Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 346 | 347 | 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-16 09:29:06 (45404)
Hát ennek ellentmond, hogy tegnap is bepúzott nekem a márc 15 fika cikkemre. Ha nem látja, miért ír oda?
De mindegy, sztem elég hülye vita alap hogy most azon veszekszünk hogy Dyer szeret e engem vagy nem! :xD
[előzmény (45400)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-16 09:27:38 (45403)
Drog blog

Na ez a szar a drogokba hogy évekkel később is érződik a hatása - és totál személyiségváltoztás van....
Persze mondanom se kell nem mindegy mitől: a füvesekből lesznek az ilyen bamba faszok, LSD-stől évekkel később is paranoia, meg olyanszintü flashbackek hogy hirtelen csak úgy kijön belőled (igaz, ilyen 5 őercekre, dehát köszszépen ha épp spec kocsit vezetsz sztrádán és akkor...)
Herointól hát mondanom se kell: motiválatlan kiéégés, és csöves mentál.

Nekem annyiba volt "szerencsém" hogy annó ilyen vidám drogokat próbálgattam, eki, spuri, és ENNYI.
Hát ettől annyi lett hogy mára ilyen vidám fasz lettem, aki kb még annak is örülni tud, ha mittomén valaki hatalmasat tüsszent a buszon, és annak de vicces hangja van. :xD

Ilyenszempontból mondjuk én a legkevésbé vészes dolgot választottam - BÁÁÁÁR a speedtől hát azért.... Azért érződik néha egykis agresszorság egyes írásaimból, nem is kicsi... Na hát az meg ilyen, attól hosszútávon meg idegbeteg lesz az ember (nem véletlen vannak nekem ezek az olyanszintű szaftos undorító szakításaim a nőimmel, hogy kb sztem utánam évekig egyik rá se tud nézni palira, mert úgy lealázom meg elküldöm az összest)....


Drogok a zenében? Hm azért ez érdekes: de ez viszont velejárója énszerintem. Én nem is ismerek olyan zenészt aki ne tolna bármit bazki.... A popsztárocskák ugye a kokaint (telik rá, látszik is rajtuk), de még a legcsírábbikai is: Ajánlom nektek, egyszer nézzetek Viva tv-t, de olyan szemmel hogy a pupillákat figyelitek, meg a testbeszédeket! Rángatóznak, meg akkora szemük van mint egy kókuszdió mindegyiknek - és nemám azért mert a pofájukba világít a reflektor....

Ezért nincsenek amúgy hosszútávú zenészek - mert vagy meghalnak a cucctól, vagy kiégnek, abbahagyják, vagy pedig elkezdenek olyanszintű fos zenékett gyártani szétcuccozva amiről már csak ők maguk hiszik hogy jó.
Na persze kérdéses a dolog: a drog azért rohadtúl tud inspirálni. A Nirvana egy kutyahugy lett volna ha Kurt nem heroinozik, de pl a Doors, vagy Marilyn Manson se lenne sehol se, hanem ilyen beszari kis maki lenne.


Én azt mondom, hogy civil ember ne drogozonn!!! Drogozzanak a sztárok, meg mittomén celebek, stb, azok csesszék szét maguk, de egy átlag magyar embernek eleve NINCS IS PÉNZE DROGRA, hogy az életvitel szerűen csinálja: Hiába lesz töle jobb fej, mert a cucctól tényleg való igaz olyanokra vagy képes mint a szar, az nem hülyít mint a pia, hogy ilyen dülöngélő fasz leszel tőle stb. Anekdotákat tudnék mesélni hogy érettségiztem le pl bespeedezve 12 éve, vagy szintén spurival hogy vettek fel arra a pár hivatalos melóhelyemre ami volt eddig.
Csak az a baj, nincs az a pénz basszameg - és akkor egy átlagember mihez kezd, elkezd bűnözni, lopni, csalni hazúdni csakhogy meglegyen a cuccra való pénz, azt jön a sitt, a büntetett előélet, meg a seggbekuki a börtönbe.

Sztem pl azzal totál nincs baj, hogy Jack Nicholson, vagy Tom Cruise (főleg az utóbbi szcientológista fasztaliga) FOSSÁ tömi magát kokainnal - mer annyi pénzük van, hogy egy Alpok hegynyi kokaint vehetnének.
De kis civil arcok, mint mi, azok ne cuccozzanak. És nem azért mert káros (egy kibaszott kannásbor károsabb egy minőségi MDMA metanfetamin tabitól), hanem mert olyaszintű életkisikláshoz vezet, mint a fos... Rocksztárok, filmsztárok, zenészek, műsorvezetők, politikusok - ezeknek kell a drog, én a magam részéről megmaradok a jóöreg piánál.:)
[előzmény (45401)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-16 02:39:57 (45402)
Karfiol helyett boldogságosság (fosrészegen(:

Bunkó: lényeg, hogyha foskészen vagy dühödeten, akkor számolj magadban tíz más odperdig, és ha még akkor is kurvára tajtékozol, akkor cselekedj.... ná.am mondjuk beávlik a dolog.... ne m azonnyomban kell dolgokat lereagálni, hanem kicsit megállapodottan mérlegelni, és ha tényleg akkor is úgy érzel, akkor Ok... mármint ez a tanácsom, bye

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-16 01:25:46 (45401)
Drogosokról nekem az a tapasztalatom, hogy aki egyszer huzamosabb ideig tolt füvet, vagy valami keményebbet az egy idő után rohadtul meg fog változni.
Példa:
- Kowalsky Balázs Gyula a KowamgaVega és a Black-Out énekese. Régebben kurva nagy bulikat toltak, nagy albumokat jelentettek meg, Csapdával léptek fel mindenhol és hallottam milyen őrült bulijaik voltak a BO-val. Családja lett mindegyiknek, aztán leálltak ugye a cuccal, ki is égtek. Azóta jelent meg egy albumuk, ami jó volt, de azóta is vergődnek sajnos. Hol kiszáll, hol visszajön, hol gitáros nincs, hol visszajön. Még Lukács Laci is egyszer mondta az egyik közös csaj barátunknak, hogy szerinte keményen tolták a 90-es éveket, azért kiégtek idő előtt, pedig lenne bennük potenciál, és ez most független attól, hogy szeretitek-e őket vagy sem. Imádom a zenéjüket, de hol vannak már.
Akár hányszor látom Kowát fellépni BO akusztikon, mindig ilyen kis halk, semmilyen kedve van.
- Unokabátyám, na ez ami nekem is durva. Együtt nőttünk fel, nagymamámnál együtt töltöttük a nyarat hetente több napon is. Tisztán emlékszem, hogy hozzá képest egy buta, hülye gyerek voltam. Full intelligens volt, tájékozott, már akkor vágta a politikát, mikor még fingom nem volt ki mit hogy merre mennyit. Aztán középsuliba elkerült, fel kezdett járni városba, elkezdett füvezni, de nem kicsit, nagyon. Mára tök más ember lett. Sajnos ki kell jelentsem, hogy erősen beleszarom, lecsúszott fazon! :( Pedig nem lenne hülye, csak mindenbe beleszarik, csak a fű meg a piálás. Egyszer egy nyaralás alkalmával, keményen beivott pillanatában fateromtól kért füvet! :D Faterom meg persze tépett a földről azt odaadta, hogy adok én neked füvet, tessék! :D Szóval sajnálom, de nagyon nincs helyén az ember, már nem is beszélünk meg dolgokat mint régen, de szinte semmit. Ha családban találkozunk, akkor is mint egy zombi. :(
-Csilla is itt van. Az elmesélései szerint régen nagyon bulizós volt, pörgött, füvezett ezerrel, most meg ebből nem látok semmit. Visszafogott, szolid, magába forduló, már már depressziós csaj. De amiket mesélt, hogy mik történtek vele, hát full ellentéte a régi énjének. De ő is mondta nekem, hogy kiégett, megunta azt a világot.
[előzmény (45399)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-16 01:11:07 (45400)
Mikor mondtam hogy rosszban vagy a Dyerrel baze? Nem tudom miért jössz ezzel vagy valamit kurvára félre értettél! Azt írtam, hogy biztos te se vagy neki látható az üzenőfalán, tehát amit írsz ki posztokat, azt nem látja. Beszélgetni tudtok, ráírni tudsz, vissza tud írni, ő is rád tud írni, csak a posztjaidat nem látja. Nem azt mondtam, hogy rosszban vagytok meg durci van. Mi az hogy kamuzok? Kinek kamuzok?

(Helyesbítek, először ezt írtam, de azóta helyesbítettem már egyszer. Úgy értettem, hogy nem ismik közül törölt, hanem a posztjaid lettek neki láthatatlanok, ezt viszont meg tudod-e cáfolni?)

Én is rá tudok írni, szoktunk is ritkán beszélgetni, de amit én kiteszek üzenőfalra, azt ezer hogy nem látja!
[előzmény (45398)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 22:46:38 (45399)
Öcsém akiről letetettem.

Szomorú rovatom ez, de sajnos olyan szinten elharapózott ez a szektás dolga, hogy az valami istentelen.
Nemtudom voltaltok már e úgy, hogy szeretettek, imádtatok egy arcot, aki arokonotok is volt, és egyszerűen teljesen megfaszult. Egyszerűen kimosták az agyát ebben a szar szektájában, és közel jó 5 hete SEMMIT sem beszélek vele. Az ő nézőpontja szerint én egy ateista szemét vagyok - ezt mosták bele az agyába a Golgota Szektájávan ahová a hülye nőjével jár, aki mellesleg megfelel egy 8 éves kislány szintjén, és akivel majd most összeházasodnak.

Hát én meg gecire nem fogok elmenni erre a szaros frigyre, ott se leszek, és leszarom magasról. Öcsém akivel a 90-es éveket szét drogoztuk, de úgy ám, hogy ő még durvábban tolta mint én - egyszerre egy irdatlan nagy beképzelt fasz lett. A legjobb barátom volt ő, nem csupán egy tesó, hanem a legeslegjobb ember akit ismerem, és az egész gyerekkorunkat végig pörögtük non stop jelleggel. Mára egy fasz lett, az a tipikus "ki ha nem én" ember, hatalmas nagy pofával a semmire.

Itt löttyög a kb 8 éves kislánynak megfelelő menyasszonyával, a hülye szarral, aki elbőgi magát mikor egy cselló fő vizsgán megbuktatják, jó pár igencsak híres konzum ls országosan elismert zenész mellett, pl Presser Gábor, Somló Tamás, Geszti Péter.

Az van, elegem van öcsémből bazmeg. A mai jelenete nem volt semmi: Reggel átmentem hozzá a szobájába, mert ott vannak a pólóim: Bemegyek erre beront rám hogy ÉN MIT LOPKODOK MI, ÉN AKAROK LOPNI ITT, MI , FOGADJUNK PÉNZT KERESTEM!
Ilyen egy arc lett.

Na így tessék ilyen agymosoda hitgyülekezetekbe járkálni bazmeg. Ez lettt az én drága öcsémből, egy agymosott szar, aki vallja hogy "aki nincs velünk, az ellenünk". Ennyit erről. Undoríó egy szar arc lett, és ezt még a kibaszott dobolása sem menti fel, mertt abban is egy szar. Iszonyatos beképzelt szar arc lett ennek terén is, stb..... A SEMMIRE.


Én nemtudom srácok, de kurvára senkinek sem kívánom, hogy egy egykor szeretett és családtagot ilyen szinten elveszítsenek. Méghozzá mindörökre, csak egy kibaszott agymosoda szektás faszság miatt... Fáj a lelkem, az van épp....

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 22:21:54 (45398)
Ez meg miféle duma? Én írok amit írok, és van akinek nem tetszik lehet. De a dolgok kurvára nem ezt mutatják! Mikor indult itt 2003-ban a Punkportal, elsőként voltam itt - egyenesen KRSA ajánlásával, (Pannonia All Stars) mert ennek előtte a szar kis RTL Klub akkori fórumán fingadoztam. Így jöttem és kerültem ide a Pankportálra. Első neves blogomra, amit már első perctől kezdve most nem önsztárolásálként de irdatlan olvasói táborom lett, hogy "ki ez az arc, úristen, jézus, hát ez nem normális, ilyen dumákat még az életben nem hallottam" . És IGEN, csinátam ezt közel jó 9 éven át, mindenkinek beszólva, megmondva, kritizálva, és az írói dolgok lényegéből az összességet kihozva.

Vannak hülye és provokatív írásaim, oké, hogy pl kivertem a faszom - NA ÉS? Mi a fasz van akkor? Ezek holmi VICCEK.
A Dyeres kamádról meg tessék itt egy kis bizonyíték haver.... Ez meg MAI napi beszélgetés vele chaten:
Úghogy Wolf úr ennyit a kamuidról meg a fiktív "én biztos rosszba vagyok Dyerrel" dologról....
[előzmény (45393)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 19:57:43 (45397)
nah, én léptem Chaplin rövideket nézni, némi zenével meg fröccsel megtámogatva a Fecske presszóba. szóval agyő Uraim :P

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:58:55 (45396)
Szavazás!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:46:15 (45395)
Kérdés:
Vajon a mostani generáció a kikurtul elbaszott vagy az volt amelyikből a szüleik jöttek?
[előzmény (45386)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:43:07 (45394)
Bátyám a Balaton közeli kis faluből éppen hazafelé tart munkatársával kocsiban. Hallgatják a rádiót, mondják benne, hogy aki tud húzódjon be előre megjelölt helyekre, polgármesteri hivatalokba, a kormány biztosít meleg teát és italokat. Bátyám most hót ideg, de jogosan, mert mondja, hogy ő haza szeretne jutni a családjához a kurva életbe, nem pedig teázgatni 30 másik nyomorultal, akik szintén a kormány fel nem készülése miatt nem tudnak hazajutni!
[előzmény (45381)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:36:02 (45393)
Mondjuk itt nem a nyalóka lett volna a lényeg, meg a lopás, csak ezt hoztam fel példának. Hanem hogy minden kis otthon ülő mozzanatodat megosztod. Most is mondod, hogy mert vicces. Miért vicces? Ha kiverted a faszod, az miért vicces? Egyik pillanatban ide írod, hogy unod hogy mindent kiírsz, most meg hogy pedig az vicces. Vicces, de ezért kiírod? Sztem nem egy egy posztod miatt leszel te mindig törölve, hanem egy idő után felgyűlik bennük a szar.

Ezeket a posztjaidat ide tedd ki, ne a facebook-ra, mert csak egy alpára fasznak titulálod magad ott, ide meg bőven elfér. De a héten se sokat írtál ide, ellenben a fb üzenőfalra, ami valljuk be, ismerőseid 90%-át nem is érdekli! Lendítsd fel ezt a topikot, csak ezzel meg az a bajod, hogy ide nem kapsz visszajelzéseket másoktól, csak tőlünk.
[előzmény (45379)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:30:56 (45392)
Nem letiltani, hanem én neki pl nem szereplek már az üzenőfalán. Tehát amit kiírok az neki már nem jelenik meg. Beszélgetni tudok vele, fel tudom venni vele a kapcsolatot, csak az én posztjaim nem jelennek meg neki. zt onnan tudom hogy sok olyan cuccot raktam már ki ami érdekelte volna, közben meg semmi nem jött rá, pedig tudom, hogy nem hagyta volna szó nélkül.
[előzmény (45379)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:28:52 (45391)
A filmajánlóimat, filmnemajánlóimat ide is meg szoktam írni, csak a filmes topikba
[előzmény (45378)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:28:07 (45390)
Ez igaz, fel regisztráltam, és sokszor már érzem hogy nincs semmi értelme. Többet írok oda mint kellene, de már unom. Bármit kiírok, annak nincs foganatja, szal értelmetlen.
Meg persze amit most csináltam. Mindenki milyen kis figyelmes,hogy ha az embernek szülinapja, van akkor jönnek a szülinapi köszöntések, hogy "boldog szülinapot pajti" stb stb stb. Most megváltoztattam a szülinapom dátumát. Tippeljetek hány ember köszöntött fel??? Egy csaj, de ő már ismer annyira hogy nem fb-ról nézte le. Anyámék, bátyámék, Csilla alap, ennyi. Nem vonok senkit felelősségre, de akkor ha meg felköszöntenek, ne írják ár úgy mintha fejből vágták volna és nem a fb segítségével. Most majd pár nap és visszaírhatom az eredetire.

Viszont én ide írnék többet, csak hát ha ti nem vagytok, akkor minek? Magamba beszéljek? Vagy ha dolgozom, akkor én se tudok írni. De nekem kedvesebb ez a hely is, csak mivel emberek nem tudnak ide regelni, így nem is leszünk sosem sokan. Bár bizonyos szempontok alapján jobb is talán.
[előzmény (45378)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 16:13:21 (45389)
Egyikbe se tartozom, mer nem alakulásától kezdve, csak kurva rég óta. Kb. 3 évvel a lepusztulásának kezdete óta. Én még emlékszem itt mekkora élet volt! :(
[előzmény (45388)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 11:30:15 (45388)
ez lett volna, csak baszott beilleszteni a köcsög :))
http://www.easypolls.net/poll.html?p=5142e84ae4b0b3dfeaf57900
[előzmény (45385)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 11:28:42 (45387)
1. irónia volt, bazze :P
2. csipkebokor vessző
3. szavazásos buzerságot akartam, de úgy láccik rá kell még gyúrnom :)
[előzmény (45385)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 11:08:35 (45386)
Tini blog.

Kicsit ellentmondok ennek, mit eddig vallottam, a mai tinik full gyalázása, mert látszólagosan fasztalicskák mind de... Kénytelen kelletlen rájönni, EZEK BAZMEG NEM HÜLYÉK! Jó, hát persze, hogy azok, mert fültágíós köcsögök, meg 15 évesen szétvarrtak, és több faszt fogtak, mint kilincset de....

Ezen egy darabig hőbörögtem, sőt lenéztem, visszataszítónak találtam. Aztán rájöttem, hogy AZÉRT MERT ILYEN A VILÁG! Ilyen egy szar lett. És még jó hogy ezt teszik, még jó hogy muterjuk aranyékszereit viszik zaciba, csak hogy este Dürerezhessenek egyet valami fingás ordibálós hc bulin. És még jó hogy leszopják a szétvarrt szintén fültágeszes Gerzsonkát a retyón, mert MIÉRT NE tennék meg? A kérdés nem az ittt hogy MIÉRT ugyanis. Hanem hogy MIÉRT NE?

A szüleik szarnak rájuk, többségében elvállt szülők elcseszett gyerekei, a fater napestig melózik de ugyanakkor szigorú is, etttől totál lelki roncsot csinál lányából / fiából - aki meg a csóró anyukájánál keres menedéket aki ugyan mindent megenged, de viszont egy fillért nem ad, mert nincs miből.

Így termelődik ki a Deák tér népe, vagy a Nyugatis emósoké: Aputól pénzt kérünk, és behazúdjuk hogy "barátnőmnél alszoooom" = A38-on Cadaveras Des Tortugas-on full bebaszva és befüvezve jól leszopják Igor Calvera odalátogató vendégművészt a retyón.
És komolyan mondom, JÓL IS TESZIK! Mert a fiatalságnak ma mégis miről kéne szólnia mmm? Persze, majd járnon templomba az összes, meg hitgyülekezetbe, meg ilyen ifjúsági "ki fing nagyobbat" táborokba, amik aztán hú de kurva érdekesek.


Ez van kérem. A mai fiatalságott ez köti le. Én letészem a lantot, és megkövetem ezeket a bizonyos kis tinikett akiket jó 8 éve folyamatosan basztattam. Mert totál átértékeltem a rendjüket: A világ ilyen lett. És ők, mint fiatalok, élvezzék csak amit csinálnak. Tetkókkal, piercingekkel, lázadással, és gyűlölettel megtelt szeretethiánnyal, retyón szopással, otthon hazudozással, otthoni muter tárcájából lopkodásokkal, és mindennel!

Mert ilyen a világ, így lehet élvezni. A világ lett szar, nem a tinik! Az a szar reprezentum ami látható, nem pár kis tizenéves műve: ezt tett a világ!
És rohadtmód támogatom mostantól a kábszerező, ivós, szopós, kúrós, body moodsos, érettségit el nem végző tinikett.

Mert így kell a világnak! Ezt neked világ! Te szar!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 10:52:40 (45385)
Hülye vagy már megint. Titeket szeretlek, és bár nem sűrűn talizunk (főleg a híres Düreres váltásunk okán), de sokkalta jobb barátaim vagytok, mint ott Fészen bárki. Jó oké Dan, meg ezek na, nyilván nem, de én mindig is imádtam itt lenni veletek.
A fostos RM buli meg a kurva pénzhiányunk miatt nem jön össze. Rohadt jó muri ám az ország 3 különböző legtávolabbi pontjából egy estet összehozni, főleg a mai MÁV árak mellett. És akkor marad, hogy kinél, meg hogy, stb.
Karfiol is egy marhajó arc, befingja ide hogy "úúú hát ő most megoldotta a tutit, van kéró, lehet hová menni" - azt meg eltűnik a picsába jó 3 hete....:xD

Hát én most jelenleg annyit tudok, Madzagéknál lehet lenni. Pontosabban Fazi-éknál (Auth topikból ismerős lehet nektek). (Fazekas Gábor bátyja)
Annyi a sztori, Magzag az úgy leamortizálta a lakást az iszonytató durva bulijaival, - amihez képest én kutyafasza vagyok kb - hogy a rendőrség tessékelte ki az albérletéből és Fazi fogadta be. Viszont amilyen ötökör ő is mint én, nem adta ám fel ő sem: Közölte hogy hamarost lehet menni majd oda - és ezt egyébként NEKÜNK szánta, a MI brigádunknak, neked is Mörfi, neked is Wolf, mert jól tudja kik vagytok, és olvas minket.

Tehát nekem most ez az alternatívám van ezt illetően. De ne púzz má ilyet ide te, hogy én "nem szeretlek téged", hát nem veszed észre Mörfi, hány virágcsokrot küldtem neked az évek során? Hányszor citeráztam az ablakod alatt hajnalonta mi? Hányszor adtam gyengéd mozdulatokkal csokoládét az arcodba? TE HÁLÁTLAN DÖG! :xDD

Ja és amúgy tanulj meg képet linkelni, mert ez a Script type szarod nemtudom mire volt jó, dehát egy időutazótól ugye ezt megszokhattuk már na.
[előzmény (45382)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 10:23:02 (45384)
<script type="text/javascript" src="http://www.easypolls.net/ext/scripts/emPoll.js?p=5142e84ae4b0b3dfeaf57900">
survey tools

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 10:22:44 (45383)
<script type="text/javascript" src="http://www.easypolls.net/ext/scripts/emPoll.js?p=5142e84ae4b0b3dfeaf57900">
survey tools

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 10:12:55 (45382)
Bunkó azért megy fel állandóan FB-re, mert nem elég neki a mi lelkesítő közönségünk, ő mind többet és többet akar. aztán persze rendre rábaszik :))
[előzmény (45377)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 10:11:51 (45381)
...bazmeg ahogy hazajutottam tegnap hóviharban bringával, azt senkinek nem kívánom. most nézek ki előbb az ablakon, kibaszott fél méteres HAV az egész mindenség, márciusban... :S fasznak van ilyenkor kedve kimozdulni, de azért mégiscsak péntek van vagy mia szösz...
[előzmény (45375)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 10:09:36 (45380)
most már számomra is világos, hogy te valójában azt tervezed, hogy jól kinyírd szegény AFC Tomi-t, a hitlerbajusz csak a kezdet volt :)))
[előzmény (45378)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 09:58:30 (45379)
Ez hülyeség, Dyer nekem full megvan, pont tegnap chateltem is vele!
Ő elvisel engem olyannak amilyennek, de ja ahogy leírtad, a többséggel tényleg ilyen, hogy aki nem vele az ellene. Én a nagy barátságot vele a 2006-os zavargások terén teremtettem - hát most őszintén akkor ki nem volt szélsőjobboldali. Ilyen szkinhed barátságnak indult vele (jó igen, ZP-s nácik is, klasszikus slágertéma, de tényleg ott indult vele a barátság).

Én aztán lefostam ezt a hungarista szkin szarságot, de nemtom, szerintem én úgyérzem vele megmaradt a barátság mindezek ellenére. Mára a Puzsér féle szélsőközépet képviselem, és szarok a politikára, lásd: nemzeti ünnepeink gyalázása (mert értelmetlennek tartom az összest), stb. Ezek miatt oké Dyer képzelheted mi a véleménye, de én vagyok már olyan jó barát vele hogy leszarjuk ezt. Tegnap épp pl valami csinos lányról sztorizgatott Békésen, blabla. Kurvára nem tiltott le, sőt még csak be se szól nekem az írásaimért, nemtom honnét vetted ezt....

Hát nemazért, amiket meg kiírok szerintem igenis szórakoztatók. Te meg nehogymár egy multit sajnálj bazmeg egy CBA-t ami most vonult be olyanszinten magyarországra, hogy 90 milliárd ftért felvásárolta az összes Smatch boltokat.... Most sajnálsz tőlük bazmeg egy marék nyalókát, amit elloptam? ...xDD
Nem pisztollyal rontottam be a napi bevételt követelve, hanem eltettem úgy kb 4-5 db Chupa Chups nyalókát , hát HÚ HA! És teszem hozzá, az írásomban benne is van hogy a TÖRZSHELYEMEN csináltam mindezt, ahol nem egyszer "ááá köszi maradhat az apró" - és ilyen 2 - 300 ftokat hagyok ott, ha épp olyanom van. Szal még ők jöttek ki jól a dologból na.


Áh, te is néha mindig mindentt olyan komolyan véresen veszel , mintha itt legalábbis valami ú de gonosz dolgok zajlanának:(
No stressz - long life :)
[előzmény (45377)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 09:50:47 (45378)
Egy teljes hónapig, mint a lentebbi dörgedelmes lebaszásomon látni (Vájolensz end Fészbukk polisziti úúúú")
Azt nem értem én, hol voltak ezek a híres FB moderátorok mikor Anders Breivik norvég tömegmészáros több HÉTTEL a merénylete előtt (87 embert, kis baloldali gimnazistákat) lőtt agyon, és telis tele volt a Fészbukk fala ilyenekkel hogy "Közeleg a nagy nap, szereztem némi municiót is már" + kép permites gépkarabélyokról, célpont helyszíne a sziget pontosan megjelölve, és halálfej rámontírozva, stb....
Na AKKOR hol voltak a kibaszot FB moderátorok mi? AFC Tomira Hitlerbajuszért 1 hónap kitiltás jár, meg az én anyám picsája, ha elküldök egy nonfi tetkós escort-pornós kurvát aki még ronda is ráadásúl, ilyen vénfejű - de tömeggyilkosok azok garázdálkodhatnak FBn ám.

Én őszinténszólva most örülök hogy nincs FB-m. Mostmár nem is az hogy sajnálom, hanem egyszerűen MEGHARAGÚDTAM erre a kibaszott képmutató oldalra, az van.
Wolf, jól emlékszem rád, még az anti-Fészbukkos korszakodból 3 éve: Te is itt esküdöztél hogy "NEEEEM hát te SOHAAA oda te fel nem regisztrálsz". :xD
Csakhogy egykis csípőspaprikátt spricceljek a szemedbe, már nem azért, de olykor olykor már te is inkább oda írsz, semmmint ide a jó öreg PP pöce topikunkba. (Film nem-ajánló rovataid, stb) Figyelek ám:)
[előzmény (45376)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 09:27:28 (45377)
SZereted azért ha a véleményedre jön 100 válasz, hogy ez az HOZE jó ember vagy, csináld csak. Szereted ha megerősítást kapsz az emberektől/élettől, hogy jó amit csinálsz. Pedig amit facen sokszor kiírtál nem vicces volt, hanem kibaszottúl mocsok kínos. Hidd el, a bolti lopás kurvára nem vicces. Jó, piti dolog, de most ki a büdös retek faszt érdekel? Meg még meg is osztod az ismerőseiddel? Nemár! Ott persze nem szóltam neked, mert nem rontom el a játékod, de nah. Ettől nem leszel nagyobb ember, sőt. Dyer se véletlenül törölt az ismerősei közül, mondjuk ő mindenkit töröl aki nem egyezik 100%-osan vele! :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 09:24:03 (45376)
Aztán ez így is legyen. Akkor most a profilod ki van tiltva egy ideig?
[előzmény (45373)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-15 08:46:46 (45375)
Itt akkora hó esett meg mint a retkes geci! Ilyet én már évek óta nem láttam, vagy ilyen 30 centisen itt roskadozik a fákon meg minden.
Jó mondjuk tipikusan tuti hogy 2 nap múlva elolvad a gecibe, mert idén ez volt a főpoén sláger hogy vagy 35255112-szor esett már hó - de mindig csak 1 napra...:xD

Hát nem örülök ennek basszameg, ma egy rakás dolgom lenne, és már előre borítékolom hogy BKV az úgy ahogy van áll, dugók szintén, mert ilyenkor ez ám a trend, ilyen világvége lesz tömegközlekedésileg.
[előzmény (45367)]



Elejére << Előző < ... 346 | 347 | 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 ... > Következő >> Végére