Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Kakas-tollas CSENDŐRSÉG
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Sok a rosszéletű bünöző aki még este 10 után is az utcán ólálkodik!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-13 20:25:26 (82)
A csendőrség pedig megbaszhatja,de még a kibaszott korrupt rendőrség is!!!!!!!Erről pedig ennyit!

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-13 20:24:18 (81)
Szerintem pedig az Exploited mindig is hozza a szokásos formáját és ez bennük a lényeg!Ha én 1 'Ploited lemezt veszek akkor biztosan nem fogok csalódni bennük!!!
Maradjunk annyiban,hogy én ezt a zenét kajálom,Te pedig a hülye hamburgereidet na és lefogadom,hogy közben azon gondolkodsz,hogy hülyébbnél hülyébb témáid közül melyikből nyiss egy új topicot!!! :))

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-05 09:46:16 (80)
Nem ismerem ezt a két albumot.
Ez baromság hogy most te a Clasht például punkzenének tartod de ha a ploited nem punk akkor a clash se hisz össze se lehet hasonlitani a kettöt.
A ploited a legkiszámithatóbb, legsablonosabb zenék egyike, szövegileg szintén semmi újat nem mondott soha.
Egyébként ha szerinted a Sex Pistols és a Clash nem volt punk zene azt megértem de a Ramones mindenképpen az volt.
[előzmény (79)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-05 09:23:47 (79)
Akkor "Gyűlőlj!" és az "Új harc"... Direkt nem ezeket akartam,de ha már az Exploited nem punk,akkor legyen ez a két album!
Amúgy meg az Exploited szerintem punk zene.Egyszer az egyik spanommal arról beszélgettünk,hogy mi a szar számít punk zenének??Hosszas dumálás után megegyeztünk abban,hogy amit punkok (vagy punk érzelmü emberkék) csinálnak az punk,vagy legalább is punkos zene.Az Exploited ebbe bele tartozik bőven.
De ha szerinted nem,akkor szerintem meg a Sex Pistols,meg a Clash nem volt punk zene....
[előzmény (78)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 18:19:55 (78)
Hát igen. részedröl is ez a legegyszerübb.
Amúgy tényleg nincs értelme ennek az egésznek mert én nem tartok olyan sokra négy betüt hogy azon vitázzak mire lehet öket felbigyeszteni és mire nem.
Felölem a Shygas is lehet punk és a Britni Spears is.
Mit bánom én?
[előzmény (77)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 14:53:05 (77)
Sokan vitába szállnának veled ezzel kapcsolatban én nem fogok, felesleges.
[előzmény (76)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 13:42:31 (76)
Punk zenének tartom péládul a következőket: Boys, Ramones, Johnny Thunders, Damned, Television...
Az exploited miért nem punk zene kérdésedre a legegyszerübb reakció az lenne ha vissza kérdeznék; Már miért lenne punk zene az exploited?
[előzmény (75)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 11:58:47 (75)
Aha nem válaszolsz, hát az a legegyszerűbb.
[előzmény (74)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 11:41:25 (74)
Ilyen kérdésekre nem válaszolok. Ezt az alsó tagozat során majd megtanulod.
[előzmény (73)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 09:53:13 (73)
Te mit tartasz punk zenének és az exploited miért nem az?
[előzmény (72)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 07:59:43 (72)
Exploited? Nem lesz jó mert az nem punk.
[előzmény (71)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-02 23:38:48 (71)
A "Fuck the system" jó lesz??

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-02 11:52:14 (70)
Mondd a lemezek cimét!
[előzmény (69)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 12:29:11 (69)
A jól megérdemelt szabadságomat tőltöm....De veled mi a helyzet???Mert,hogy nap mint nap itt lógsz és osztod az észt!
Különben meg csak az elégedetlenkedik,aki nem a megfelelő életkörülmények között tengődik,ebben az országban,ennek pedig semmi köze a mentalításhoz!
Az én elégedetlenségem okát megtalálod ergy két punk lemezen...
[előzmény (68)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:40:45 (68)
Hát igen ez ilyen tipikus magyar mentalitás az állandó elégedetlenség meg hogy az emberek ha van rá okuk ha nincs szeretnek morogni és másokat okolni a problémáikért.
[előzmény (66)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:38:13 (67)
Különben Kizsó mi az elégedetlenséged oka? Ha kora délutén fotelban ülve nyomkodod az internetet akkor mégis mi okod van az elégedetlenségre?
Mert aki napi 16 órát dolgozik és épp hogy nem döglik éhen azt megértem.

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:37:17 (66)
Menj végig mondjuk csak a 6.kerben,ugye ami még nem is olyan gáz kőrnyék és kérdezd végig az embereket,hogy mi a véleményük a mai világból....
Nem ezeket a plázahuszár,mekis,parádémajmokat,meg a szineshajú punkokat kell kérdezgetni barátom!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:32:50 (65)
Te elégedetlen vagy meg néhány szines hajú haverod de ti csepp vagytok a tengerben.
Nézd meg a mai fiatalokat a tizen, húszon éveseket!
Mobiltelefon, hamburger, marlboro, smashkoktél, bp parádél stb...
Nekik ez az amerikai álom itt Mo-n.
Boldogok és elégedettek.
A gazdagokat akik Budán terpeszkednek a villáikba nem hogy nem utálják hanem csodálják öket.
Semmiféle lincshangulat nincs ma az országban a gazdagokkal szemben.

80%? Kizárt dolog
[előzmény (63)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:21:27 (64)
Ha lenne valami hasonló,az sokkal durvább lenne,mint mondjuk ötvenhat.Már csak azért is,mert a lakosság 80%-nak a tulajdonában van lőfegyver.

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:19:28 (63)
Vajon meddig???
Vajon mikor lesz egy olyan,akció,ami megindítja majd a láncreakciót????
Az emberek rohadt elégedetlenek ám már!

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:16:07 (62)
Azért ahogy látom a fövárosban a gazdagok nagyon jól el vannak a budai villáikban és nem nagyon érzékelik ezt a fosztogatás-rablás-gyilkosság hullámot amiröl te beszélsz.
[előzmény (61)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 14:04:58 (61)
Balogh Laci a periratban bevallotta,hogy köze van a rendszerellenességhez,pont ezért is kezdte piti bűnökkel...( Sok dolog volt,ami nem tetszett neki a politikában,az akkori rendszerben).Nem azt mondom,hogy anarchista volt,de köze volt hozzá,mert ezért kezdte ezt az egésszet!Valami "nagy balhét" akart csinálni és előtte gyakorlásképpen gyilkolt,hogy meg tudja-e csinálni!
A csajokat pedig már figyelte,ezután vonta be az öccsét is a dologba!
Az,hogy lámpavas,robbantás,vagy pisztoly a modszer az teljesen mindegy! Az eredmény a lényeg!A rgentinában szerinted mivolt nem is olyan régen???
Fosztogatás,rablás,gyilkosságok!Ott kik csinálták a balhét??? A gazdag seggfejek,vagy a trógerek?
[előzmény (60)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 13:53:20 (60)
Mi köze van ennek az anarchistákhoz? Ez a faszi nem azért ölt mert nagy anarchista volt és azt hitte ezzel jót tesz a világnak vagy valami, nem azért halt meg az a két csaj mert jómodú családból származtak.
Balogh Laci elmebeteg lehetett megölt négy embert abból VÉLETLEN kettö jómodú volt. Mi köze ennek ahhoz amiröl mi beszélgetünk?
Olyat mondj az utóbbi tiz évböl amikor egy tróger felhúzott egy gazdagot a lámpavasra!
[előzmény (58)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 13:49:05 (59)
A két futó csaj,pont jómódú családból származott,ha jól emlékszem...Még is csak az volt a baj,hogy pont arra futottak!

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 13:47:19 (58)
A százhalombattai Balogh László.Igazából nem volt oka megőlni négy embert,ha csak azt nem nézzük,hogy élvezetből tette.Téged is lekapcsolhatnak spontán szórakozásból.
[előzmény (57)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 13:37:07 (57)
Ne nevetess! Vki megöl vkit mert kell a pénze vagy üzleti konfliktusa van vagy szerelmi féltékenységböl stb... de gyilkoság inditék nélkül aminek az lenne az inditéka hogy az áldozat gazdag volt na ilyen nincs. Az inditék nélküli gyilkoságok áldozatai pont a nincstelenek, az útszéli kurvák, a csövesek akik senkinek sem hiányoznak.
Mondj egy esetet az utóbbi tiz évböl amikor vki megölt vkit csak azért mert gazdag egyébként nem is ismerte!
[előzmény (56)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 13:29:52 (56)
A lennét úgy értem,hogy biztosan van! Ne feledd vannak gyilkosságok indíték nélkül is.Látogass el néhány büntetésvégrehajtó intézetbe,majd ott pontos válaszokat kapsz.
[előzmény (55)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 13:01:08 (55)
Lenne? És miért nincs?
[előzmény (52)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 11:53:18 (54)
Van még ilyen hely.Valami "Buddha base" vagy mi a faszom a neve.Rövidnadrágban,edzőcipőben,nyakkendő nélkül be sem mehetsz.Akkor nem is beszéltem a nők kinézetéről....
[előzmény (46)]

© KiZsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-31 11:50:39 (53)
Ez is jogos,de ne feledd,hogy a szükség törvényt bont.Nem mindenhol alkalmaznák akkor sem ezeket a megoldásokat!
[előzmény (42)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére