Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Széthúzás!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Érdekütköztető rovat pankoknak

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 19:16:21 (27)
Egyébként épp azt mondom ha te azt mondtad VOLNA hogy te azért vágtad le mert meguntad az azért jobban hangzott volna mint hogy beismerted hogy egy utolsó gyáva geci vagy akinek egy iskolai szabály (ja egyébként ilyen szabály nincs, mindenki úgy jár mindenhová ahogy akar) többet jelent mint a saját akarata.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 19:14:46 (26)
Nem mondtam hogy az a punk akinek taraja van.
Csak azt mondtam hogy szerintem neked nem is kéne ilyen elbaszott dolgokkal foglalkozni mint a punk mert te nem akarsz szalag mellett megrohadni a gyárba.
Légy jól fésült, tanulgassál és nehogy valami olyat csinálj amit a ti iskolátokba nem lehet! Mert még punknak nézne valaki a lázadozásodért.

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 19:12:49 (25)
és én se MONDANÁK ilyet,mert olyan iskolába járok,ahol megtanítottak helyesen beszélni....

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 19:11:50 (24)
"nem hordtál tarajt mert akkor nem tetszett nyárra aztán vágattál mert megtetszett de aztán sulira megint levágtad mert meguntad"

szerintem nem ezt mondtam....
az ilyen beszűkült majmok miatt van aszéthúzás,mit te!
Akkor a kis buzi a valóvilágban biztos nagy punk,mert ő tarajjal jár iskolába?Jó nagy seggfej vagy,faszikám!
Lehet,hogy nem a szalag mellett akarok megrohadni a gyárban....

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 19:06:59 (23)
Jó nekem nyolc bazzeg. Én nem is mondanák olyat senkinek hogy rúgassa ki magát, isten örizz, légy jó kisfiú, tanulj sokat, ne különcködj és akkor kimüvelt emberfövel élhetsz majd.
A piaci szaros pólóról nincs mit mondanom, akinek tetszik megevszi aki nem nem.
Én csupán azt mondtam hogy nagyon furcsa hogy pont akkor hordtál tarajat mikor szabadott és nem akkor amikor tilos volt.
Ha te most azt mondod hogy az iskolában nem hordtál tarajt mert akkor nem tetszett nyárra aztán vágattál mert megtetszett de aztán sulira megint levágtad mert meguntad, az egy dolog akkor annak tényleg semmi köze az életfelfogásodhoz.
De te nem azért vágtad le a tarajodat a sulira mert már meguntad hanem azért mert fostál hogy kirúgnak, a nyilt szembenállás a lázadás helyett inkább meghunyászkodtál az iskolának. Aztán nyáron volt képed tarajban "gyorsulni" amikor az egésznek semmi értelme nem volt.
De szarj le engem, mert kurvára nincs közöm ahhoz hogy mit csinálsz!
Foglalkozz inkább azzal hogy tudnád benyalni magad a tanároknak!

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 18:59:24 (22)
figyelj bazzeg nem lehet,nem fogom kirúgatni megam egy szaros taraj miatt
és kurvára ne ezért hoztam fel,hanem azt akartam kifejezni,hogy a faszér'véltozna meg egy ember azéert,mert megváltozik a hajviselete,akármi is az oka
a piaci szaros pólóról beszéltem bazzeg.tanulj meg olvasni!
[előzmény (21)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 18:52:13 (21)
Ne haragudj de ez tényleg hülyeség.
A taraj a lázadás kelléke tehát azt célszerü az iskolában is hordani.
Nyáron meg semmi funkciója sincs mert akkor senkit se zavarsz vele.
[előzmény (17)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 18:51:53 (20)
ez a szöveg is épp annyira lejárt, minthogy szeressük egymást gyerekek. ÚJAT-JOBBAT.
köszönöm
[előzmény (19)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 18:50:47 (19)
Szerintem az összes zenekarnak utálnia kéne egymást és mindenkinek döntenie kéne hova áll, melyik zenekart támogatja. Aztán lönni mindnekire.

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 18:50:37 (18)
azért nehogy már az úgynevezett skatepunk vonal legyen az öltözködési és zenei élet csúcsa. Úristen.
Képzeld el, elég nagy támogatás ha megveszed egy zenekar polóját a koncertjükön.
[előzmény (17)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 18:48:04 (17)
Ezt a kérdést nem a skatepunkok nyitották,hanem azok,akik egyből lefikáznak,mert nem vagyok szakadt,igénytelen tarajos stb.
Olyan suliba járok,ahol nem lehet tarajat hordani.Egész nyáron tarajjal gyursultam,és úgyanúgy öltöztem,mint mindíg.
ahogy szeptemberben levágattam a hajam,egyből ment az osztás,hogy mi ez ahirtelen váltás,má nem vagy punk,csak köcsög deszkás és hasonlók......
hairstyle is not lifestyle
Ja,a másik.
Nekem nincs egy zenekaros pólóm se,és nem is ráklámoznék egy együttest sem.Sokkal jobban támogatom azzal,ha elmegyek a koncertjére,mint ha a cigánytól veszem meg a piacon,vagy megrendelem a hedbéndzsörből.
[előzmény (1)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 17:17:22 (16)
Amíg volt nemart a Vörös Yukba is jártam. Amikor megszűnt a nemart a Vörös Yukba jártam. Most sehovase járok. Bucóval nincs semmi bajom. Amolyan semleges bár sokmindenbe egyetértek vele. Nem kedvelem az új zenekarokat jobban mint a régieket, mármár azt is megkérdőjelezném, hogy van-e olyan ami igazán megfog. Nem olyan nagy művészet ez, hogy be kéne hugyoznom tőle, ez egyaránt vonatkozik a deszkásra meg a minimálra.. ha ez a két véglet egyáltalán.
[előzmény (1)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 15:49:30 (15)
wow köszi köszi :'-)
[előzmény (14)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 15:47:49 (14)
bucozni lassan mar menobb, mint nacizni. hogy nevessek vagy sirjak, azt meg nem dontottem el. egyebirant leveleztem Nemoval, egeszen mas jott le a levelbol, emberi hangon kommunikaltunk, mondjuk a kerdes elol kitert, hogy miert is nem lep fel velunk. ezt most hallom eloszor, hogy buco klonok vagyunk.

fontolgatom, mi stimmel...
kissebbsegeket rendesen megnevezo szovegek? nem hiszem.
nyuszito, egyediseget uldozo zene? ez sem tunt fel annyira.
nem maximalis erofeszitessel a junitira es a rasszizmus eltiprasara valo torekves? itt lehet valami atfedes, TENYLEG BUCOKLON ZENEKAR VAGYUNK

:]

robitnal van az a kurva pont, mit kell foglalkozni azzal, amit utalsz? szard le, ne tegyel keresztbe es kesz.

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 13:35:03 (13)
köszi!
[előzmény (11)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 13:05:10 (12)
én meg mindenkit utálok

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 12:50:33 (11)
a vörös yukasokkal az élen
[előzmény (10)]

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 12:49:15 (10)
én rocker vagyok, és utálom az összes punkot,

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 12:43:28 (9)
Snobs Csokés könny..

Szerintem ezt mindenki tudja...

Meg tudom érteni a Hxt-t.. van benne valami...

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 12:39:52 (8)
ez a topic max arra lesz jó, hogy itt is mindenki összevesszen

mondjuk mindegy, mer lassan másról sem szól ez a portál fórum

a holdXtrue, meg max a rajongóival baszik ki, nem a csók és könnyel, vagy a szervezőkkel sztem

volt egy másik, sokkal jobb dolog, egy vidéki koncert, ahol egy zenekar azért nem léphetett fel végül, mert egy másik azt mondta, hogy velük nem hajlandó egy másik buli miatt, ahol ők felléptek és a szervezőség a "kirekesztő" zenekar mellett döntött

a poén az egészben, hogy a zenekar, egy másik zenekar ellen nem lépett fel ugyan így, pedig az ominózus bulin ők is felléptek

remélem lehet érteni azé :-) szándékosan nem használtam konkrét neveket
[előzmény (7)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:51:49 (7)
Jajj az nagyon durva zene hehehe!Az volt az indok h ők mármint csók és könny az bucó klón zkar!

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:48:53 (6)
biztos nem tetszik a zenéjük. én se lépnék fel egy Shitpumppal

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:47:39 (5)
Nem azt mondom h támogatni csak nem keresztebe tenni .pl a holdXtrue nem hajlandó fellépni a mézeskalács partyn mert ott játszik a csók és könny is Szóval sztem ez durva!!erre gondoltam pl de gondolom mindenki tud ilyet mondani!!

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:33:28 (4)
szerintem elég ha nem teszünk keresztbe a másiknak azt ennyi. Miért kéne nekem a minimal punkot minden erőmmel támogatni, amikor nem szeretem a minimál punkot

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:15:30 (3)
Kíváncsi lennék egy Bucó híve deszkáspunkra.

© Virusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:13:11 (2)
Ja. :)

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 11:12:18 (1)
Aktuális téma s szerintem az is marad sokáig!A Nem artosok és Vörös Yukasok,Bucó hivek és nem Bucó hívek ,Uj zenekarok és régiek ,"deszkás pánk "zenét preferálók és a minimál pánk zenét kedvelők stb
Mind széthúznak!Nem lenne jobb ha elfogadná mindenki a másikat és inkább segítenénk egymásnak???
Bár ez naiv kérdés Gondolom...



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6