Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Koncertélmények, történések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncertek, amiken már túl vagyunk.

Elejére << Előző < ... 1042 | 1043 | 1044 | 1045 | 1046 | 1047 | 1048 | 1049 | 1050 | 1051 | 1052 | 1053 | 1054 | 1055 | 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 ... > Következő >> Végére

© fareszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 17:51:15 (1074)
nem aláztunk meg senkit sem.ha valaki ennyire hülye azt ki kell használni.ők is ugyanezt megcsinálták volna velünk
[előzmény (1072)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 17:46:41 (1073)
Blahas foto bazze nem jott meg :(((( pedig mennyit szenvedtunk vele :)
[előzmény (1071)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 17:43:38 (1072)
a legjobb kepek szombatrol:

Erre mentunk be:

Es o is bent volt :)

Aztan ment mindenki allatkodni (aza h egy koncertlatogato srac mondta nekem: Miert alazzatok a metalosokat?!?!?!)

Nezzetek EB fejet :)

Faresz in bőség jóság :)

Nezzetek a futyit, nagyban igazan szep : ))))

Es amikor ez tortent, akkor majdnem meghaltunk, ILYEN nincsm h jut vkinek eszebe a masik seggebe belenyulni?!?!?!?!?!?!? :)))))))))))))
Ezt kb 10x neztuk meg utana otthon :) LOL

Ah, mar nem is irok semmit, mert ugyis en leszek a bunko : ))))

© fareszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 17:40:39 (1071)
röviden összefoglalva ennyi!!szombaton 6-kor feküdtem le,de 7:30-kor már fel is kelltem.nagyon szarul voltam megpróbáltam behányni keksz vécéjébe de nem sikerült.a melóban nagy lézengés,a végére viszont tökre jól lettem.az este még durvább volt,hatalmas pénzmennyiséget ittunk el."hazafelé" sikertelen csajozás,fotózás a blahán,majd keksz hűtőjének a felzabálása.annyi képet néztünk meg,h a végén már jojózott a szemem.az aznap esti képek!!ahh teljesen kész!!nagyon közel voltam a behúgyozáshoz!!elrorantam dolgozni,persze teljesen feleslegesen majd vissza.délben még kicsi a rakás volt eben meg a szokásos buzulás.fotókat megnézni!!!!
[előzmény (1070)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 14:38:13 (1070)
A 7vege nagyon halalra sikeredett:
pentek
fel11kor erkeztem VYba, Bankrupt mar jatszott a szinpadon, gyorsan lottem par kepet, aztan mentem is sorozni, es kb ez volt az egesz este programja, ami olyan jol sikerult h a buli zarasaig lent voltunk, majd sikeres HEV lekeses miatt megittam egyedul egy uveg bort, majd 2en nalam aludtak olyan szinten h azt orom volt nezni ... egy szoval berugtam mint a szar ... :)
Egyebkent az egyuttesek jok voltak :) FRL nyomott par regi szamot, nagy tomeg volt, jott megint boldog boldogtalan, de szerencsere a buli vegere amikor SAS mester nyomta a zenet mar nem sokan maradtak ... :)
A kisujjam tonkre ment a vegen a kis circle pitnel, meg mindig lila es nem tudok vele gepeLni :(((
Szombaton delben ebredtem, de utana sikeresen elaludtam a nappaliban, igy este 6kor mar megint gyogysorben a kezemben gondolkoztam h megint lemegyek VYba, hat ugy is tettem

Megtudtam h elmarad a foci, igy nyugodtan piazhattam megint hajnalig
Az osszes fellepo szamomra szar volt ...

Nem birom ezt a zenet :(
A kozonseg is taho volt, mikor probaltam kepeket csinalni csak lokdostek h ok is szeretnenek latni meg hasonlok, felkurtam magam h akkor bizony a szarotok nem kerul ki az oldalra igy mar azt nem is nagyon eroltettem

Osszejottunk azert mi es elkezdtunk hulyeskedni, mikor ejjel 3 korul megyunk be az utolso bandara egy gyerek kukas nadragban all a szinpadon, de a gatya egesze a bokajanal van es szethuzott picsaval tombol :)))))))))))))

Egy masik srac pedig egy alsogatyaban nyomja

Tobbiek elkezdtek oket "szivetni" en meg fotoztam, mikor az est legjobb resze kovetkezett:

A kukas gyerek lehuzta a masik alsojat es tokre felnyult a seggebe ...
Sikeresen le is fotoztam :) L O L

Majd elotte meg volt olyan hatulrol kielegitest imitalva a gyereknek logott ki elol a lompos es ilyenek :)))

Ez annyira jo volt, h sirtunk a rohogestol ...

Majd mindenki nagyon beindulva h menjunk kocsmazni elindultunk
de csak kb 1 oras aldogalas lett belole a hidegben, majd felbuzdulva 5en jottek hozzam

Bevasaroltunk, zabaltunk, es kozben meg soroztunk
Faresz baratom fel8 korul elment dolgozni, majd mikor jott 10 korul meg mindig ott volt nalam mindenki

Sajna mar nem lehetett rabeszelni senkit h menjunk meg sorert, igy jol kijozanodtam, majd 13 orakor lelepett a "tomeg" es utana semmi pihenes
Takarithattam a ganyet :)))

Majd ledoltem aludni

Ertelmes nap volt

A kepeket kb 5x neztuk meg ugy h szetrohogtuk magunkat, meg neztunk klippeket es zenet hallgattunk, meg ment a sztorizas

Nagynehezen kicipeltem oket a "szamtechszobabol" erre lent a tv elott folytatodott a baromsag, de akkor mar sok ember a szemhejat nezte :) mint azt a buzi meset amit elkezdtunk ...

Nagy nehezen leleptek :)))

Kepeket lassan elkezdem feltolteni
jo rohogest hozza
kemeny 1 hetvege volt :)))

udv
Keksz

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:33:49 (1069)
:))
[előzmény (1068)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:28:10 (1068)
az én szakállam kövesdi....:-D
[előzmény (1067)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 10:14:15 (1067)
Azért a te szakállad is elég betyáros.
[előzmény (1064)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 10:13:28 (1066)
:)))
[előzmény (1064)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-28 21:59:51 (1065)
ja és a gyrosban a hús vadasszósszal volt készítve!!! mondjuk olyan keveset tettek bele, hogy volt akusztikája bőven a pitámnak, de még mindig jobb mint a szeráj:-D
[előzmény (1064)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-28 21:51:23 (1064)
én ma a körcsarnokban voltam jegykezelő a néptánc fesztivál meg kirakodó vásáron.

a legemlékezetesebb pillanatok:

-egy gyanakvó pedert bajszú arc belebámul fejembe majd megkérdi: te nem vagy kövesdi származású????

- a legnagyobb örület közepette egy lány megkérdezte, nem-e láttam a barátnőjét bemenni. szőke rövid haja volt

- "szia a mézeskalácsos marikához jöttem! meghoztam az ebédjét "

egyébként sokkal jobban éreztem magam mint darkest hour-on, mert a pedert bajusz, a sarkantyús csizma, matyó viselet és árvalányhajjal megtüzdelt kalap még mindig sokkal jobban néz ki, mint az oldalszakáll, new ballance, menőzenekaropóló, hálóssapka.


© lynnválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-28 15:56:24 (1063)
A GAM egyébként tetszett, igaz lemaradtunk az elejéről, mert tartott vagy fél óráig mire bejutottunk. Utána bekattantam és leléptünk.
[előzmény (1061)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-28 05:38:29 (1062)
2004. március 27.

Azért írok ide, mert a ma esti történés nemigazán felel meg annak a kategóriának amit a "punk" portal beszámolóiba sorlhatnánk. Nem véletlen az idézőjel. Asszem senkinek nem kell magyaráznom. Szóval Dan, ha más nem ír a ma est Hc bulról, vagy másról (amit kizártnak tartok, ennélfogva a folytatásnak rendkívül kicsi az esélye.. már amit mondani fogok, mert veled ellentétben én már tudom a mondat végét, bár meglehet te is sejted) nyugodtan kirakhatod.

Ma nem mentem koncertre, hanem inkább célpontomul a Cha-cha chát választottam a Kálvinon. Mint ahogy régről emlékeztem tudam, hogy elég lesz az utolsó metróval lecammognom. Nem maradok le semmiről és talán tovább bírom elaláás nélkül. Tervem bevállt. Mikor megérkeztem nézek befele az üvegen ozt helyből fölfigyeltem három régijó barátosnémra. Neveket nem említek, mivel rajtam kiívül senkisem ismeri őket. Najó. Egyvalaki igen. Szóval ha olvasod akkor (privát üzenet jön) Hédi, Bari és Pump volt lent. (na vissza a mindenkinek szóló részbe). Mivel ők ott voltak és asztal mellett ültek hip-hop termeltek nekem is egy helyet. Hédi szólt, hogy kábé 5 percig bizonyítsam be, hogy a szék mostantól az enyém és ne menjek el italért. Hosszas könyörgésemnek engedve ezt az időintervallumot lerövidítettük 3 percre. Így megvettem az első söröm 300 HUF-ért (a helyyre nincs belépő összehasonlításképp. Ám a sör csapolt Borsodi de jó). Hédinek vittem vodkát (Finlandia 500). A sör egyébként nem az első szeszesitalom volt a nap folyamán, mivel szívmelegítő gyanánt bedobtam itthon egy feles mézes vodkát. Érkezésemkor a helyszínen nagy hip-hop jamborie fogadott amit nem tudtam mire vélni. Mint felvilágosítottak valami snowboardos találkozó volt, de hamarosan hála a jó égnek vége. Mireföl az öröm? Merül föl a kérdés jogosan. Azért mert ezen barmok közül néhányan (számszerint ketten) úgy érezték, hogy nagyon fasza gyerekek és majd nyomatják a freestyle-t. Minden harmadik szó a "kibaszott" volt, és egyrészt emiatt másrészt meg egyébként is már az első perctől felettébb idegesített. A sör gyorsan folyt le a torkomon így vettem még egyet. Egy tarajosm gyerek is tiszteletét tette a helyen. Az árulta csak el, hogy volt nála egy üveg pezsgő is, amin egy igaz punk nem él. A snowboardosok öltözéke nagyban megegyezett a kedden látott BTS buliban foglaltakkal. Sapk meg minden a helyén. Szerencsére Superman gyorsan megérkezett és átvette a stafétabotot. A jól megszokott számokkal kezdett plusz néhány beújítva. Szerencse, hogy semmi nem változott az elmúlt év folyamán így azt kaptam amire számítottam. Bementem táncolni és fél percre rá már is egy női segg tapadt a farkamhoz. Pusztán két nadrág választott el minket az aktustól. Őszintén szólva nem tudtam mire vélni a dolgot, de ahelyett, hogy agyaltam volna a dolgon inkább beletörődtem, hogy milyen király csóka vagyok. Igenám. Csakhogy megjött a segghez tartozó személy barátnőlye és felvilágosította a lányzót, hogy nem én vagyok az akit keres, hanem egy másik gyerek úgyhogy el is oldalgott. A későbbiek folyamán a srácot egy másik lány társaságában láttam a budi előtt. Ez ismét arra emlékeztetett, hogy itt bizony semmi nem változott. A semmisem változott bővebben kifejtve annyit tesz, hogy sosem csajoztam be a helyen ellenben vígan eltáncolgattam bárkivel. Igaz volt egyszer egy lengyel lány, akit a barátai szedtek ki a krajaim közül, mert mentek haza vagymi, másszor meg volt egy fodrászcsaj aki miután már vagy két órája csüngtünk egymás száján meg ment a tipitapidínó közölte velem, hogy nem vagyok az esete. Hát ilyen hely ez. Ma se volt másképp. Volt egy csaj akivel szemeztem vagy fél órája, miközben táncoltunk azt mikor a közelébe kerültem, egy egyszerű kézmozdulattal jelezte felém, hogy heló van, egy másik csajnál meg a barátja küldött el finoman. Megértem. Hogy írjak valamit a hangosításról, meg kell jegyeznem, hogy az első pár nótánál nagyon gerjedt a hangfal, de későbbre rendbejött. A csajok olyan 2 körül hazamentek. Én maradtam ám rövid időn belül álomra szenderültem. 3.30-kor ébredtem és fölöltöztem, hogy hazajövök. Nagy megrökönyödésemre már ment a metró és 4.45 volt. Mint kiderült előbbre kellett állítani az órát. Mekkora mázli.

A Viván valami drum & bass DJ-vel van interjú. Alszom.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-27 20:27:12 (1061)
ejnye na!!!
[előzmény (1060)]

© lynnválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-27 14:43:34 (1060)
ja, bleh...
[előzmény (1059)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-27 06:17:35 (1059)
aaaaaarhggghhhh, uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
kb ennyit a tegnapirol
na megyek aludni
csa

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-26 13:42:53 (1058)
:-D Oh, bocsáss meg, mester, ezt nem tudtam! ;-)
[előzmény (1057)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 18:06:51 (1057)
Kezdő assnipper? Én vagyok az assnipping alfája és omegája. Csak még nem tudtam rendesen kibontakozni. Ahol jól ismernek, ott sosem áll nekem háttal senki.
[előzmény (1046)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 15:23:22 (1056)
nana, azért jó volt az
nem volt valami punk, nem hánytak le a színpadról: elég pózer volt enélkül is
de összességében jó volt

© abouttoexplodeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 15:18:47 (1055)
eleve aki ezért a szennyért pénzt kiad...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 15:14:41 (1054)
ennyire egyetértesz vagy ennyire nem?
[előzmény (1053)]

© abouttoexplodeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 15:14:04 (1053)
atyaúristen

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 14:30:22 (1052)
Ahogy éreztem, nem nagyon erőltették a régi számokat: az első lemezről saját számot nem is játszottak, viszont volt a kötelező Faith, amit a csajom a nyakamból élvezhetett. A Significant lemezt sem erőltették nagyon, bár a Rearranged-re Sam nosztalgiából előkapta egyik régi Ibanezét - mostanában Warwick bésszeken nyomul - , Fred pedig annyira hamis volt, hogy hagyta egy kicsit énekelni a közönséget, hogy meghallgassa a helyes hangszínt. Meg is jegyezte: "You sing better than I do...". Előszedték még a Nookie-t is a koncertjeiken kötelezővé vált "fredbemegyaközönségbeőrületetkelteniaztánmegútbanvisszafeléköz önségetszínpadrafelhívni" aktus után. Ezt követően a legszebb első sorban álló macák fel is mehettek a színpadra - beleértve a Kartel-es Big Daddy Laca nőjét is. Ha már itt tartunk, olyan neves előadók is megjelentek a közönsé sorai közt, mint Ákos a Bon Bon basszusgitárosa, valamint az Irigy Mirigy egyes tagjai. A témához visszatérve voltak jó show elemek, viszont általában a számok között nem volt semmi különösebb összekötőszöveg. Nem ritkán fordult elő olyan, hogy sötét szinpadot bámultunk full csöndben két szám között.

Volt olyan is, hogy Fred egy szál gitárral kiállt és elkezdett összevissza nyöszörögni. Na ez volt az, amit már tényleg nem kellett volna. Mikor már ő is belátta, hogy nincs értelme annak, amit csinál, főleg olyan
hamisan, egy "fuck you"-val elintézte a dolgot. Persze a közönség ezt kitörő ovációval fogadta. Hát igen, milyen egyszerű lenyűgözni az embereket, ha valaki szupersztár. Bezzeg, ha valami magyar punkbanda játszotta volna ezt meg! Totál elásnák magukat...

A buli közepén főleg az új számokat nyomták, így nyugodtan lehetett pihenni, mivel az új témákra nem igazán lehet beindulni, vagy ugrálni a sok középtempónak köszönhetően. A végére aztán különösen beindultak: "elnyomták" a várva vár Behind Blue Eyes-t, ami azon kevés számok közé tartozott, ahol nem kellett a fejem a földbe verni a hamis ének miatt. Mi több, ötletes plusz dúdolást is vitt bele. Kicsit égő volt, hogy a Freddy által annyira istenített új gitáros nem ragadott akusztikus gitárt, hanem Lethal bácsi tette fel az alapot lemezen.

Voltak meglepetésnóták is a saját témák között: A Break Stuff verzéjébe belecsempészték az AC/DC Back In Black-jét, valamint teljesen elnyomták a Nirvana nemrég megjelentetett You Know You're Right-ját. A koncert befejezését az Elvis Hound Dog-jával bevezetett hangszeres szólók - basszus sajna nem volt - adták. Az utolsó két szám alatt amúgy számomra érthetetlen módon fel voltak kapcsolva az Aréna lámpái, így Dursték láthatták a keverőpultig terjedő közönséget és az onnantól kezdve üresen kongó csarnokot. Arról nem is beszélve, hogy a közönség még így is csipkedhette volna egy kicsit jobban magát.

Annak ellenére, hogy elmondtam véleményemet a buli hibáiról, összességében egy jó bulit látthattunk, ami nem kicsit volt szórakoztató. Jó volt végre élőben is hallani, hogy mit tudnak és azért a kisebb-nagyobb hibák ellenére nagyot dörrentek a számok. Kár, hogy ezek után már nem maradt pénz a tárcámban, így a Darkest Hour bulira már nem tudtunk elnézni. Szerencsésebb lett volna két-háromezerrel olcsóbban adni a jegyeket, mivel egészen biztosan sokkal többen jöttek volna, ha olcsóbbak a jegyek és talán még a szervezők is jobban jártak volna.
[előzmény (1051)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-25 13:43:55 (1051)
Szeretnék reagálni robit beszámolójára a Fred Durst koncertről:

Az igazat megvallva komoly kétségek közepette indultam a Limpbizkit - manapság egybe írják (talán fogalommá vált) - koncertre, mivel az utóbbi két album kevésbé nyerte el a tetszésemet és számítottam rá, hogy nem a régiek lesznek túlsúlyban. Kétségeim alapvetően beigazolódtak, bár értek kellemes meglepetések is. Ugyanakkor jó volt végre belülről is megnézni az Arénát.

Először is, a Space Monkeez koncert igen érdekes volt. Egész koncerten egy számot játszottak, csak néha megálltak pihenni - legalábbis ezt a benyomást keltették. A közönség fáradhatatlanul mutatta a középső ujját a fiúkra. A végén, amikor az énekes közölte, hogy az utolsó szám következik, a közönség hirtelen akkora ovációt nyomott, amekkorát még a Bizkit is ritkán kapott. A hangzásról csak annyit, hogy a samplerek tökéletesen elnyomták Lalátka amúgy súlyos riffelését. Volt olyan, hogy a dobos elejtette a dobverőt, de a dob ugyanúgy szólt tovább, köszönhetően annak, hogy az élőben ütött témák csak finoman voltak alákeverve a géphangnak, amiket a kliséket, visszhangot és egyéb effekteket igencsak kedvelő énekes kezelt. Több szót kár is pazarolni a bandára.

Viszonylag rövid átszerelés után elkezdődött a bizkit intro, ami kicsit ötlettelen és hosszú volt. Ezzel szemben okos volt a fekete lepel mögött elkezdett első szám - okosan nyúlták a KoRn-tól. Amíg le nem hullott a vászon, csak a kontrollok szóltak, majd egyszerre dörrent meg az egész cucc a fényekkel. Kicsit rontott a hatáson az, hogy a gitár az első percekben igencsak halk volt, viszont a basszus túl volt vezérelve és a komoly mennydörgésszerű hangok néha gerjedésekbe hajlottak át.
Egyébként a basszusjátékba, sőt a ritmusszekció teljesítményébe nem nagyon lehet belekötni. DJ Lethal bácsi is a tőle elvárt profizmussal nyomta végig a bulit. Rendkívül jó ötletnek tartom a Sam Rivers basszusgitárjainak korábban foszforeszkáló pozíciójelzőinek világító ledekre való cseréjét, ami néha villogva késztette a közönséget a Limpbizkit név tantálására. Ugyancsak meglepő volt számomra, hogy a gitáros Mike Smith Roland kombókon nyomta, de lábujjhegyre állva meláttam az alájuk pakolt Mesa ládákat. Az első egy két szám után már nagyon meggyőzően szólt a cucc.

To be continued...
[előzmény (1032)]

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 23:33:34 (1050)
(ha meg csak féltékenység, dobj 1 mailt "csipkedd az én seggem is!" subject-el) (*-;
[előzmény (1048)]

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 23:31:18 (1049)
Én kezdtem... (*-: Pusztán női mivoltomra meg nem vagyok büszke.
Ne aggódj Bébi, "kezelem" a helyzetet. De igazán hízelgő féltő& bölcs intelmed.
[előzmény (1048)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 22:52:14 (1048)
és hol marad a női büszkeség. nővérem nehagyd, hogy ezek a galád férfiak feláldozzanak a gyermeteg "tipi-tapi" játékok mocskos és alantas oltárán
[előzmény (1047)]

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 22:10:33 (1047)
Erről én is be akartam számolni, de tökéletesebben úgyse fogalmazhattam volna. (((((((*-;
[előzmény (1034)]

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 20:56:26 (1046)
kössz, de az, hogy nem szóltam, értelmetlenné teszi a színpadon való "úgy-teszek-mintha-minden-jó-lenne" gitározást, másrészt a többiek kedvét is letöri, főleg, ha a fintorokra gondolok, amit akkor vágtak, mikor "elvileg" a kiállásaimat játszottam... mindegy, ezt megszívtuk, de benne van a pakliban

hehe, kezdő ass nipper vagy te még, de gyorsan tanulsz! ;-)))
...ezt pont én mondom, mi? ;-)
[előzmény (1034)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 16:42:34 (1045)
most mit kamuzol? hát nm furcsa hogy pont hétfőn volt Shania Twain Bécsben?
[előzmény (1019)]



Elejére << Előző < ... 1042 | 1043 | 1044 | 1045 | 1046 | 1047 | 1048 | 1049 | 1050 | 1051 | 1052 | 1053 | 1054 | 1055 | 1056 | 1057 | 1058 | 1059 | 1060 ... > Következő >> Végére