Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 13:48:34 (45344)
- Nácik szolnak a lengyeleknek, hogy kérnek mindenkit, kezdjetek el emigrálni és hagyjátok el otthonaitokat, mert hamarosan megszálljuk a kis hazátokat. Köszönjük és elnézést a zavarásért!

- Nácik szólnak a zsidóságnak, hogy értéktárgyaikat jól rejtsék el, mert megkeresik mindenkinél/mindenkiben. Lehetőleg ne bújjanak el a padlásra vagy a pincébe, mert ott is keresve lesznek.

- Szintén náci haláltábor őrei szólnak a fogjoknak, hogy kéretik aki meg szeretne szökni, az most tegye meg, mert holnap feltehetően jönnek az amerikai katonák és felszabadítás előtt mindenki, aki itt maradt, gázosítva lesz!

- Amerika előre telefonál Japánnak, hogy Hirosimát és nagaszakit lakoltassák ki, mert 2 nap múlva atomot szeretnének robbantani erőfitogtatás címen. Nem szeretnék, ha sok halott lenne, ezért is hívják fel mindenki figyelmét, hogy költözzenek el vissza szüleikhez Toyama-ba, Kyotoba vagy Aomoriba.

- Bin Laden leveleket dobáltat széjjel embereivel New Yorkban, amiben közli az ottani lakosokkal, hogy 2001.09.11-én kérik ne szálljanak fel egyetlen repülőgépre sem, ha nem szeretnék életüket veszteni, ugyanis aznap merényletet szeretne elkövetni a World Trade Center ikertornyai ellen, de ugye nem baj? (Rublikába lehet X-elni a tetszőleges választ!
[előzmény (45341)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 13:37:28 (45343)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 13:37:15 (45342)
...csakis azért, mert régen volt már ilyen zseniális kép :)))

img src="http://static.szanalmas.hu/postpix/75734_1.jpg"y

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 12:39:12 (45341)
igen, azt kéne tenni, hogy keményen leszarva mindent, fellépni egy kollektív tömegnek, aki egy közös cél érdekében képes lenne bizonyos nem mindennapi dolgokat megcsinálni - és ha ezt eléri, akkor talán befolyásolni tudja valamit, amit egyébként máshogy talán esélytelen lenne.

csakhogy a magyar sajnos ilyen birkává szelídült az idők folyamán, be lett szabályozva mint a szar, ki lett zsákmányolva, el lett nyomva etc., tehát ha már akarna se igazán tudna újra saját magából félelmetesen kikelve lenni, nincs önbizalma, mert már szinte elvettek tőle mindent, eltiporták, megalázták az idők során, és különben is pesszimista jellem.

emellett meg tényleg röhej ez a bejelentgetősdi.... kb. annyira értelme van, mintha a nácik felhívták volna a lengyeleket, és bejelentik, hogy "pssz! de mi most le fogunk titeket rohanni titokban, úgyhogy lécci ne csináljatok semmit"

kvázi nálam a 'békés tüntetés' szókapcsolat = cél nélküli semmittevés, eredmény nélküli pszeudo-próbálkozás, vagyis kirakat-tevékenység...
[előzmény (45340)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 12:01:36 (45340)
Nem! A tüntetésekkel az a baj, hogy szervezetten kell tüntetni, előre bejelentetten! HÁT MI VAN MÁR??? Lábujjhegyen kell kiabálni? Baszhatsz, de csak egyedül! Mi van?

Ez az egészben a legnagyobb szarság, hogy be kell jelenteni, mert a demokratikus államban ez kötelessék, fel tudjanak készülni a hatóságok a megmozdulásokra, aki ellen tüntetnek, azok el tudjanak menekülni a helyszínről idő előtt. Ennek mi értelme van? Most volt pár napja, egynéhány diák kiment tüntetni az aktuális város főterére, de ez nem volt bejelentett. Mind a tizet rendőrök vitték el és 20.000Ft-os pénzbírságot kaptak. Rohadtúl 1 órán belül szétbaszták a tüntetést a rendőrök, mert hát ninc bejelentve. Ha be van, akkor megmondja neked a "rend", hogy ok, de csak ettől eddig és itt és itt. SEMMI ÉRTELME!!!!

Taxisok tüntessenek úgy hogy utast szállítanak.
Traktorosok tüntessenek úgy, hogy éppen aratnak.
A MÁVosok tüntessenek, miközben éppen büntetik Pincés Katika nyugdíjast.

Ezek nem tüntetések, nem demonstrációk, ha egyeztetve van. A tüntetés az érintettek munkafolyamatának leállítása, munka megtagadása, a demonstráció, pedig nagy tömegekben vélemény nyílvánítás, XY dolog feltartása. Soha nem értettem ezt hogy jelentsd be ha tüntetni akarsz. Persze, hogy semmit nem fogsz elérni vele, mert fel lesz rá készülve aki miatt vagy ott, aztán a közelben nem lesz.

Igen is érezzék a törvényhozók, a rend őrei, hogy itt bizony kurvára félni kell ha a tömegek megmozdulnak, nem pedig bekeríteni az embereket kordonnal mint a juhokat és terelgetni meg csendre inteni. Sanos a is a baj, hogy egy-egy ilyen demonstrációra elmegy 100-200-300 ember. Ezek mit érnek el ennyien? Menjen el 2000-5000-10000 ember. Azok ha megindulnak ekkora számban, nincs az a rendőrkordon ami megfékezi őket. Nem MTV székházat kell menni macskakővel borogatni, meg táblákat kitörni a helyéről stb., hanem bevonulni a parlamentbe, kongresszusba, stb. felvonulni a politikusok HÁZÁHOZ, hogy a büdös retkes kurva anyátokat, elég volt!! Itt vagyunk, sokan vagyunk, féljetek. Nem mi vagyunk értetek, hanem ti miértünk és ez felelősséggel jár a kurva anyátok!
De mondom, ez ogy 200 ember közé füstgránátot lőnek, meg vízágyúval szétbasszák, hát persze. Lőjjenek közé 10.000 embernek, az meg induljon meg és borogossa bele a rohamrendőröket a dunába, majd menjen tovább.

Ez kell ide bassza meg, addig csak viccelődés az egész!
[előzmény (45334)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 11:46:05 (45339)
Tiberian Sun bőven a RA2 előtt volt.
C&C, C&C-RA, C&C-TS, C&C Renegade, C&C-RA2...
[előzmény (45333)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 10:53:00 (45338)
Tüntetés...? Ez a mi országunk sajátossága hogy soha semmit se értünk el tüntetéssel. De még forradalommal se.
Emiatt jókora fikákat kapok, de tessék, sorra véve:
- Törökök ellen buziztunk: jó oké, Nándorfehérvár, hurrá - utána bejöttek 5000-szeres túlerővel 150 évre kösz. Ú micsoda forradalom volt.
- Márc 15: Habsburgok ellen buzizunk, kőkemény 6 nap hawai: utána jön Haynau és szétbasz minket mint a derest, az is úú de megérte (és itt teszem hozzá hogy a faszért pattogtunk, én szívesebb élnék most egy Osztrák-Magyar monarchiába, se trianon nem lett volna, se orosz uralom, stb, de neeem, mi azért itt forradalmaskodunk)
- Őszi rózsás forradalom: Meg a kurva anyját a sok tanácsköztársaság szopó kommunistának, azt.
- 1956: Pár idióta egyetemista fossá löveti magát az AVH-val, csak azért hogy kb 2 hétig, november 7-ig itt ilyen hawaii legyen: bejön a teljes Vörös Hadsereg és 40 évig itt marad, szevasz. De megérte az is.
- 1989: Ami egy felűlről irányított kamuforradalom volt, teljesen egyértelmű volt, hogy vasfüggöny off. Változott azóta valami? Nem, csak szarabb lett.

Azóta meg ilyen fingilingi forradalmaink vannak: pl a Jobbik 2005-be lezárja az Erzsébet hidat. 2006 szeptemberébe pár barom meghajigálja az MTV székházat (teljesen értelmetlenűl, csak úgy 56 mintájára, holott az egy szerencsétlen műemlék épület, ahol úgy beszartak szept 18-án hogy kazettáról ment az "élő" adás, az összes szerkesztő kimenekült a hátsó bejáraton még időbe)
Ennek okára felbőszítették úgy a zsarukat hogy egy hónappal később okt 23-adikán jól kilőték mindenkinek a szemét külfölföldről is szervezett (szerb, stb magyargyűlölő, sorszámnélküli zsoldosok).

Aztán mostanság mi van meg még: Odagyűlünk a parlament elé, hogy aztán ne történjen lófasz se....
Én Tomcatékből is ezért ábrándultam ki amúgy idők alatt, sőt a politikából úgy egészében, mert SOHA A KURVA ÉLETBEN NEM TÖRTÉNT ITT SEMMI. Mindenkinek csak a pofája nagy, utána lófasz.
Ugyanez most a fos diákok menetelésével. Az a baj, túl sok hollywoodi filmet néztek ezek, de ideje lenne körbenézni a világban, hogy is kell forradalmat csinálni.


Merthogy mi egy forradalom? Na tessék: Bastille ostroma Franciaországban! NA AZ FORRADALOM BAZDMEG, ahol és aminek után 200 évre olyan paktum jött létre és egyessségek hogy némelyike ma is él. Vagy amerikában Július 4 a Függetlenség Napja, na AZ IS NEMZETI ÜNNEP. Vagy hogy a szokásost benyögjem a Hosszú kések éjszakája, mikor az SS leszámolt az SA-val, Hitlert pedig ezzel bebetonozva: Az is egy forradalom, mert nem órákban mérhető volt és világtörténelmi hatása lett - független hogy jó oké, náczi dolog volt, de na. A fogalmakkal kéne tisztába lenni....

Nekünk meg mi jutott? Instant max 1-2 hetes "forradalmak" - de aztán utána akkora retorziók utána, meg dunába lövések, akasztások, Gulagra telepítések, falu lerombolások, kulákok üldözése, évtizedekig ha nem épp évszázadokig tartó idegen megszállás hogy csak na!
EZ A FORRADALOM, ERRE LEGYÜNK BÜSZKÉK magyarok?

Trainspotting idézet kicsit átírva, bár biztos ismeritek: "Pocsék dolog MAGYARNAK lenni. Az alja vagyunk, a legalja"..... stb stb.... Valami olyat érezhettek az ottani srácok is kb....
Tüntetés-kultúrában valahol a béka segge alatt helyezkedünk el.... És pedig még mindig lenne mit tanulni: lásd: Görögország: nem szaroznak bazmeg, nem kimennek ilyen faszom csillagszóróval búsan menetelni mintha legalábbis egy Scorpions koncerten lenne az ember: hanem faszt: fogják a macskakövet, bekúrják az összes multi kirakatát, kocsikat gyújtanak (sőt újabban az alvilág is beszállt és gyújtóbombákkal is robbantgatnak), és tették ezt úgy hogy maga az IMF SZART be tőlük hogy "jó, srácok figyi, akkor mégiscsak üljük le és beszélgessünk jóóóó, mert akkor végülis meggondoltuk maguunkk:))" - Na ÍGY kell ezt csinálni, nem ahogy mi - rendre elbasszuk a "tüntetéseink", meg a kamu "forradalmaink".
[előzmény (45334)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 10:11:59 (45337)
Republic rovat - távirati stílusban.
Hát nézd, izlések és kotonok. Én engem legalább annyira idegesített mint a Quimby. Szerintem pont ugyanazt csinálta, csak más műfajban: tök jellegtelen énekes, soha semmi olyat nem volt képes nyilatkozni amitől a plafon leszakadt volna, mindig csak ezek az erőtlen betanult semmitmondó "Én úgy gondoloooom" (ezt a mondatot amúgy szigorúan tanítják a média suliban, egyik első alaplecke hogy 'ha tvbe vagy akkor nem Szerintem, Hát asszem, stb hanem ÉN ÚGY GONDOMOOOOM" - nekem is beleverték a BKF fősulimba annó persze leszartam.

Szal itt van ez az "Én úgy gondooom" Cipő, aki csak most lett hirtelen sztár hogy meghalt. Na EZ a tipikus jó példája annak hogy a halott rocksztár a jó rock sztár. A kutya faszát se érdekelte a Republic könyörgöm: Viva 3 éve nem játszotta egy klippjét se, díjátadók egyikére se hívták meg (széles körben Hégető Honorka díjon át Viva Globe, de még közönségdíjas egyébb átadókra SE).

Engem mondom, nem az bosszant ám, kicsit félreértettél hogy "Na most mindenki sajnálja, dögőőőjön MÖG" - faszt. Ránézésre ilyen semmilyen, se íze se bűze emberke, tényleg frankón mondom, nyugodjon békébe : de EZ viszont undorító hogy most olyanok jelennek meg FB-n is meg másutt is, akik életükbe nem is ISMERTEK egy db Republic számot se.
Komolyan már ilyeneken is filóztam, fogom itt a kamerám, kimegyek egykét köztérre, és csinálok ilyen 30-50 emberrel egy nem reprezentatív mini-interjút hogy
1: Sajnálod Cipőt? - áááá igen, úúú olvastam mitörtént, nyugodjon békébe
2: Szereted őt igaz? - igen, hát a Blikkben is olvastam, nagyon nagy zenész volt, tényleg nagyon szimpatikus volt.
3: Melyik volt a kedvenc számod tőle? - őőő...őőő hát.... hát ja igen várj őőő.....
4: Oké, várj, segítek, pl kedvelted tőlük a híres "52 palack egy éjen át" című romantikus számuk? - Úúúú igen, na pont ezt akartam mondani, az volt tőlük a kedvencem!!! (Holott egy átverés, mert nincs is ilyen számuk)

TUTI kurvaisten ez lesz az eredmény úgy jó 80%-os aránnyal . És ILYENEK gyászolnak bazmeg.
Meg Cadaveras Des Tortugas dobosa bazmeg kitesz it ilyen könnyfakasztó Cipő sirató szart?

Egyébként elfelejtik az emberek hogy a csávó évek óta olyaszinten szívbeteg, ha még túl is éli csak szívátültetéssel lett volna TALÁN esélye.
Nemtudom miért van az pl, hogy a sokkal tehetségesebb és erőteljesebb Komár Laciért akiért max respect és baszki én nem vagyok egy sírós ember, de aznap mikor megtudtam hogy szegény elment - hát jó , na , nem sírtam, de egész nap kibaszott szar kedvemben itthon ültem a gépnél és a régi számait hallgattam. Pedig aztán nem vagyok valami ilyen régi RNR fan , elhihetitek.... Nohát szal....
Aki divatból gyászol az elmehet a picsába szerintem....

Ez pont olyan mint mikor szegény kis Szita Bencét megölték, és mai napig olvasható, kb 15 ezer ilyen kislány írt neki országszerte a FB adatlapjára hogy TE VOLTÁL A SZERELMEM ÉS A LEGJOBB BARÁTOM - olyanok akikkel még büdös életébe nem is találkozott!!!! .... :xD
Hát ez mi bazmeg....
És akkor ÉN csinálok viccet a halálából? Faszokat! Én azokból a hülye szarokból csinálok viccet, akik gátlástalan módon eljátszák most itt a naaaagy überalles rajongót.
[előzmény (45321)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 09:59:36 (45336)
Én meg már bele se merek gondolni, élete során az ember hány nemkívánatos dolgot fogyaszt el így vagy úgy amiről nem is tud.
És most nem csak a túrhára gondolok a Mekis salátába, vagy ilyesmire, hanem ezekre: pl arckrémbe birkageci, (ilyen cikk is volt ám, valamelyik Hálivúdi fasz birkagecivel keni az arcát mert az de jó!!!! Asszem Victoria Beckham, de rá lehet keresni (persze nem így ám hogy Birkageci hanem birka hím ivarsejttel stb), de a másik galambszarral, stb.

Az ilyen husos kajákba meghát mondani se kell: disznószar a hurkában, miegyébb. Én úgy vagyok ezekkel jobb is ha nem tudok róla miket ettem életem során amiről nemtudok... Max ideges lennék tőle, visszacsinálni úgyse tudnám.
[előzmény (45322)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 09:23:05 (45335)
random ROVAT

anno gyerekkoromban tökre odavoltam az ilyen 3D-s képekért (Mágikus szemek I.II.III. címmel akkoriban jelentek meg albumok + volt ilyen Nostradamus jóslatai változata is), aztán így a napokba netezés közben megint előjöttek ezek a cuccok. és hát be kellett látnom, hogy még mindig kurvajó mókának tartom :)

ha nem tudod, hogyan kell lesni, itt a tutorial:
http://www.asztralfeny.hu/teszt/3d/dimenzio.html

itt meg egy random galéria, telis-tele jósággal:
http://www.ircsi.eoldal.hu/cikkek/3d-latas.html

(én mondjuk rohadt hamar megláttam, amit kellett, nektek hogy megy?)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 09:00:48 (45334)
visszatérve a tüntetésesre dologra:
szintén is úgy félem, hogy kutyafaszát nem érnek el vele manapság. (amikor volt a taxis blokád vagy a traktoros útelzárás kilencvenes években, ők meg tudták bénítani a forgalmat meg ehhez hasonlók, nyilván segédeszközeikkel meg persze akkoriban az idők is mások voltak.) most kimennek, legnagyobb részük azt se tudja miért, csak mert jó buli, lehet inni előtte / közbe / utána, no meg a többiek is ott vannak. kurvára semmit nem nyernek vele. maximum az aznap újságba lesz róluk egy rövid, tévében egy rövidhír etc., viszont a fejesek, akik a döntéshozásban jeleskednek, magasról szarnak a megmozdulásra, mert 'csürheség' amit csinálnak. ja, és ha kb. egyszer lenne egy nagyobb horderejű valami, ami mondjuk kicsit is értelmesen szerveztek volna meg, talán érne valamit. de így, hogy hetenként-kéthetenként kivonulnak bájologni bazmeg, már kurvára röhejes...

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 08:26:58 (45333)
egész pofásak - bár én mondjuk csak a Tiberian Sun-nal kezdtem el a C&C sorozatot, előzőeket nem igazán ismerem :)
[előzmény (45331)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 08:25:42 (45332)
tartson Ön is rengeteg poharat kézben, mert az milyen jó
http://images.postr.hu/uploads/blogs/11498/120361/post_120361_20130311211636.jpg

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 08:19:45 (45331)
http://media.moddb.com/images/games/1/7/6670/Squid.png
[előzmény (45328)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 08:18:29 (45330)
Red Alert 2 c. játékban voltak harci delfinek, csak azok Amerikának. :) Oroszoknak polipjuk volt! :D
[előzmény (45328)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 07:41:04 (45329)
ez meg szimplán nem lenne hülyeség:
http://index.hu/belfold/2013/03/13/betetdijassa_tenne_a_pet-palackokat_a_kormany/

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 07:40:27 (45328)
vigyázat, harcidelfinek szökésgben:
http://index.hu/kulfold/2013/03/12/gyilkos_ukran_harcifelfinek_szoktek_meg/

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 07:38:50 (45327)
csak óvatosan tessenek lájkolni :P
http://index.hu/tech/2013/03/12/a_lajk_a_lelek_tukre/

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-13 07:34:35 (45326)
Az emberi spam! :D


© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 10:10:34 (45325)
most gondold el, hogy mi lett volna, ha Jimmy halálakor van már FB... hálát adok Istennek, hogy nem volt...
[előzmény (45321)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 10:09:42 (45324)
ez már-már olyan száuszparki abszurdnak fogható fel...
[előzmény (45322)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 10:08:08 (45323)
GYÁSZ rovat

egy perces néma lábbeli-levétellel emlékezzünk Cipőre, RIP

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 09:01:33 (45322)
Pont tegnap este hallottam, hogy már női kozmetikumokba (csak nem tudni melyikbe) is embriókból szedett sejteket raknak, mer az olyan jó. Hmm...
[előzmény (45320)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 09:00:28 (45321)
Nem tudom hogy fejezzem ki magam, hogy egyetértésemet fejezzem ki, meg egyet nem értésemet is.
Első pontod igaz. Most jönnek az együttesek, a "szimpatizánsok", akik nem hallgatták sosem, de most 30 oldalról meg lesz osztva a cucc, meg az együttes dalainak idézeteivel és Cipő fényképével tűzdelt posztok folynak le a képernyőről. Ez a zavaró most ebben. Nekem kb. 3-4 olyan ismerősöm van akikről tudom, hogy nagy Republic rajongók, mindig raktak ki dalokat tőlük. Tőlük elfogadom, hogy posztolnak.
DE!
Most majdnem mindenki kibasz egy ilyen PS-ben összerakott idézetet, mert szinte majdnem minden lassú daluk szövege illik a halálához. Ez ilyen divatgyász lett bizony, mint a tüntetések.

Ugyanakkor nem értek veled egyet, bár ezt már megkaptad párszor, szerintem jogosan, hogy ami nem a te műfajod, az miért zavar? A Republic nem általános POP zenét csinált, hanem egy bőven emészthető, könnyed, magyaros hangvételű (a hegedűs srác miatt leginkább) dalokat. Persze, hogy a POP kultúrához áll a leg közelebb, de NEM POP! POP zene az a kibaszott Tóth Gabi és a megasztár többi tagja az fejfájást okozó, a nyugatot majmoló, sablonosan Ctrl+C Ctrl+V alapján készülő, a klippek látványát előtérbe helyező FOS!
A Republic sosem volt ilyen. Igen is nagyon jó zenét csináltak. Itt lent alföldön hatalmas rajongótáboruk van. Szeretem a zenéik hangvételét, a szövegeket (bár van egy két meredek). Megjegyzem, hogy én magam nem hallgatok Republicot, itthon nem venne rá a lélek, de ha szól, akkor ittasan nagyon jót tudok rá pörögni meg üvölteni. :)
Meg hogy mire ez a nagy felhajtás? Az hogy egy jó zenész ,egy szép hangú, roppant szerény énekes halt meg, akire azért azt mondom, büszkék lehetünk és megérdemel annyit, hogy hetekig gyászol érte egy ország. Megint csak egy kontrasztal tudom neked szemléltetni, hogy ha mondjuk Tóth Gabi, Kasza Tibi, Janicsák Veca vagy a tököm tudja melyik idegtépően ostoba zenét író POP jelenség hallna, meg azért bizony nem sírnék, nem érdekelne és nagyon is remélném, hogy nem gyászolnák ennyire. Nem érdemelné meg egyik sem, hogy mint művészt sirassák. Te nem szereted a Republicot, ok, de nem szar!

Na de pl. Pataki Attila ha meghalna, akkor jogosan lennének ellentétek a gyásszal kapcsolatba, mert alapvetően egy kurva jó énekes a Pataki, nagyon fasza, szép hangja van, de emberileg sajnos egy selejt, egy gusztustalan féreg (állítólag), meg politikailag is ide-oda fújja a szél.

Irományom eléggé Karfiol féle 'szeressük egymást'-ra sikeredett, de azért most ez az igazság amit írtam! :)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 08:25:06 (45320)
egyen Ön is embriót!
http://index.hu/belfold/2013/03/11/az_embrioszovet_a_legjobb_izfokozo/

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 08:18:33 (45319)
Sok fasz egyetemistának jobb dolga sincs mint ilyen kamu-tüntetéseket szervezni. Ez egyszerű feltűnési viszketettség. Mostmár ugye nem elég a kollégiumban bebaszás meg gruppenszex, most ugye már a médiában is benne kell lenni 19-21 éves kis taknyosoknak is, amivel ÚGYSE ÉRNEK EL SEMMIT SE.
És rendre politikai erők állnak mellé: Milla nevű (SZDSZ-nek megfelelő civil szarnak álcázott valami), de rendre részt vesz rajt Gyurcsány vagy épp Mesterházy is, de kérdem én minek.

Az az Index videó megvan nektek, mikor a Debrecen Ultras szurkolók bevonulnak egy ilyen kisköcsög egyetemista tünttetésre, és úgy leordítják őket mint a szart? Hogy mit képzelnek ezek, hogy ingyen tandíjat követelnek, csak azért hogy utána itthagyják az országunk. "Remélem egy Londoni McDonaldsban fogtok megrohadni mind mosogatóként" - ez volt a zárszó - a sok hülye HA-HA-s meg ilyen Elte foglaló fasz meg ott kussolt döbbentükbe, érdemes rákeresni Indexen.

Komolyan ezek mit akarnak? A Fidesz módszere hogy rendre elzavarja a fiatalságot egyetemre - és ezért tartunk ott ahol: nincs MO-n egy rakás szakképzett munkás, stb. Ha pl asztalos kell, telefonálhatunk át Romániába (mi házunkat is egy Csíkszeredai fickó építette át és tervezte meg). De bezzeg a bölcsészek, meg ezek a magukat sztároknak képzelő szarzsákok, na AZ VAN.

Én rühellem Gyurcsányt, de kiválló idevágó mondata ez: "Tüntessenek csak. Gyűljenek csak. Majd megunják, azt hazamennek". Nézem én is fél szemmel e tudósításokat, de őszintén röhejes, mikor ilyen 19 éves taknyos kis szarok ott a Petőfisándort játszák ilyen megjátszot szarokkal a dékánjaik előtt, jogokért követelőzve. AHogy Wolf írta, valami ELLEN tüntetni, különösen ebben a szar országban értelmetlen: tessék, le lehet zárni az összes hidat: ennyi eredménye lesz, hogy anyázik fél BP hogy már megint dugó van.

Tandíj volt, van, és lesz. És akinek ez nem tetszik, az tessen választani egy kiválló OKJ-t amiből mondjuk több 100 ezret megkeres majd eztán. Nem kell a Fidesz-KDNP-nek bedőlni hogy "csak az egyetem a menő". Persze, most ott tartunk, a sok debil átvert egyetemista kicsit kezd öntudatra ébredni - de még mindig nem eléggé - még csak addig jutottak, hogy Hopp, valaki hazudott nekünk - ezért tüntetgetnek, pedig a leghelyesebb az lenne ha mélyen szépen befognák a pofájukat, és mondjuk valami értelmest is kezdenének az apuci által eltartott és fizetettt és full értlemetlen elvégzett túlkínálatos szakuk helyett - pl elmennének asztalos-esztergályosnak.

De egyenlőre ott tart az értelmi szintjük hogy most ilyen zseb-tüntetéseket szerveznek. Amire Navratsics Tibor és bandájának kb az lesz a reakciója, hogy középső ujjmutogatással jelzik a parlament egyik ablakából, hogy szevasztok, lehet hazamenni, buzik.


Pocsék dolog ez az egyetem mánia.
Bloginnal egyébként napokban megint felvettem a kapcsolatot (pár hónapja letiltottam, mert kicsit összevesztünk a Tolvajkergetők egyik bizonyos részén) na mindegy. Neki van most egy ötlete, hogy provokátorként kimenni egy ilyen tüntetésre, és iszonytató lejárató riportokak készíteni az ott egybegyűltekkel, hogy túl azon hogy hippiség meg stb, valójában miért is tüntetnek? (pár keresztkérdés, + szokásos alázás)..:xD Príma lesz, ha összejön.
[előzmény (45314)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-12 08:03:45 (45318)
Amit én erről blogoltam FB-re annak röviden annyi a lényege, hogy az az undorító hogy most ebből is divat lett. Előkerültek olyan Brühühühühü Cipőőő neeee" arcok, akik kb EGY SZÁMÁT se ismerik, és egy strófát se tudnának idézni belőle, de ugye "illik most sírni", csak mert a Blikk már 2 napja erről hány.

Én leszarom Cipőt, mindig is utáltam a zenéjét, hülye értelmetlen pop szar ennyi. Nyugondjon békében mint ember, de nem értem ezt a felhajtást.
[előzmény (45310)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-11 22:15:21 (45317)
Én azt nem tudom, hogy lehet valami MELLETT tüntetni? Hát a tüntetés maga az hogy nemtetszésemet nyilvánítom ki, lázadok valami ellen. Most meg a TV tele van ilyennel ,hogy tüntetnek XY cucc mellett.
Ezt hogy kell elképzelni?
Mennek az emberek, kiabálják, hogy éljen az MSZP, majd dobálják az arra járó embereket, hogy IMÁDJAD AZ MSZP-T A KURVA ANYÁD, IMÁDJAD! Majd rongálják a táblákat, utakat, betörik a kirakatokat, miközben ordibálják, hogy Leszopjuk a Gyurcsányt meg a Bajnait, jajj ,MSZP nagyon szeretjük...

Szal hülyén hangzik, hogy valamiért tüntetnek.
[előzmény (45314)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-11 21:47:01 (45316)
estijómuzsikák ROVAT


© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-11 21:05:50 (45315)
mivel nix Karfiol, hogy kedves kisállatos meg vidéki szépséges képeket linkeljen, ezért gondoltam feldobom a napotokat egy aranyos sördémonnal ^_^


ugye milyen curu?!



Elejére << Előző < ... 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 ... > Következő >> Végére