Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Stay Clean
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
YOUTH CREW HARDCORE

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:09:31 (1578)
Te tényleg seggfej vagy...nem veszed a lényeget:mindenki leírhatja a vélemlényét,nem ezzel volt a baj!
Az nem mindegy HOGYAN...

De hát te seggfej vagy.Nekem meg ez a véleményem,tessék.



© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:08:59 (1577)
Az a gond srácok, hogy egy ideológiai vitából személyes ellentétek lesznek a portálon. nem csak itt, de más topikokban is...

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:07:04 (1576)
Tisztelt Misi sörpinafü!

Nos, 20ról körülbelül 30ra nőtt a straight edge arcok száma Magyarországon. maximum 50re, de ez már túlzás. nem tudom, hogy honnan szeded, hogy 200-ra. Szinte az összes hazai koncerten ott vagyok ahol straight edge banda lép fel. Hihetsz nekem.
nem tudok olyan arcokat mondani, akik csak azért rajzolnak Xet, mert a haverjuk is (lehet, hogy van, nem zárom ki)

"nem vagyok nyakig benne, mert ez lesz ezzel kapcsolatban az uccso beirásom, ez is csak respect miattad, mert a végén még gerinctelennek fogsz tartani... "

mindenhogy gerinctelennek tartalak, mert nem merted vállalni a neved.

"te is tudod h amikor irtam akkor lendületböl irtam, enyhe tulzásokkal, a térités szot inkább csak ilyen exagerált fokozóelemként használtam. "

Nekem az volt az első reakcióm, hogy annyit írok csak neked, hogy a KURV@ @NYÁD! De tudtam kontrolálni magam. Nem bánom, hogy nem tettem. Én nem fogok senkit lemajmozni, meg hasonlók...

"semmi nem fáj nekem. nem rugdosnak, én sem öket. szerintem ez csak annak sértés aki tudja hogy para van a szénájánál...
szivesen beszélgetnék veled, de legkevésbé arrol hogy x vagy nem x. sokkal jobban érdekelne ha a koncerteken az emberek arrol beszélgetnének hogy milyenek valojában, hogy mit szeretnek és mit nem és nem arrol hogy ki az x-men és hogy ki tudja jobban a szabályokat.... már ha vannak... "

Semmi "para nincsen a szénámmal", hogy a szavaiddal éljek. Csak nem tetszik, amikor valaki a straight edge mozgalmat sértegeti éppen, mert nem tud jobb elfoglaltságot éppen kitalálni.
Általában nem arról szoktam beszélgetni a haverokkal, hogy ki straight edge , meg az a straight edge banda milyen jó... Ezt te gondolod, egy kívülálló, aki elképzelt magának valamit és akkor az úgyis van. Hát ebben tévedsz.

"nem mondtam hogy bevagy gyepesedve, nem is ismerlek. általánosságban beszéltem, igazadvan,odakellett volna irnom zárojelben hogy "tisztelet a kivételnek". most megteszem. respect a kivételnek."

A "tisztelet a kivételnek" nem old meg semmit sem, amikor egy egész színteret sértegetsz. Én is mondhatnám, hogy baszódjon meg az összes majom aki iszik, meg cigizik, de nem mondom, mert a tiszteletet pont ezzel adom meg nekik (többek között apám is cigizik és nincsen vele semmi bajom...)
[előzmény (1555)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:05:53 (1575)
áááááá

ezt nem akartam. téllelg nem kellett volna leirnom a véleményem. na most lelépek, szovalnem azrét nem fogok senkinek vélaszolni mert megfutamodok. na stay clean, meg minden...
[előzmény (1572)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:05:36 (1574)
Nanáááá:D
[előzmény (1573)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:04:54 (1573)
irigykedsz:D
[előzmény (1571)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:04:50 (1572)
Tudod,hogy miért reagálnak az emberek humortalanul?Mert sok a hozzád hasonló.Nem vicc,komolyan.
Te annyira seggfej vagy,hogy észre sem vetted,hogy kurvára nem, a háborúúúúú beírásoddal van a baj.Kurvára le se szarta senki azt a beírást.
Olvasd el a többi írásodat egy olyan ember szemével,aki hisz az sxe-ben...idejössz te a magas lóról,nagy gondolkodó vagy,megosztod velünk ezeket a magasröptű gondolataidat ebben a hangnemben...
Ehhh..

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 15:02:17 (1571)
Off!
Haggyátok má abba vaze! Vagy legalább a SYL topicba csináljátok. Ezért van ekkora beírás szám itt:DDDDDDDDDDd

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:57:13 (1570)
Degenerator.....

Jól kezdted a mondatot: csak SZERINTED az az sxe!Csak a te fejedben van,ezért jobb ha az ilyen hülyeségeidet meg is tartod ott,mert hidd el nekem:semmi jó nem sülhet ki belőle.
Persze beszélgetni,gondolatot cserélni lehet,de te nagggyon nem úgy nyitottál...
Mi az,hogy hagyjuk már ezt,mi az,hogy ne példálózzon Ati a Némos dologgal?
Bakker ember faszságokat írtál!
Ehh...

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:52:37 (1569)
amugy még korábban csak viccböl irtam h háboru meg ilyenek, nem tudom mért kell mindenröl ilyen véresen humormentesen beszélni:D

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:51:38 (1568)
jah, az a sörhas elég gyanus:D
[előzmény (1566)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:50:55 (1567)
lehet. nem tudom. ember vagyok, nem vagyok tökéletes, pillanatnyilag igy látom a dolgot. lehet hogy elbeszélgetünk egyszer és máshogy fogom látni. lehet. nem tudom. én sem tegnap tudtam meg hogy van sxe, és edddig még senki sem gyözött meg.
[előzmény (1562)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:50:20 (1566)
A hasától:))
[előzmény (1560)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:49:15 (1565)
Na most talán sikerült elküldeni = )
Jaja slackers király volt, és most legalább jó sokat játszottak = )
[előzmény (1561)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:48:22 (1564)
hehe:D gyors voltál:D

nemtudom hogy mér kell mindent megmagyarázni és mért nem vannak csak ugy a dolgok ahogy vannak... (DÖME MOST KAPTAM MAILEDET...)

a szofiban volt a hiba, nem benned:D jo ebbe ne menjünk bele,amugy a cigi rossz péllda volt erre,forgetit.

hol irtam hogy minden sxe majom???????mért forditod ki a szavaim? kár. csak szeretem ha valaki hiteles.

Mért félnék némótol. tul kedves ahhoz h féljek töle:D basszsus hagyd mrár ezt a némos dolgot, csak egy példát mondtam vele, rád se mondtam hogy majom vagy. nem is ismerlek. de hagyjuk, lcécci ilyen dolgokat ne irj mert fölösleges.
[előzmény (1560)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:46:45 (1563)
Nincs igaza. Elátkoztatom azzal a fasz clashcityrocker gecivel:D
[előzmény (1557)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:46:24 (1562)
Lehet, ha személyesen ismernéd őket, akkor nem írtál volna ilyen baromságot az egész straight edge mozgalomról....
[előzmény (1559)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:42:47 (1561)
ok ami késik nem mulik:D slackers jo volt mi gec:D egyévben kétszer ritkán látunk ilyen együttest:D
[előzmény (1558)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:41:44 (1560)
"tehát nekem a sxe-re az az értelmes def, hogy mértékkel igyál, mértékkel dohányozz vagy csinálj bármit mértékkel ami káros szenvedély, amig ugy gondolod hogy azzal nem teszel kárt se magadban, se a környezetetben. kb vmi ilyesmire gondoltam. pl szerintem az sokkal sxe-bb, ha megiszol minden bulin egy sört, mintha felveszel egy X-men polot, és jáccod a majmot"

Hogy tudsz mértékkel dohányozni, ha az függőséget okoz??? Tudom miről van szó. Több mint 8 éven keresztül elszívtam napi 1 doboz barna szofit....ha 2 óránként nem gyújtottam rá, akkor kezdett a pumpa emelkedni és emelt hangon beszéltem mindenkivel.
Értem, hogy miről beszélsz. nem vagyok elvakult, de ha megiszol egy korty sört, mert jól esik, az már nem straight edge. Ha lenyelsz 2 db amfetamin tablettát, akkor sem ártasz a környezetednek????

Én elég régóta járok koncertekre, de nem láttam még straight edge arcokat Xes pólóban feszítve keménykedni, de már sok részeget láttam keménykedni. Szerinted aki straight edge-nek nevezi magát az majom??? Akkor Némó miért nem majom? Talán félsz tőle?

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:41:38 (1559)
noch ein kleines megjegyzés: szoval nem azért ideirtam mert a staycleannek szol az üzenet,csak itt volt hely...:D
amguyy nem ismerem a staycleant, egy-kétszámukat hallottam, nem ismerem a tagokat, (bár egy sráccal találkoztam Battán aki akkor talán sage-es volt, mert felléptek kedvenc vargyaskáim a no time to lose csodával:D), üdv

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:40:51 (1558)
Fakkkkkk
pedig innen küldtem, mind1 akkor még1x = )

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:39:54 (1557)
Hét figyelj, ha minden igaz SF 18.án megy stúdiózni, és nem lenne túl szerencsés elötte való este bulizni, mert ismered őket h milyenek = )
De még nem biztos h nem leszünk,igazából bunkorác tomi nem akarja bár lehet h igaza van = )
[előzmény (1554)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:39:17 (1556)
nem. digitalboy333@hotmail.com

várom....
[előzmény (1548)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:38:31 (1555)
asszem itt volt egy pár félreértés, lehet hogy nem volt érthetö ahogy fogalmaztam...meg lehet hogy rosszul tájékozott vagyok, na szoval nagyjábol sorban.
némo országos haverja? nemmondtam ilyet, én itt csak arra akartam kitérni, hogy (lehet hogy rosszul tudom, meg amugyis olyan hülyén érzem magam hogy más multját meg magánéletét ecsetelem) ha jol tudom, régen Némoék elég diehardban nyomták a bélyeget meg mindent ami rossz. szovalnekik volt egy olyan választás hogy life or death, és a sxe egy hiteles kiut. de mondom,lehet hogy rosszul tudom. és itt most nem olyan országos klánra gondoltam akik régen odamentek a nemártba 3szor kezetfogni a némoval meg mittomén. mind1. meg amugyis kb leirtam h az a majom aki 2 nap alaptalan sxe miatt már extázisban nyomja az X-et magára, és itt egy kicsit ugrok a "te" idödben, szoval az a 20rol 30az olyan 20 rol 200, amiböl 30olyanvan akit te issxe-nek tartassz, a többin meg szerintem te is ugyanugy röhögsz...

back..közben pizza csekk, még kicsit sülni kell:D

nem vagyok nyakig benne, mert ez lesz ezzel kapcsolatban az uccso beirásom, ez is csak respect miattad, mert a végén még gerinctelennek fogsz tartani...

a generátor név mögött semmiféle HC atyauristen nincs akiröl irdatlan magaslatokban beszélnek a koncerteken, én csak egy mezei zenekedvelö vagyok,tehát nem az az arc vagyok akit minden szombaton látsz az elsösorban.. de szivesen bemutatkozom neked live-ban mert nincs mit szégyellenem.

te is tudod h amikor irtam akkor lendületböl irtam, enyhe tulzásokkal, a térités szot inkább csak ilyen exagerált fokozóelemként használtam, mellesleg asszem van vmi stayclean szöveg amiben az van hogy gyere haza az xbe v vmi ilyesmi de nem fix. nem tudom. nem ez volt a lényege, nem ezt kellett volna kiemelned.


"A Minor Threat nem volt straight edge zenekar. Azoknak az eszméknek a továbbfejlesztéséről van szó." - ÉN TUDOM. én sokat olvastam rola. viszont ezt szerintem itt sokan nem értik...

nem mondtam hogy bevagy gyepesedve, nem is ismerlek. általánosságban beszéltem, igazadvan,odakellett volna irnom zárojelben hogy "tisztelet a kivételnek". most megteszem. respect a kivételnek.

semmi nem fáj nekem. nem rugdosnak, én sem öket. szerintem ez csak annak sértés aki tudja hogy para van a szénájánál...
szivesen beszélgetnék veled, de legkevésbé arrol hogy x vagy nem x. sokkal jobban érdekelne ha a koncerteken az emberek arrol beszélgetnének hogy milyenek valojában, hogy mit szeretnek és mit nem és nem arrol hogy ki az x-men és hogy ki tudja jobban a szabályokat.... már ha vannak...

tiszteletem:

Misi sörpinafü :D ne akarj megölni, nem vagyok szánalmas...

[előzmény (1542)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:35:36 (1554)
A metrós náci security arcra.

Azt a Stay clean tudja. SF ne basszon már ki velem.
[előzmény (1553)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:34:32 (1553)
Mire gondolsz??
De hogy ne csak off legyen, lesz stay clean kistarcsán?
[előzmény (1552)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:29:12 (1552)
Hehehhehe! Az milyen volt már:DDDDDDDDDD
[előzmény (1551)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:28:09 (1551)
:P
Te kibaszott szargyerek vagy
[előzmény (1549)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:23:10 (1550)
Szívesen:-)
[előzmény (1546)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:22:52 (1549)
teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[előzmény (1548)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 ... > Következő >> Végére