Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Botrányos kalandok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Amiket "büszkén" mesélhetünk az unokáknak

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére

© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-09 15:34:52 (256)
És mi mit tehetünk? Személy szerint én?

© mozgalomválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-09 15:14:42 (255)
Ne fáradjatok abbahagyom de azért érdekesen tudtok reagálni!

Mindenkit csókoltatok! Roppant érdekes!!

Ajánlom figyelmetekbe egyébként, hogy az áprilisi (mézeskalira vagy mittom én mire) beígérkeztek a nácik ugyhogy járjatok nyitott szemmel!!!

Csókolom a seggeteket!

CSUFI A PUNKRÁKER!

© mozgalomválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-09 14:50:28 (254)
ÉBREDJ-FOLYTATÁS


Vegyes töltésű és hangnemű véleményeket és válaszokat kaptam az előző, úgymond kiáltványommal kapcsolatban, ezért gondoltam mintegy válaszként megírom ezt a részt is, bár reméltem erre nem kerül sor.
A lényeg az, hogy nem azért tettem közzé gondolataim, hogy ellenségeket, ill. olyan partnereket szerezzek, akikkel kölcsönösen hülyének nézzük egymást.
Irományom célja ténylegesen az, amit magában foglal, és nem egy hippi propaganda, mint ahogy azt sokan a szememre vetették!
Elég szar dolog szembesülni azzal, hogy valaki komolyan gondol valamit, mer hangot adni elképzeléseinek a hozzá hasonszőrűek között, és máris támadják ahelyett, hogy elgondolkodnának közölnivalójának őszinteségével, súlyával kapcsolatban.
Tipikus magyar szokás, amikor nem elismerjük más munkásságát, hanem a rosszat és a kivetnivalót keresve támadjuk! Ezt a példát követik azok is akik most kampányolnak mert itt a választás és véletlen sem azon munkálkodnak, hogy egy kicsit is jobb legyen! Nem!
Nekik az jobban esik ha a másik párt hibáit közszemlére teszik és támadják egymást orrba szájba undorító módszerekkel! Gyönyörű egy szokás mondhatom! Ez a tipikus buta vádaskodás!
Viszont volt, akinek igaza volt, mert tényleg elrontottam a SHARP rövidítést (szar ez a microsoftworld) ezért mindenkitől szíves elnézést kérek! Nem mentegetőzök, ezt tényleg elbasztam.
Szerintem viszont az is lehetne ilyen fontos, amit tartalmaz a szöveg csak sajnos arra annyian nem kíváncsiak! Jó lenne, ha önjelölt kritikusaim is elgondolkodnának a tartalmon! Márha érdekeltek a témával kapcsolatban.

MÁS

Őszinte célom, hogy gátat vessünk a nem csak magyaroszágon terjedő elkorcsosulásnak, és a punk ne egy kamaszkori buta lázadás szakasza, hanem egy erkölcsileg és filozófiailag stabil pilléreken álló mozgalom legyen, ami természetesen eredeti funkciója is.
Erkölcsi, mert alapja az előítélet-mentesség, a fogyatékosságok és kulső jegyek általi kisebbségek elfogadása, az egyenlőségre való törekvés, mondhatni a teljes elfogadás!
Filozófiai, mert jelen van az utópisztikus gondolkodásmód, egy számunkra szebb és erényesebb, emberi értékeket, pozitív értékrendeket felölelő világ képe! És ez csak egy töredéke az egésznek!
További célom, hogy szervezett mozgalmat hozzak létre, ami nem manipulatív önkényuralomról, hanem az egy eszmét vallók közösségéről szól minden nemű érdeket és hatalomvágyat mellőzve!
Ezért kell, hogy komolyan vegyük a mozgalmi élet gyakorlását, és regionális állomásokat hozzunk létre!
Bővítsük tudásunkat és felkészültségünket szakirodalmakkal!
Szakirodalom például Voltaire Candide-ja ami egy képzeletbeli utazás története egy emberről, aki teljesen előítélet-mentesen áll a dolgokhoz!
És még felsorolhatnék egy csomó filozófiai művet, mint Lack és Cante tanait… stb.
Azzal, hogy gyarapítjuk műveltségünket csak magunknak, és elveinknek teszünk nagy szolgálatot, ami 100%-osan ki is fizetődik, ha teljes őszinteséggel végezzük képességeinkhez mért feladatainkat. Ahogy Napóleon mondta: „Mindenkinek a zsebében ott van a Marshall-bot”!
Csak az álljon ki a sorból, és szegődjön mellénk, akinek ez az egész jelent valamit, és aki megborzong, valahányszor igazságtalanság történik a földön! Legyünk kevesen de higgyünk a punkban őszinte tiszta szívvel! És itt lép érvénybe, amit Dobó István mondott Eger vár védőinek az eskütétel előtt:”Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl!”

NE HIGGYÉTEK, HOGY FELADOM NÉHÁNY ROSSZINDULATÚ, KRITIKÁNAK SEM MINŐSÜLŐ MONDAT MIATT! AZ BIZ NEM ÉN VAGYOK! De írjatok csak, mert az építő kritikát és a vitakezdeményezést szívesen fogadom (ha értelmes és van alapja)!

Elérhetőség: csufi@c2.hu vagy csufoska@freemail.hu





I believe in anarchy!
I believe in punk!




© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 16:49:34 (253)
:D
Még mindig nem értem tisztán,mi lenne ha válaszolnál?;)
Ha megérteném teljesen,még talán csatlakoznék is...

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 16:29:49 (252)
Ti valami anarchista terrorcsoportot szerveztek vagy mi? És a tévéseket ugye majd felakasztjátok ugye? És a politikusokat is nem?
[előzmény (247)]

© csufi Dpválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 16:27:44 (251)
Olvasd el figyelmesen!!!!

© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 16:22:16 (250)
Háde.
Mi a cél?

© csufi Dpválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 16:16:45 (249)
Na ne!!

© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 16:14:57 (248)
Őőőőő miért is folyik az a nagy harc?

© csufi Dpválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 16:06:19 (247)
ÉBREDJ!!!

Először is azt kell tisztáznunk, hogy ha bármilyen nemű utalással találkozol az alábbi szövegben, ami önkényuralmi eszmerendszerekre utal, az csak a véletlen műve lehet!

Mint az mostanában eléggé észrevehető, a punk teljesen más értelmezést kapott, azzal ellentétben, amit eredetileg képvisel, és ennek az elkanyarodásnak a különféle degenerált együttesek, és tiszteletbeli közönségük az oka. Meg lényegében az is, hogy ma már mindenkinek lehet taraja. (nem a hajviselet a lényeg) Ezek az emberek viszont a nemi és szexuáliszavaraikat összekeverik a punkkal, és egy gyalázatos torzképet alkotnak az egész mozgalomról.
Bármily meglepő is egyesek számára, de a punk nem az állatok és emberek együttes szexuális kielégüléséről, és a hányásukban megfulladt kislányok anális úton való izgatásárol szól.
Úgyhogy aki eddig ebben a hitben élt, hát annak csalódást (és még ki tudja mit) kell okoznom!
Nem szabad hagynunk, hogy a punkot, -mint fogalmat- ilyen falak köré kerítsék, és plusz jelzőket kapcsoljanak hozzá, mint pl.: happy-punk, nu-punk, california-punk, náci-punk?, …stb.
Ezeket, a negatív és gyomorforgató elemeket kéne kiszűrni magunk közül, és egyesíteni az eszmékben és elvekben egyetértő, látásmóddal bíró testvéreinket.
Szervezett mozgalmat kell létrehoznunk, ami nem a koncerteken való őrjöngésről, beszívásról, bebaszásról, és alaptalan gondolataink, kinyilvánításáról szól, hanem valami egészen másról.
Ehhez pedig arra van szükség, hogy a hétköznapi életünkben ugyanúgy gyakoroljuk a mozgalmi életet, mint ahogy azt (eddig) csak összejöveteleinken (vagy még ott sem) tettük.

Feléleszteni Magyarországon is a punk-skinhead (és itt gondolok a s.a.r.p. skinhead-ekre) barátságot, mert tudjuk: egységben az erő. Magunk köré gyűjteni minél több embert és elmagyarázni nekik azt, hogy nem kell feltétlenül megelégedni azzal a felszínes örömmel, amit a tv és a rádió nyújt, és elmondani nekik azt, hogy milyen szerepet is tölt be a média napjainkban. És még sorolhatnám hány féle módon, vagyunk (lennénk) manipulálva és kizsákmányolva.
Kezdeményezzünk beszélgetéseket barátainkkal, hozzánk közelállókkal és kérdezzük meg tőlük, hogy: -Te hallod!? Nem érzed magad kizsákmányolva, nem érzed úgy, hogy hülyének néznek, nem veszed észre, hogy csak öntik beléd a szart azért, hogy ne vegyél tudomást arról, milyen mocskos dolgokat, művelnek… stb.? Nyissuk fel a szemüket és segítsük ki őket a mátrixból. Mondjuk el nekik a mozgalmunk lényegét, alapelveit, és így tovább!
Mentsük meg a mozgalmat! Nem kel hozzá más csak akaraterő, elszántság, és hatalmas szív!
És ami a legfontosabb, hogy soha nem szabad feladni!
Bízzál magadban és abban, hogy szebb jövő áll előtted, csak harcolnod kell érte töretlenül!

Te ki eme sorokat olvasod, megkérlek, hogy gondolkozz el ezeken, a dolgokon, és ha egyetértesz velem/velünk, vedd fel a kapcsolatot!
Szólj a barátaidnak, ismerőseidnek, rokonaidnak és nyisd fel a szemük, hisz tudod: a szabadság nem jön, azért harcolni kell, és én hiszek benned, és abban, hogy elérhetjük, amit akarunk de, ehhez a te segítségedre is szükség van! Jelentkezz! Elérhetőség: e-mail: csufi@c2.hu vagy csufoska@freemail.hu

© Dyerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 12:15:14 (246)
na eccer....

még, talán 2.-os lehettem (másodjára:-)) középsuliban, mikor ofő eldöntötte, h a banda márpedig megy Pestre az Operába...hát, kedv az nem sok volt, de nem nagon lehetett mit csinálni, szal mentünk.
ok.
első felvonás. hát ez geciszar.
szünet.
na keressük meg S.-né T.O.-t (ofő). tárnő, mi most el fogunk menni, tessék mondani hol találkozunk és mikor. hát mondja, hősök ter mondjuk legyen 15.00..hát addig még van vagy 3 óránk. na, igyunk vhol vmiket. nézzük az árakat anyáddd 3-400 ft egy korsó sör..hát mi a viharsarokban nem ehhez vagyunk szokva, tehát keressünk inkább egy boltot. kóborolunk meg minden, találtunk egy ratyi kis boltot...160 volt a dobozos borsodi...jeee igéret fölgye.
az lett6 a vége, h kb. 10-en a Szépművészeti M. oldalában seggre ittuk magunkat.... ledobódtunk azt árnékba, és hajrá, adjuk az érzésnek.
és a poén:
jött egy japán turista-csapat..... mi meg ott fexünk.... megnéztek minket nevetgéltek aztán gyorsan eltakartodtak...
hát ilyen mikor egy Trefortos osztály Opreába megy:-)

© Dyerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-08 11:56:13 (245)
olyan nincs...
[előzmény (200)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-07 16:04:37 (244)
na menj innen adolf hitler hazudta végig ezt a "művet"
[előzmény (243)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-07 00:28:09 (243)
Mein kompf?Azt ki írta?
Hehe,vicceltem,tudom,h Fekete IStván! :D
[előzmény (238)]

© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-04 15:49:44 (242)
Nálunk be se engedik az ilyet...

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-04 14:56:27 (241)
:)
[előzmény (239)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-04 14:53:49 (240)
nem
[előzmény (239)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-04 14:49:56 (239)
melegbár volt mi?
[előzmény (238)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-04 13:44:30 (238)
TEgnap elmentem egy nagyon rosz bárba csak hungaristák és nácik voltak ott. Amikor az egyok elkezdet a mein kompfból idézni és a végén üvöltött hogy heil hitler a többiek meg utána kimentem nem értem hogy kerülhettem oda

© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-20 17:28:35 (237)
Az se rossz...én inkább maradok az elsőnél...

© dropkickválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 20:12:19 (236)
csak voltam, zenetanulás helyett inkább piáltam:)
[előzmény (235)]

© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 19:28:22 (235)
Az lehet...mind1 akkor...NemVisszaVálthatóban benne vagy?

© dropkickválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 18:59:27 (234)
sztem te nem ismersz Ricsiék haverja vagyok
[előzmény (233)]

© us021válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 18:17:17 (233)
Benne voltá? Mér,ki vagy?:)

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 17:40:08 (232)
az nekem van éss nem adom senkinek hát ezér nem teszik azt van vizi s mög röndös hihi
[előzmény (231)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 17:28:06 (231)
ahelyett h pipázna, hülye sznobok bazzeg. pipába jobban be lehet lőni adagot, és nem szívsz dohányt ami plusz károsítás. és a pipa nem is alkalmas h mást kínálj vele, így több marad neked :)
[előzmény (227)]

© dropkickválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 17:11:50 (230)
hehe most nézem énis bennevoltam abba a bizonyos "pár ismerős arc"-ba; jó poén volt:)
[előzmény (216)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 17:05:20 (229)
de drága bár nagyon sok lapos
[előzmény (228)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 16:59:03 (228)
ezt sokan csinálják, mert a biblia valami más (azt hiszem ólom mentes) papírból készül, mint a többi könyv, így valamiért elfogadható.
[előzmény (227)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-19 16:55:38 (227)
Idijóta drogfüggő haveromnak elfogyott riznyája és most a bibliából kitépett lapokba tekeri a cigijeit



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére