Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Széthúzás!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Érdekütköztető rovat pankoknak

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:50:35 (57)
Igenis bassza szét az ember a jövöjét ne a haja miatt hanem az önérzete miatt.

Egyébként el van felejtve skater nem érdekel miért vágatta le.
Áltálánoságban mondom hogy ha valakinek a taraj tetszik vagy a raszta vagy bármi vállalja fel és vállalja azt is hogy megszólják, kirúgják, megverik stb..

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:45:46 (56)
Nem skaterpanxot akarom védeni.
1.Nem csak a suli miatt vágatta le a haját, ez 1 nagyon hosszú (old)story...
2.Ide az jött volna, h ... már Edit elmondta előttem
[előzmény (52)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:44:47 (55)
Nem arra kéne koncentrálni. Sokkal fontosabb dolgok is vannak, minthogy néhány öreg tanárt idegesíts!
[előzmény (54)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:44:04 (54)
Én felvállaltam az öltözködésem, a szines raszta hajat, és kb azt értem el vele, hogy ott kellett hagynom az ország legjobb gimijét....
Másik fele viszont az, hogy lehet, hogy át kellett mennem másik suliba, de onnan is el tudtam érni azt, hogy felvegyenek egyetemre!
Szóval: Ha vki nagyon akar egyetemre menni, annak sikerülni fog, de nem biztos, hogy azzal bármit is elérsz, hogy lázadozol a suliban!
[előzmény (31)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:41:10 (53)
Istenem, öreg, fogd már fel, hogy az ember egy neki tetsző hajviseletért nem bassza el a jövőjét!
Szerinted van értelme annak, hogy kirúgassa magát valaki az iskolából, vagy ne vegyék fel az egyetemre és ezért élete végéig szarul fizető melókból kelljen élnie? Csak azért, hogy elmondhassa, nem alkalmazkodtam, megmaradtam lázadónak?
Ennyi erővel akkor minden dolgozatnál, vagy vizsgán rossz válaszokat kell írni, mert nem az a feladat és ez lázadás?

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:40:17 (52)
Hol ott?
Hol kellett volna lennem?

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:35:36 (51)
Ott sem voltál!
[előzmény (50)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:34:44 (50)
Én nem a tarajról beszélek korlátoltak.
Ugyanez akkor is igaz ha vki pld normális frizurát szeret hordani és tarajat vág hogy befogadják valahova.
Vagy akármi.
Itt nem a punkról van szó és nem a tarajról.
Itt arról van szó hogy valaki valamilyen és azért mert az igazgató úr fingik egyet már meg is változik.

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:32:00 (49)
faszt érdekel, hogy ki punk és ki nem, + kinek van taraja és kinek nem...

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:31:33 (48)
Taraj=becsület

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:26:12 (47)
Ja az átlagemberek akik nem követik a divatot és nem is ellenzik azok a legjobbak.
Mert ugye a punk is divatot követ csak nem a legnépszerübbet.
Mindegy
Én nem arról beszélek hogy skater punk vayg nem, vagy épp van taraj vagy nincs
Én csak azt mondom hogy SZERINTEM egy gerinctelen féreg mert nem meri felvállalni magát.
Ha kirúgatattad volna magad akkor jobban jártál volna mert a becsületed megmaradt volna.
Egyébként is kurva sok féle iskola van.

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:26:08 (46)
külön leírtam bazzeg,hogy az öltözködésem nem változott semmit a tarajos korszakban és utána sem,te seggfej!
csak amikor volt tarajam,akkor ok,én voltam a skatepunk,utána meg a hozzádhasonlók szemében egy deszkás,akit alpban utálni kell szerintetek?
[előzmény (31)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:23:58 (45)
HEHE még a tanárok is vágynak a Szigetre ezért nézték aztat...
[előzmény (44)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:22:44 (44)
Kösz,balu!
egyébként ez egy fasszopó egyházi suli.
majd1 az összes tanárom látott a sziget tvben.és kijelentette az igazgató,hogy kivágott volna,ha így merek visszajönni...
[előzmény (30)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 12:23:48 (43)
poffozatok a szart tovabb parasztok POFOZZATOK!!!! =)

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 12:21:55 (42)
Mit kell ezen filózni? Ha lenne zenekarom, akkor lenne egy csomó zenekar,akivel nem szívesen lépnék fel. Biztos megvan az oka annak, hogy a HXT nem akar a Csók És Könnyel játszani.

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 12:05:02 (41)
Ilyet is hallottam!Ettől függetlenül nem mondtunk le arról h hold xtrue koncit szervezzünk Boglárra.Bár jó lett volna ha ez most történik meg...
Túl kis közösség ez ahhoz h mindenki összevesszen a másikkal ilyen hülye dolgok miatt.
MINT PL H KI MIKOR HORDJON TARAJT!Ki a fszt érdekel ez?Nem értem mit kell ezen vitázni?
[előzmény (37)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 09:42:35 (40)
"Együtt a húsevésért feszt" esetleg? :-)
[előzmény (37)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 08:29:36 (39)
:-D
[előzmény (34)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 08:27:40 (38)
Tegnap láttam Árpa Attilát a TV2-n és taraja volt. Most akkor ő is lázad menj már a faszba. Ilyen külsőségekkel ma már nem szabad egyeztetni a lázadást!!! Lázadni lehet kopaszon is. Lásd Skinhead O'Connor :-D
[előzmény (21)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 05:00:21 (37)
Ez erdekes, hogy a Hold X True nem hajlando fellepni a Csok Es Konny-nyel.
Es engem el is szomorit, mivel kedvelem a HXT, a zenejuket is, meg a sracokat is (kiveve azt a dagadt nagyorru basszgitarosukat), meg ugye a Csok es Konny-et is figyelemremelto zenekarnak tartom a magyar punkrock zenei elet ostobabbnal ostobabb zenekarokkal telefosott palettajan. Nem valami vegetarianus tema miatt van ez netan?
[előzmény (8)]

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 22:27:48 (36)
lol :D
[előzmény (34)]

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 22:27:15 (35)
Hat sztem egy bevett norma is lehet jo. Ezert nem is ertek egyet a kurva nagy punksaggal, meg a minden ellen lazadassal. Azert ha megnezed a nagy, elkotelezett punkoknak az ertelmi szintjet, hat nem tul magas...

Ja, az "atlag normalis emberek" nem azert nem fuggnek a divattol, mert olyan gerincesek, hogy ennyire vallaljak onmagukat, hanem mert egy felnott emberre mar nincs olyan nagy hatassal a divat. Ok ugy oltozkodnek, ahogy azt az anyagi helyzetuk megengedi. Az atlag hetkoznapi fiatalok pedig igenis mennek a divat utan. Szoval ez a harmas elkulonites igazabol csak a fiatalokra ertelmezheto, es ugy pedig a divatot kovetok a tobbseg. A masik ketto kozul sztem magasan jobb az, aki onmagat vallalja minden helyzetben, mint az a nagy punk, aki mindent a divat elleneben tesz.
[előzmény (33)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 22:17:35 (34)
wow...ez egy normális topic volt... és még mindig az. csodálkozom is, hogy még senki nem rakott be egy kitágitott vagina fényképét a topic ciméből kiindulva...:))

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 21:49:48 (33)
A divatok követöi és ellenzö függenek magától a divattól.
Az átlag normális emberek nem függnek a divattól, nem követik nem ellenzik azt csinálják amit gondolnak.
A punkok ellenzik a bevett normákat ezért különcködnek.
Skaterpanx a legférgesebb embertipus ö ugyanis nem punk ami nem is baj mert nem kell hogy az legyen de még átlagnak se megy el mert fel se vállalja magát. Öt csak az érdekli hogy öt mindneki elfogadja, az összes tanár mosolyogjon a pofikájába és ö közben karrierista módon törhet felfele. Jön az egyetem az csak egy lépcsö. Az ilyen gátlástalan gecik ugyanúgy nyomulnak az életbe mint az iskolába. A munkahelyén is nyalizni fog, és úgy tör egyre följebb. Elnyom másokat, kihasznál és keresztülgázol mindenkin. Felfele nyal, lefele rúg.

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 21:36:22 (32)
Hat ezzel nagy reszben egyetertek. Annyiban nem, hogy sztem korlatoltsag mindig mindenhol minden ellen lazadni. Ha van, ami "bassza az agyadat", az ellen lazadni kell, nem meghunyaszkodni, ez egyertelmu. De az, hogy felmerni, hogy hol mi a meno, es az ellenkezojet csinalni, az mumajerseg sztem. Ezzel eppugy mintegy "kovetojeve" valsz a divatnak. Az ellenkezo oldalrol kozelited meg, de attol meg meghataroz teged az adott helyzet, kornyezet, divat, stb... Szoval ez egy ilyen szanalmas al-kemenyseg...

Ja, az E/2 nem rad vonatkozik, hanem csak ugy alatalanossagban. Nem szoktam hamar itelni senkirol.
[előzmény (31)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 21:11:13 (31)
Egyetem?
Kik közé kerültem jóistenem.
Viccet félre, Joe Strummer is diplomás volt.

Az egészböl azt akartam kihozni hogy az ember vállalja fel önmagát!
Ha neki tetszik a taraj akkor vágasson és viselje a követlezményt adott esetben hogy nem jut be az egyetemre.
De az aztán tényleg képmutatás hogy ha munka van vagy suli akkor lapit mikor meg semmi sincs akkor tarajjal gyorsul.
Ezt pont forditva kell csinálni, nem?
Lázadni akkor lehet ha van mi ellen.
A suliban basztassák a tarajosokat! Akkor vágassunk tarajt!
A nyári koncerteken, feszteken birják a tarajos burám. Akkor vágassuk kopaszra magunkat.
De maga a lázadástól eltekintve ha mondjuk kihozuk ezt a punkos dolgot skaterpanx még akkor is visszataszitó.
Hisz rengeteg ember fél és nem mer szánt szándékkal lázadni de többségük akkor is felvállalják az izlésüket.
De te skater még erre is gyáva vagy.

Most amúgy ki van a dolog élezve a tarajra. Azt is úgyanúgy elitélném ha valaki punkok között forog tegyük fel és úgy öltözik mint egy kispolgár, barna nadrág, kék ing stb -de ö úgy érzi jól magát. Erre csak hogy beilleszkedjen a punkok közé megtagadja a saját izlését és tarajot vág, kiszagatja a gatyáját stb..
Érted miröl beszélek.
Vannak a punkok akik felmérik mi a szitu áhh szóval itt igy kell viselkedni/öltözni akkor azért se igy fogok baszátok meg
Vannak a normálisok akik öltöznek ahogy nekik tetszik minden körülmény között.
És vannak a gusztustalan férgek akikhez skater is tartozik akik mindig azt csinálják amit elvárnak tölük.

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 20:25:01 (30)
Hat ez egy erdekes vita. Sztem a jol iskolazottsag siman osszeegyeztetheto a punkkal, nem kell ahhoz gyari melosnak lenni, hogy pank legyel.

Es ami a legfontosabb: Nem a taraj teszi a punkot!!! Ez persze a szakadt ruhara, meg a hasonlo "punkos" dolgokra is ertendo.

Skaterpanxot nem hinnem, hogy kibasznak a sulibol a taraja miatt, de mondjuk nehany tanar biztos megszivatna, es az eleg lehet ahhoz, hogy esetleg ne vegyek fel az egyetemre. Szoval, ha taraj vagy egyetem, akkor egyertelmuen egyetem!!!

© GreatLazyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 20:22:48 (29)
"isten örizz, légy jó kisfiú, tanulj sokat, ne különcködj és akkor kimüvelt emberfövel élhetsz majd."

Attól, hogy még valaki művelt és tanult lehet különc, lázadó
De Te maradhatsz műveletlen tuskó egész nyugodtan...

...mert megérdemled
[előzmény (23)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 19:57:18 (28)
valóban
te is biztos bemehetnél a gyakszás ruhádban a Gundelbe,ha keresnél annyit....
[előzmény (27)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére