, hogy a "drogos" kultiplexben éltem át sok meghatározó koncertélményt zömében "drogos" absztinens bandák koncertjeire.

A második mondatodat remélem te nem gondoltad komolyan, de ha mégis igen, úgy egy idézettel tudok felelni:

Wittner Mária:
"a tüntetők nem fosztották ki a tévé büféjét, az emberek pénzért fogyasztottak"
[előzmény (653)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 12:20:24 (659)
miért ne gondolná komolyan?
[előzmény (653)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 12:17:47 (658)
még jó,hogy megnézted a videót,hogy lefestették. megalózer vagy.
[előzmény (657)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 12:15:34 (657)
nekem meg veszélyes kinézetűen összefogta a kezemet a piros pad. már csak egy kis folt maradt meg, de a tanár félt is tőlem suliban.
[előzmény (655)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 11:58:23 (656)
megsúgom neked te büdös kis faszszopó gyökér, hogy a helyen dolgozom, elég sokat vagyok benne a pesti éjszakában, és nem a fő funkciója a helynek a drogeladás. főleg azért nem, mert ha már az italeladás megy, miért tennénk kockára a helyet drogeladással. nyílván most mi a faszt tagadjuk, szívnak itt az arcok, de hogy itt szervezett drogeladás lenne, az kis tudatlan barátom, igen nagy naívság a részedről. nem egy drogos geci lett kibaszva innen, de mindegyiket nem lehet kiszűrni.
[előzmény (653)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 11:51:18 (655)
Én ott voltam, de csak mint katasztrófa turista. Kb. úgy nézett ki az egész este 8 körül (talán), mondjuk mint koncertekkor, 15-en álltak a buszmegállóban és beszélgettek.
[előzmény (654)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 11:05:23 (654)
Most nem vag konkretan a temaba, de megfelelo celszerszam segitsegevel lehet sort vizezni. Mas kerdes, hogy megeri-e baszakodni vele esetleges fogyasztovedelmi buntetest kockaztatva az egyebkent is kb. 200%-os haszon mellett.
Amugy olvastam az iwiw-es uzenofalas szosszeneted is es hat elegge egyetertek, no de nem akarok hipokrita lenni, mert en sem voltam ott. Bar vegul is en Szegedi vagyok, meg hat inkabb vittem a penzt a kultiba, mint hoztam...:-)))
[előzmény (650)]

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 10:56:42 (653)
Najó gyerekek már humor érzéketek sincs, túl komolyan veszitek a dolgokat mint pl ez a kultiplex... Egyébként megsúgom nektek mint nagyon sok szórakozóhelynek ennek is legfőbb funkciója a drogeladás...és akkor ki is naív kettőnk közül?

"amúgy meg sztem az összes jobbos kussolhat a rendezett parkokról, mert nem hiszem hogy túl sok beszívott zsidó drogos néger cigány foglalja el az erzsébet hídat úgy, hogy közben az adófizetők pénzén felújított belvárost pozdorjává törik, valamint a bebaszott sieg heilező focihuligánok se éppen a park-rehabilitációs programjaikról híresek. " Ezt ugye nem gondoltad te sem komolyan?:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 10:56:31 (652)
ezt a sok hozzászólást nem bírom elolvasni.
hihetetlen,hogy mindenhol megjelenik vmi idióta kuruc vagy vmi okoskodó barom.

[előzmény (651)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 10:40:52 (651)
http://dozerfesztival.blog.hu/2008/02/28/a_tortenetnek_nincs_vege

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 10:22:03 (650)
korlátolt barátom. ha 2 percet is töltöttél volna pult mögött, tudhatnád, hogy képtelenség a sört vízezni. ezt a városi legendát felejtsétek már el.... egyébként szerintem ami nagyobb szégyen a bezárásnál is, hogy több százan voltak az ingyenes bulikon az elmúlt hónapban minden este, sok zenész komoly gázsikat tudott felvenni annak ellenére, hogy nem volt belépő, és a zenészek + közönségből tényleg csak kb. 40-en jelentünk meg összesen ha az egész napot nézzük.

amúgy meg sztem az összes jobbos kussolhat a rendezett parkokról, mert nem hiszem hogy túl sok beszívott zsidó drogos néger cigány foglalja el az erzsébet hídat úgy, hogy közben az adófizetők pénzén felújított belvárost pozdorjává törik, valamint a bebaszott sieg heilező focihuligánok se éppen a park-rehabilitációs programjaikról híresek.
[előzmény (643)]

© Proszkriptorválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 09:52:05 (649)
Mint ahogy az utolsó kultis Tudósok koncertet kezdte Máriás doki:
A szokásos stílusban: "Ezentúúúl mehetünk a Müpába szórakozni mindössze 16 millió forintéééért."
[előzmény (648)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 09:45:53 (648)
Jó ember még a vizezett sőr is olcsóbb a Kultiban! Mellesleg engem az pont nem érint, mert nem iszom sőrt! De ha még az üvegeset is nézed, még az is olcsóbb!
A koncertes jegyárakról már nem is beszélve!!!!
Vagy mehetünk a Pecsába, ahol meg még szebbek lesznek a jegyárak, mert drága a bérleti díj, és ha nem hatalmas koncerteket szervezel ami tuti teltházas akkor csúnyán bukós a dolog. Tehát ha így haladunk lassan elérjük a csillagos eget, bár némelyik már így is vicces, hogy mennyibe kerül...

© Proszkriptorválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 09:33:50 (647)
Pusztulj!
[előzmény (643)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 09:32:43 (646)
Bocs, megkérdezhetem, hogy te hova jársz bulizni?
[előzmény (643)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 08:57:18 (645)
mondjuk ahogy elnézem saidék nagy mozgosításba kezdtek...
[előzmény (644)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 08:43:13 (644)
tegnap olyan fél hét körül értem ki,de nem volt valami nagy mozgás,velem együtt pontosan 10 ember ácsorgott a kulti előtt/mellett

gondoltam jófej leszek és megpróbálok bemenni,de ahogy becsuktam az ajtót magam mögött négyen ugrottak elém,hogy:"hova?hova?"
én meg mondtam,hogy jöttem bulizni,erre ilyet szól az egyik,hogy a buli ma zártkörű! :)))
mondom a honlapon ez nem volt feltüntetve,erre jött egy kicsit indulatosabb stílusban a következő válasz:"szerintem felejtsd el ezt a helyet",mire mondtam hogy még csak 28-a van,amire már csak azt mondták,hogy nem baj,de már feleslegesen fogok idejönni mindennap!

most akkor ma mégis lesz dsp???

© qqqqqválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 08:36:36 (643)
"menjünk gyártelepre? a faszom menjen gyártelepre te korlátolt fasz, európa van"--most mé legalább azt nem kell lepusztítani mint a belvárost.
"szájbabaszott kétmilliós, liberálisnak csúfolt tetves városban erre nincs lehetőség?" Minek szavaztok rájuk? meg aztán már 1,7 milliónál is kevesebben lakják mert olyan élhető, meg most aztán lehet hogy jobb lenne ha ez egy szélsőjobboldali város lenne...
"de a kultiplexre nincs szükség? "--Miért lenne? hagyjuk már...majd nyílik más helyette, ha van rá kereslet.
"adókezdvezmény van, amint még az antall kormány bevezetett," 1990-ben nem feltétlenül ez volt rossz döntésük.. sőt akkor talán még szükség is volt erre, az már más kérdés hogy a többi kormány miért nem törölte el(persze ez költői volt csak).
"Vagy a méreg drága A38? " Kultiban 450ft volt a vizezett csapolt sör...hümm ez neked olcsó?
"használod a jobboldali retorikádat baszd szájba az anyád te paraszt"--eddig demokráciáról pofáztál most meg más véleményemmel basszam szájba anyámat ,na ne ,itt valami fogalom zavar van.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-29 07:01:55 (642)
A Kulti olcsóbb, mint a hajó? Ne tossz.
[előzmény (641)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 23:48:42 (641)
Talán előbb az Iparművészeti Múzeummal kellene foglalkozni, mert szerintem az sokkal szemetszúrobb az Üllői úton, mint a Kulti!
Már ne haragudjon a rendszer, de reptérről ki és bevezető út ott megy végig!
Talán az nagyobb probléma mint az ami a kisutcában van!
Ha már ennyire veri magát az önkormányzat, hogy fejlesztés, akkor talán az fontosabb lenne!
Amúgy meg nekünk mi marad? Putri Zöldpardon, vagy a rongyrázós Rió!
Hát kell a faszomnak!!!
Vagy a méreg drága A38? Hát köszi!

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 23:40:07 (640)
barátom, rendezett park? meddig lesz az rendezett? milyen áron lesz rendezett? nem messze tőlünk egy romos, mocskos, koszos parkoló van, oda nem jó a park? le kell bontani azt az underground helyet, ahol sok fiatal szórakozik? ahol sok ismeretlen és ismert zenekar játszik? menjünk gyártelepre? a faszom menjen gyártelepre te korlátolt fasz, európa van, 2008 van, berlinben van kreuzberg ahova lehet menni, hamburgban is megvan erre a lehetőség, hogy csak két példát mondjak európából, de egy szájbabaszott kétmilliós, liberálisnak csúfolt tetves városban erre nincs lehetőség? 18 kibaszott évvel a rendszerváltás után? drogtanya? a jó kettébaszott kurva anyád a drogtanya. a nyugatiban nem zárják be a diszkót, ahol mindenki ekit ropogtat, de a kultiplexre nincs szükség? ugyanmár bazmeg. szép épület? egy bauhaus épületnek, ami több évtizede áll, nincs létjogosultsága? ahelyett, hogy hagynák felújítani és rendbetenni, ahogy egy demokráciában szükséges? használod a jobboldali retorikádat baszd szájba az anyád te paraszt, de nézd már meg, hogy mi zajlik ebben az országban! én liberális szavazó vagyok, de még nekem is a gyomrom fordul ki a maszop-szadesztől, meg amit csinálnak ebben az országban. hol védik a hazai piacot? hol? tesco van, auchan van, cora van, minden szar van, adókezdvezmény van, amint még az antall kormány bevezetett, mindenki szabadrablást hajt végre ebben a kibaszott szerencsétlen országban és a markukba röhögnek... hova mennek a fiatalok szórakozni, ha nincs west balkán, ha nincs almássy tér, ha nincs kultiplex, ésatöbbi... ezen kell elgondolkoznod bazmeg.
[előzmény (627)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 23:31:18 (639)
ó hogy basznád teherbe a kurva anyád
[előzmény (623)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 23:21:23 (638)
oké 3-jára leesett...asszem megyek aludni :) olyan laza leszek, h a bárányok elalváskor engem fognak számolni. GET-SZI
[előzmény (636)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 23:20:27 (637)
Ja de, a katonai szerkó, az igen.
[előzmény (636)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 23:19:09 (636)
Dikk, hát nem te vagy a segg, a kérdésedben a MA szó nem is szerepelt, viszont a husi felhívásában egyáltalán semmi nem szerepelt ugyebár. Na.
[előzmény (635)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 23:15:09 (635)
jo azért sztem gondolhattad vna h felfogom h nem márol van szó...de szombaton is lehetne..eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[előzmény (632)]

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 22:56:07 (634)
holnap este!
[előzmény (631)]

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 22:55:50 (633)
okos vagy!
[előzmény (632)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-28 22:53:59 (632)
Nyilván ebben a pillanatban is zajlik már, és azért nem válaszolt neked senki, mert egy órája a sebtiben vásárolt rohamsisakban és nukleáris védőmaszkban partizik mindenki.
[előzmény (631)]



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 ... > Következő >> Végére