Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 | 860 | 861 | 862 | 863 | 864 | 865 | 866 | 867 | 868 | 869 | 870 | 871 | 872 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-20 10:34:13 (30164)
NA A KIBASZOTT KURVA MINDEN BASSZA TELIBE.

Valakik nagyon rámszálltak.
Fossá vágták a belépési jelszavam, a TELJES blogomat pedig törölték. Msnre is csak nagy nehezen tudtam belépni.

Egyszer jövök rá ki volt ez a cigányarc, az biztos nem állok jót magamért... 2 és fél évnyi melóm baszták szarrá....

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-20 09:00:42 (30163)
A rozzant rozmár belebassza a lüktető faszát ebbe a szar országba. Nem akarom elhinni, hogy Békés megyében nincs normális munkalehetőség, csak teljesítménydíjas házaló vagy szintén teljesítménydíjas telefonálgató. Buzieget!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-19 21:07:19 (30162)
Jóvanakkor látom mindenkivel zajlik az élet

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-19 08:37:29 (30161)
"What we've got here is failure to communicate.
Some men you just can't reach...
So, you get what we had here last week,
which is the way he wants it!
Well, he gets it!
And I don't like it any more than you, men."
[előzmény (30158)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-19 08:31:16 (30160)
szarral tömik meg a fogadat miközben a zsebedből nyúlnak
[előzmény (30159)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-19 06:33:09 (30159)
Kurva anyját az összes fogásznak....
Jellemző ez a történet.

Antireklám: a Profident nevű szarhoz senki soha ne merjen merészelni menni! 20 millió ftért kb rátösszentenek a fogadra, és akkor az majd milyen jó is lesz neked. Kezdve a buzeráns márványpadlós előterükkel, ahol éreztetik, de fontos vendég is vagy - azt jól lehúznak, és betömik a pofád szalmával!
[előzmény (30149)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-19 06:30:32 (30158)
RE:
Talán mégis nyilatkoznom kell... Úgy néz ki most totál vége lett ennek a kalandnak Vele....
Egyenlőre semmit nem tudok, fasz tudja mi van, aggódom, és hát erre nincsen szó....


Na de mindegy, itt aztán ne fröccsintsünk ilyesfélét.
Egyebet nem mondok. Kérem kapcsoljaki!:xD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-19 00:43:47 (30157)
ez mi a szar?
[előzmény (30156)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-19 00:03:23 (30156)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-18 22:09:00 (30155)
igen. Kihuzattam a fogam 2000-ért, hazajövök, mutatom faternak, akkor mondja, hogy de a körzeti orvos ingyen megcsinálta volna. Hát kösz mondom, de előtte mikor terveztem csak, nem szólt egy szót se.

A fogszabályzó meg ahogy telik múlik az idő egyre drágább lesz. Max 30 éves korig csinálnak. Nekem most úgy 130-140 kürül lesz. Nem az a baj hogy majd húzni fogja a fogam és fájni fog, hanem hogy vicces leszek fogszabályzóval, már látom hogy a családban meg általában jönnek a baszogatások. Meg a nők terén is nah, mert egy csaj nem azt fogja látni, hogy "ez egy jó ember, megcsináltatja a fogát és sexy lesz" hanem "bazmeg de égő, bááááá". Max nem megyek utcára! :)
[előzmény (30153)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-18 22:03:44 (30154)
Semmi....
Nem akarok semmit sem mondani

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-18 20:21:29 (30153)
minimum százas már most :)

én is, mikor elmentem: hogy akkor jól megcsináltatom a letört darabot, meg max. kihúzatom azt az oda nem illő fogat (ezt mutattam asszem), még belekukkant a számba, aszongya itt egy tömés, ott egy tömés, ezt kéne kicserélni, azt reparálni, jó mondom, akkor desszertnek még a fogköveket is távolítsuk el, hogy akkor már full-extrás legyen a szervíz :DDD
[előzmény (30152)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-18 20:04:28 (30152)
Nekem csak abban mutatkozott meg a perverzitása, hogy nem óvatosan húzta ki, hanem a mögötte lévő fogba támaszotta a "feszítőkéziszerszámot", és nem csak a kihuzandó fog mozdult előre, de a másik is hátra. Tudom éreztem, azóta is feszül. :( Szerintem ezt lehetett volna kíméletesebben is.

A legrosszabb az egészben, hogy ha túl leszek a fogkőleszedésen, a hátsó hiányzó fogam pótlásán, lukas fogaim restaurálásán, akkor nem fogom megúszni a fogszabályzót! :-s
[előzmény (30151)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-18 19:14:48 (30151)
jah, érzéstelenítő az tényleg szar! lebénulsz, mint a kígyó által megmart zsákmányállat a NaTGEo műsorán, tele lesz nyállal a pofád, mert nem tudod lenyelni, és kb. tócsát képez a ruhádon vagy a földön... és ha mákod van, mire bekerülsz, pont elmúlik a hatása, és ugyanúgy fog fájni, mintha mi se történt volna...

az meg külön a dagi női fogdokik perverzitása, hogy alapból tudja, hogy ki kell húzni azt a bizonyos fogat, ami miatt jöttél, de azért még kifúrja, betömi meg minden, miközben te szétszenveded az agyadat, hümmög párat, aztán rájön, hogy a húzás lesz mégis a legjobb. persze csakis arra ment ki a játék, hogy dupla fájdalmat okozzon neked, haha! :D

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-18 19:09:02 (30150)
most lebuktál, TE bUZI :)
Metallica - Load borítóján valójában VÉR és GECI van, ha nem hiszed:

The cover of the album is original artwork entitled "Semen and Blood III." It is one of three photographic studies by Andres Serrano created in 1990 by mingling the artist's own semen and bovine blood between two sheets of Plexiglas.[4]
http://en.wikipedia.org/wiki/Load_%28album%29

semen jelentése pedig itt:
http://szotar.sztaki.hu/dict_search.php?L=ENG%3AHUN%3AEngHunDict&O=HUN&flash=&E=1&sid=265ea839b414c53381f59e897c31080d&vk=&in_form=1&W=semen&M=1&P=0&C=1&T=1
[előzmény (30149)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-18 09:37:55 (30149)
FOGORVOS

Voltam tegnap fogdokinéninél. Nagybátyámék ajánlották, hogy viszonylag olcsóbban dolgozik és elég jól, nem volt vele bajuk. Hát mikor megláttam, hogy egy alacsony, duci 45 körüli nő az, akkor picit elidegenültem, ugyanis tudvalevő, hogy ez a féle nő a leggecibb természetű, bármiről legyen szó.
Nos, tegnapra sikerült időpontot kérjek. Elmondtam, hogy alul elől egy fogat ki kellene húzni(ránőtt a többire) és az esetleges fogkövet is le kellene majd szedni. Elővette injekcióját, döfött, de eddig semmi különösebb extremitás, majd kiültetett az előtérbe ahol már várakozott egy hasonlóan beinjekciózott csaj. Szegény nagyon meg volt ijedve. Csodálkoztam, hogy miért nem beszélt eddig, aztán mikor észrevettem, hogy a doki most megy ebédelni(a saját házában rendel) és mondani akartam a csajnak, na akkor eszméltem rá, hogy elzsibbadt szájjal nem nagyon lehet kommunikálni! Konkrétan nem éreztem hogy folyik a nyálam és a nyelvem vége hol van! :D Csak ahogy megszólalatam láttam hogy köpködök és hülyén ejtem a szavakat. :D Na akkor kussolok lehetőleg. Közben a rendelőből meg CDről zongorajátékok felvételei szóltak, de valami rettenetesen kurvaszar. Vagy ilyen semmilyen, összevissza fos, vagy a jobbik a Tom&Jerry szintű aláfestő zenekari muzsika. :D Majdnem feláltam azt kikapcsoltam, mert rettenetes az ilyen, attól meg az agyam zsibbadt el basszameg.

Nade, eztán visszatért, behívott, mondom hogya hölgy hamarabb volt itt. Áhh, nem, jöjjöncsak nyugodtan, a hölgynek hosszabb procedúra lesz, ekkor a csajnak kikerekedett a szeme. :) Beültem majd rögtön el is kezdte feszegetni a fogam, aztán próbahúzás. Áhhá, nem jön, ajd megint feszített rajta jobbról balról, de olyat, hogy zsibbadáson keresztül éreztem a mögötte lévő fogat. Ekkoregy jól irányzott mozdulattal zsuttty, kiszedte. Gecinagy volt a gyökere, el akartam rakatni, de ott akkor arra koncentráltam, hogy ne ömöljön a vér a padlóra, ugyanis rettenetesen vérzett a helye. Adott egy cserekötést, aztán irány haza, mást nem csinálhat, mert túl nagy volt a seb, és ne fertőződjön el ha ott forgácsolódnak a dolgok.

Hazaindultam, de úgy telítődött a pofám vérrel, mintha teleittam volna vízzel. :D Köpni persze nem mertem, nehogy kiessen a kötés meg persze mindenfelé gyerekek játszottak szüleikkel, de bazmeg MINDEN UTCÁBAN! :-s Elértem mamámhoz, ő kapásból "Sziaaa Tibikeeee, hátgyereegyélvalamit" mint mindig, én meg hümmögve mutogattam hogy várjon meg tele a szám köpéssel. Fürdőben olyat köptem hogy tele lett a csap véres nyállal, mint a Metallica LOAD borító. Belenéztem a tükörbe vicsorítva, és elszörnyülködtem. AKKORA LYUK VOLT A KÉT FOGAM KÖZÖTT HOGY VÁÁÁÁ. Mintha mélyen belefűrészeltek volna az ínyembe.

Mostmár nem vérzik, picikét összébb is ment az ínyem, viszont a mögöttes fog, amitől feszítette el a fogam, az most gecire fáj és MOZOG IS VAZE! :-s Remélem nem fog kihullani, mert így is furcsán ejtem az S SZ betűket.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 21:22:23 (30148)
Most esik le! Csajod be"drogozott", mindjárt elalszik és meghal, te meg még leültél ide postolni egyet? :D
[előzmény (30146)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 21:21:31 (30147)
Azt meg minek? Hátbazdmeg!

Felettébb normálisnak tűnt az a csaj szombat este, ki nem néztem belőle! Olyanok lesztek mint az XY család. Az egyik kinthagyja a gyógyszerét, a másik meg beveszi mindet!

Szerintem neked kurvára el kell tegyed azokat a gyógyszereket ezek után, Hiszen nem az első csajod aki ezt játsza veled! Fasseérti!
[előzmény (30146)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 21:05:35 (30146)
NA MOST EZ TÉNYLEG ANYÁDPICSÁJA ROVAT!!!!!!!!!!!!!!


Távol álljon tőlem, hogy Vivit lefitymájam.... De ma este most..... BEVETTE AZ ÖSSZES XANAXOMAT...... NEM KEVESET, 100 DB-OT....
Most visszük az ügyeletre....

EZ......
.........


BAZMEG......

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 19:35:20 (30145)
Komolyan mondom azért amellett, hogy az internet sokat segít az információ begyüjtésében, kibaszott szar is. Mikor érettségiztem, mikor OKJs vizsgát csináltam, mikor egyetemen jöttek a vizsgák akkor is ültem a gép előtt és ahelyett hogy olvastam volna amit kell, fórumoztam meg írkáltam mindenhova! :) Azért is szar, mert észre se veszem és máris nem oda figyelek, hanem a neten böngészek, "csak még ezt, csak még azt" címszóval.
[előzmény (30144)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 16:15:26 (30144)
mostmeg elkezdtem tételezni, mert ugye 2 hét múlva államvizsga, faszom de unom, már most... inkább bekapcsoltam a gépet, aztán rohadok előtte meg ilyen fasz fórumokba irkálok, mert az legalább érdekes :)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 16:14:36 (30143)
szobaajtóm nekem meg oian, hogy be se lehet zárni kulccsal, mert eleve nix benne, csak ilyen elfordítós kilincsre hajazó szutyok, de kb. az egész lakásba ilyen a helyzet. úgyhogy mindig résen kell lenni, ennyi...
[előzmény (30136)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 16:13:00 (30142)
Wolff volt, többiek nevében köszi :)
nálunk meg majd beszámoló lesz, linkelem
[előzmény (30141)]

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 14:16:17 (30141)
Rokkerek! Metallica képek akit érdekel: http://www.concertphotos.hu

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 12:56:39 (30140)
Hú, remek. Remélem van egy kis vattacukor is a farzsebébe!
[előzmény (30139)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 11:44:09 (30139)
Legközelebbi találkozóra meghívjuk az ájrönment is?
http://www.youtube.com/watch?v=UZN5fIp0tyQ&feature=related

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 11:43:46 (30138)
Ejnye! :D De ezt ki is nézem belőle! :)
[előzmény (30137)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 10:57:24 (30137)
Igen, ezt már anekdotáltad, hogy jókora átjárások vannak felétek.:xD

Szexmentes övezetbe lakodzunk!

(OFF: Gege egyszer dugott a kozmetikájukba, és PONT akkor felállított anyja az újdonsült munkatársaival a helyt bemutatván...:xD
Nem volt égő, ááá)
"Ééés itt látható aa.... ÚRISTEN PILLANAT. (halkan: Gerikenajólvanmostazonnalvegyélfelvalamitakurvaéletbehogyhozhats zilyenhelyzetbeHRRR) :xD
[előzmény (30136)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 10:27:02 (30136)
Ezért sem szabad a fasztverést csukott ajtó mögött, nyitott ablak mellett csinálni, legalábbis NEKEM EZT MONDTÁK! :D

Volt régebben egy rossz élményem ilyennel. A szoba ablak nyitva, szél fújt, emberek buliztak, részegen mentek hazafelé. Nappali szobaajtó csukva(mert nekem a gépem itt van, szobámban nem ér el), de nem tudom miért, anyáméknak(de inkább anyámnak, faternak csak hajnali 2 után) az a mániája, hogy benyitnak "miért nem mész mostmár aludni?" címszóval, ejj. Szóval éppen megy a dolog, aztán egyszercsak már az ajtó előtt látok egy alakot ami lassul. Sutty, fasz elrak majd hát egyenesen kihúzás hogy állófaszt észre ne vegyés, másik kezemmel Alt+F4 böngésző bezárás. Szerencsémre mielőtt beszőlt volna muter, előbb továbbment a konyhába inni. Azóta megfogadtam, hogy ha kiverésre vetemednék (bár most erről van ki gondoskodjon [köszi kicsim :) ]) akkor csak nyitott ajtó mellett, csukott ablaknál, hogy a kinti zajok se zavarjanak abban hogy hallom hogy már anyámék ajtaja is nyílik.

De a másik szar, hogy mikor itt van Etusom akkor rámmászik napközben is, közben mindenki itt mászkál a lakásban, persze megintcsak minden nélkül jönnek be a szobámba, hogy "gyeremársegíteni" vagy "gyertek kész a kaja" azt miközben Etám nagyban élvezi a lovaglópózt, nem éppen zökkenőmentes az ilyen. :-s
[előzmény (30135)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-17 01:34:09 (30135)
Urambocsá, olykor kiverem itten. Amint elkezdem ZUTTY, rögvest jön fel faterom/anyám/öcsém/becsönget a postás. Komolyan mondom, szerintem be van kamerázva a szobám, mert amint nekiállok olykor olykor RÖGTÖN : tratty tratty tratty, jön fel apán és rámbassza az ajtót \"jajdeolyanérdekescikketolvastamazindexenhátképzeldelhogy anorvégmókusokszarjánakösszesen5köbcentianitrogénszufidtartalma ". Jee. Anti faszverő mutatványosok. Nagy érzékkel rendelkeznek abban is, mikor Vivivel összebújunk. Akkor is: amint lekerül a bugyi, SLÁtTY_SLÁTTY-SLÁTTY mááár jön fel faterom, pöccre pontosan, naná akkor csenget be valami hittérítő is, csöng a telefon, stb. Nem hagyják az mebrt nyugton baze....",
[előzmény (30134)]



Elejére << Előző < ... 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 | 860 | 861 | 862 | 863 | 864 | 865 | 866 | 867 | 868 | 869 | 870 | 871 | 872 ... > Következő >> Végére