Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 850 | 851 | 852 | 853 | 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 | 860 | 861 | 862 | 863 | 864 | 865 | 866 | 867 | 868 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 15:56:08 (30284)
Készülget a honlapom! Eddig csak próbálkozom, ez egy nagyon alap szintű kis semmise.
http://farkastibi.freeweb.hu/

Valahol el kell kezdeni bassza mög! :D

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 13:25:37 (30283)
jah, hallottam már erről a szörnyűségről

és bónuszként még sör is folyik belőle péntek esténként, így nem kell kijárnod inni :)
[előzmény (30280)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 13:24:52 (30282)
nem irigyellek. nekem kb. nyolcéves korom óta mondják a sulis szűrőviszgálatoknál, hogy "fogszabályzóra javallott", de én basztam rá. elég csálén állnak a fogaim, de szarom le. amit kihúztak, az viszont piszkosul hátra volt nőve, mintha a szájpadlásomon lenne :) 33 fogamnak is szoktam hívni emiatt
[előzmény (30281)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 13:13:03 (30281)
hát köszönöm! :)

Azt mondják hogy jó lesz mikor a fogam a nap 24 órájában feszülni fog! :-s
[előzmény (30279)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 13:12:09 (30280)
nem olyan csap, hanem ez egy menetes fém, aminek egyik felét az álkapcsomba csavarozza a másikra megy a fog.

Amúgy tűzcsap lesz, azt ha tűz van a közelben, locsolócsövet dugnak a pofámba és ezzel oltják a tüzet! :D
[előzmény (30278)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 12:08:16 (30279)
mos találtam neked :)

nem farkasos az igaz, viszont kecskés

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 12:02:39 (30278)
ja, és mi a fasznak a szádba egy csap??? :)))
nincsen fürdőszobátok??? :D
vagy szereted, ha közvetlenül a pofádba folyik a víz??? xD
hideg és melegvízes lesz egyszerre??? xD
tusfürdő meg majd jöwőre, vagy hogy is van ez?? :DDDDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (30276)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 12:00:39 (30277)
itt mifelénk ez nem drága. nekem is mondta doki, hogy ezt meg azt újra kéne tömni, de kb. örülök ha végre meg lesz a koronám, és mehetek fesztezni vele :D

ok, hogy neked engedett az árból, de nem véletlenül maradsz a rendelőben zárás után letolt gatyával xD
[előzmény (30276)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 11:54:09 (30276)
elég drága helyre jársz te. Bár nem tudom eddig mit csináltak. Nekem eddig kihúzta a fogorvos a fogamat, ez volt az árak közt 3000, de azt mondta 2000. Azután visszamentem leszedetni a fogkövemet, erre 2000 a kiírás, nekem kellett 1000-t fizetni.

Ezután jön még csak a vicces rész, tömni kell a fogamat, pontosan 11-t!!!!!! Baze, mikor kérdeztem, hogy mennyit kell tömni, mondja hogy
- Hát olyan, hmmmmm, kettő ...három, négy öt! ***kis szünet*** hat hét nyolc kilenc tíz tizenegy! Ekkor már rendesen kerek volt a szemem, hogy nekem ennyi szar fogam van! Még csak nem is fáj, nem is mozog, nem is látszódik. :( Ez azért is vicces, mert a fogtömés 4-7000-be kerül, tehát alaphangon 44.000Ft, ha ad engedményt mint eddig, akkor kb. 33.000Ft, de az se kevés. Ezután még szeretném az egyik hátsó fogamat megcsináltatni, előbb kihúzza, majd csinál egy csapot, ennek az árába bele se merek gondolni! :(

Végső dolog ugye a fogszabályzó, nah az még vicces lesz! :D
[előzmény (30274)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 11:51:11 (30275)
bútorokra okádtál volna, durva megbasznak érte :D
azt bírom az ilyen lomikba, hogy jönnek rajkodni a cigányok valami büdös tragaccsal, kibasznak egy-egy öreg nénit / bácsit a halmoknál, addig ő őrködik ezek felett a "kincsek" felett, majd este vagy mikor visszajönnek érte meg a szajréért. ha pedig valami ellenséges raj szemet vet egy-egy lomra, megindul a bandaháború - ilyen a lomi-maffia :DDD
[előzmény (30271)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 11:40:52 (30274)
nah, ezt is megéltem.
kedden voltam fogorvosnál ugye - már szinte törzsvásárlói-törzsfogászati kártyát kéne igényelnem :D a csálén álló fogamat húzták ki nettó négyezerért, viszont nem éreztem semmit. amúgy most tartok 35ezernél :)
lényeg, hogy kurvára vérzett meg minden, úgyhogy eldöntöttem, nem eszek jó ideig semmit, mert az nem jó dolog, ha a frissen keletkezett vájatba valami kajamaradék szorul, aztán küzdök vele pár napig, hogy kijöjjön. délután kettőtől tehát csak folyadékot vettem magamhoz (víz + este egy sör) egészen másnap délig. meg is lett az eredménye :D miután ebédeltem meg kis csoki, rohantam a vécére, és megtörtént, amit álmomban sem gondoltam volna: az ún. SEGGSÖR vagy másnéven SÖRFOS nevű dolog. amikor a seggedből folyadékot spriccelsz ki, mintha hugyoznál... naggyon durván xD
erről ennyit. más izgalmas nem történt velem a napokban

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 08:41:21 (30273)
Meglegyen mostmár a jogsid, aztán legközelebb ha találkozó lesz, elfurikázol minket. Mondjuk egy boltig, aztán onnan gyalog meg isszuk a söröt. :)


Nade, nem mellékesen állj le az alkohollal én mondom néked. Me nem igazán lesz ennek jó vége. Ennek az okádás rohamnak okára nem jutott eszedbe, hogy bazmeg valami nincs rendjén? Lassan el kell kezdj sportolni inkább, adig se iszol, nameg kifáradtsz estére és tudsz is aludni.
[előzmény (30271)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 08:34:14 (30272)
Portás? .)
[előzmény (30270)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 04:52:14 (30271)
Okádós nap - rovat.

Nos kérem, jövök végre le a dologról. Rólam tudni kell, hogy nem mindig okvetlen iszom - de ha elkezdem, akkor kész, akkor ott a végsőkig fokozom a vicces történeteim. ("vicces" már akinek:xD)
Ez a történet akkor kezdődött újfent, mikor veletek találkoztam - előtte 2 hónapig semmit nem ittam.

De a lényegi rész: Ma kérem elég szarul voltam. Szereztem is egy két sört amitől ugyan jobban lettem, de végül István barátom mentett meg, aki látta a kiírásom, hogy szomorú vagyok - felajánlotta, hogy vesz nekem cigarettát és ingyen és bérmentve 10 ezer ftot ad nekem. (Nagyon régi 10 éves barátok vagyunk már, végig drogoztuk a 90-es évek végét, volt olyan, hogy én adtam neki 50 ezer ftot, mert majdnem meghalt...)

Szóval a lényeg a lényeg, megvettük a drinket. Nem sokat akartam, csak amennyi kell. Ilyenkor ilyen állapotban megnyugszom végre.... DE. Olyannyira, hogy beindul az okádó reflex.:xD
Ez különösen kellemes, mikor épp kertvárosi zónán megyeget az ember, és méginkább az, midőn épp PONT lomtalanítás van a kerületünkben: Ergo, egy rakás nyugger, meg 9 kerből verbuválódott cigányhorda van fent a kerületbe.

Mentem is az utcán, egyszercsak BOAAAAAAAAA..... Aztán meg WOOAAAA.... Szét okádtam a Liptó Utcát végig... De volt olyan, hogy 2 MÉTERRE állt ráadásul a ház tulaja, én meg a frissen nyírt fűre hánytam egy ízest.

Az volt a csúcs, mikor egy villanyoszlópot is telibe okádtam, és arrajött valami fater biciklivel épp. Megállt, és "Jól van uram?". Én meg "ja jól, HÚPILLANAT - BOAAAAAAAAAAAA" - és 5 centire a cipőjétől okádtam tovább..:xD:xD
Na hát el is ment rögtön, franc ápolgasson ilyen seggfejeket!:xD
Igaza is volt!

Néztek is a cigányok hazafelé menvén, ki az isten ez (viccből ki voltam festve is épp), és ott másztam fel, mint a pávián a kerítések tövébe.


Persze most jól vagyok már. Bár mint látjátok, hajnalban írok megint épp, nem bírok aludni.

Az lesz a vicc, ma van a forgalmi vizsgám....:xD
És még itten zúzok neten, meg nem bírok aludni.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 04:34:39 (30270)
Nos ennél szárazabb dolgot nem lehet elképzelni.... Anyudnak is respect. Ez valami borzalom volt, kamatlábok, meg számítások.

Egyébként rendőrnek menni valóban jó vicc. Nekem is van ismerősöm, és DETTÓ ezt pofázta: 40 éves korban nyugdíj, és stb. Hol van olyan szakma ahol ennyi idősen nyugdíjba megy az ember? Jó mondjuk nem szép dolog szemeket kilőni, meg rárontani nemzeti érzelmű emberekre, de különben is azok szlovák fizetett bérencek voltak Gergényi álltal, stb.:xD

Az a baj. nemtudom én milyyen szakmát válasszak.... Valami jó paraszt szakma illene hozzám. Pl elmennék pásztornak Hortobágyra

[előzmény (30265)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 19:50:25 (30269)
Egyébként mindjárt írok a témára, csak most el kell ugranom gyorsba.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 19:24:47 (30268)
publikálhatsz, de kurvára nem fogják érteni. Szerencsére! :)
[előzmény (30266)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 18:28:37 (30267)
(Előnézeti mód)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 18:27:16 (30266)
Exkluzív:

Publikáljam e? Remélem örülnél.
Jobb híján még a Napi Raj kategóriába is betettelek:xD
(Najó persze ez vicc, csak vázlatba tettem, nyugi)


© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 17:06:20 (30265)
Ez a számvitel bazdmeg! :) Nem te vagy az első aki gyűlöli mint a szart. Etusom 'Pénzügy és Számvitel' szakon van szegeden, szerinted mennyire megy neki? Mondja hogy sokszor van, hogy az óra végén egyszerűen azt veszi észre hogy a feje előre bukik és felkapja, hogy mimimimimi? Altató egy tantárgy. Egyszerűem azt mondja, hogy ezt érteni nem lehet, csak beseggelni vagy kipuskázni vagy lefizetni vagy tökmindegy, de megtanulni és érteni nem lehet.
Ezután anyám is elkezdte, mert mondták neki az APEHnál, hogy ha megcsinál egy ilyen tanfolyamot akkor feljebb léptetik egy lépcsővel (valami átsorolás, ugyan ezt csinálja, csak 20-30-al több fizut kap). Elkezdte, de egy szót nem értett belőle csak a kötőszavakat. :) Kurvára megszenvedett vele, sokszor már nekem mondta, hogy itthagyja az egészet a picsába, de NEM TUDJA MEGTANULNI. Így a 2. évben elkezdett puskákat írni inkább, de abból meg nem tudta hogy mit is kéne írni, mert se eleje se vége csak számok meg mutatók. Aztán a végén egy elégségesre sikeredett a vizsgája, úgy hogy mindenki a teremben összesúgta a másiknak amit éppen kiírt puskában! :D De legalább meglett, azt mondta hogy nem érdekli de megvan. Mégegyszer nem állna neki az biztos. :(

Volt még egy ember aki ezt a szakmát tanulta, de már nem tudom ki, de arra világosan emlékszem, hogy ő se szeretettel tanulta.

Zoli barátom csinálta jól basszus. Elment rendőrnek. Ingyen utazhat bárhová busszal/vonattal, 40 éves korában mehet nyugdíjba, kezdetben 100.000-es fizetés, ha valamikor meg is állítják a rendőrök akkor már engedik is el, egy "mérnemezzelkezdted"-el, alapból jár neki szolgálati lakás, kajáldákban sokszor sokkal olcsóbban kapja meg a dolgokat(ez mondjuk nem hivatalos :) ) és még sorolhatnám. Egyedüli kitétel hogy mégiscsak rendőr leszel és hogy mindennapossá válik a halott emberek nézegetése.
[előzmény (30263)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 16:45:07 (30264)
Mindennél van rosszabb, hidd el. De egyébként respect.
A melókeresés kapcsán már csak ilyen szívásokba bukik az embör fija.
[előzmény (30262)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 16:40:37 (30263)
Nah erről csak annyit, 5 éve elkeztem a Heller Farkas szakiskolába a KER-vállalkozó OKJ-t. Eljutottam az UTOLSÓ vizsgáig, de azt az istennek nem tudtam letenni... (számvitel). Minden más szar megvolt pedig, termékismeret, gazdaságtan, stb. De ez egyszerűen NEM ÉRDEKELT. Nem tudtam letenni.... Olyan volt, mintha téged mondjuk bedugnának Wolf Észek-Grúzföldi alpesi medvék közé, hogy "na nesze, tanulmányozd a szőrös seggük!"
(Jó, bár tudom, ez téged még tán érdekelne is)

De érted miről van szó....
Arról van szó, nem tudok olyasvalamiból megélni ami nem érdekel....
Beláthatatlan következményei lennének annak....
[előzmény (30261)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 12:42:21 (30262)
'Hátezkibaszott fasza' rovat

Kurva jó hogy fateromékat csak nem hagyja nyugodni a tudat hogy éppen nem dolgozom. A lényeg az hogy dolgoztam bratynak aki vállalkozó, de még nem sikerült érdemleges munkát is csináljak ez-az miatt, csak be voltam jelentve, fizette utánam a dolgokat. Aztán jött egy barátom aki mondta, hogy lenne egy munka, kurva sok pénz lesz benne ha jól csináljuk, de nem álltat, de annyit kér, hogy érjek rá, foglalkozzak vele, legyen rá időm és most maximu 2 hónapig nem dolgozok sehol, nem leszek bejelentve, legyen munkanélküli. Az lenne a dolgom, hogy kurva gyorstalpaplóban honlapot kellene csinálni annak amit csinálunk(ezt most nem részletezem). Kijelentkeztem bratytól(ez itthon nagy üvöltözéseket eredményezett) és elkezdtem ezzel foglalatoskodni(ezért is nem rajzolok rajzmesterre egy ideje :( ). Erre most hív bátyám hogy menjek majd be a polgármesteribe mert fater elintézte hogy ott dolgozzak!
Hát már a picsáért nem képes nyugodtan lenni. El nem hiszem, hogy ez most kellett! Faszom, most ezért ugrani fog a honlapos dolog, mert azt itt kellene üljek és csináljam. :((( Ha ezt elmondom a havernak akkor bazira kilesz, én meg csinálhatok picsát a számból, pedig tegnap intéztük el hogy akkor már hivatalosan is azzal foglalkozom. Rohadtélet! :(

Ha minden jól megy, de csak akkor ha tényleg minden jól megy, akkor esetleg tudom egymás mellett csinálni a kettő dolgot. Remélem! :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 11:10:31 (30261)
Én azért annyi pénz háttérből csak kezdenék valami vállalkozást. Hallod, most tanulgatom az alapokat(mert kell a mostani dologhoz), aztán ha megy, belejövök(bár ez nem hiszem hogy bárhol egyszerű), akkor kezdhetünk valamit egymással. Mondjuk méregdrága meggyes csokival bekenjük egymás faszát alulról, ezt pedig letöltetik neten a chocolateDICK.com-ról! :D
[előzmény (30260)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-27 10:24:27 (30260)
Áh... És megintcsak mondom, ez nem az én érdemem:(
Én SOHA nem vágtam ezzel fel. Ismerek olyanokat itt felénk tucatjára, akiknek ilyen pénzes szüleik vannak, és egyfolytába csak erről tudnak pofázni.
Én meg mit csinálok? Inkább elsunnyogom, megjátszom a csóró fiút. Egyébként meg én ebből a léből nem is sokat látok, mert már nem azért, de állati fukar genyák itthon....

Meg aztán én sose turkálok, mennyi pénzük is van, bár egyszer nemrég Vivivel fürödtünk lent. Találtunk egy véletlen zsebből kiesett bankszámlakivonatot apámtól.... Kurva VÉLETLEN volt az egész eset is: Valami utalásis fos volt, leényegi része: "záróegyenleg: 278 millió ft"
UMPHH... Ok... És ez csak az egyik számlája, azt tudom, hogy vagy 5-ön mozog, mert mindig viccelődik, hogy melyik banknál hogy basszák át az embert épp....


Szerintem én viszont akkoris csóringeren halok meg.:xD
Én leszarom a kurva pénzt, kell a fasznak.
[előzmény (30255)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-26 23:30:17 (30259)
jaja tényleg, azok engem is érdekelnek!!
[előzmény (30258)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-26 22:49:19 (30258)
Bunkókám! Aztán merre vannak a bulis képek? Tudtommal lennie kell vagy 20-30 képnek amit Vivi lőtt. Mikor kapjuk meg héjj???

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-26 20:06:46 (30257)
néztem a zenekari honlapot basszus, nem is tudtam, hogy faterod ennyire benne van a témában, ilyen díj, olyan fellépés, elismertség... meg nem is rossz a zenéjük emellett, szóval riszpekt!! sőt, ha szépen megkéred őket, szerintem elmehetnél előzenekarnak koncertjükön, vagy inkább ők jönnének a Hoze band elé?? :D

ahogy ismerlek, egy este alatt el simán elfogy aza ropogós tizes, méghogy egy hétvége, haha!

tortákat hegeszteni, zsinnyegtetni meg bogyeszokat mókerálni - az lenne csak az igazi, édes élet, hajajj! xD
[előzmény (30254)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-26 19:52:03 (30256)
jaja. én is most végzek, de mivel általában a második féléves matricát addig lehet használni, amíg nem lesz új, márpedig ez kb. október közepén lesz > nyert ügyem van. utána meg majdcsak szerzek valakitől :)
[előzmény (30253)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-26 17:29:21 (30255)
Ejjha! Most 4 dolog is átsuhant a fejemen.

1. A kinti fűnyírók folyamatos túráztatás hangja.

2. Faterodról ezt mi nem is tudtuk, hogy ekkora ember, csak hogy titeket se fog sose az éhenhalás veszélyeztetni. :)

3. Velem is ez van, hogy mikor lenyugszanak a kedélyek, akkor kurva jó a család, poénkodunk, szalonnát sütünk, jönnek bátyámék elmesélik mi van Kecskeméten meg Pesten, kivesézünk témákat, csak én a végén nem kapok lófasz pénzt sem! :)

4. Ha már ennyire sok pénzetek van, nem jutott még eszedbe hogy valami vállalkozásba kezdj? Tökmindegy mi, ami érdekel, abba kérj pézt anyádéktól aztán csinálnád. Hmmm?
Anyádék adnák a kezdő tőkét, te meg csinálod amit kell. Aztán azt se mondhatják hogy nem csinálsz semmit. Aztán beeteted őket, hogy ha bejön, visszakapják a pénzt amit adtak(legalábbis egy részét). Minden a marketingen múlik. :)
[előzmény (30254)]



Elejére << Előző < ... 850 | 851 | 852 | 853 | 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 | 860 | 861 | 862 | 863 | 864 | 865 | 866 | 867 | 868 ... > Következő >> Végére