Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:47:42 (45194)
Nekem jobb érzés volt hetente pénzt kapni. Éreztem a folytonosságot, sose volt az, hogy "mikor lesz már fizetés?" még ha kevés is volt. Valamit venni akartam, minden héten jött a péz!
[előzmény (45190)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:46:10 (45193)
Ilyenkor azért ki tud nyílni a bicska a zsebemben. Az is igaz hogy a Kínai nép jó termékeny, ott is minden családba kell vagy 3-4 gyerek, mer egy nem elég, aztán meg vándorolnak el mert inden munkahely telítve, ami van meg szar.

De ez hogy így nyomorgatják őket, hát felháborító.
[előzmény (45186)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:45:59 (45192)
Tipikus itthoni balhé jelenet - csapó #214151

Szereplők: Fater kontra muter.
Történet: Faterom hazaállít full kivirult fejjel, mert sikerült valami új munkája amibe 2 év munkája van:
Fater: - Na hát, meg sem kérdezed, hogy hogy sikerült? :)))
Muterom: - Mi sikerült?
F: - Hát a munka, nem is meséltem?
M: - Nem, nem mesélted...
F: - Hát dehogyisnem, két év munkája van benne, ma kötöttük meg a szerződést!
M: - Nekem aztán nem meséltél ilyet, az fix (ilyen jó geci hangon.)
F: - A francot nem, hát ezt csinálom két éve...
M: - Nem mesélted és kész, soha nem is mesélted, honnét találjam ki, hogy te mit csinálsz mi?
F: - Azért mert sosem figyelsz, azért! Neked aztán mondhatok bármit, nem érdekel!
M: - Jaj, persze, te beszélsz, egésznap az irodádba ülsz, ide se bagózól.
F: - És te mit csinálsz, te meg sosem vagy itthon

Hápháphápháp. A "kultúrált" szülők ugye?
Na ilyenkor van az, hogy Bunkó úr szépen fogja kint a tányért a kajával kint a konyhába - és bemegy bevonul vele a szobájába kajálni, hangzavar mentesen, öljék csak egymást kint.
Korábban még közbe csitítottam volna, mára már leszarom.
Felnőtten ennyi észt ugye... De mindkettejük részéről ám! Elég lett volna csak az egyik félnek engedni, pl faternak: "Jó hát tényleg nem meséltem bocs. De amúgy képzeld el....:))stbstb". Vagy muternak: "Jaa tényleg mesélted, na miújság hogy sikerült? :))"
De nem, ezek tépik mint a marhák egymást.

Ha jól hallottam ajtóbevágás lett a vége, és fater levonult az alsó szintre. Addig még csak el se jutottak hogy 'hogy ment az a kurva új meló':xD (Mert legalább ott vesztek volna össze, de nem).

Nomindegy, kapcsolódván a tegnapi témához, egy tipikus példája, miért akarok innét kurvára elhúzni, tokkal vonóval együtt. Mondjuk az is más kérdés, amint én elhúzok, ezek pikk-pakk úgy elfognak vállni mint a sicc, dehát no.

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:44:38 (45191)
biztos is vagyok benne, hogy te lennél az első, aki gumisört meg egyéb műfaszságot venne :))
[előzmény (45190)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:36:10 (45190)
Hidd el az jobb amúgy ha egybe kapod a lét. Jobb érzés 60 vagy mennyit írtál kézhez kapni mint itt ilyen 15.-öket minden héten. Én pl tuti elszarnám valami faszságra, gumikígyóra, műhányásra, sörre, stbre...:xD
[előzmény (45185)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:33:59 (45189)
:xDD
Igen, ÉS amúgy a vicc, hogy nagyon úgynéz ki lemegyek erre, kisterem úgyis ingyen van, és már hívtak rá páran.:xD
[előzmény (45188)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:16:41 (45188)
BREAKING NEWS

Bunkónak üzenem, hogy ezen a hétvégén SEMMIFÉLEKÉPPEN NEM LESZEK A DÜRERBEN, úgyhogy most övé a terep! :)))

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:13:12 (45187)
nem akkora nagy dolog. de ugye én imádok ide-oda utazgatni (lásd: külföldi fesztek), és Svájcba pont nem jártam még, meg cimbikkel mentem volna, akik ráadásul zenekar, szóval valahogy minden tool passzentosan összeillett ;)
[előzmény (45184)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 11:11:19 (45186)
ez azért elég durva :(
http://index.hu/nagykep/2013/02/28/hong_kong_ciposdoboz/

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 09:44:16 (45185)
Kedves urak, mától, most éppen már a munkahelyemről írok újra a gépemtől. :)
Jó is, mert végre megint folyni fog a pénz, bár nem heti kifizetéssel, hanem havival, de nem baj. Idén lesz egy kis PIMP MY BICYCLE, aztán majd megyek mindenfeé. Tervezzük haverral (igaz már 3 éve :D ), hogy eltekerünk Szegedre kocsmázni, bebaszunk, majd másnap józanodás séta, kaja, stb. harmadnap meg vissza.

Ugyanakkor elszomorító is, mert ez picsafüst fizetés, de itt viharsarokba nagyon nincs más. Mo.-n igaz hogy akkor lesz munkád, ha van protekciód, viszont Békés megyében ez hatványozottan igaz, de akkor is csak szar munkád lesz, amit meg kell köszönj! :( 64eFt az lófasz!

Ráadásnak még a mellékes pénzkeresetemnek is annyi. Szállítottam szemetet egy Hotel éttermének, ahol egy csaj ismerősöm dolgozik (nem a Móni). A lerakóhely ahova a szemetet kipakolták, na azt lebontották, mert egy másik lerobbant hotel hátsó falának volt építve, de a Hotelt most felújítják, így mindennek körülötte lőttek. Egyelőre elviszik a munkások saját szemétként, aztán egy építkezés meg nem 2 hónap szokott lenni. :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 09:32:49 (45184)
Ne haragudj, de valahol éreztem. Nem szorítottam ezért, csak éreztem. Tipikus magyar dolog, mikor úgy érzi hogy most fog valami nagy történni, akkor meghiúsul! :(
[előzmény (45176)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 09:14:35 (45183)
:DDD
[előzmény (45181)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 09:14:27 (45182)
ezért szar vegának lenni :P
[előzmény (45179)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 07:01:01 (45181)
"Azért jó munkanélkülinek lenni mert nem kell szétválasztani a magánéleted a munkától. "

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 06:32:41 (45180)
Egész cool horror.
Itt nem zombik jönnek hanem megőrül a fél város.


Jó, nem a műfaj csúcsa, de jutúrós filmtől ezt várni.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 03:20:59 (45179)
Ilyen ez a rock szakma:
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/horror-galandferget-szedtek-ki-az-enekes-agyabol-2176831

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 22:45:43 (45178)
Harlem shake real version:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=288900297837647&set=a.26 6969236697420.64112.100001530365098&type=1&theater

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 22:23:38 (45177)
1. egy ideje megtért, úgyhogy ki tudja....
2. szokásos
3. ki mondta, hogy "nem tudjuk a számát" - legalábbis egyesek nem :P
4. megyek alunni, pá
[előzmény (45175)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 22:22:11 (45176)
nafasza ROVAT

Svájcba se megyek márciusba :S
ugye volt az a terv, hogy cimbiék (WOK zenekar) mennek ki 5-6 napra a keresztes országba, mert énekesük (aki amúgy tetováló) összebeszélt helyi arcokkal, és lett volna pár fesztiválon, klubban meghívásuk a zenekarnak, aztán most derült ki a konkrét anyagi helyzet, hogy kb. oda-vissza útra kurvára nem érte volna meg nekik ennyit belefeccölni... úgyhogy ez a terv is HUSSS...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 22:20:37 (45175)
Szerintem csak úgy értette hogy mára nem jön fel többet. Nincs is fészbukon, nem is tudjuk a számát, szóval überjófejség lenne ha most végleg lelépne innét, ezzel az infóval búcsúként...:xD
[előzmény (45170)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 22:20:01 (45174)
mééér nem mondtad, hogy "viszont én vagyok a PánkPortál Pöcéjének a sztárja, aki minden héten újabb 17 éve csajt dug meg" :DDD

...erre biztos nem tudott volna mit szólni, mert lehet hogy olvas minket :P
[előzmény (45167)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 22:19:46 (45173)
Én már leszarom, vagyis kész, attól mert stresszelek rajta, nem lesz jobb. És mostmár közel se arról van szó, hogy én itt direkt itthon faszozom, mert évről évre egyre szarabb itthon a légkör... Most mióta anyám kirúgták decemberbe, el lehet képzelni... Mindennapos basztatás, mindenki mindenkit.
Húznék el, de nem tudok... Nincs meló, stb. Attól mert pattognak persze nem lesz, de nálam létszükség lenne elhúzni, de kész, itt fogok sajna megrohadni, vagy megőrülni, az a para.:(

Jó, legszívesebben beolvastam volna ennek a fennhéjazós csajnak - de most ott a bolt kellősközepén, vagy mi...? Amúgyis 20 éve nemláttam, és valszeg a következő 20 évbe se fogom, meg ott volt a pasija is.

Én úgy látom hogy:
1: Akik nem mentek még el otthonról:
- Vannak akik leszarják, nincs is pénzük de nem is érdekli őket. (Dan, meg a fiatalabb "zenész" (értsd: álmodozó) ismerőseim) De őnekik jófej szüleik vannak, legalábbis nem ilyen horror-jonhyk mint az enyém, hogy basztatnak, meg senki se jöhet át stb)
- Vannak akik mennének de olyanok mint én, nem tudnak, pedig próbálnak.
- Vannak akik ugyan eltudnának menni, lenne hová és pénzük, de nemtudnak elszakadni otthonról. (Gege volt sokáig ilyen)

2: Akik elmentek otthonról:
- Vannak akik rémséges horror közepett, 10 órás melóhellyel nagynehezen elszakadtak és hja: most valami szobácskába nyomorognak a "szabadság" szellemeként. (bár esetembe ez is jobb lenne a mostaninál)
- Vannak akiknek kurvanagy mákjuk volt, és találtak olyan párt, meg melóhelyet, meg albit ahová elmentek és most ott vannak középosztályon.
- Nameghát vannak a kőgazdag seggek, akiknek ez már a 18-adik szülinapi ajándékuk volt egy lakáskulcs.

Rötty!
[előzmény (45171)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 22:16:09 (45172)
wattafák, mitörpént?! csaj-ügy mi?! O.o
[előzmény (45166)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 21:43:10 (45171)
Ez vagy pedig, csak nem vagy egyedül ebben az országban ezzel.
- Vannak azok akik tepernek mint a hülye, mégis kurva szar melójuk van és inkább kucorognak egy szar albérletben a szar fizetéssel mint hogy anyjukkal éljenek.
- Vannak akik szarnak mindenbe, mint jó barátom kedvesének bátyja. Otthon tolja a netes játékokat.
- Vannak akik dolgoznak, de a pénzük nem elég semmi komolyabbra (kocsi, ház), inkább elköltik azt magukra, mint mondjuk én.
- De én azokat sem értem, akik felcsinálják az asszonyt, aztán bevállalják a gyereket. Értem én, hogy embertelen az abortusz, de bassza meg, inkább elbassza magát egy életre? Szar munka, szar élet, ostoba kölkök, befásult élet. Egy ilyen sokadvégről haverom van, aki annó felcsinálta az asszonyt, abból véletlen gyerek (idővel kettő is), majd össze is kellett házasodjanak, egy omladozó szar házban élnek, látszik hogy inkább csak megtűrik egymást mint hogy szeretnék, sok a veszekedés, gyerkőcök eléggé idegesítőek (nevelés hiánya). EZ MIRE JÓ? Becsúszik egy gyerek, fizetem az abortuszt, de nem nevelem fel! H-val is megvolt a magam története

Mondjuk pont én pofázom. Csillus kijelentette, hogy mindent megtesz hogy ne legyen gyerek, nem szeretne (mondjuk ő sosem), de ha becsúszik, akkor megtartja, nem veteti el. Na ez kibaszott necces így mondjuk. Mindig sex után jut nekem is eszembe, hogy remélem most is kihalnak a gecikék mielőtt révbe érnének.
[előzmény (45168)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 21:31:38 (45170)
Ez most mi? Már nem írsz ide többet? Azért azt megírhattad volna mi ez a hely.
[előzmény (45166)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 21:29:35 (45169)
értem már a kopaszkodást, de akkor is borzalmas. :)
[előzmény (45162)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 19:05:47 (45168)
Tuti a kocsiba ezen röhögtek hogy hiába voltam annó a suli nagymenője, most egy anyjával élő munkanélküli gyereknélküli barátnőnélküli jogsi és kocsinélküli lakás és pénznélküli faszkalap lettem. Szerintem hazáig ezen vihogtak.
[előzmény (45167)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 19:04:43 (45167)
Ejj de trééé - rovat.

Összefutottam ma egyik exosztálytársnőmbe. De még 8-adikból, stzóval ilyen 20 éve nem láttam. Annó ő volt az osztály legkövérebb és legcsúnyább nője. Mostmeg ilyen huhh.... Bombázó állt előttem a sor előtt, ez a tipikus, ilyen bőrkabátos jó maffia külsejű pasival. (ekkor még nemtudtam hogy ő) Nézni kezdett engem a csaj, elég vadúl - hát direkt nem is néztem vissza, még nehogy itt az legyen hogy a fickó beszól, hogy "mitnézedanőmet heee!"

No erre mikor már fizettünk utánam szólt hogy 'Nem te vagy a Mádyzsolt?' - hú mondom, na itt gáz lesz, tuti valamelyik olvasóm itt majd behisztizik, és majd a következő az lesz hogy "IGEN TE BAZMEG, AKIT ELKÜLDTÉL A PICSÁBA FÉSZBUKON, MEG A BIKINIS KÉPEIM ALÁ ÍRTÁL HOGY DE MEGBASZNÁL, NA GYERE, NA MOST MONDD A PÁROM ELŐTT" :xDD - De nem ez lett.

Hát dobtam egy hátast mikor megmondta ki ő, és hát szívélyesen puszi- puszi. A dolog pikantériája az amúgy hogy annó ő szerelmes volt belém 8-adikba. Dehát akkor úgy nézett ki mint egy nagy okádás, nekem eszembe se volt tőle semmi, mostmeg HUHH... sovány, meg minden, gyönyörű így 30 évesen is. Párja is jó fej volt, paroláztunk.

ÉSHÁT elkezdődött a szokásos:
- Na és miujs, dolgozol valamit amúgy?
- Őőő... hát nem. (próbáltam terelni, hogy hát azér néha igen - most ott nem akartam elkezdeni sztorizni a média-zenész ámokfutásom)
- És amúgy..? Itt laksz még a környéken?
- Igen..igen.
- Anyudékkal, vagy hogy?
- Anyámékkal ja.
- És gyerek van?
- Neeem, háhá az nincs az nekem nem kell. (Boltos arc ahol törzsvásárló vagyok, ekkor kezdettt már röhögni a bajsza alatt ilyen PFFHÁHÁHÁHÁ hanggal -, mert ő jól ismer engem és látott már minden állapotba, pl mikor reggel 7-kor nyitáskor veszek 5 liter bort részegen, stb...:xD)
Folytatódott az alázás:
- De azért párod az csak van nem?
- Hát volt egy pár, de most épp nincs...
- És akkor most így mit csinálsz?
- Őő hát így semmit.
(Na ekkor már így tetőtől talpig igy végigmért , ezzel a "aha te kis looser" tekintettel. Pikantéria hogy épp ilyen tróger mackógatyába voltam, kócosan, meg borostával, elvégre a boltba miért ugorjak ki frakkba, ő viszont tipp topp volt...)

Nna a végére még egy kegyelem döfés is járt:
- És amúgy kocsid van, vagy valami?
- Nem, azsincs!

:xDD
Rohadtjó de tényleg, hát ilyenkor érzem hogy kár volt elfaszkodni a 20-as éveim ezért az zenész álomért. Tessék itt van ez a csaj, osztály legcsúnyábja volt annó, és mégis erre vitte. Integetéskor bepattant a pasijával egy fasza újrendszámú Citroenbe (ő vezetett, nem eltartott)


Hát kicsit fos volt, amolyan kés érzés, dehát így kell, így jár az aki hisz a zenélésbe magyarországon.

© Karfiolválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 19:02:55 (45166)
Srácok. Megvan egy esetleges rm buli helyszíne. Budapest, ingyen, mindent lehet.
Viszont a portálról kiszálok. Fb, teló, stb. ha van valami.
Csók.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-28 18:35:47 (45165)
Az a szép ebben, hogy a Fidesz ilyenkor rendre hatalmas gyűléseket hív össze, ahol beordítják a mikrofonba hogy ÉS EMELKEDETT A MINIMÁLBÉÉÉR! - de azt már elfelejtik hogy a reálbérek kétszer úgy emelkednek!!! Lásd: egy éve egy ezresből még be lehetett baszni ha ügyes voltál, Mostmár 3 ezerből SE.
Vagy hogy kajánál maradjunk ugyanigy... Tehát ez csökkenés valójában.
[előzmény (45153)]



Elejére << Előző < ... 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 ... > Következő >> Végére