Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Botrányos kalandok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Amiket "büszkén" mesélhetünk az unokáknak

Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 20:24:05 (46)
Engem is ledobott, sőt egyszer megfordult velem a nyereg...
Amúgy ilyen lovas sztori még az, hogyan tanultam meg vágtázni.
Volt egy öreg ló, a Sári, és persze nekem azt adták,mert ugye az már magától is tudta merre fele kell menni. Nagyon kezes jószág volt, teljesen vakon (egyébként a fél szemére tényleg vak volt) megbizott bennem.
Szegénykémnek ki volt sebesedve a lába, gondoltam nem lesz jó neki a köves, sóderes út. Fogtam magam, és a fűbe irányitottam egy határozott oldalbarúgással. A gond csak az volt, hogy a ló fejétől nem láttam, hogy egy csalánbokor van előttünk. igy szépen belegázoltunk. Na, ami ezek után következett! Sosem voltam még úgy beszarva, mint akkor...

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 19:48:43 (45)
én leugrottam ,mert nem akart megállni és vágtatott az erdő felé
[előzmény (44)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 19:42:09 (44)
Detto. Engem is ledobott, azota nem kedvelem a lovakat.
[előzmény (31)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 18:32:08 (43)
szürke kisegér:))
[előzmény (42)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 18:20:55 (42)
Multkor, nem tom, sztem olyan 2 honappal ezelott letortem egy darabot a fogambol Evas uveggel :(((

Erdekes, most akartam irni valami jo kis tortenetet, de semmi nem jut eszembe...

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 18:13:59 (41)
vagy Niki:)))
[előzmény (40)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 18:13:29 (40)
őő
Tamási Áron, vagy valami ilyen
fentvan a hegyen a csaj meg a moszkvatér mellett lakik
Orbán Szilvi
vagy 3 éve nem beszéltem vele
[előzmény (39)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 18:04:55 (39)
ez melyik suli? a csajt lehet hogy ismerem.
[előzmény (33)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:54:43 (38)
minden fiatal szakadtan jár:)
nem?
[előzmény (37)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:42:13 (37)
hát... akkoris!!!! bazzéé!!! ha így néztem volna ki 16 évesen anyám börtönbe záratott volna!!! most így csak az elmegyógy intézeten gondolkozik!!!! :)
[előzmény (36)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:37:20 (36)
nem, én elsős voltam a csaj ott mellettem ő a 8.os
[előzmény (35)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:32:41 (35)
:O ilyen voltál nyolcadikba??? nemsemmi.....
én kis szende lány voltam fehér blúzban..... mondjuk mostis az vagyok!!!!
[előzmény (33)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:29:48 (34)
hát Józsié jobb volt
[előzmény (32)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:27:39 (33)
Egyszer régen, kb 16vagy 15 éves lehettem.
Haverral ballagásra készültünk és előtte beültünk a Bástya borozóba
megittunk ketten 7kancsó vbk-t a 8. at otthagytuk és a ballagás után visszamentünk érte:)
kicsit ittasak voltunk amikor úgy döntöttünk hogy egy ballagásnak kijár az álló taraj. nem nagyon akartak beengedni, dehát volt meghívónk
A kép a ballagáson készült /ált. isk. 8.os ballagás/

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:26:33 (32)
najó!!! asszem elmesélem a spanyolországi pisis kalandjaim egyikét, de csak akkor ha nem akadtok ki!!!!

szóval egyik este elmentünk a közeli kisvárosba (lloret de mar) egy szórakozóhelyre!!! hát... jobb hiján rnb ment, de azért kibírtam, nem volt vészes!!! na, azt persze hozzá kell tennem,hogy megittam egy üveg sangriát, jéger-kólát, és valami tequila-jin-vodka keveréket, szóval eléggé készen voltam!!!!
amikor úgydöntöttünk,hogy hazamegyünk ott álltunk a diszkó előterében, ami már szabadtéren volt, de még a diszkóhoz tartozott!!! természetesen nagyon kellett pisilnem, és a wc messze volt, meg már amúgyis menni kellett!! hát..mit volt mit tenni odapisiltem valami ajtó elé!!! ketten is takartak, de a biztiőr észrevett, és odajött, és el akart vinni!!! a többiek tökre beszartak ,hogy elvisz a security!! a csávó megkérdezte,hogy milyen országból jöttem, erre én azt válaszoltam ,hogy dániából!! ez nemtom hogy jött, de a csávó erre azt mondta,hogy ok, akkor nincs semmi baj..... :)

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:20:12 (31)
engem egyszer ledobott egy ló!! azelőtt is utálltam a lovakat, de kötelező lovastábor volt a suliban 10.-ben!! azóta nem mentem lovak közelébe!!!!
de ez nem is jó sztori... :(
[előzmény (25)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 16:15:27 (30)
ez a sherif dolog teccik:)
[előzmény (22)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 15:59:20 (29)
szerintem többet nem megyek lovak közelébe...:D
mindenki jól jár.

[előzmény (26)]

© sammyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 15:20:54 (28)
van benne olyan is:D, csak az nem ő volt...
[előzmény (27)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 15:18:48 (27)
Végre egy olyan sztori, aminek nem az az alapja, hogy nagyon berúgtunk.
[előzmény (25)]

© sammyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 15:08:07 (26)
bázz:D
legközelebb ha mész szólj , én is veled tartok!:D
[előzmény (25)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 15:04:34 (25)
egyszer a zenetáborban.. na jó, nem ott, hanem egy lovastáborban töltöttem a nyaram. nagyapám ragaszkodott hozzá, hogy menjek el lovagolni, csakmert ugye fontos a jó testtartás. Asszem megvan az oka
a svéd favágó jellegemnek:)
Ott sok minden történt velem, bénázásaim eredményeként majdnem kinyuvasztottam egy kiscsikót, egy traktorral majdnem felborultam (részeg melós azt akarta, próbáljam ki, milyen vezetni), szőrén megültem egy szamarat, a kutyákat ráuszitottam egy öszvérre, mert kiváncsi voltam, tényleg engedelmeskednek-e,
egy juhász sóspuskával kergetett, és volt egy alkoholista lovász, aki kapatos állapotában vagy ostorral, vagy puskával a kezében akart bejönni a tábori pihenőhelyre... csak a nevelők lélekjelenlétének , meg annak a tizenhét éves kurváknak köszönhetem életem, aki szigorúan a tapasztalatgyűjtés okán a lovászokkal virrasztott...
Ha lovagolni nem is tanultam meg rendesen, a tábor árának legalább ötszörösét tették ki a károk, amiket véletlenül okoztam...
Apropó! Ti tudtátok, hogy a kecske szarva törékeny?

© Atekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 10:10:26 (24)
el lett találva ez a topik....

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 09:24:38 (23)
17. szulinapomon nemvoltak itthon szuleim se senki, es egy pentek delutan atjott 2 haver/osztalytars volt 1 uveg pezsgo, 1 uveg vodka meg egy uveg csokiszeru likorize meg nemi sor. Megittuk mind a harmat masfel ora alatt. Csak az volt a baj, hogy utana kotelezo szinhaz volt az egesz osztallyal. Ezt tudtam elore, de azt nemtudtam hogy ennyi pia lesz elotte. A masik ket srac meg azt hitte, hogy tobben leszunk es ezert hoztak ennyi italt. Na szoval miutan elfogyasztottuk a piat osszevissza mindenki ivott mindegyikbol stb elhataroztuk, hogy mi azert elmegyunk szinhazba. Egyik srac aki a legjozanabb volt felutrol visszafordult mert kiderult hogy elvesztette a jegyet. Mi meg megerkeztunk a szinhazhoz fel oraval kezdes utan. Fogtuk magunkat azt leultunk a patkara es ott marhultunk, megtapostunk egy doglott egeret meg azzal szorakoztunk, hogy minden jarokelotol ragot kertunk. Senki nem adott :) Na aztan szunetkor kijott mindenki. osztalytarsak korenk gyultek ott rohogtek rajtunk stb. Odajott az osztalyfonok megnezni mi ez a nagy csoportosulas. Akkor mar alltunk ott tamaszkodtunk a szinhaz falanak. OF ilyetszol nekem: "Fiam, ha a gyermekem lennel, mar reg felpofoztalak volna. Indits haza! " Mondom neki tanarno en be akarok menni a szinhazba. Kezdett egyre idegesebb lenni, ahogy ott erveltem neki, hogy mar megvettem a jegyet stb. De aztan vegul meguntuk es eljottunk haza. Hazafele hanytam a HEV-en. :)
Ja meg annyi, hogy hetfon odamentem hozza bocsanatot kerni meg ilyesmik es ilyetszol nem varta hogy ezt muvelem, de akkor is ertekeli a kotelessegtudatot amit tanusitottam hogy meg seggreszegen is el akartam menni a szinhazba. :)

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-30 08:19:21 (22)
Balatonra mentük, én olyan részegen érkeztem meg, hogy a kalauz ölben vitt le a vonatról

aztán egy háztömb körül kószáltunk 2 órán keresztül, amire a tulaj is figyelmes lett és puskával jött ki, hogy mi a faszt csinálunk

ezután az országút szélén (közvetlenül) megágyaztunk hálózsákkal és ott aludtunk, rendőrök keltettek, kipakoltatták a táskánkat a rendőrautó motorháztetőjére, 4 kanna bor és 2 éva után a harmadikat a párom sikeresen összetörte a motorháztetőn, az éva meg becsurgott a rendőrautóba, majd lazán leserifezte a rendőrt, amiért az idegroncs lett, aztán fel akartak jelenteni, de nem lett belőlle semmi

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-29 23:35:00 (21)
ja mi egyszer mentünk uccán és énekeltünk erre az egyik elöl haladó srác betör egy ablakot. jóvan megesett már máskor is. Erre másik gyerek másik ablak. persze riasztó ahogy kell, futás. na milyen bolt volt az? Arany-Ékszer. Egy srácot el is kaptak tőlünk akinek semmi köze nem volt az egészhez. Na mindegy megyünk tovább és srácnak ömlik a kezéből a vér mint a barom. Jóvan elkötöttük zsebkendővel meg minden. Elindultunk a mentőállomás felé de egy uccát tévedtünk. hát ez így esténként megesik az emberrel. erre megállunk a sarkon hogy hívjunk mentőt. ÉS lám kik jönnek? Zsaruk. Benn ült már az autóba a gyerek akit elkaptak, akkor igazoltatás meg minden, a vérző kezű gyereket elvitték a másik srácot meg nem köptük be aki az első üveget betörte. Aztán volt a para hogy majd fizetünk meg bíróság meg minden, de végülis nem lett belőle semmi. Majd mesélhetem ezt az unokáimnak.

© Atekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-29 23:23:22 (20)
érdi vagy battai vagy?
[előzmény (1)]

© Atekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-29 23:22:36 (19)
nekem haverom leszart a fáról:), meg 1x partiztunk aztán kihívták a rangerököet mert egyik srác kihányt az ablakon...meg deszkázásért soxor ránkhívták a yardokat...

© BudosmacSKAválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-29 20:49:11 (18)
Haverok ilyen mobilbudit döntöttek fel...és én nem voltam oooooooott :(

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-29 18:31:29 (17)
írjátok át a topicot erre: Szarrá verésem sztorija



Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére