Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Stay Clean
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
YOUTH CREW HARDCORE

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:21:53 (1548)
Irtam mailt, megkaptad??
[előzmény (1547)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:17:13 (1547)
hopssz ezt nemláttammég mikor irtam, 1 sec
csak közben a pizzám odaég:D
[előzmény (1542)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:17:05 (1546)
Ja! Amúgy köszi a múltkor a dob cuccokat.
[előzmény (1544)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:15:05 (1545)
igen. fájdalomcsillapitoként irják receptre.

a bacardi kola kurvaszar:D

amugy meg seb: nem akarok mélyen belemenni, de én például nem szeretem a spenótot, mégsincs SPENÓT FREE ZONE-os polom,és nem nyomok stilizált pizza rajzokat a kezemre:D
[előzmény (1529)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:12:43 (1544)
Vannak persze radikális straight edge arcok is San Diego környékén, talán Bostonban, de szerintem közelebb is...
[előzmény (1543)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:10:31 (1543)
Van benne igazság. Én úgy tudom, hogy amcsiban vannak radikális sxe-ek. Ez igaz?
[előzmény (1542)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:07:55 (1542)
"ezek olyan dolgok amiket sosem fog felfogni egyik majom sem magyarországon (némoklánon kivül) akinek 8 x van a nevében és énekli ezt a sxe téritö faszságot! teljesen bevan mindenki korlátolva itt Mo-n ezzel a faszság sxe-el...mind1, nemakarok belemenni ebbe az egészbe föleg nem a stay clean topicban. sorry hogy off,de azér végülis ez annyira nem off egy "straight edge" bandánál."

Nos, szóval aki nem iszik alkoholt, nem dohányzik és nem kúr félre valamint straight edge-nak mondja magát és Némónak nem éppen az országos haverja az majom????
És az is a bajod, hogy szám szerint 3 db X-et rakok a nevem mellé?
Csak azért nem vagyok majom, mert Némónak haverja vagyok???
Nem akarsz belemenni ebbe???? Nyakig benne vagy.

Nem tudom, hogy ki a fasz vagy, de kurvára nem is érdekel. Ha van valami problémád, akkor szeretettel várlak bármelyik HOLDxTRUE koncerten egy röpke eszmecserére. A nevem Illés Attila és Némóéknál dobolok egy pár éve. Kíváncsi vagyok, hogy a Generátor név mögött ki áll.

Szerintem a megnyilvánulásod nagyon csúnya volt....
1. nem térítek senkit, ha mellettem döglesz bele herointúladagolásba, az sem érdekel szarok rá. Mindenki azt csinál amit akar. Úgy érzem, hogy a hazai sXe arcok sem térítenek.
2. a straight edge egy mozgalom, ami arról szól hogy nemet mondasz a drogoknak, alkoholnak, stb. A Minor Threat nem volt straight edge zenekar. Azoknak az eszméknek a továbbfejlesztéséről van szó.
3. mi fáj neked? az ha nem rugdossák ki a kezedből a sXe koncerteken a piát? Úgy gondolom, hogy a hazai straight edge-ek elég szolidak. Miért kell támadni őket? Azért mert ők nem támadnak????
4. straight edge vagyok, de kurvára nem vagyok begyepesedve. lehet, hogy meglepődnél, ha személyesen ismernél.
5. úgy érzem, hogy az a bajod, hogy az országban a straight edge arcok száma 20-ról 30-ra növekedett 2003tól 2004-ig? szánalmas vagy.

Ez nyugodtan mehet a Stay Clean topicba, mivel ők is "majmok" lennének, ha nem ismernék Némót...üdv nekik!

Ati xxx
[előzmény (1519)]

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:06:28 (1541)
na mennem kell
üdv

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:04:45 (1540)
nem le lehet tölteni a www.szívjálegyeta pestilevegőből.com-ról

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:03:48 (1539)
Az jó anyag. A freeware verziót nyomatod?
[előzmény (1538)]

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:02:27 (1538)
ne is mondd egy nagyobb adag pösti levegőt :)

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:01:38 (1537)
Hé!
te magaddal társalogzs? Mit szívtál?:D

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:01:23 (1536)
bebe

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:01:18 (1535)
ittam olyat is pl. bacardi cola,de egy gyümölcslé vagy egy jó nagy pohár hidegvíz jobban esik,és meg is kíméli a pénztárcámat

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:00:05 (1534)
ha igen ,akkot hívjál már fel légyszi

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:59:55 (1533)
nekem jó a vasárnap,és
Ati nem jöttöj Nórival meg velem és Nikivel szombaton az OSGX-re a Westend tetőn lesz?

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:59:16 (1532)
Nagyban igaz, viszont vannak finom, kevesebb alkohol tartalmú koktélok, amik után még te is megnyalnád a 10 újjadat, ha újjal kotorásznál a pohárban:)
[előzmény (1530)]

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:59:07 (1531)
hééé mikor próbálunk,mert nekem Yalladdin nélkül is jó,csak csináljunk már valamit

© xsebesxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:57:12 (1530)
engem is mindig megszoktak kínálni,de azt mondom ööööö NEM!
én egyszer ittam és nem lettem boldogabb tőle,sőt 4 órát hánytam,amúgy is szerintem minden alkoholnak szar íze van, cigi egy hatalmas pénzkereseti forrás,mert egyetlen dohányos sem tudta eddig megmondani,hogy miért is olyan jó neki,hogy cigizik, a drog pedig,halott dolog volt mindig is

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:32:15 (1529)
Mint fájdalmo csillapítót?
Én úgy vagyok vele, hogy absztinensnek mondanak, de én azért nem iszok, mert nem kívánom, és nem azért, mert valaminek meg kell felelnem...
[előzmény (1528)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:30:06 (1528)
jaja:D fertötlenit.drogot mégcsak megsem emlitettem, pedig marijane-t lehet ittott receptre kapni:D
[előzmény (1526)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:29:18 (1527)
tudom a félrekurásos dolgot,,,,...mind1.

viszont amikor most irtam akkor még nemláttam a bejegyzésed, de pont eröl bbeszélek.ha vki nem szereti a sört, az ne igyon. de attol még egy pohár bor az belefér egyszülinapon.... az meg olyan nevetséges lehet hogy a családoddal ünnepeltek akármit, és akarnak neked tölteni egy pohár bort, vagy pezsgöt,és akkor mutatod az xet a kezeden vagy mia fasz??:D:D:D:D:D
[előzmény (1524)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:28:46 (1526)
A cigit és a drogokat leszámítva ja. Amúgy mint tudjuk az alkohol mértékletes fogyasztása egészséges... Néha pedig gyógyhatású.
[előzmény (1525)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:26:43 (1525)
és mindenkinek ugyanugy eleht más a sxe mint "definicio", mint mondjuk a Boldogság, vagy Öröm szavak szubjektiv definicioi...

tehát nekem a sxe-re az az értelmes def, hogy mértékkel igyál, mértékkel dohányozz vagy csinálj bármit mértékkel ami káros szenvedély, amig ugy gondolod hogy azzal nem teszel kárt se magadban, se a környezetetben. kb vmi ilyesmire gondoltam. pl szerintem az sokkal sxe-bb, ha megiszol minden bulin egy sört, mintha felveszel egy X-men polot, és jáccod a majmot.

még egy ülye elméletem a Supersize Me -vel kapcsolatban.
Képzeljétek el hogy a Mcdonalds kaja a 4edik X. namost a csávo bebizonyitotta hogy a mekikaja megöl, egészségtelen, szar, nem szabad meg mittomén. Mégsem fogja sosem azt mondani hogy sosem többet, ö aazt mondja hogy amig lehet mértékkel csinálni, kb havi egy sajtburger menü, addig senkinek nem fog vele ártani. Ez ugyanugy van szerintem aa piával meg sörrel meg mindennel. de az sose mondja magárol hogy straight edge aki 12éves vagy 14vagy 16 vagy akárhány és még sosem baszott be...

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:23:34 (1524)
ok tudom, csak kekeckedtem... Mondjuk szerintem se szabad elvetni a sulykot. én azért nem iszko sört, mert utálom, a többit meg nem kívánom, csak ritkán megiszom egy deci akármit... Amugy sztem a SxE arról szól, hogy nem a piától, drogoktól, stb érzi jól magát az ember... Ezt tartom az értelmének... Főleg. A No sex viszont tudtommal nem a sexre, hanem a félre kúrásra vonatkozik...

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:20:52 (1523)
amugy szabad forditásban számomra valahol a lényeg annyi, hogy aki azt hiszi hogy elhatározza hogy sxe és innentöl kezdve korlátolja az életét, és azt hiszi hogy egy pohár sör vagy egy korty pezsgö is bün, az egy nagy rakat szar. (bocs a durvaságért.)

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:19:07 (1522)
uhh.majd...most relax time van:D
[előzmény (1521)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:07:26 (1521)
Akkor fordítsd is le:DDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (1520)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:03:44 (1520)
azér becsüljétek meg hogy én itt szorol szora megprobáltam mp3-bol betükket faragni... akit érdekel az interju, ez egy 3 megás cucc, a neve: bad religion2_toazted.mp3
és tölem lelehet tölteni a soulseeken mondjuk, csak souljatok hogy menjek fel... vagy keressetek rá a neten vagy nemtudom.

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:00:08 (1519)
Lényeg a lényeg:

Brian baker (GODGODGODGODGOD) audio interview (MInor threat, Bad Religion) csak pár sort kiirok belöle... - amit kiirok az épp az azutáni rész a beszélgetésböl hogy Minor threat feldolgozásokrol beszélgetnek, naszoval:

"
Riporter

- we were just talkin about minor threat ... people think that your straight edge whatever,... people talk your straight edge stil?

Brian B.:

-I was in Finland, drinking a coke and smoking a cigarette, and i had an X on my hand, 'cuz i waas in this big press conference, i thoought tthat it was funny, 'cause Finland is,ahmm, apparently the entire country is underneath a entire layer of Vodka, i mean ive never seen so many drunk people in my life, so i had these X-s on my hands because its hillarious,and there was this finnish punk says to me: "You can not have an x on your hand if youare smoking!" I'm like: I WAS IN MINOR THREAT. I WROTE THE SONG. FUCK YOURSELF!
You know, its just so stupid, GOOOOOOOOOOD,GET A LIFE! Its crazy!

Riporter:

- well, you must understand why people do that.

BRian B.

- Ahhhhm, NO. IT WAS ONE SONG. and it was Ian-s (Ian Mckaye) personal song,it was the voice of Ian, explaining what is going on in his head.

Riporter:

- What do you think of bands like Youth of Today or Uniform choice (???)
or everything that came afterwards?

BB:

- ahm you know, in Youth of Today i see a bunch of kids,who were sxe, who wanted to put a band together, and did their thing,and thats cool!
Uniform choice is Plagerism (plágium, asszem igy irják). Uniform Choice is to Minor threat like Rancid is to the Clash (ezzel nem értek egyet.) Its just complete mindless Bullshit, I thought that they were horrible (uni choiice).Everything about it.The whole thing is stupid.
YOUR IN A GENRE OF MUSIC THAT IS SUPPOSED TO ENCOURAGE INDIVIDUALITY (EZ GYÖNYÖRÜ) and doing things, AND NO RULES (!)AND ALL THIs,so the immediate thing they do is go out and dress and make music that sounds exactly like yer favorite band. ITS TOTALLY AHHM COUNTER THE WHOLE ETHIC TO ME(!)!!


ezek olyan dolgok amiket sosem fog felfogni egyik majom sem magyarországon (némoklánon kivül) akinek 8 x van a nevében és énekli ezt a sxe téritö faszságot! teljesen bevan mindenki korlátolva itt Mo-n ezzel a faszság sxe-el...mind1, nemakarok belemenni ebbe az egészbe föleg nem a stay clean topicban. sorry hogy off,de azér végülis ez annyira nem off egy "straight edge" bandánál.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 ... > Következő >> Végére