Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Kakas-tollas CSENDŐRSÉG
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Sok a rosszéletű bünöző aki még este 10 után is az utcán ólálkodik!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 11:48:24 (52)
Ezért húzzák fel a lámpavasra a nyugodtan alvó vérszívókat!Hidd el lenne aki merné!
[előzmény (41)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 11:18:33 (51)
Azért ez elég pongyola definicója a fasizmusnak. Mondhatjuk azt is köze nincs a kettönek egymáshoz.
Különben is egy ország a népé ez világos egy klub viszont valakié és neki joga van eldönteni hogy kit enged be meg kit nem
Én megértem a klubtulajokat, mellesleg külföldön ez bevett szokás.
Most viszont megyek.
[előzmény (50)]

© santacruzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 11:14:41 (50)
nem hiszem.
ha bemész taréjjal, nem engednek be.
ha bemész tetovált arccal, nem engednek be.
ha nem lóbálsz bmw kocsikulcsot a kezedben, nem engednek be.

ha nem olyan vagy, mint amilyet ők akarnak, kibasznak veled. = fasizmus

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 11:07:03 (49)
Mi az a face kontrol konkrétan? Kiszürik a cigányokat?
[előzmény (48)]

© santacruzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 11:01:27 (48)
a face kontroll és egyéb ilyen megnyilvánulásoktól még messze van, de uilyen szintű a sárga csillag viselése is (kicsit túlzás, de az eszme gyakorlatilag uaz)

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:57:37 (47)
Szerintem az emberek döntő többsége akar tűzijátékot és mélységesen fel lennének háborodva ha nem lenne. Különben is ez nagyon kis része a költségvetésnek, inkább az iskolatej meg ingyentankönyv programot meg az ilyen hülyeségeket kellene beszüntetni meg ezt a nagy osztogatást.

Mi köze van a fasizmusnak a face kontrolhoz?
[előzmény (46)]

© santacruzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:53:24 (46)
tom, h muszály, de ha szarban van az állam (és mi szarban vagyunk látszólagos jólétünk ellenére is) felesleges ilyeneket csinálni. én nem érzem magam jobban egy aug. 20-i ünnepség után. magyar vagyok, de ettől nem leszek se kevésbé, se még magyarabb.
ha nekem nincs pénzem, nem azon gondolkozom, h milyen buliba menjek el, hanem egyszerűen nem megyek el.
mondjuk az régebben másképp volt, ez adódik a koromból is.
de egy államhatalomnak is így kéne gondolkozni sztem.


kidobókról csak annyit, h talán nem a társadalom söpredékét kéne felvenni közéjük (nagyon nagy tisztelet akivételnek és tudom, h VAN kivétel!!!)

kik jöhetnek a klubba? na erről annyit, h nyár elején álldogálltam a 1es vonalán a rendelőintézet megállóban és egy plakáton írták, h megnyílt a szoigeten vmi új klub. alján: FACE-KONTROLL. undorító.
fasizálódik a társadalom. (bár kétlem, h van ilyen szó)


© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:41:22 (45)
Santa! Ilyen dolgokat hogy tüzijáték muszály megrendezni. Én emlékszem mikor kisgyerek voltam hogy vártam minden évben, kint volt az egész család. Ha csak minden harmadik kisgyerek nézi meg a tüzijátékot már akkor is megéri megrendezni. Az hogy mennyit sikkasztanak rajta a politikusok meg aki csinálják az már más kérdés.
A Budapest parádé szerintem nyereséges, az állam is jól jár vele.

Ezt a kidobós témát nem értem. Miért kellene egy kidobónak tanultnak lennie? A másik meg hogy minden klubtulajdonos majd maga dönti el hogy kit vesz fel, söt szerintem az lenne igazságos ha azt is maga döntené el hogy kik jöhetnek be a klubba.
[előzmény (42)]

© santacruzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:39:20 (44)
nem ide akartam az előzőt

© santacruzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:37:58 (43)
ja igen, nürnbergi per...

pofám leszakadt, amikor olvastam, h aki "csak" 5-10 ember megölésért nűnös, kap öt évet, azt is harmadolták később, mert szükség volt a munkáskezekre.
nem akarom ismételni magamazt, de miért nem hunyták le aszemüket és bizták őket a frissen kiszabadított táborlakókra??????

© santacruzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:31:54 (42)
hogy miből fizetnének többet? mondjuk ilyen faszságokból mint pl. az aug 20-i tüzijáték, butapest parádé megrendezése és egyéb felesleges ünnepség. nem kenyér és cirkusz kell a népnek, hanem munka és pénz.

az Eu belépési ünnepség is - ha jól tudom - 1 milliárdba került. de nem ez a lényeg, hanem, h erre minek pénzt kiadni? minek egy aug 20.i ünnepségre pénzt kiadni? aki amgyar és annak érzi magát, az akkor is az marad, ha magában tiszteleg az állam megalapítása miatt az ősöknek. nem kell ekkore felhajtás, ha el van adósodva az ország.

nagyon sok pénzt lehetne összeszedni ilyen elfecsérelt kiadásokból és az egészségügyre, közrendre fordítani.

és előítéletektől mentes, iskolázott kidobókat szabad csak felvenni mindenhova!!!!:)

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:24:31 (41)
Kizso: lehet hogy fel tud csak nem mer.
Hidd el azok alszanak a legnyugodtabban akik más vérért szivják.

Santa: miböl?
[előzmény (40)]

© santacruzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:20:35 (40)
külföldön (svéd, norvég) csinálják jól: annyi pénzt kapnák a bírók, a rendőrök, stb., h ne legyen szükségük a korrupcióból származó plusz jövedelemre.

amíg itthon nincs ilyen, addig feleslege akáűrmilyen rendőrségről beszélni...

megjegyzem: nagybátyám nyomozó a hadnagyi rang alatt eggyel, asszem főtörzs zászlós és így keres vmi 60-70et tisztán. ennyi pénzért ti dolgoznátok az életetek kockáztatásával a közjóért, amikor mindenki utál titeket?

na ezért nem kéne mindne rendőrt szidni

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 10:11:42 (39)
Nem vagyok elégedett,én csak azt írtam,hogy megoldom belőle a problémám! De legalább nyugodtan alszom,mert nem szívom mások vérét!!
A lámpavasra pedig a tróger is fel tud húzni bárkit!!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 09:37:07 (38)
Candy: Nem hagyományos értelemben vett fizetésem van mivel nem idegeneknek dolgozom, de ez az én dolgom.
Kizso: Más szelek fújdogálnak manapság! Örülök annak hogy te elégedett vagy az anyagi helyzetedel én soha nem lennék az az enyémel. Haggyjuk ezt a lámpavasat meg golyóérett szöveget. Azt hiszed te vagy Don Ignazio Santa Lucia?
[előzmény (37)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 23:10:07 (37)
Ha neked az én fizetésemből kellene megélned,valószínűnek tartanám,hogy a falat kaparnád,meg hasonlók! Egy jó oldala lenne,annyi,hogy nem jutnál internethez,mert nem telne rá...Így nem tudnál egy rakás topicban baromságokat írni.
De amint látod én még így is elvagyok. Gondold át valami mekiben,hogy miket fogsz irogatni barátom,mert a mai ersztésed elég karcsúra sikeredett!!! :))
A kakastollakat meg hagyd otthon,hogy nehogy úgy járj,mint annó a csendőrök zöme,mert lámpavas régen is volt elég,meg most is akad. :))
[előzmény (32)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 23:02:22 (36)
Ha így folytatod,te leszel a legelső.Azt mondják csak elkezdeni nehéz....
Egyébként az ólom,meg az acél drága,vannak jobb módszerek is!! :))
[előzmény (31)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 21:10:32 (35)
csak nem meg akarod mogyorózni?... :-))))
[előzmény (34)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 21:07:01 (34)
golyóérett vagy :)
[előzmény (32)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 14:22:02 (33)
Ahogy hozzaszolasaidbol veszem, harcos jobboldali vagy, onnan az orban...es gondolom idovel majd ugyis a rasszizmus lesz a vge...van neked egyaltalan fizetesed?
[előzmény (31)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 13:45:57 (32)
Mindenki annyit ér amennyi a fizetése.
[előzmény (30)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 13:45:27 (31)
És hány embert lőttél le eddig te nagy anarchista?
Candy, Candy te kis butuska! Mi köze van ennek Orbánhoz és mi ez a cigányozás?
[előzmény (27)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 13:41:14 (30)
Hát mit gondoltál???? Én sem csak a fizetésből élek,mert az szart sem ér!!!!
[előzmény (29)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 12:00:57 (29)
Szerintem csinalj o. viktor fan clubot...mellesleg a ciganyokat zsidokat kiirtani dolgot kihagytad...ajanlott forumhelyek/veboldalak: www.nemnemsoha.hu, www.veresbecsulet.hu...

Amugy lehet az lenne a legegyszerubb, h ilyeneket leloni, mint te, es maris egy tisztabb, szarazabb, es biztonsagosabb vilagban elnenk

Kizso: penzesutalvany, mi?:)

[előzmény (25)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 11:41:32 (28)
Persze a csendőröket is kinyúvasztanám,már csak azért is,mert te támogatod a dolgot!!!!!!!!!! Hehe!

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 11:38:31 (27)
Nagyon úgy fest,hogy ha mindaz megvalósúlna,amiket irogatsz,akkor kénytelen lennék Téged lelőni,mert én meg anarchista vagyok...Halál a tolvaj,hazug,csaló,politikusokra!Halál a liberálisokra,pusztuljon mind a két oldal képviselője....!!!!! :))))
[előzmény (25)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 11:35:37 (26)
Megnyugtatásodra mondom,azért van betyárbecsület is a világon!! Legalább is jó pár helyen...
[előzmény (24)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 11:00:34 (25)
Jobb lenne ha nem lenne tb, mindenki állja a saját számláját.

Nézeteimröl kérdezel Candy? Eltörölni minden szociális támogatást, családi pótlékot, nem épiteni több szociális bérházat, a börtönben üldögélő gyilkosokat felakasztani, a parlamentben a bal oldali tribünt lebontani. Ja és ezek után minimálisra csökkenteni az adókat és ne progressziven kelljen adózni hanem egyforma mértékben.
[előzmény (23)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-30 10:25:20 (24)
Csak az a problema, ha a szarosseggü tróger csal, akkor csak szarosseggü trógert tud atbaszni, az ,meg nem szep...ja meg elkapjak...a nyakkendos gecit meg nem...

Ccr: egy kicsit szamolj mar be a nezeteidrol lecci, olyan mintha valami Buco, vagy hasonlo repafeju irna be...amugy neked van penzed?
[előzmény (23)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-29 14:52:59 (23)
Akkor minek fizeted a kibaszott tb-t?? Igen is,ha döglődöm gyógyítsanak meg,mert fizetek érte egész kibaszott életemben!!!!
Ha pedig egy nyakkendős geci csalhat,akkor a szarosseggü tróger is,mégpedig ott ahol tud!!!!
[előzmény (21)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére