Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Anti Fitness Club
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
pihentek,idióták,de jól csinálják! :) | http://afc.punkportal.hu

Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 ... > Következő >> Végére

© husiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-21 00:37:07 (1124)
hát még jó hogy nem! nekem is vannak olyan "gondjaim" amiért emo lehetnék, de én nem leszek trendi, mert erről van szó, manapság már aki "trendi" akar lenni annak így kell hogy kinézzen...
soha nem is leszek az.
én még mindig punknak tartom magam, ha még nem is "ugy" öltözködök...

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-21 00:29:42 (1123)
de azért mégse lettél emo? :-) huh. milsez itt a punkportalbol lassan emoportál. :-) aki hires akar lenni legyen emo! az oldal elején sminkelési ruházati fodrászati tanácsadás.
[előzmény (1122)]

© husiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-21 00:24:59 (1122)
jó annyi legyen mentségükre hogy ezt kb. két évvel ezelőtt, és azután mondták miután jól átbaszták őket akkor... de azért attól még nem értem

hát az öltözködéssel, nekem volt egy kisebb váltásom szakadtnadrág meg ilyenek de kinőttem, de ettől eltekintve még ugyaugy szeretem azt a zenét mint akkor, legalábbis amin nem nőttem már túl..

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-21 00:20:01 (1121)
na ezzel a régi beszélgetéssel asszem elmondtak mindent. :-)

nemtudom mióta nyomják, nem az a lényeg hanem pl hogy mondjak egy példát, kiskorom óta én kb. ugyanugy öltözök, mindig is utáltam a farmert, felvettem valami hülye feltünő gatyát meg valami felsőt azt kész, utána 15 éves koromban elkezdtem offspringot hallgatni és anniy volt a válltás hogy sima deszkás féle felső helyett offspringos felsőt vettem fel de semmi stilus különbség nincs az egész életemben, tehát szerintem azért minden embernek megvan valamilyen szintű alapstilusa, és hogy ők ekkorát válltottak ez kb. olyan mint ha egy csipkés masnis kislány megjelenne másnap bőrszerkóba ostorral a kezében. szal érted...

[előzmény (1120)]

© husiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-21 00:06:03 (1120)
mennyi az az annyi? mióta megy ez az emozás?
amugy nekem még egy régi beszélgetésbenazt mondták hogy ők híressek akrnak lenni mindegy hogy hogy. de azért én nem így gondoltam

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-21 00:03:02 (1119)
netom de nekem már hányingerem van ettől az egésztől, hányok ettől az egész stilustól és elsem tudom képzelni hogy tényleg valakinek ez hiányzik az életéből. de nekem ez inkább ugy tünik, hogy " legyünk emok akkor több esélyünk van híresnek lenni" és ez szánalmas, felvenni pont egy ilyen stilust fealdni mind azokat a dolgokat amikért eddig kiálltunk, és valami nyálas szarral nyomulni helyette, ezt az ember nem csinálja hacsak nem a médianakl akakr megfelelni, lehet rosszul látom a helyzetet de számomora tényleg hihetetlen ekkora válltozás enniy idő alatt, még ha egy skate punkból HC lesz évek alatt azt mondom jól van vállotznak az emberek, de hogy valaki egy ilyen stilusra válltoson ennyi idő alatt ilyen nincs.

© husiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:49:15 (1118)
ez így van!

én azt csak így hírtelen megemlékezésből írtam...
[előzmény (1117)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:46:42 (1117)
engem nem érdekel, hogy emo vagy nem emo, vagy mit csináltak régen, most a punkhoz a leghalványabban pislákoló közük nincs, úgyhogy el innen!

© husiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:39:09 (1116)
Látom azért nem csak engem lepett meg ez a Hír?!?!

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:38:31 (1115)
én csak azt nem értem, hogy skate punkokból hogy lesznek emosok én ismerem a balázst de nem vágom hogy azzal a gyerekkel milyen lelki trauma történhetet hogy ennyire megválltozott, számomra ez oylan szinten hihettetlen hogy ilyen nincs.
mostmár kezdek azon parázni hogy én is emos leszek, ha midenki ilyen hirtelen egyik másodpercről a másikra külsőt, érzést, életfelfogást vállt leeht hogy holnapra ugy ébredek hogy a szemembe lóg a fekete hajam és szorit a gatya, asszem lesem hunyom a szemem. :-)
[előzmény (1111)]

© husiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:36:57 (1114)
Hát... én is láttam a műsort, és azon ami ott ment igen csak meglepődtem.
Már régóta nem követtem a banda történéseit, de ekkora váltást?!
Én még a "régi" időkből ismerem a bandát, az meg egy teljessen más felállás volt. Más tagok és teljessen más zene.
Nekem személyszerint az jobb volt. Meg az a pár koncert ahol voltam, a Zentaival élen. (ha még a maradék tagok közül emlékszik vki arra, meg az utánna történtekre).
Ez már nem az én világom.

Azért sok sikert!

üdv.

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:34:17 (1113)
most tényleg emok lettek, vagy ez csak egy rossz tréfa? :-) ez csak költöői kérdés volt.........................................................

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:32:44 (1112)
és nagyon szépen kérem a zenekart, hogy semmiféle ilyen idióta TV-műsorban SEMMIFÉLE punknak ne aposztrofálják magukat ha lehet, mert ezzel valótlanságot állítanak és ez engem mint a punkzene elkötelezett hívét rosszul érint. :P

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 23:30:19 (1111)
NA ERRŐL VAN SZÓ, nem lehetne egyszerűen kiiktatni ezt a topikot? biztos nagyon aranyos kedves fiúk meg miegymás a kis érzékeny lelkükkel meg az enyémnél is nagyobb fodrász-, manikűr- és make-up-készletükkel, de ha fel vagyunk háborodva a metálos meg zsíroshajúrokker híreken, akkor szerintem LEGELŐSZÖRIS ezt a topikot kéne törölni innen. semmi keresnivalója egy ilyen portálon, ez nem vitás. engem nem érdekel ki dug kivel meg kinek a barátnője Tóth Gabi vagy Zimány Linda vagy az istenfaszatudjaki, DE NAGYON SZERETNÉM, HA EGY ILYEN ZENEKARNAK NEM LEHETNE ITT LÉTJOGOSULTSÁGA, ugyanúgy ahogy Lolának meg Zimány Lindának mega többi ilyen Tokio Hotelnek sem, Favorit, TV2, valóságshow bazmeg, gyönyörű... :) bár most biztos sokan ellenezni fogják ezt, mert ha nem lesz ez a topik sok vicces szóváltás fog elmaradni, de akkor legalább kerüljön át a Gumiszobába, ott még esetleg témábavágó lenne... :)
[előzmény (1090)]

© Nimrodválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 22:40:32 (1110)
Láttam hogy szerepeltek a Favoritban is az ifjú titánok, de magát a müsort nem néztem meg, mert nem érdekelt.

Attól pedig nem félek, hogy a Stáb c. müsor végén közösen fogják elôadni a Black Flag - Jealous Again c. számát, mégpedig úgy hogy Mark mattrészegen a saját hányásában fetreng, miközben a nyaka köré tekeri a mikrofont...
[előzmény (1109)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-20 21:27:38 (1109)
miez a csönd?! :)

"November 19-én, hétfőn indul a Stáb, a VIVA új reality show-ja Tóth Gabival, Zimány Lindával, Mark-al és az Anti Fitness Clubbal!


A Stáb műsorában minden hétköznap közelebbről is megismerhetitek Tóth Gabit, Markot, Zimány Lindát és az egyre népszerűbb Anti Fitness Club tagjait. Ugye, mindig is izgatott, hogy milyenek ezek a fiatalok a valódi életben? A Stáb sorozatából megtudhatod, hogy a négy teljesen különböző jellemű tini mennyire képes alkalmazkodni egymáshoz, és vajon képesek lesznek-e a műsor végére közösen alkotni valamit, amiben mindegyikőjük egyénisége érvényesül..."
(...)
Mark, a tinilányok elsőszámú kedvence, eddig érzelmes oldalával mutatkozott be, ám ki tudja, milyen reakciókat vált majd ki belőle Gabi, vagy a siker küszöbén álló, teljesen más zenei és lelki világgal rendelkező Anti Fittness Club tagjai. "Egy életteli, mozgalmas, rockos dalt tudok elképzelni, ami egyfajta közös nevező lenne számunkra." – mesélte Mark, az idei VIVA Comet legjobb új előadóművésze.

Tomi, az Anti Fittness Club énekese is nagyon izgul, hiszen ő az, aki legkevésbé ismeri a televíziózás világát. "Nagyon nagy dolog ez az életemben, hiszen a közönség ebből a műsorból ismerheti meg a zenekarunkat. Biztosan lesznek a felvételeken olyan helyzetek, amikor a többiek tapasztalatára lesz szükségem." – vallotta be az ifjú rockzenész."

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-13 11:58:43 (1108)
entáj fájtnessz:)

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-13 11:32:12 (1107)
figyeljetek srácok, vagy anti fitnesz klub, vagy entáj fitnesz kláb. nem?
[előzmény (1106)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-13 11:31:44 (1106)
Anti Fitness Club elozetes part2

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 23:13:19 (1105)
Ne kend rám a te szarodat. Úgy csinálsz, mintha én okoztam volna az egészet, holott tudod, hogy nem. Kérdezd meg Lórit, szerinte ki okozott nagyobb kárt neki. Innentől fogva nem foglalkozom ezzel. Csá.
[előzmény (1101)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 23:12:55 (1104)
igazából engem sem, csak torrente hozza fel, nem is tudom, hogy miért, vagy szegény lórit akarja lejáratni, vagy ezzel akarja reklámozni a zenekarát, nem is tudom...
[előzmény (1102)]

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 23:08:51 (1103)
háháhááááá
ennyi..
[előzmény (1102)]

© ikszZsoltiikszválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 23:07:56 (1102)
Mi a halálról beszéltek, és mindez miért érdekelne rajtatok kívül bárkit is?

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 23:01:55 (1101)
én nem hoztam lórit semmilyen kellemetlen helyzetbe, de ezt már kifejtettem, csak nem sikerült felfognod és ugyanazokat a hülyeségeket mondod újra és újra....
a rosszindulataiddal itt kevered a szart egy semmilyen jelentőségű dolgot fújsz fel bolhából elefánttá, lassan azt gondolom, hogy te akarod itt a legtöbb rosszat lórinak, mert igazából mindenki elfelejtette volna az egészet, ha nem hoztad volna fel minden egyes hozzászólásomra és nem reklámoznád ezzel ennyit már régesrég elfelejtette volna mindenki az egészet, meg ha senki kezébe nem került volna sztorimagazin....
igen és ez a legrosszabb, hogy nemhogy zenekarok között lenne összetartás, de még a saját zenekarodon belül is csinálod az ellentéteket a forumos megnyilvánulásaid alapján, miközben képmutatón és sunyin próbán belemosolyogsz xlórix arcába, szálj már egy kicsit magadba....
[előzmény (1099)]

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 22:37:25 (1100)
milenne ha az életben egyszer senki nem megmondani akarná????

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 22:31:48 (1099)
Én gondolkodjak a unityn? Nem tudom, ki volt az, aki puszta viccből (vagy rosszindulatból?) kurva kellemetlen helyzetbe hózta lórit, és mikor már csitult volna a dolog, újra felhozta a témát. Most meg úgy csinálsz, mintha védenéd. Te meg gondolkodj el azon, hogy képmutatás meg köpönyegforgatás, álszenteskedés.
És most te, aki azon derül otthon, hogy milyen fasza balhét sikerült kirobbantani a fórumon, kioktatsz és vádaskodsz. Ne te mondd meg nekem mi a hardcore.
[előzmény (1098)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 17:48:25 (1098)
igen a sok utálatoddal bomlasztod a szinteret, pedig ez az egész nem erről szól, szerintem jobb lenne, ha néha magadbafordulnál és elgondolkodnál azon, hogy unity, trust, friendship és as dolgok mögé néznél, hogy mit is jelent igazából a hardcore, nemcsak a gyűlölködést, mint neked....:(
[előzmény (1093)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 17:41:17 (1097)
nekem meg már megint nem tudom, hogy mi bajod van....
straight edge lórival megbeszéltem, hogy rosszul esik neki, úgyhogy most ez ellen szóltam, neked meg ezzel is bajod van..:(
[előzmény (1091)]

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-11 17:18:44 (1096)
Ne rágalmazz, én IM-et szoktam venni!

Klipsztori Márkkal:

A lényeg:
[előzmény (1088)]

© villanytothválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-10 19:27:15 (1095)
tyüü de izgis. milyen vicces lesz ha majd a sok kis emos kiscsaj énekli hogy
kormáány rendszer a duma már nem kell!! :D
vagy ezt mostanában már nem szokták játszani??? :D
[előzmény (1089)]



Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 ... > Következő >> Végére