Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Széthúzás!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Érdekütköztető rovat pankoknak

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 02:57:54 (87)
Milyen buzis má ez a topic. Széthúzott segglyukak. Szivárványsátor

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 02:33:09 (86)
Na kérem!:)
Ez a taraj - nem taraj téma elég szétvan esve. Sokan változtak körülöttem és azzal kezdték hogy levágatták a tarajukat .. aztán kidobták az összes kazettájukat. aztán most már diszkóba nézegetik a csajokat és szivnak legyen hétköznap vagy hétvége este vagy reggel. De ez mindenki dolga. Azzal meg végképp nem érdemes dobálózni hogy "Te most punk vagy " vagy "te most nem vagy punk" ,mert mi is az a punk!?

A haj elfogadás:
Nekem ne mondja senki hogy nem fogadják el az embert a haja miatt. természetesen vannak special esetek, de személy szerint mindenhol eltudtam fogadtatni magamat. Bárhova mentem , a lényeg az volt hogy ha nem is értettem egyet az egészzel de vettem a lapot és felraktam a legszebb mosolyomat meg értelmesen válaszolgattam , nem mutattam ki semmi ellenérzést. Kapsából nem a hajam volt a lényeg hanem hogy mit mondok-csinálok. Egy egyetemen eltudom képzelni a szivatást de szerintem ez nem személyre irányult meg hajra. bnö járt Államigazgatásira, házidolgozatát a keresztanyja akinek jelentek meg könyvei Madách müveiröl + magyar tanár volt egész életében. Ö irta meg bnönek az egy oldalas beadandó müvet. Felolvasta nekünk.. Hát az ott is volt a helyén nagyon. Erre egyet kapot (vagy hogy mondják ezt felsöoktatási berkekben:)). Hát ott úgy mentek a dolgok hogy a tanár elejti az asztal fölött a dolgozatokat és akié fentmarad az asztalon azt elolvassa. Szerintetek egy tanárnak van ideje több száz dolgozatot végigolvasni?! Aztán ott is hagyta az egészet . Ugyhogy nem feltétlen az személyiséggel vana gond.

Egyszer mondta nekem egy ember, hogy az életben az embernek két életet kell élnie:
- Egyiket azért hogy "életben maradjon" , tehát dolgozzon , keressen pénzt ,"lélegezze a köré gyártott levegöt"(hogy súlyos metaforával éljek:)
- Másikat azért hogy élvezze azt amit az "egyik" élete megteremt neki. És ha belegondolunk mindenki igy él csak nem tud róla.
Ugyhogy itt szerintem nem lázadásról kell hogy szóljon az egész. Kétféle képpen kell elfogadni a dolgokat. "Másik"-ba belefér egyfajta kitörésvágy vagy lázadás (utálom ezt a szót)-

Lehet sok baromságot irtam, meg nem is akartam ennyit irni,de ez jött.most már nem olvasom el:))

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 02:08:56 (85)
Valaki említette nemrég (nem tudom ki, nem akarom most visszaolvasni), hogy nem MINDEN ellen kell lázadni, hanem csupán az ellen, amivel nem értesz egyet, ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni (nem is lázadok ellene ;)), ugyanis minden ellen lázadni csak műmájerkedés. Semmi több. Ha viszont látod, hogy valami nem stimmel a világban, és akarsz változtatni rajta, vagy legalább "rombolni a rendszert", akkor lázadj, tedd meg, ne hunyászkodj meg. Ettől függetlenül nekem semmi bajom azzal, hogy esetleg jó munkám legyen a jövőben (vagy hogy egyáltalán legyen jövőm), ezért hajlandó vagyok kompromisszumot kötni, és nem az oktalan lázadási divathullámot követni.

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 23:34:03 (84)
GABIKÁNAK IGAZA VAN. Én egyetemen egy fél évig bepróbáltam az ultravörös-lila hajat, gondoltam, bölcsészkar, ennyi súlyos elvont ember között ez lazán elmegy. Hát nem ment el. Én abban a félévben annyit még nem tanultam a kettes ZHkért, meg órán is mindig ment a szopatás, az évfolyamtársak, akik addig nem ismertek, totálisan lenéztek..
Aztán a végére persze elfogadtak, úgyhogy gyorsan ki is mostam az egészet a hajamból, mert már nem éélveztem:)
NEHÉZ DIÓ EGYSZERRE ELKÜLÖNÜLNI, LÁZADNI, ÉS KÖZBEN ELKERÜLNI hogy ne szóljanak be neked...
HA te nem tolerálod ezt a társadamat, ne legyenek illuzióid affelől, hogy az majd tolerál téged.
Ellenben ha viszont azt el tudod érni, hogy úgy lázadsz, hogy nem tudnak veled mit kezdeni, és még elutasitani sem tudnak akkor nyertél.
EZ a legritkább esetben sikerül, de ha sikerül, akkor úgy hivják MŰVÉSZET.
[előzmény (83)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:53:43 (83)
Bármily furcsa, régebben nekem is volt tarajam. Nyárra vágattam le, de aztán úgy gondoltam miért vágassam le szeptemberbe, meg lehet próbálni. Úgy mentem suliba. Mentek a beszólások mindenki részéről, de aztán mondhatnám "nyertem". És maradtam a vadító Hitler-junior styleba. Egyszóval, ami akkor még fontos volt nekem, azért próbáltam kiállni, és előbb meg kell próbálni állni a sarat, és ha minden veszni látszik, utána "meg lehet hunyászkodni." úgy tűnik te ezt meg se próbáltad.
[előzmény (79)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:51:16 (82)
figyi! valami gáz lehet az üzeneteddel mert valamelyik geci fórumkarbantartó kimoderálta és csak pontokat látok. írd már be újra kultúráltabban! kösz.
[előzmény (81)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:48:29 (81)
.......
[előzmény (80)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:46:09 (80)
"ahogy szeptemberben levágattam a hajam,egyből ment az osztás,hogy mi ez ahirtelen váltás,má nem vagy punk,csak köcsög deszkás és hasonlók...... "

hogy a tanárok leköcsögdeszkásoznak az azé durva.
[előzmény (79)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:43:16 (79)
SZERINTED A HAVERJAIM KEZDTEK EL UGATNI?
Olyanokról beszéltem,mint te meg clash,nem a haverjaimról...te balfasz,olvass vissza...
[előzmény (78)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:31:57 (78)
azért növesztettem szakált mert tetszett és jobban is éreztem magam benne és láss csodát. most is az van. nem is szól miatta senki. az igazság az, hogy a taraj is tetszik meg az öltöny is mégis előbbi sosem volt utóbbit meg valami belső kényszernél fogva viszolyogva veszem fel pedig tudom, hogy jól áll.. mert meg kell mondjam kurvajól nézek ki benne. de amikor levágtam nem fordultak el tőlem a haverok, hogy húbaze te nem is vagy már szakálas.. biztos egész más ember lettél. Ennek az az oka, hogy te pusztán azért voltál elfogadott a brancsban mert tarajad volt. semmivel sem adtál többet a dologhoz, mint a tarajad. a taraj elvesztésével az egyetlen különc dolgod is eltűnt ami az adott csoportban nem is volt különc, szóval még az se vagy. hát ezért vagy szar alak.
[előzmény (74)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:23:56 (77)
A becsület mostanság kelendő portéka. Hogy ki miért adja el, az az ő dolga. Csak arra lennék kíváncsi hogy te rendelkezel-e effajta ritkasággal.
[előzmény (70)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:16:29 (76)
Hát szerintem aki jólfésült az eleve csak a csövesek meg rockerek között lehet punk de egy jól fésült a jól fésültek között nem lehet punk
Mindegy is.
Életstilus?
Aki vallási iskolába, nyalja a tanárai seggét meg azon imádkozik jó elöre hogy felvegyék fösikolára
az milyen életstilust követ?
karrieristát

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:13:48 (75)
hát igen mindennek ára van, csak valaminek már akkora, hogy nem éri+, igazad van...

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:13:11 (74)
miért növesztettél szakállt?
mert tetszett!?
Én meg azért vágattam a hajam tarajba,mert nekem még nem volt soha, és akartam,mert tetszett.
ma is teteszik,de nem csináltatnék többet,mert szar megvárni,mire kinő valami normális haj a kopasz fejemből egy taraj után.
ahogy már mondtam:a hajstílus nem életstílus.
attól.hogy "jólfésült" vagyok,még lehetek punk.
[előzmény (72)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:10:56 (73)
Elég furán hangzik nem volt megengedett a szakál viselése na de egy csomó nagy profeszor meg tanár meg ilyesmi szakálas.
Ezt mindenesetre nem értem.
Ti hol éltek valamiféle dikatatúrában?
az igazgató kirúgna, meg a kollágiumigazgató parancsa..
tessék?
parancsa?
Úgy küldtem volna el a kurva anyjába ha nekem ilyet szólt volna.
Ne legyen valaki tarajos meg szakálas se de ha már az akar lenni akkor ne mondjon le róla holmi igazgatók miatt.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:07:39 (72)
Mikor főiskolás voltam még nem volt megengedett a szakál viselése. én menövesztettem a nyári szünetben, majd a kollégiumigazgató parancsára levágtam. Nem lázadtam a dolog ellen mert fontosabb volt a suli, mint a szakál. Ebben hasonlítok skaterpanxra. Abban viszont nem, hogy azért viseltem szakált mert a szakálasok táborába akartam tartozni, mint ahogyan azért viselt tarajt mert punk és a punk legyen tarajos. Egyszómintszáz skatepanx szégyelld magad és egyél egy kis szart.

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:02:11 (71)
igen+ a búzát is, meg bort, a békesség meg a nyugalom metaforája...

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 18:00:41 (70)
Jól mondod
Vér és becsület
Én ebben hiszek. Van becsületed meg hazád meg családod meg vannak nök azokat véráldozat árán is óvni kell

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 17:59:18 (69)
és vér is kell, hogy kerek legyen az egész....

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 17:57:30 (68)
Hát én igenis rossz válaszokat irtam a dolgozataimba!
Mégis ötös voltam mindig, csillagos ötös.
Aztán fejberúgtam az igazgatót amiért dicséretbe is részesültem.

Viccet félre én ember lettem igy is, megvagyok
lehet te is megleszel de egy valamid biztos nem lesz
becsületed

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 17:52:15 (67)
ehehehe edit rulez!
bazzeg vannak még haladók!
Clash!
szerintem ezt bebuktad,úgyhogy húzz a rákos picsába!
[előzmény (48)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 16:05:57 (66)
Hagyjuk...Mielőtt még bunkó lennék...
[előzmény (60)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:57:05 (65)
A stilusok sem érdekelnek igazán.
Én nem teszem tönkre az életem.
Nem szenvedek öszinteségi rohamban, nem mondom meg mindenkinek a véleményemet.
Tolerálom a mások baromságait és elvárom hogy az én dolgaim is tolerálják.
Senkinek semmi köze hozzá hogy ki milyen hajat visel például.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:55:53 (64)
Bocs. Ez nem tudom miért ment el 2*

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:55:14 (63)
Ez viszont hülyeség! Nem nagyon ismerek olyan stílust aminek az a lényege, hogy tegyük tönkre magunkat, és a környezetünket! Nem erről szól! Na jó talán a nihilisták... de még azok se!
[előzmény (57)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:55:12 (62)
Ez viszont hülyeség! Nem nagyon ismerek olyan stílust aminek az a lényege, hogy tegyük tönkre magunkat, és a környezetünket! Nem erről szól! Na jó talán a nihilisták... de még azok se!
[előzmény (57)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:55:12 (61)
:)))))))))))))))))))))
[előzmény (59)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:55:09 (60)
Felvállalom hát!
Ilyen vagyok akinek nem tetszik bassza meg!
Lehet az tanár, fönök, isten, az apám vagy a barátnöm.
Elmehet a kurva anyjába ha nem tetszik neki valami!

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:52:08 (59)
Igazad van így kell tenni, te is nyíltan felvállalod, h egy barom vagy.
[előzmény (57)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:51:59 (58)
Értem mit szeretnél mondani, de ne húzd már ezt rá szegény skaterpanxra! Neki semmi köze hozzá! Nem egy ismerősöm van akit azért rugtak ki egy jó suliból mert egyedi volt! És állítom neked, én mindkettőt megjártam, nem mindegy, hogy milyen suliba jár az ember!
[előzmény (50)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére