Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 | 347 | 348 | 349 | 350 ... > Következő >> Végére

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:42:45 (45824)
ezt a dalt még az utolsó suttyó technósok is imádják.
tudom, teszteltem.
HÜLYE BUZIK.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:41:16 (45823)
Tréfás asszony vagy te.
[előzmény (45819)]

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:38:32 (45822)
ÁPRILIS ELJESE VAN , NEM ?!

punk's not dead


ennyi. újraélesztve. NETEN.

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:33:12 (45821)
Na, akkor hallgattok végre zenét?
Vagy könyörögnöm kell?

http://www.youtube.com/watch?v=yNYxfEhI7PI

A facebook-ban már semmi hitem, csak ti vagytok nekem.

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:29:58 (45820)
jóhogy nem HTC, akkor zokognék.
[előzmény (45818)]

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:29:00 (45819)
Czecze Noémi
06306556999
Nojémi


Nektek csak noj.
Ez van, ha törlik a topikom.
2004 óta in da hauz.
[előzmény (45817)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:21:43 (45818)
A TC ellenesek valamiért mindig ilyen szedett vedett idióták.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:20:32 (45817)
Ennyi.
Szerencsétlen életébe 2-szer beír, de azért már rögvest szemetszúrt neki.:xD
De természetesen olyan szánalmas ez a topik, hogy azért minden nap ezt olvassa, hátha valami szaftosat talál.

Na látod ezekről beszéltem. Akik olvasnak, de mi nem tudjuk hogy kik, hányan. Tomcatat is csak a Wikipédiáról ismeri, ami egy szabadon szerkeszthető oldal, ergo ha én átírnám most hogy ő igazából szalámi árus a Blahán, akkor az díszelegne ott.
[előzmény (45815)]

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:06:26 (45816)
: ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
[előzmény (45815)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 20:02:25 (45815)
Honnan tudtad meg hogy az ember ide írt be pont? Csak olvasol minket? Ha meg nem akkor ezért kibaszott kár volt beírj.
[előzmény (45814)]

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:47:34 (45814)
Az a lényeg, hogy a többi stimmel, itt se voltam.
Na nyomás vissza Woodstock-ba.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:43:38 (45813)
De mi meg szeretjük őt, úgyhogy lekoccolhatsz a faszba.

Mónikában egyébként pont nem voltam, a többi stimmel.
Inkább szopkodd a libsik faszát, ez nem az Index fórum itt.
[előzmény (45810)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:41:32 (45812)
Ez most legalább olyan értelmes volt, mint egy ellenzéki felszólalás.
Ne most akarjuk keresni egymáson fogást, ez nem az a kocsma.
[előzmény (45810)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:35:04 (45811)
De mikor én idejöttem, még a gumiszobában is akkora élet volt, mint most a facebookon egy gyengébb napon. Most meg Csernobil melletti Pripyat.
[előzmény (45809)]

© First Babydollválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:26:43 (45810)
Én azért legbelül nagyon örülök neki, hogy magukat nemzeti liberálisnak valló köcsögök is olvassák még a punkportál agyhalott fórumát, ez azt jelenti, nincs még minden veszve a szájbervilágban, valahol tényleg riszpekt. Még mindig jobb, mintha Steve Jobs oszló faszát szopnád. Ez legalább ingyen van.

De azért egy pár aprócska megjegyzésem lenne halkan.
Egyrészt nem értem, miért szeretnéd töröltetni a névtelen kommentjeidet ott, ahova már csak olyan nemi identitászavaros faszkalapok írnak, akik már a Mónika sóban való parádézást is kipörgették. (Ugye Bunkóbácsi.) Én sem írnék, de ezt nem bírom ki szó nélkül.

Ha jól tudom, te vagy az, aki anno a Vér és Becsület rendezvényén bohócruhában jelentél meg, tiltakozva a náci megemlékezés ellen. És te vagy az is, aki 2007. április 3-án a Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetsége által rendezett Szabadság téri megemlékezést lekomcsiztad, bohócruha nélkül. Immáron 6 éve. Ezt mindet a wikiről tudom, mert még sose jöttél oda, hogy fizess egy sört. Pedig szoktak ilyen kockás hasú focistasrácok is, olyanok is, akikkel ha második mondatomban közlöm, hogy van egy kölyköm, azt hazudják, hogy nekik is van. De azért áruld már el.
Hogy a picsába tudtál odáig lesüllyedni, hogy egyrészt holmi kurva biciklik lopásán flesselsz hónapok óta egy olyan városban, ahol évi 3425 kocsit lopnak el, másrészt Bunkóbácsi kibaszott pöcegödrébe jársz gombokat nyomkodni, ahelyett, hogy a Lánchídon nyomkodnád a 14 éveseket? Minek? Buzi lettél, vagy mi? Nem gáz az se, időnként összefutok hasonló szerzeményekkel. Legalább ők felvállalják magukat, ez van. Egy utolsó buzi is több mint te. De remélem azért nincs harag.
Az a nagy büdös helyzet, hogy, törölni kéne rólad a wikipediát.
Kurvára nem vagy egy rockabilly, meg nem is az a fajta, aki mostanában lekötözhet egy olyan nőt, mint én. Sajnos. Beléd a gecire leakciózott csizmámat se törölném, még két sörös állapotban sem.

Egyébként rajongói leveleket nem fogadok, ugyanis nem tudok olvasni, autista vagyok.
Utolsó tanácsom pedig az, hogy járjál inkább gyalog bazmeg, az mindent megold.
Szopni meg úgy kell, hogy le is nyeled, csak hogy tudd.
[előzmény (45800)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:21:17 (45809)
Meg mintha olyan "hű de kurvajóban" lettünk volna az itteni moderátorokkal, hogy csak úgy csettintésre törölgettek volna nekünk.:xD
Nevétől eltérően ugyanis nem épp 'punkok' vagyunk.
[előzmény (45808)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:14:02 (45808)
Igen, sajna nem lehet itt törölni semmit, meg módosítani. Emlékszem régen majdnem hogy avatarok is voltak meg full személyre szabhatóság, de már vagy 5 éve semmi nincs. Befagyasztották itt a rendszert, már az is csoda hogy pár hete lehet regisztrálni.
[előzmény (45800)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 19:12:57 (45807)
Na megjöttem üdülésből. Eddig a hegyekből mobilról írtam ide be. Már Csillától kaptam is a pofámra, hogy nem bírom ki internet nélkül. :) Pedig de, de ha már zajlanak az események. Na majd erről beszámoló jön, mert nem volt olyan jó mint kellett volna.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 18:44:29 (45806)
Na meg a szivacs ugye:xD
Kukorica ugye (TC koronatanú, M.Botond) barátunk mesélte hogy tenyeret dörzsölve elindult locsolkodni pár éve, hogy pénz is pia is, ú de jó - erre mindenütt ilyen szaros bonbont kapott csak, meg szendvicset. Pedig egy jó napot rászánt ugye.
Sőt volt aki nem is volt otthon, elutaztak, aztán ezért utazott ki Rákospalotára meglepetésből, a semmiért..:xD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 18:35:52 (45805)
Nekem ötletem nem volt melyik csaj érdemelné meg ezt, aki fizetne is.
Talán a ronda kövér nők (na hogyne), de ott meg elég szopper bájologni akkor utána még órákat.

Különben meg a fasz se tudja már hol is laknak a szóbajöhető csajok! Találkára mindig eljönnek, meg a helyeinkre (Dürer, A38, MilleNÁCIS park, stb), sőt még kúrni is átjönnek - de itt pesten rohadtúl nem trend ez hogy csajhoz átmenni, ha anyjáékkal él. Fogalma sincs az embernek hogy hol laknak, mert mindig ők jönnek. ("Á hozzám most ne menjünk, kupi van" - szindróma)

Kb a 80%-át nem is tudom hol lakik, a 10%-át úgy kb, de tuti nem találnék oda, és a maradék 10% meg ugye a rondák.:xD Vidéki muri ez, de ott is tuti átalakult már e locsolkodós pú szokás.
[előzmény (45804)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 17:56:17 (45804)
mielőtt valaki megkérdezi, igen, saját:

A 13 legrosszabb mondat egy locsolótól
1. Autóval vagyok, tényleg nem ihatok három felesnél többet.
2. Szeretném tudni, hogy mennyiségre vagy minőségre kapom majd a locsolópénzt…
3. Sajnos elfelejtettem a versikét. Nem lesz jó helyette, mondjuk a Himnusz?
4. A testvéremmel járjuk környéket, úgyhogy majd legyenek szívesek egy nagy X-et tenni az ablakba, hogy már voltam…
5. Le kell csavarni a kupakját? Akkor azért nem fogyott…
6. Nem lehetne először a pénzt, addigra legalább ki tudnám találni a verset.
7. Odaadom, aztán tényleg csak annyit öntsenek magukra, amennyi feltétlenül kell, mert marha drága volt!
8. Igaz, hogy rohadtul nem ismerem magukat, de hát a kocsma bezárt, és gondoltam, itt hátha kapok valami piát…
9. Ezt a három piros tojást nem tetszik beváltani egy fél csokinyuszira?
10. A verset SMS-ben, a kölnit meg MMS-ben küldtem még tegnap, megkaptad?
11. Ez a kölni már vagy nyolc éve hű társam…
12. Kölnim sajnos nem volt otthon, remélem ez a spré is megfelel.
13. Nem kérek se pénzt, se nyulat, csak gyorsan vécére szeretnék menni…


meg ez is:

A 13 legrosszabb mondat egy locsolandótól
1. Várj, leveszem a parókám, nem szeretem ugyanis, ha szagos lesz…
2. Nem igazán készültem süteménnyel, de maradt még egy kis bejgli karácsonyról…
3. Tavaly egy ötszázassal többet adtam, úgyhogy most nem kapsz semmit, nem baj?
4. Tudod, mit? Adok egy ezrest, és nem kell jönnöd jövőre!
5. A papa azt üzeni, hogy ne igyál több pálinkát, mert még mindig bűzlik a feje a kölnidtől!
6. Mondd meg, ha nem kell tojást, de ne tömd tele még egyszer kifele menet a postaládámat!
7. És ha sonkát csomagolnék a sztaniolba, az is olyan, mint a nyuszi…
8. Adok még egy kis pénzt, aztán vegyél magadnak valami rendes, illatos kölnit… ne ezt a szart!
9. Persze, kaputelefonon keresztül is jó lesz bőven, a pénzt meg majd ledobom!
10. Inkább a tenyerembe, azt úgyis gyakran mosom…
11. Csak akkor engedem, ha tényleg nem tartalmaz rákkelőt!
12. Tudom, hogy mi csak hárman vagyunk, de azok a szemét Kovácsék megint egy ezressel többet adtak neked, mint mi, ugye?
13. Ez valami új környezetbarát szekta mottója!?



© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 14:16:23 (45803)
http://borsonline.hu/20130402_lancfuresszel_ment_muzeumba_letartoztattak

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 14:08:50 (45802)
Húsvéti loccs - rovat

Nem éri meg manapság locsolkodni, mert:
1: Úgyse kapsz érte pénzt
2: Csipkebokor vessző
3: Már az is legenda, hogy 'cserébe leitatnak jól a szülők'
4: Utóbbi pont max vidéki lányoknál, de oda leutazni, abból a pénzből már kétszer úgy be lehet rúgni
5: Úgyis minden lány rohadt messzi lakik egymástól. Ha én most ezt elkezdeném, mehetnék a XV kerből a II-ba, onnan a XX-be, majd Csepelre,...stb időbe nem jönne ki.
6: A legjobb nőkről nem is lehet tudni hol lakik, mert ez nem falu, ahol mindenki mindent tud.
7: Jobb dolog aludni ilyen korán.
8: Saszos, ha még tudod is hogy hol lakik a jó nő, és becsengetsz, akkor egy 2 méteres diszkós barom nyit ajtót (pasija), hogy TEMEGMIAFASZOMAT AKARSZÖREG?
9: Lehet hogy zsidók, és nem is tartják a húsvétot. És még jól fel is jelentenek hogy te ilyen hungarista fasiszta vagy aki húsvétozik, meg becsenget FEKETE RUHÁBA húsvétkor, rossz időket idézve ezzel.
[előzmény (45799)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 13:52:29 (45801)
Az a baj, hogy itt nem lehet törölni hsz-eket TC. Ez itt amolyan 'senki földje' már, az itteni moderátorok már rég elhúztak innét, pedig egykor jól menő fórum volt, de már szinte csak mi tartjuk életben, valamiért itt ragadtunk.

Úgyhogy majd levélben folytassuk a vitát szerintem is.
[előzmény (45800)]

© Tomcatválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 13:29:05 (45800)
Mi lenne, ha segítenétek lebuktatni az egész bandát? Írjatok nekem az info@tolvajkergetok.hu-ra. Aztán töröljétek a hozzászólásaimat légyszi, nem kell az egész világnak tudnia erről.
[előzmény (45799)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 08:14:36 (45799)
Üdvözöllek!
Úgy látom, olyan vagy mint a Kampókéz, csak emlegetni kell. :)

Ezt, amit mondasz, már én is kinyomoztam pár napja. Be is akartam küldeni bátyámat a boltba (Ő lakik Pesten, én lent Gyulán), hogy menjen be és verje az asztalt a csávó főnöke előtt(elég meggyőző tud lenni), hátha erre beszar, főnök meg balhét nem akarván kiengesztel egy másik alkatrésszel (ha már pénzt előszeretettel nem adnak vissza sehol. Ez viszont eszünkbe nem jutott, hogy a bolt is benne van(erre épül).
Most azt találtuk ki, hogy rendelünk tőle egy kicsit drágább alkatrészt egy másik számról egy másik címre, ott meg a kezébe lesz nyomva amit korábban hozott 16eFt-ért, kompenzálásként pár ezer még a kezébe lesz nyomva aztán legalább a korábbi árkülönbözet visszajön. De ezen dolgok tudatában, miattam egy bicajt se lopjon többet. Annyira meg nem nagy értékkel vert át, hogy a rendőrök megmarkolják a gumibotjukat.
Másik, hogy azért tartok attól hogy ha megbuktatjuk a csávót, akkor visszamegy bratyómék címére aztán kipakolják a kérót heccből.

Az ember egyébként rettentő ostoba és aljas. Beszéltem vele telefonon és annyira muja hangja volt hogy rettenet, de ezt sógornőm csak megerősíteni tudja, de ezzel nemhiszem hogy bármi újat mondok.
[előzmény (45797)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-01 07:41:57 (45798)
Mivel említetted, hogy megküldted a gépet egyszer, sztem a videókártya kilazulhatott (ha nincs becsavarozva). Ezt próbáld meg kiszedni, ujjaddal megtörölgetni a csatlakozását, majd vissza. Próbát megér.
[előzmény (45796)]

© Tomcatválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-31 22:03:21 (45797)
Üdvözlet. Valaki emlegetett itt engem, meg a Tolvajkergetőket, szóval én vagyok az emlegetett szamár. De nem ezért jöttem.

Amint látom, valakit átvert itt bizonyos Fekete József. Nos, az illető nagy valószínűséggel kerékpártolvaj, és azt is tudjuk, kinek dolgozik. Ha meg akarjátok találni, a XV. kerületben, a BikePalota nevű boltban keressétek. (Természetesen www.bikepalota.hu.) A Facebook-profilképén ebben a boltban pózol. Nézzétek meg a képet, aztán a bikepalota.hu-n, a Galériában keresgéljetek, és meg fogjátok találni ugyanazt a polcot, ami előtt áll, rajta ugyanazokkal az árucikkekkel!

De ha arra számítotok, hogy jól szétcsapjátok a helyet, gondoljátok át a dolgot. Egyrészt sokan vannak, másrészt nem monitor előtt edződtek. Viszont ha lopott kerékpárokat szeretnétek vásárolni, az van bőven.
[előzmény (45631)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-31 20:17:09 (45796)
Most elindul amúgy, de a monitoros szarra mi a tipped? Bekapcsolom és ilyen sistergős hangyaháború szerű fos megy. Olyankor mit nézzek? Mert elindul már, de zsizseg.
Tesóm gépe ez itt halál olyan lassú.
[előzmény (45795)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-31 19:38:31 (45795)
ha kb 10 percet bír majd leáll, akkor valami ventillátor nem hűt, valami túlmelegszik. Én mondjuk tápegységre tippelek, de lehet hogy a tápban valami tekercs olvadt meg, hogy alapból jó, de ha bemelegszik akkor zárlat. Ellenőrizd le, hogy minden venti forog-e. Utána hogy a processzor hűtőborda nem-e lötyög, vagy esetleg videókártya mennyire meleg.
Leállás nagy valószínűséggel túlmelegedés.
[előzmény (45792)]



Elejére << Előző < ... 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 | 347 | 348 | 349 | 350 ... > Következő >> Végére