Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 841 | 842 | 843 | 844 | 845 | 846 | 847 | 848 | 849 | 850 | 851 | 852 | 853 | 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 21:40:21 (30554)
Héjj! törölted magad IWIWről? Vagy ez az akik töröltek mindenhonnan?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 17:05:59 (30553)
Rákérdeztem imént mert jogos a kérdés:
Ellenbe kurvajó hogy most eljátszotta, hogy \"ő nem is mondott ilyet\"...
http://kepkezelo.com/images/7r26fhbvqvtpj5274fmt.jpg
ésmég:
http://kepkezelo.com/images/4zet9ozigg86sb1x7h.jpg

Aztmondta hirdessünk, és akkor... Fasza...(Y)
[előzmény (30551)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 16:59:25 (30552)
Hát most egyelőre igy rettentő buzis a felállás: Jelenleg Gegével leszek egy franciaágyas szobába...:xD (Vivivel azt vettük ki ugye eredetileg). De ezt módositanánk akár vagy egy négyfős szobára, vagy 2-2 fősre.
Kert van, medence van (jól tele lehet fosni), közel a strand, király a szoba, konyha valszeg az egy közös lesz, de sebaj - ennyi.
[előzmény (30548)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 15:21:13 (30551)
rajzmester pénzről tudsz valamit már?! nem jönne most rosszul...
[előzmény (30547)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 15:19:17 (30550)
szóval most már lehet mondani, hogy én lettem a Rajzmester koronázott királya :DDD

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 15:16:15 (30549)
utolsó fogorvosi epizód - nálam is :)

ma reggel félnyócra mentem fogdokihoz - szarrá van égve az arcom, karom, pár nap és csontig fogok foszlani, az tuti :) lényeg, h az előző alkalommal levett mintából lekészült a koronám, kicsit csiszolt még, hogy perfekto érintkezzen, ragasztó, aztán SLUTTY feltette... megnéztem tükörbe, és aztakurva kibaszott életbe, jobban néz ki mint a régi :D észre se venni, még közelről se, csak kb. az tudja, aki vágja, hogy mi történt velem anno... így pár órával a beavatkozás után még kicsit fura, hogy elől nincs már olyan letört, üres hely, de biztos hamar megszokom. szóval itt a vége, foss el vége fogas történet. heppiend
[előzmény (30543)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 14:07:44 (30548)
értemén, de most ma akkor sem tudom megmondani.

Amúgy hogy lenne. Nekünk lenne külön egy parasztházikó a többi házikóval közös udvarral?
[előzmény (30547)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 13:51:47 (30547)
Hajaj.
Azért lenne jobb minél előbb tudnom, mert le is kell foglalni a szállást...
Utsó percbe (utsó héten) már nem biztos hogy lesz még + 2 hely...
[előzmény (30546)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 13:49:47 (30546)
Gecijól hangzik, de ahhoz nekem be kell fejezzem a honlapot, ami időben igazából reális, szerintem addigra el tudok szabadulni. Pénzben hát kurvára nem tudom hogyan alakulnak a dolgok. Az út odáig kb. 2500*2=5000. 30k, hát nem tudom, komolyan mondom passzolom hogy mikor lesz-e ennyi pénzem. Ha kifizet a megrendelő, akkor abból legalább 50k-t várok.

De benne vagyok, csak akkor addig le kell fixáljak pár dolgot, mert nekem állítólag már dolgoznom kéne egy másik helyen is csak még nem szóltak(a régi duma :) ).
[előzmény (30545)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 13:19:56 (30545)
NA DE MOST.
Extra nyári info:

Kérem alássan, az történt, hogy kiderült, Vivit NEM engedik el nyaralni a dolgok után... Ez azért is káosz, mert már lefoglaltuk a szállást, június 28-tól 5 napig.
Most a tényállás a következő: Gegével megyek le ketten a bizonyos panzióba a Velencei tóra.
ÉS itt jöttök képbe ti.
Nincs kedvetek nektek is lejönni? Kritériumok: 20 ezer a szállás 5 napra. (4000 / éj, ami elég jó ár, tekintve hogy medence is van)
Egyébként azt is lehet, hogy kevesebb időre, sőt valószínű, hogy csak 3 naposra csökken a túra, így 12 e a szállás. Összesen hát kb 30-40 ezer kéne a túrára.
Benne vagytok é? (pontosan 2 hét múlva indulna a túra)
Menü: sörkarton network x X. Egyéb.
3 napos túra.
Szállás:
http://sites.google.com/site/qdypanzio/qdypanzi%C3%B3

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 13:15:38 (30544)
Fákk.
[előzmény (30543)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-15 08:21:12 (30543)
Utolsó mozzanat is megvolt a fogorvosnál. Kihuzattam a törött fogam. Beadta az injekciót az ínyembe, majd a másik oldalt a szájpadlásomba, na az kurvára fájt. Mondja öblíthetek. korty, zzzzzz, phö és kibaszott véres volt a nyálam már az inekció után! ejj :-s

Kint vártam 5-10 percet, bementem, aztánelkezdte a fogam befele nyomni. Mondom magamban hogy ki kell húzni nem benyomni, aztán egyszer csak megrántotta. Kijött. Ráharaptam gézre, ekkor már nagyon elzsibbadtam. Annyit tudtam csak kérdezni nagy nehezen hogy mennyi lesz, köszönni is már csak hmm-ögve tudtam. Azt se tudtam megkérdezni hogy a fogszabályzót akkor hogyan csináltassam, mennyi lesz stb.

Hazaértem, kiköptem a gézt aztán vagy 5 percig ömlött a vér a pofámból, most meg kb 5 percenként köpnöm kell jó vérest és megint csak a Metallica LOAD album borítója jutott az eszembe, csak a nyálamban nincs marhageci! :D

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-14 17:29:17 (30542)
meggyüttem nemrég, gondoltam beköszönök. flood helyett majd valamikor kiöntöm a lelkemet mi volt; képek + beszámoló nemsokára. authis meg fröccs :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-14 16:39:22 (30541)
http://www.vhzs.fw.hu/fooldal.htm

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-14 16:04:30 (30540)
Itt már az is volt régebben. Olyankor kell kihúzni a számítógépet is, pedig nem nagyon szoktam.


Amúgy kösz az SMS-t, én meg vissza akarta írni hogy Tiszti Hőorvos a nagy melegre való tekintettel! :)
[előzmény (30539)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-14 14:13:43 (30539)
Jó kis jégeső esett itten.
Kár hogy nem vettük fel, diónyi szarok hullottak.
Meg 2 percenként villámlott, de úgy hogy a frászt hozta rám... Ilyen 20 méteres körzetbe kb.
Frász van e.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-13 16:28:52 (30538)
Na, ma már melegebb a medenszé.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-13 11:56:58 (30537)
Változnak a dógok.
Itt megbékéltek a helyzettel.
Nálam meg 28 évesen már rég nincs olyan hogy \"najó nemmehecc sehovákisfiam, maraggy szépenitthon!\" :xD

Lényeg: ő nem jön hozzánk anyámék miatt, én hozzájuk de, nyaralni ugyanúgy megyünk, a lakás meg majd möglessz.
[előzmény (30536)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-12 22:17:36 (30536)
Na akkor most megkérdezem. Hogyan kerültél te Viviékhez? nem úgy volt hogy bafó a kapcsolatotoknak meg el vagytok tíltva egymástól?

Vagy ez az egész úgy felzaklatott hogy csak képzelődsz magadban, amúgy otthon ülsz a szobádban besötétítve összegubózva a sarokban, néha meg megírod mit találtál ki!? :D
[előzmény (30535)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-12 19:55:33 (30535)
Meleg idő, jéghideg medence - rovat.

Nna. Felállítottuk azt a baszott nagy kerti medencét végre. 6500 literes (umpfh!), tényleg szép nagy. Slaggal jól fel is töltöttük, aztán ahogy lenni szokott, leültünk nézni, mivel minusz 5 fokos kb, a kerti kurvamély kútból jött egyenesen bele a (különben szintiszta tiszta) víz.
Közbe viccből leslaggoztuk a macskákat, meg a szomszéd is kapott.
Most aztán várhatunk míg ez a szar felmelegszik.
Én arra is gondoltam, mi lenne ha bödönbe forralnánk tüzforro vizet, és azzal melegítenénk, aztán rájöttem hogy van olyan is hogy fizika, ami miatt az azonnal lehül a 6 ezer liternyi jégverem vízbe.
Úgyhogy ha valakinek van pingvine, most igazán kölcsönadhatná addig is , mert ez így egyenlőre \"látványmedence\".

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-12 19:45:34 (30534)
Ebből lesz az majd hogy lakásra hív, éééés
-Mmm Tiborrr, magaaa....magaa úgy felkavart engemmm.... nem akar egykis több pénzt keresni mmmmmmm?! :xD
[előzmény (30533)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-12 11:44:56 (30533)
Nah most ott tartok a honlapkészítésben hogy egy magyarországi igen befolyásos üzletasszonnyal már tegező viszonyban vagyok. Olyannyira befolyásos, hogy egy ilyen MLM szerű!!! rendszerben a 3. helyen áll, és ott tudjuk kik állnak. Akor találkoztam vele, mikor hazahozta az új merciét
ilyet:
http://images03.olx.at/ui/2/45/33/21904233_1.jpg
csak feketét. Olyan dolgok kellenek a honlapjára, amit szerintem egy képzett, gyakorlott ember se tudna megcsinálni, úgy hogy úgy szokott kinézni, hogy
- Tibor, csináld már meg úgy hogy pörögjön az oldal, miközben villognak az ikonok minden 3. pixeljei.
- De ezt nem lehet megcsinálni, vagy ha mégis, akkor annyi munka hogy sose fejezem be!
- Jó hát akor mindegy. De azért csináld már meg! :)
Aztán a legvégén mindig kitalálok valami aranyközéputat amit elfogad. Legalábbis remélem hogy így is marad. :-s

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-12 11:37:14 (30532)
Azzal nem is lenne gond, hogy otthon csinálja, csak hogy mit megenged magának. A \"beteg\" fogja a segédeszközöket, megáll a munkával aztán a szomszéd Jolinénivel!!!! elkezd beszélgetni eg régi ismerősről, munka közben kimegy ajtót szerelni, miközben szenvedek a székben kinyitja az ajtót hogy mindenki jól láthasson kiszolgáltatott helyzetben stb. Egy igazi büdösbunkó!

Aztán tegnap beszélgettem Etus barátnőjével és azt mondta hogy ő is volt ennél a nőnél, de mégegyszer nem meg, mikor érzéstelenítő nélkül tépte ki a fogát. Tiszta bolond. Ezentúl csak is fiatal orvoshoz megyek, lehetőleg aki nemrég kezdte, azok még lelkesek és nincsennek így elszálva (sztem).
[előzmény (30531)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-11 23:54:49 (30531)
Egek... Ez valami extra-maszek. Azt múltkor is ecsetelted hogy az otthonába van berendezve a szalon, de ennél már csak az lenne jobb, ha kiugrik kezelés közbe egy szalámiért a hűtőbe, utána zsíros kézzel meg a kezedbe nyomja azt is hogy tartsad.:xD

Hűtlen kezelés az ilyen.

Ahová én járTAM, az meg olyannyira elegáns fos, hogy már én éreztem cikinek a márványköves szart a földön, meg a lágy klasszikus zenét a váróban. Aztán a végén meg \"jó hát akkor 4543285346423 milliárd forint lesz\"
Anyám ajánlotta, de kösz nem.
JA, és még SZAR IS volt. (Mutattam milyen a gyökérkezelt fogam a pincébe ugye....)

[előzmény (30530)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-11 19:24:28 (30530)
Fogorvosi percek

Nos, én nagyon nem fogok visszamenni ehhez a fogorvoshoz többet miután kiszedte hátul az eltört fogam gyökerét. Ez egy állat. Történt ugyanis, hogy tömni kellett a fogamat. Nem elég hogy odarendel egy időpontra, de arra az időpontra 2-3 másik ember is ott várakozik, aki meg nem hamarabb megy be az akár másfél órát is. Volt hogy velem is eljátszotta, mike mentem már ketten vártak előttem, persze másfél óra kint várakozás, fele zsibbadó arcal, persze a többiekkel nem lehet beszélni miert különben folyik a nyálam mert nem érzem hogy csukva-e a szám.
Szóval bekerültem, majd elkezdett dolgozni. Mondja az asszisztensének(fia), hogy nyálelszívót add ide. Ideadja, belerakja a számba, az meg ki akar esni. Engem kért meg hogy fogjam már kicsit, mert pont oda kell tenni ahonnan nem áll meg. :-s Fantasztikus mondom, milyen jóféle interaktív fogkezelés. Ezután kivette a nyálelszívót, elkezdte tömni, de a nyelvem folyton útban volt, ekkor elővett egy fogót ami eltartja az arcom meg a nyelvem is a fogtól. Volt a nyakamban egy pártedli hogy ne kenjen össze semmi, benyúlt alá megfogta a kezem, aztán odarakta a fogóhoz, hogy így fogjam meg! :D Hírtelen baze meglepődtem hogy micsinálmár. Ezután mi lesz, hogy \"oké, készen vagyunk, betümheti a fogát!\" :D

Na mindegy, ott fogom azt a szart, a kezem kezd kiállni, benyit a festő, hogy nem tudja kinyitni az egyik ajtót pedig most ott festene. A dokinő kiszált a számból aztán elment a kulcsot keresni, majd az ajtó nem nyilt és próbálgatták a zárat! A kezem már nagyon kezdett kiállni. Ez még nem is lenne semi, de a kezelő ajtaját tárva nyitva hagyta, aztán mindenki aki kint várt annyit látott, hogy bent ül egy ember aki egy fogót fog ami a szájában van és közben láthatóan nyáladzik. Ekkor elgondoltam hogy felállok és hazajövök. Rohadt geci faszom mit képzel már??? Akkor játsza el mikor nincs dolga, nem amikor a munka közepében van.

MÁSNAP!

Beültem a székbe, beadta az inekciót, aztán kint vártam. Eltelt egy kis idő, aztán érzem hogy a nyelvemen kívül semmi nem zsibbadt el. Behív, beülök, elkezd fúrni és egyszercsak kurvára belenyilal a fogamba a fájdalom. Váááááááá! Aztán szerencsére csak kicsiket fájt, de szólni se tudtam mert folyamatosan fúrt. Látta, hogy hunyorítok és húzom le a nyakam, de nem kérdezte volna meg hogy \"húúúháá, nem hat a zsibbasztó?\"
Végülis megcsinálta jóra a fogam, majd még kedden reggel kell menni gyökérhúzásra, aztán remélem többet nem látjuk egymást. Büdösbunkó

Az meg még ráadás, hogy kurvasokat tud pofázni. Valami ismerőse mindig bejön aztán dumálni kell mindel, ahelyett hogy haladna, aztán majd pofázik a végén. Ezt biztos az útbúrkolúktól leste el.

Megfogadtam hogy ezentúl csak fiatal orvosokhoz megyek, mert eddig mindig öreg vén picsáknál voltam és mind egy állat volt. :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-11 16:47:14 (30529)
Gondolom tudod mit akarok kérdezni!?
[előzmény (30527)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-11 15:45:24 (30528)
NYÁR info:
Júni 28-júli 5-ig nyaralunk Velencei tón.
Júli közepétől végéig kb Balaton.
Augusztus közepétől végéig szintén valahol, még nem találtuk ki.

A lényeg, a köztes időkben legyen esedékes majd a következő pankportál piknik. Ha megoldható. Murph gondolom fesztiválozik, tehát méginkább leszorul majd az időponti intervallum. De elsőnek azt kéne összerakni, MIKOR lenne jó mindhármonknak. (A szervezés része mreg eztán majd)
Tehát én színt vallottam, most Önök gyünnek!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-11 15:34:22 (30527)
Naná azért itt is van net... Aszitted Vivi valami erdei viskóba lakik tán? :xD
Most idenéztem épp.
De megyünk is vissza a kertbe medencét építeni, mert lerohad a herénk. Már akinek.
[előzmény (30526)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-11 14:00:02 (30526)
nah, téged is látni?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-11 11:56:03 (30525)
A Viva 12-14 éveseknek lett szánva... Régebben mikor Z+ volt, akkor még lehetett zenetévének nevezni. Aztán szépen lassan de módszeresen basszintották el. Mára már csak egy hajszál külömbözteti meg a Nickelodeontól - hogy van rajta zene is, jó gügye szar zenék, Tótgabi, meg nyekergő popszarok. Mellé meg total félre nevelő műsorok, amiből az árad, hogy legyél celeb meg kurva, és akkor milyen jó lesz neked.
Nem csodálom, hogy azok akik ezen nőnek fel (és éjjel nappal ezt nézik, mialatt szülők dolgoznak) komolyan is veszik, és ennek látható az eredménye, hogy telebasszák 13 évesen a MyVipük pucér képekkel.

Ez van. Szép kis új generáció ez... Azt se tudja mi micsoda, teljes személyiségzavaruk van az egész életükre.
[előzmény (30523)]



Elejére << Előző < ... 841 | 842 | 843 | 844 | 845 | 846 | 847 | 848 | 849 | 850 | 851 | 852 | 853 | 854 | 855 | 856 | 857 | 858 | 859 ... > Következő >> Végére