Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 849 | 850 | 851 | 852 | 853 | 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 | 860 | 861 | 862 | 863 | 864 | 865 | 866 | 867 ... > Következő >> Végére

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 15:01:33 (30314)
csupa előnyös kép készült rólam múltkor is

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 14:37:58 (30313)
hetekre azért nem tűnnek el, mert mindennap van valami feszttel + koncerttel kapcsolatos számukra húdeizgalmas és vicces megbeszélnivalóó :)
[előzmény (30310)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 14:35:55 (30312)
jah, egy időóta tényleg ez van :)
szépen lassan kipotyogtak a szoftos arcok, csak a kemény mag maradt :)
de legalább mi jól elszórakoztatjuk magunkat, ha éppen nem a Marson vagyok...
[előzmény (30308)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 14:34:23 (30311)
na, most keltem fel :)
fúfaszom tegnap mennyi vedeltem megint, picsába :)
háromezerből sikerült olyan szinten szarrá innom magam, hogy nah :D lehet már mondtam, de mivel szülinapomkor nem voltam itthon, úgy döntöttem, hogy mindenkivel akkor és ott törlesztem az ivást dolgot, ahol éppen összefutok.... tegnap meglehetősen sokan voltak velem egyhelyem, és csak hozták a szeszeket xD

majdnem kifelejtettem: elcitáltak többiek tegnap valamikor ilyen rap-buliba :) poén mert azon a helyen volt, ahol eddig csak és kizárólag rock-koncertek, és ilyen 300 pénz volt beugró, szal kb. ittunk 2 sört, geciszar hangosítás mellett bézbólsapis térdigérőpólós láncos majmok lökték a rappet, kurvakeménygyerekek meg hájpolták ezerrel.... istenem deegyfosvolt :D
hajnalban meg rómerba (mert már csak az volt nyitva ahol sört lehetett vedelni) valami ingyenes faszomtudjamilyen buliba tévedtünk, csontig beállt raszta srác kavarta a zenét, ilyen jungle vagy mi a progresszív faszomtuggyami volt (Hoze te biztos vágod ezt a műfajt, mi az értelme?!), de az is kb. élvezhetetlenül moslékos, beszívott arcok meg marionettbábként tolták, japánkodtak rájuk, uramatyám... muszáj volt sört küldeni reggelig :)
[előzmény (30310)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 14:09:36 (30310)
Szerintem mondjuk kurva sokan járnak ide olvasni minket, csak ilyen kussolós arcok. Itt van pl Aberált Atya - itt lakik a környékemen, múltkor találkoztunk a buszon (pedig nem egy országos cimbora), dumálgattunk, szóba jött valami aktuell és rögtön "jaa hát ja azt olvastam" - mondom JAHH. Oké.:xD

Szerintem sokan vannak így, még regisztrálaltanok is.

Egy biztos: én a bulink óta már sosem tudok majd ide úgy írni mint rég, (jó értelembe) mert mostmár túlnyomó részbe tényleg nektek írok ide mindent, és asszem hát.... (Disz iz ö bigining of bjutiful frensip:)


De az tény, hogy mi vezetjük a Gumiszobát.
Authék azok időszakosak. Egyszercsak megjelennek ide 8-an és PRRRR fosflood - aztán meg hetekre úgy eltűnnek, hogy poros lesz a topikjuk is.

Itt meg eszmei viták mennek.:xD
[előzmény (30308)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 14:03:18 (30309)
- No mondjuk azt elfelejtettem mondani, hogy csempész cigiről van szó, nem sznobkodom én itt 710-ekért, szépen 2000 ft egy karton ismerősömtől...:xD
- Szerintem nincs olyan nagy különbség, hogy mondjuk targonca üt el tök véletlen, és nézel ki trancsír hullának - vagy neadj ég cigizel, és tudatosan. Halál-halál... Nya!

A többivel azért egyet értek. Megértek 1-et, muhahahaha.
[előzmény (30302)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 12:42:36 (30308)
Nem tudom melyikőtöknek tűnt fel, de ma már csak hárman írunk erre a szemétdombra. :( authis-ékhoz még járnak sokan, de összességében a Gumiszobát mi hárman alkotjuk. :( Hova lettek az emberek.

Az ebben a sajnálatos, hogy bár jó hangulat van, 3 ember az lófasz. Most megbeszéljük itt fórumon amit MSNen is meg tudunk!? Ááááh, belegondolva azért ez szar. Sajna újításra se nagyon várhatunk, mert ugye regelni se lehet már ide, így hiába mondom egy két embernek hogy jönnön már megéri, így ha akarna se tudna ide írni. :(

Kell egy szabad fórum, ahova írhatnak sokan, hasonló szellemiségű emberek mint mi. Ennek meg az lenne a hátránya, hogy esetlegesen Napiszar szintű emberek jönnek ordenárén pofázni meg szarakodni. Na majd meglássuk.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 11:40:08 (30307)
Na ez az ami kurva ritka az életben, de előfordul. Többnyire az a jellemző, hogy egy olyan emberbe botlasz bele aki okosnak, intelligensnek néz ki, aztán kis idő elteltével rájösz, hogy sötét mint Zorro belsőzsebe, amit látsz csak a marketing...

Az mondjuk hogy cigit tarhál egy tök ismeretlen embertől, az csak jellemzi a hovatartozását meg intellektusát. Ám az hogy miért nem kamatoztatja a tudást, azt nem értem én sem. Gondolom kintről kocsit behozni feketén épp elég neki.
[előzmény (30300)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 06:12:22 (30306)
sok ismerős, sok meghívás, jól bebaszás, sokáig ünnepelem - és még 2-3 hátig elhúzom, hogy szülinapom van, aki nem ismer frankón, meghív ezerrel :D

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 06:09:49 (30305)
lényeg: msot jöttem meg szeszelésből, szal zsír volt!!!!! este hatkor beszéltük meg gyülkező pontot: Győr City-be úgy nézett ki megjött a tavasz, aluljárón csövesek, sétálóuccán playback-indiánok, éjjel-napppali előtt pánk-hordák, na mondom fasza. szülinapom ünnepelten Danny-val, legjobb barátommal - vele egyeztettük, hogy kb. akivel nem tudtam inni, Geburtstag örömére, akkor fogok, akivel nem, azzal később, amikor tudok, szal kb. jöwő májusig bebaszva leszek random, aztán meg 27 szóval kb. életem végéig ez megy :D - elhúzom nyugdíjig, nem gáz...
Duna partra mentünk ki inni, ami elvileg legál, rengeteg fiatal, köztük jónők, mentek ki ugyanoda, mi vizipipa, gitár l haver beatbox-szájharmonika, nemtudomhogynan, de megvalósította :) sok sörrel mi, ő viszont nem ivott, mi persze igen, koncert aztán, fos volt, kiövős ivásos téma, másik hely, sok ivás, aztán most valahogy keveredés másikhelyről, ahol szintén ittunk E :D

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 06:01:18 (30304)
megijedtem már, hogy afro-magyarokkal / réti-niggerekkkel / szolárium_szerelőkkel / hiperpigmentáltakkal - hungaroindiánokkal spanolsz E :D rázd le őket faszomba....
[előzmény (30300)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 05:57:44 (30303)
ne bántsad a biciklis pajtásokat, akik kb. fosrészegen mennneik haazfele, mint pl. én - jóm . nyilván, nem esnek, és nem fog hiányozni 1-1 foguk :D
[előzmény (30299)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 05:56:32 (30302)
1. szar duma, hogy "valamibe meg kell halni" kb. így beszéenek a 14-16 kis pöcsvöcskök, akik nem tudják, mi vár rájuk a nagybetűs életbe, stressz stb.
2. márlboró = burzsuj köcsög vagy :)
3. nem megyek le Blahára, faszom bele, merthogy Győrbe olyan úton lakom, hogy kb. fél város légszennyezését magaménak tud6om :S
5. nem tudok számolni... :D
6. rakentrollb - tarhálojk, úgyis gazdagok a popsztárock .:D
[előzmény (30299)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-30 05:50:09 (30301)
ki azaz Annó?! vele még nem ittam együtt :D
[előzmény (30298)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 15:42:46 (30300)
Nem minden cigány buta !!! - rovat.

Nem kenyerem a cigányvédelem, ti is tudjátok. De ami most történt az elképesző.:xD
Csak a boltba ugrottam ki cigiért, és mint írtam már, itten felénk lomtalanítás van épp. Ennek okán teli van cigánnyal a környék is. Naná be is találtak vissza felé, egy jó nagy kövér cigány, az az igazi klasszikus, hogy adjak neki cigit. Én elővettem a jó formám, hogy lerázzam:
- Sorry, i cant speak in your language, I dont understand what are you saying for me.
ERRE JÖTT A MEGLEPŐ VÁLASZ:
- Oh man, where do you come from?
(Tökéletes los angelesi kiejtéssel, (én sem vagyok már egy perfect angol, inkább már csak beszélni tudok, és megértek minden szart, CNN-t is, és inkább angol dialektusom van, de azért rájátszom néha.
Gyütt rá a válaszom:
-So I was borning in Washington DC Seattle, and this town is my favourit one of there some places. Im on my rock tour, you know right there at this moment.

A fingszagú (és tényleg SZARSZAGA volt) czigány fickó meg ráadásra:

-Damn it! And where do you lives in this time?
-With my gramma you know bro, near from this here.

Aztán meg gyorsban leráztam. Elvégre ne tessünk már cigányokkal barátkozni, de akkor is. Ez a faszi nemtudom honnét jött. Kinézetére mucsaröcsögéről, de kente vágta az angolt. Legalább azt megtanulta.

Csak azt nem értem, az ilyen a faszért lomtalanításokon turkálja a belezett fotelokat, stb, miért nem megy el angoltanárnak, vagy bármi ilyennek....

Nem értem én az életet.... újfent....

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 12:54:02 (30299)
Na igen, a czigaretta meg a másik. Látom nálad is zajlik az élet azért. De teljesen meg is értelek.
Mitöbb detto ez van nálam is: sör mellé kell egy cigi. Feszt mellé meg OHH.... tonna!

De kisebb gondom is nagyobb annál épp, hogy épp ezen agyaljak, hogy "jaj a cigiről leszokjak".:xD
Szeretem, és kellemes, és megnyugtat, és jó ízű! Mint láttátok is én Marlborot szívok, nem ám ilyen fos szar gyökér cigiket.

És megvan az az elméletem is, hogy a FASZÉRT hagyd abba a cigit:
1- egyszer valamibe úgyis meg kell halni. Teljesen mindegy mibe, legalább élvezd az életet addig amíg lehet.
2- ha lemész a Blaha Lujza térre Pesten, és kb fél órát állsz kint, akkor kb fél doboznyi kátrány kerül a szervezetedbe. Most akkor minden Blahán várakozó nyugger potenciális halálmadár? ÉS IGEN! AZ! De még mennyire. Nem is beszélve a biciklisekről akik bele zuttyannak a kátrányfelhőkbe, meg szmog fosokba.
3: Rokkenroll. Mit érdekel engem ez....
[előzmény (30294)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 12:40:24 (30298)
Jó, igen a Rajzmester matrica... Kinyomtatjuk azt is, mert most erre az akcióra eléggé rákészülünk:xD

Hát Kukoricáról én semmi rosszat nem tudok mondani. Nélküle nem ismerném pl Christ se. Egykor közülűnk való volt, de a Tomcates pere után megfenyegették szülei, hogy ha nem hagyja abba a sminkes kifestést akkor röpül az utcára.:xD Annó is azzal szórakozott, hogy ő majd de jól leutánoz engem viccből, de mondjuk sose jött neki össze igazán...:xD
http://kepkezelo.com/images/u7f9d9sud06a1mrp1fn.jpg

De ettől ő még ugyan az maradt, aki:)
És nagyon bírom, igazi jó barát. Jó hülye. De jó!
[előzmény (30293)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 12:09:32 (30297)
és lesz róla egy újabb videyo :)
[előzmény (30296)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 11:40:33 (30296)
Aztán ha rájön a cövekközeg akkor meg seggbe lesztek baszva, aztán kukorica megint állhat a bíróság elé.
[előzmény (30291)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 11:33:30 (30295)
http://index.hu/tudomany/2010/04/30/hetven_eve_nem_eszik_es_iszik_egy_indiai_jogi/

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 11:22:54 (30294)
én cigivel voltam ugyanígy kb.
csak és kizárólag particigis volt egy jódarabig. meg kb. azért füstöltem, mert mindenki. ha nem is akartam másnál megláttam, és tarháltam, és milyen igaz az a mondás: tarhált cigit jobban megbecsülöd, mint a sajátot :) meg azért valljuk be jó sör mellé dukál a cigi! szóval eredetileg alkalmanként, amikor buli volt és pia mellé jódolog, de mondjuk nyáron vagy koliba mindennap bebaszásos parti volt, rendesen szíttam a dobozokkal, plusz sok alkohol, reggel meg a szar cigis másnap, amikor legszívesebben kiköpnéd a tüdődet, mert annyira szarul vagy... :S
aztán volt úgy, hogy félévre leszoktam, nem is hiányzott, szóval tokyo volt. csak az volt a gáz, hogy csomó pénzem megmaradt, amit ugye cigire költöttem volna, és elittam. akkor kurvasokat piáztam :) ez sem volt így jó. majd jött a nyár meg a fesztek, újból rászoktam, mert ugye mia faszomat lehet napközben csinálni a pusztába, ha nem kibekkelni az időt cigivel + piával... majd ősszel általában megint leszoktam, és így tovább... ez ment vagy 4-5 éve folyamatosan :D
tavaly július óta viszont nem cigiztem, büszke is vagyok magamra - igaz, vizipipát toltam rendesen koliba helyette, az megint más tészta, hehe :D
[előzmény (30287)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 11:16:08 (30293)
elég vadon nőhetett ez a Kukoricza gyerek :)
minél előbb szeretnénk látni az "eredményt"

mellesleg megjegyzem, hogy RajzmesteR matricákat is teríthetnél az utad során, köhmm...
[előzmény (30291)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 11:09:40 (30292)
nájsz :D
[előzmény (30284)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 07:26:12 (30291)
Kukoricával közelgő street art kiállításunk.

Kukoricát persze senkinek nem kell bemutatni. Olyan nívós viccek fűződnek a nevéhez, mint pl mikor felrobbantotta a kukám itthon, vagy épp vécépapírral tekert körbe egy fát, és felgyújtotta.

Most ez pedig ötvöződni fog a Hozes kreatívummal, és elmegyünk utcákra alkotni egyet:
Terveinkbe van véve, hogy feldíszítünk egy metrót "kolbász szallaggal", ami egy hatalmas cellux tömeg, rá pedig kolbászokat aggatunk.
Számos hülye papírt is nyomtatunk majd, ilyen fiktív hirdetéseket, pl "Engem ma megcsalt a feleségem. Amennyiben Ön volt, kérem hívja ezt a számot" + Kyra otthoni telefonszáma.
Lesz szórófestékes mutatvány is, az M7-es kivezető szakaszon átfestjük a táblákat: Áthúzzuk, hogy Budapest, és alá nagybetűkkel, hogy Botswana.
:xD


Na de nem is lövöm le az összes poént, készül már a lista. Az eredmény meg 2 héten belűl látható lesz, képeket is kiteszek majd!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 07:15:27 (30290)
Wolfman szájába inkább egy slagg kell, amiből kokakóla folyik a tenyerünkbe! Sercegően!
[előzmény (30278)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 07:14:35 (30289)
Jajj, a fogász.... :(
Na ne is mond... Nekem is el kéne mennem, de lusta vagyok még rá..xD
[előzmény (30276)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 07:12:59 (30288)
A JAR-ral jól jár!
[előzmény (30286)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-29 07:11:08 (30287)
De különben ez nem alkoholizmus amit én nyomatok!
Az alkoholista az egy olyan ember, depressziós fasz, akinek meghaltak a cinkéi a pincébe, stb, és BÁNATÁBA iszik, nem bírja letenni, és reggelente recsegteti a kannásborokat az ágyába.

Ehez képest amit én csinálok az semmi: viccből, meg unalomból néha iszogatom, mert már nem tudom elütni az időt. Aztán van egy ilyen hülye szokásom, hogy ha elkezdem, akkor 2-3 hétig non stop. De utána meg kb hónapokra abbahagyom, méghozzá olyan szinten, hogy szódavizet iszogatom, meg teákat csak.
Mindezt teszem úgy, hogy olyan bulikra keveredek el néha (full józanon), ahol a sört öntik egymás szájába, vodka folyik a csapból is, és mindenki FULL részeg: és jönnek is oda hogy "Hozééé vazze igyááál" - én meg "Á nem kössz, most nem". És TÉNYLEG NEM.

Volt hogy már egyesek "ratyinak" is néztek, hogy én málnaszörpöt iszok valami dark bulin.:xD
De ha elszabadulnak az indulatok, a vicc kezdetét veszi. :xD


Ja és egyébként nem célzás volt, ne érezzétek magatok kellemetlen, nem "miattatok" volt ez az egész, és nagyon is jól vagyok épp:)
Jó volt az a buláj ehun!
[előzmény (30273)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 21:29:39 (30286)
Na de ez már tényleg jól jár!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-28 17:57:05 (30285)
jójár az óra



Elejére << Előző < ... 849 | 850 | 851 | 852 | 853 | 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 | 860 | 861 | 862 | 863 | 864 | 865 | 866 | 867 ... > Következő >> Végére