Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Barangó és a Tilos
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Barangó Tilosos szereplése és annak következményei

Elejére << Előző < ... 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 ... > Következő >> Végére

© zsoltiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 15:19:26 (638)
en nem sok kulonbseget latok a tilos radioban elhangzottak es a zaszlo egetes kozott.
mondjuk parat igen:
1. az egyik keresztenyseg ellenes (de nem kell komolyan venni, mert csak reszeg volt, meg nem ugy gondolta, meg vicces ficko a srac, a legynek sem tudna artani)
2. ugy tunik nem eppen keresztenyek irkalnak ide, ezert nyilvan valo, hogy nem olyan serto az, meg ha tobb millio ember kiirtasarol is "viccelodunk", vagy eppen "reszegeskedunk"
3. a zaszlo egeto nyilvan jozan volt, tehat mivel jozanon egette egy allam zaszlajat, o mar fasiszta, de aki reszegen beszel kiirtasrol az csak reszeg. vegul is ez logikus, es konnyen magyarazhato, csak kell tudni, hogy mit akarunk mondani.
4. fasznak van mar kedve felsorolni oket.
a lenyeg, amit mondani akarok, hogy szerintem kurvara nincs kulonbseg a ketto kozott, meg ha az elso folott elsiklotok is, mert az csak reszegsegi korcs kozott hangzott el, a masik meg jozanon tortent (vagy ki tudja, egyaltalan kit erdekel, mert az mar nem punk volt, hanem kb. egy skinhead es valoszinu kereszteny, tehat le kell szarni).
mondjatok mar meg mi a kurva elet a kulonbseg akozott, hogy az egyik egy fasiszta punk (jelzem szerintem a punkok szegyene), a masik meg egy fasiszta? mind a ketto kifejtette nezeteit, mind a kettonek szopnia kell ezert. es kurvara undoritonak talalom azt ami itt folyik, hogy a fiszta punkot megvedjuk ("ugyan már. azért nem kell mindent vér komolyan venni és ész nélkül ossztani a fasiszta cimként(ami asszem egyébként is csak a nácikra vonatkozik). ez egy egyszerű provokáció vagy vicc."), a fasz skint meg fasisztanak nevezni. ja, az nem volt egy egyszeru mokas provokacio? bocs, de ki a fasz donti ezt el.
lehet ugy nez ki, hogy kurva nagy kereszteny vagyok (vagy csak egy fasz), elmondom, hogy meg vagyok keresztelve, sot meg pap is akartam lenni, de mar kozel tiz eve "helyre jottem" es templomba is csak akkor megyek, ha valami nagyon kozeli rokonomnak, vagy baratnak van eljegyzese, vagy ilyesmi.
tehat nem errol van szo, hanem arrol, hogy mint ember elfogathatatlannak tartom azt, hogy valakit aki sajat fajtankbol van viccesfiunak mutatjuk be akkor, amikor az az egyik legnagyobb faszsagot cselekszi, mig a masikat, aki (valoszinuleg) kereszteny, (tehat valoszinuleg nem a fajtankbol van, es valoszinuleg a fajtank nemzeti zaszlajat egeti) es o is ugyan ugy nyilatkoztatja ki humorerzeket, eliteljuk, sot eljutunk arra a pontra, hogy az osszes kereszteny szinbolumot le kellene szedni mindenhonnan, mert idegesito.
bocs, de nekem sem a david csillaggal, sem a kakassal, sem a keresztel, sem a duplakereszttel, sem a faszom tudja milyen egyhazi jelkeppel nincs bajom. nekem csak az olyan faszokkal van bajom, akik baranyborbe oltozott farkaskent elnek. pld: kurva nagy punkok vagyunk.
a fasizmus rossz, a rasszizmus geciseg. aztan amikor valamelyik fasz fasiszta punk kinyilvanitja nezeteit akkor megvedjuk, es tulajdonkeppen az mar nem is fasizmus, mivel egy punk nem lehet fasiszta.
ezek szerint nem punk az illeto, vagy megis igazam van, es egy fasiszta punkkal allunk szemben.
mi lenne, ha egyszer beismernenk mar a sajat hibainkat is, es nem csak magyarazkodnank, es jopofiznank, hogy ez nem igy van, es nem igy ertjuk?
nekem szerencsere mar sok baratom kinyilvanitotta, hogy azert nem eppen ugy van, ahogy az o nemzete magyarazza, vagy ha ugy is van, nekunk kell valtoztatnunk rajta, hogy maskepp legyen.
nem varhatom el hogy valamelyik osmagyar eljojjon es tanusitsa, hogy amikor bejott a karpatmedencebe itt nem volt daknemzet, mint ahogy a romanok sem varhatjak el, hogy egy dak eljojjon es azt mondja, igen, mi voltunk itt elobb, es a mi leszarmazottaim vagytok, hanem baratkoznunk kell, es kozosen csinalni.
ami itt folyik az csubatka (semmi ertelme). probaljatok mar meg elfelejteni ezt a faszsagot, hogy aki mas nemzethez tartozik az egy szar ember, mert mar par eve figyelem ezt a portalt, de oszinten nem sok olyat lattam, hogy egy magat magyar meg egy zsido nemzetisegunek vallo ember, ne szopatta volna a masikat. habar valamirol kell szoljon a forum, nem? ha mar mas nincs, akkor ez a tema kurva jo.
na, mindegy. remelem lesz egy ket ember, aki azt mondja, hogy te bazdd meg, nem mondassz te olyan nagy hulyeseget. a tobbi meg rohogjon nyugodtan, leszarom.
bocs a hosszusagert.
sziasztok!

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 07:32:21 (637)
hát persze, amikor bebizonyosodik, hogy azok, akiket feltétel nélkül támogattál, akik szaván eddig csüggtél, azok nem többek egyszerű hazudozógépeknél, jön a bagatelizálás.
így megy ez...
[előzmény (632)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 00:29:09 (636)
inkább azon elmézzünk hogy lesz barangó koncert

© Virusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 18:28:35 (635)
Mert ugye alap dolog, hogy nem látszik a trágyadomb, ha az ablakot bekenjük egy kis szarral... :)

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 18:25:22 (634)
na ezt mondom én is. :)
[előzmény (633)]

© Virusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 18:20:17 (633)
Hehe. Hogy lehet még mindig ezen rágódni? Ezek csak terelik a figyelmet más dolgokról. Még jó ideig ezen fognak lógni. :)

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 18:16:49 (632)
el se tudod képzelni, mennyire elegem van ebből az egész ügyből, kollega. Barangó keresztényezzen, jobbik tiltakozzon, tilos csempésszen ki izraeli zászlót, szélsőjobbosok égessék el, SZAROK RÁ. Egyszerűen nekem nincs időm ilyenekkel foglalkozni. Örvény egy vizespohárban
[előzmény (624)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 18:13:12 (631)
a jó öreg ki lőtt vissza először téma. Ti még nem unjátok? Mert persze Antal József óta jellemző ez hangnem.
[előzmény (621)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 18:10:48 (630)
azok az mdf-es politikusaink, akikből később a miép lett
[előzmény (627)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 15:17:23 (629)
Ebben a "fordulatban" nagy szerepet játszott Antal József. Az nekem sem tetszett, hogy nagy csörtetés közepete kivonultak a parlamentből mikor a határon túliak kerültek szóba. Miután összeomlott a rendszer a nagy lázadásukat nem tudták miben kiélni és jobb híján - nameg a nagy teső SZDSZ vonalát követve - "nekiestek a magyarnak". Antal politikai érettsége hatott Orbánra.

Amúgy a kutatás eredménye számomra nem meglepő...
[előzmény (628)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 13:42:22 (628)
na ezt nem tudtam hogy az mdf találta ki, csak láttam akkoriban a falfirkákat. akkoriban a fidesz volt az szdsz kistestvére, senki se vette komolyan, de olyan nyomulós hőzöngős szalonforradalmárok voltak, hogy gondolták az emberek, jöjjenek a fiatalok, de ha választani kell akkor inkább mdf vagy szdsz. az hogy zsdsz az meg mindennapos volt

csak hát közben a fidesz megváltozott kissé, olyan 93 környékén amikor a demokratikus charta volt, kitalálták hogy akkor ők most jobbosok lesznek

(láttam egyszer egy kutatást, az egy dolog hogy volt komcsi kb ugyanannyi van a fideszben mint az mszpben, de hogy az antiszemitizmus is ugyanakkora az meglepett)
[előzmény (627)]

© Marciválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 11:47:53 (627)
A Zsideszt még az ellenzéki kerekasztal idején találták ki mdf-es politikusaink.
[előzmény (622)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 08:47:59 (626)
de ő tartja fenn őket, ő adta az ötletet, ő alkotta meg az utcai politizálás intézményét.
még komisszárja is van aki ezeket a néhol szabadcsapatokká verődött állatokat is közrefogja.

ha felelős politikus, akkor számolnia kellett volna következményekkel.



Az ő "meglátása" egy politikai válasz arra, hogy "maga Orbán jobb keze égetett zászlót".


„Óriási felelősséget vesz magára, aki mégoly jogos követeléseinek alátámasztására utcára vonul, és másokat is utcára visz. Ezt csak olyan erőknek szabad megtenniük, akik biztosak lehetnek abban, hogy az eseményeket végig az ellenőrzésük alatt tudják tartani.”
Orbán Viktor 1991



[előzmény (611)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 08:44:15 (625)
Jaja.
[előzmény (624)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 08:42:35 (624)
ezt a debreczenit kiálltotta ki a magyar nemzet árulónak...
olvastad gandalf?
[előzmény (623)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 07:43:20 (623)
http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=154187&DocID=133000#133000

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 05:07:02 (622)
Ha válsztani kell: Éljünk mi mindannyian!!!

Zsidesz Fidesz találó, ennyit a mo-i jobboldali "fasizmusról".

Fasces alé, Fasces alé...

H. Kovács "kedvencem". Hogy ki köpött először egy érdekes kérdés. Bárcsak eről kelene vitatkozni...

[előzmény (621)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 03:37:19 (621)
gyermekem, a zsidesz előbb kezdett gecizni mint kovács papa. aki lehet hogy régi komcsi, de kussba volt csak a kövér-orbán baszakodásra reagált. erre szóltak viktorék hogy faszér baszogattok minket vazze, na jó akkor mi is. pedig az egész pályás letámadás, ki lehet dobni a telefonkönyveket, több mint kormányváltás politikáját ők hírdették meg.

nem mondom hogy éljenek a komcsik de ha választani kell akkor inkábba aszocik mint a nemzeti-keresztények

na szevasztok
[előzmény (611)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 02:15:10 (620)
te nem mondhatsz ilyeneket, te keresztény iskolában érettségiztél :)))))
[előzmény (619)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 01:31:31 (619)
de jó, hogy nem QSS song az a bizonyos ERDŐS PÉTER...
Most tuti, hogy lenne olyan,aki ERDŐ PÉTERt értene...
[előzmény (616)]

© vajdiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 19:42:33 (618)
VESSZEN MEGYESI! :DDD

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 17:52:49 (617)
Azt, hogy Áder felvette H. Kovács stílusát...
[előzmény (613)]

© morelloválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 16:43:34 (616)
"" A példátlan gyalázatra Erdő Péter érsek-prímás, a magyar katolikus egyház feje titulusához méltóan reagált. Mindenkit arra kért, imádkozzon Bajtai Zoltánért. Fohászkodjék azért, hogy megszabaduljon a maga teremtette lelki pokolból. Mindezt azok nevében és azoktól kérte a főpásztor, akiket Barangó legszívesebben eltenne láb alól. ""

Hú bazeg...

TESSÉK IMÁTKOZNI!!!!!!!! -:)

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 16:40:23 (615)
ja öngól volt. Ha visszakeresel, már jóval előtted mondtam, hogy öngól.
[előzmény (610)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 16:04:32 (614)
szomorú vagyok, hogy egy olyan világban ahol a zsidó uralnak mindent, ha egy zsidóbérenc (vagy neadjisten zsidó) olyat mond, hogy "kiirtanám az összes keresztényt" közrettenetet okoz és a zsidók kitaszítják maguk közül.

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 14:30:51 (613)
"Az ő "meglátása" egy politikai válasz arra, hogy "maga Orbán jobb keze égetett zászlót". "

te miről beszélsz???

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 14:27:58 (612)
basszus, a fidesznek végre be kellene látnia, hogy ez a komcsiktól gründolt mozgalmasdi (most éppen polgári köröknek hívják )mindig kitermeli a maga szélsőséges hulladékát...
szinte minden egyes megmozdulásuk egy politikai öngól volt. (eddig)

de visszatérve a jobbos médiára, talán most már gandalf is belátja mennyit ér a "magyar nemzetnek" csúfolt silány propatganda hírlevél szava.
nota bene, a múlt héten megint bebuktak három pert...
tudom, a balos maffia ás a pocokbőrös békaemberek állnak a dolgok mögött... :))
[előzmény (611)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 13:11:32 (611)
Sajnos a Fideszesek is kényszerből felvették a másik oldal profi "politikáját" melyet H.Kovács László alkalmaz a legmesteriebben. a korábbiak ennek sikerét látszanak igazolni. Nekem ez már nem mindíg tetszik de ez az én problémám nem az övék. Politikailag ennek lesz e haszna azt majd meglátjuk. szerintem Áder megszólalásáig jól csinálták. Az ő "meglátása" egy politikai válasz arra, hogy "maga Orbán jobb keze égetett zászlót".

Én inkább kettőt szívok... :-))
[előzmény (610)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 06:47:52 (610)
Gandalf!

ebben a játékban engem spec a zászlóégetés érdekel a legkevésbé...
nyomorult, szánalmas emberek nevetséges akciója volt.

aztán jött áder jancsi, és az ő mégnevetségesebb összeesküvés-elmélete a provokátorokról. (ezt reagálta le a tilos igen frappánsan a tanúból vett békaemberes, pocokbőrös hasonlatával)

már tüntetés maga is egy gyomorforgató hazugságra építve lett megszervezve, amit a fidesz lelkesen (igaz, a jobbik után egy kis fáziskéséssel) támogatott.
ennyi, és nem több...
[előzmény (606)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-17 02:04:39 (609)
nem ezt mondtam teljesen. :)
[előzmény (608)]



Elejére << Előző < ... 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 ... > Következő >> Végére