Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Széthúzás!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Érdekütköztető rovat pankoknak

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 16:17:29 (117)
jaja, igazat adok...
bár némi bucós, sőt qss-os jelleg felismerhető, abban meg különösen, hogy aberrált minden szám elött elszavalja az első versszakot.
[előzmény (116)]

© Szatyorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 15:46:51 (116)
csók és könny bucó klón? nane, csók és könny tud zenélni (nem is akár hogy) és szövegekben is üti Bucóékat. SZERINTEM.
[előzmény (7)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 09:27:36 (115)
Jaj bazzeg... ..küls?ségek.
Szerintem ez a tarajmizé eléggé elcsépelt dolog. Már nem úgy üt, ahogy régen. De a többi elcsépelt "punk jelképt?l" is tartózkodom inkább (szegecses cumákok, wécélánc a gatyán), mer' a hülye divatok is átvették, azt' azokkal inkább nem azonosulok. Ha valamit csinálok, akkor az legyek én (az a szarházi..), és nem a társaságom, v. a divat (na persze ebbe belefér az b?ven, hogy 1úttal a divat ellen is lázadjak). Pl. telefirkálom a táskámat, meg iyesmi.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 09:05:20 (114)
Hát elmész??
De sajnálom....:)
[előzmény (109)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-11 09:02:31 (113)
márpedig meg fogsz.
[előzmény (112)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-10 20:01:39 (112)
nem akarok a szalag mellett megrohadni,ennyi.
[előzmény (111)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-10 19:59:46 (111)
mármint a jövődet illetően

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-10 19:59:14 (110)
te legalább hiszel valamiben

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-10 19:51:32 (109)
fú,kösz!
Ha egy kicsit is tájékozott lennél,akkor tudnád,hogy Írország azon kevesek között van,akik várják a Magyar munkaerőt mind szellemi mind fizikai munka terén.......
Szóval ez kurvára nem lehetetlen dolog
eheheheheheseggfejehehehe
[előzmény (108)]

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-10 15:26:59 (108)
jójó majd irjál képeslapot de utána már illene felébredned!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-04 19:41:56 (107)
sok szerencsét hozzá

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-04 19:11:50 (106)
Ja,mondjuk ez igaz.....
Írországba akarok menni kórházba(egészségügyben mindenképpen),
tök mind1,hogy azon belül mit.
Ja,angolt jól nyomom,meg kicsit franciául is tanítgattak a suliban :)
[előzmény (104)]

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-04 18:40:25 (105)
Es hova akarsz menni kulfoldre? Mit akarsz ott dolgozni? Beszelsz idegen nyelveket?
[előzmény (103)]

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-04 18:39:02 (104)
Az adott szempontbol munkahely es suli egyre megy...
[előzmény (102)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-04 15:39:18 (103)
én mondjuk utálok tanulni,de én vagyok anyámék egyetlen gyökér gyereke,és tudom,hogy szarul esett nekik,amikor megbuktam.Ha leérettségitem,nem fogok egyből továbbtanulni,mert szeretném eelérni legalább egy kis időre az anyagi függetlenséget,ezért külföldre megyek dolgozni.
Utána (1 év múlva) fősuli,de azt sem viszem túlzásba,de azért meló kell.-...
[előzmény (101)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-04 15:34:09 (102)
de nem munkahelyrőlhanem iskoláról,amit el kell végezni aa munkahely érdekében....
[előzmény (93)]

© vajdiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 16:35:41 (101)
bocs hogy még nem olvastam végig,de ennél a hozzászólásnál megakadtam,

figyi ClashCityRocker, ahoz hogy kezdj valamit az életben, ahhoz kurvasokat kell tanulni, és rengeteg infot szerezni, és erre elég jó hely az iskola (függetlenül attól, hogy mik ott az elvárások)... ha meg akarsz valamit váktoztatni a világban, ahoz ismerned kell a világot, ahoz hogy valami ellen küzdj ismerned kell azt ami ellen küzdesz, vagy amiért küzdesz... azzal hogy fizikai munkát végzel látástól mikulásig, nem változtatsz semmit a világon, csak kis szinten hozzájárulsz a társadalom fejlődéséhez, vagy mittomén (ezt csak ugy hirtelen irtam:))

nemtom te mennyi idős vagy, én 16 vagyok, és kurvasokat szeretnék tanulni még suliban, suli mellett, meg majd ha elvégeztem a sulikat utána is... :)
[előzmény (26)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 11:16:46 (100)
"- Egyiket azért hogy "életben maradjon" , tehát dolgozzon , keressen pénzt ,"lélegezze a köré gyártott levegöt"(hogy súlyos metaforával éljek:)
- Másikat azért hogy élvezze azt amit az "egyik" élete megteremt neki. És ha belegondolunk mindenki igy él csak nem tud róla.
"

hja csak ezt úgy kéne, hogy a kettő egy legyen... 2 in 1
[előzmény (86)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-02 10:53:44 (99)
igazad van. én ugyanígy teszek és itt a portálon kaptam meg ez miatt hogy én csak egy hülye köcsög vagyok
[előzmény (95)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 19:44:42 (98)
Adott az underground porond, ahol bárki önkifejezhet, aki a zenét választotta önkifejezési formának. Ezen belül vannak csoportosulások, akik annyira komolyan veszik magukat, hogy nem kívánják tolerálni maguk körül az olyan megnyilvánulásokat, amivel nem értenek egyet...
Meg vannak sunyi emberek, akik már annyira nem, hogy hazugságok terjesztésével próbálják lejáratni azt, akit elvelik börtönében sínylődve, paranoiáik közepette ellenfélnek tartanak.
Engem valahogy sosem zavart, hogy olyan zenekar lép fel előttünk, vagy utánunk közvetlen, vagy akár pár órával, akiknek a mondanivalójával, vagy műfajával nem tudok azonosulni.
Nekem a HoldXTrue valamilyen szinten rokonszenves, bár nem az én műfajom, a The Snobs meg hidegen hagy, egyik sem zavaró tényező számomra, azzal pedig, hogy ők elhatárolódnak tőlünk és nem hajlandóak egy rendezvényen játszani velünk, nem basznak ki a zenekarral és nem is kavarnak bennünk különösebb érzelmi viharokat. :-)
[előzmény (5)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 16:15:44 (97)
Erröl van szó.
[előzmény (96)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 13:04:07 (96)
Ha valaki a ruhájával akarja folyton felvállalni magát, az gyökér. Más kérdés viszont ha valaki egy buliban a hajával játsza az istencsászárt, máshol meg sunnyog és tagad. Az se különbb.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 12:36:23 (95)
aki minimálbérböl él az hülye, sok haver még a nyolcat se járta ki de soha nem menne el minimálbérért sehova.
Egyébként leszarom én magasról a punkot.
Ti vagytok a korlátoltak mert azt hiszitek hogy arról beszélek.
De nem
Nem a tarajról vagy a punkról van szó meg nem is a szakadt farmeröl.
Arról van szó hogy valaki valamilyen és azt felvállalja mindenhol, vagy ha nem meri akkor sehol se tegye.
Most vagy olyan amilyen és akkor olyan a buliban is a munkahelyén is, és nem itt ilyen emitt olyan.
Na
Itt az önfelvállalásról van szó nem a punkról

CSAKAZÉRTIS

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-30 11:13:05 (94)
Hagyd már abba!Megértettük! : )

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 16:28:04 (93)
aki minimálbérböl él az hülye, sok haver még a nyolcat se járta ki de soha nem menne el minimálbérért sehova.
Egyébként leszarom én magasról a punkot.
Ti vagytok korlátolta mert azt hiszitek hogy arról beszélek.
De nem
Nem a tarajról vagy a punkról van szó meg nem is a szakadt farmeröl.
Arról van szó hogy valaki valamilyen és azt felvállalja mindnehol, vagy ha nem meri akkor sehol se tegye.
Most vagy olyan amilyen és akkor olyan a buliban is a munkahelyen is, és nem itt ilyen emitt olyan.
Na
Itt az önfelvállalásról van szó nem a punkról.

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 14:43:05 (92)
ááá milyen pöcsség már ez itt? ccrocker nem vágom miért kellmindenkit baszogatni aki nem úgy gondolkodik mint te. nekem egy haverom is tiszta ilyen. tudni kell hogy sokminden érdekel engem és sokmindenbe bele is ártottam már magam pl: mostanában megint fotózgatok de emellett szoktam barkácsolni is meg ilyenek azt' erre ilyet szól: egy picsával csak egy lovat üljön meg az ember!. gratulálok ha az egyik picsád elfárad akkor meg is haltál - szerintem. igen bazzeg nekem ezeke szerint legalább 30 picsám van. szóval azt utálom benne hogy nagyon korlátolt és lépten-nyomon ezt akarja rámerőltetni. mi a fasz köze van hozzá? neked is? én pl azért nem hordok tarajt mert nem hiszem hogy jól állna nekem. utoljára szeptemberbe volt levágva a hajam és kb azóta nem is volt fésülve, de sampont se látott. viszont szappannal mosom erre anyám nagyon ki van bukva. őszintén szarom le. nem büdös a hajam és a szappan miatt nem is zsírosodik ugyhogy szerintem ok. az öltözködésről meg én igen most véletlen pont barana kordnadrágba vagyok meg kék pulcsiba. köpjél le bazzeg. van egy agyonhasznált szakadt farmerom (amibe régebben deszkáztam - fúj) amit azért nem hordok mert ki van szakadva a valaga is és ahhoz már hideg van viszont nyáron megint csak azt fogom hordani. az odáig rendbe hogy az ember kimutatja az egyéniségét de azért talán fel kell nőni egy kicsit ahhoz hogy vágjad hogy hol a határ. ha mindig és csakazértis mutogatod azt az egyéniséged akkor szerintem fasz vagy. nem attól lesz valaki punk hogy direkt elbassza a jövőjét meg tapló marad azt majd lesz miért sajnálkozni mikor minimálbérből kell megélni vagy az aluljáróba aludni, mert arról már te tehetsz.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 14:08:56 (91)
:) pont most akartam ezt írni! De aki punkságról beszél, az mindig közhelyekre fog kilyukadni! Nem beszélni kell róla, hanem csinálni!
És hogy én is egy közhellyel zárjam mondanivalóm:
De hát ki is punk igazából?
[előzmény (90)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 13:27:45 (90)
Menjetek át sztem a közhelyek a punkban c topikkba,az ponterről szól! : ))

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 11:21:00 (89)
"Én a magam részéröl szarok az egészre olyan hajat hordok amilyet akarok és leszarom hogy azért ki néz le"
Na EZ a hozzáállás már tetszik :)
[előzmény (88)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 08:30:33 (88)
Azért elég lightos dolog most a taraj, DavidBeckhamnak is volt, frenkinek és milonak is az van a vv3ban, a vivan két müsorvezetönek is ilyen punkos haja van, vmi tarajféle.
Szerintem aki akar vágasson aki nem akar az ne.
Én csak ezt nézem le aki akar de nem mer.
Meg a sok hülye öspunkot a szigeten, egész évben dolgoznak és egy hétre tarajat vágatnak? Ráadásul pont ott ahol ez a legelfogadotabb dolog. Persze vannak törekvések, a szigeten sok a szakadt öltözzünk ki öltönybe, vmilyen szinten ez is divattá tud válni. Meg minden.
Én a magam részéröl szarok az egészre olyan hajat hordok amilyet akarok és leszarom hogy azért ki néz le.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére