Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Hajléktalanok - Homeless
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Mindenki aki tud, segitsen

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 15:14:14 (18)
Nekem ez a véleményem.
Megvetem, lenézem és utálom mindet egy szálig ez persze a saját szocproblémám amin öszinén szólva még könnyedén át is tudnék siklani ha nem lenne ott az agyamba a gondolat hogy a rohadt csövesek miatt havi 500Ft-tal kevesebbet keresek (sacperkábé vagy mittomén).
Én begyüjteném az összeset. 2010re háromszor ennyi autópálya lenne.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 15:05:49 (17)
Ezt viccnek szantad?
[előzmény (15)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 14:59:45 (16)
Én mondom ezek a kizsákmányolok nem a kapitalisták, nem sül le a pofájukról a bör hogy felveszik a segélyt egész nap kunyerálnak aztán meg borra költik.
Amelyik hajléktalan csak úgy üldögél azzal nincs bajom de amelyiket cigizni vagy inni látom arra nagyon megharagszom. Nekünk dolgozó embereknek is luxuscikknek számit az ilyen, bezzeg nekik futja rá mert elkényeztetjük öket.
[előzmény (15)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 14:56:59 (15)
Megyek a pályaudvaron, fekszik a hajléktalan, biztos sokat ittál már barátom ha eszméletednél se vagy akkor add ide azt a flaska bort, elszedtem mellöle az meg fel kelt a rohadék. Jól fejbe rúgtam az meg ott nyafogott, jött egy zseka, mondtam neki hogy ez a szemét csöves ki akart rabolni. Kapott egy párat a buksijára gumibottal.

© kImMeLválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:59:51 (14)
de tény, hogy nagyon sok köztük az agressziv is pl egyszer mentem a kálvintéren és megtalált egy ilyen hobo alkat egy fedél nélküli ujság cafattal a kezében mire mondtam hogy nincs nálam pénz erre elkezdett velem orditani, hogy mi a f@szért rohangálok a városban pénz nélkül meg ilyenek azt hittem leüt :)

© kImMeLválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:51:07 (13)
pár éve karácsony környékén mentünk a felszabon és jött egy hajléktalan le akart huzni pénzel de nem volt nálam semmi csak egy szem szaloncukor azt oda adtam neki és ugy meghatodott hogy elkezdett ölelgetni meg sirva is fakadt

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:17:43 (12)
Ilyen sztorim nekem is van!
Tavaly nyáron jöttünk haza a völgyből (Eger Szépaszzony völgy: nyári hétvégék lerészegedési színhelye mindenkinek itt Egerben) és megszólítottunk egy emberké, hogy nem e tudna adni egy szál cigit, de kiderült hogy hajléktalan volt az ipse! Úgyhogy a végén megszabadultam az én maradék 40 Ft-tól meg elnézést kértünk!
Ez nem biznisz!
:)
[előzmény (11)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:13:11 (11)
Soulfly elott ocsem adott 7HUFt egy csovinek, es ugy megkoszonte, mintha a belepojegyet adta volna oda.
ellenpelda: a Kozvagohidnal nekem kellett magyaraznom, h nincs egy kanyi fillerem sem, a hajlektalanok meg meg akartak verni - pedig tenyleg 3 napja nem volt penzem sem kajat venni :(

A BP paraden meg az allamnak meg az onkormanyzatnak van nagy adobevetele, uhogy szamukra nem veszteseges, h az a par 10-100 ezer ember itt vasarolgat Bpesten. mas, hogy az igazi nyertesek azok, akik drogot arulnak a birkaknak.
[előzmény (9)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:10:38 (10)
A BP paradet a szponzorok fizetik, nekik ez hatalmas reklam, siman plusszos a buli szerintem.
[előzmény (8)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 12:01:51 (9)
Egyébként persze nagy kibaszás ez! Viszont nem vagyok benne biztos, hogy a maffiának adok e pénzt vagy tényleg az a tag magára fogja e költeni!
Volt olyan, hogy odajött hozzám egy hajléktalan és pénzt kért ennivalóra!
Épp koncertről jöttem haza és még maradt vagy két szendvicsem!
Mondtam neki hogy pénzem az nincs (tényleg nem volt) de szívese odaadom neki a kajámat! Odaadtam neki ő meg a következő kukánál kidobta! Így adok én legközelebb hajléktalannak valamit!
Bennem megvolt a segítő szandék.

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 11:57:22 (8)
A Budapest Paradé szerintem egy nagy pénzkidobás!
Gondoljatok bele: vonul a sok hülye a kamionok mellett. (ingyen)
Az afterpartyból meg nem hiszem, hogy jönne akkora bevétel, hogy kifizessék azt a sok gyokér DJ-t- Szerintem a külfökdiek fél millió alatt el se jönnek.
Úgyhogy nyugodtan vehetjük ezt is pénzkidobásnak!

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:41:54 (7)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:40:41 (6)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:40:32 (5)
Az biztos hogy sok bevétel is van.. akkor gyüjtsük azokat a dolgokat amiken keresztül a pénz elrepülnek mint a tüzijáték:)
[előzmény (4)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:38:31 (4)
de mennyi vissza is jön belőle.
a tüzijátékot én is elítélem
[előzmény (3)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:37:04 (3)
egy szóval sem mondtam, de egy ekkora rendezvényt megrendezni.. sok sok pénz kell hozzá. és erre irtam hogy nem tudom kinek mennyi pénzébe kerülhet..
[előzmény (2)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:33:39 (2)
nem tudtam, hogy a Bp parádé veszteséges
[előzmény (1)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-29 00:32:11 (1)
- Elöször is sorry ha van már ilyen téma.
- Másodszor engem rohadtul zavar hogy az emberek nagyivben szarnak a hajléktalanokra.. tisztelet a kivételnek. + nem szeretem a politikát de még nem igen hallottam olyan kampány szöveget amiben kiemelt hangsúlyt kapott volna ez a dolog. Pedig ha nem lödöznének el éves szinten tüzijátékokra több milliárdot + nem rendeznének ilyen felesleges rendezvényeket mint pl Budapest Parádé (bár nem tudom kifelé mennyi ennek a költésgvetése, de valakiknek nagyon sok pénzbe kerülhet) +Sportsziget (bár jó hogy ingyen van , mert lesz pá rzenekar ami nagyon jó hogy lesz, de akkor is ,inkább ne legyen)

egyszóval minimum annyit tehetünk hogy irunk erröl és pl ilyen ételosztásokról , segitségekröl informálhatjuk egymást..



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16