Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Keszthely
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A Balaton fővárosa

Elejére << Előző < ... 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 > Következő >> Végére

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 18:26:54 (69)
Erre a kérdésre meg nem tudom miért pont a Keszthely topikban kell keresni a választ. Nézd meg pl a Közhelyek a punkban c. topikot. Mellesleg én is marhaságnak tartom az ilyen színű = ez, olyan színű = az dolgot..
[előzmény (53)]

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 18:25:21 (68)
Természetesen nem arra gondoltam, hogy netfüggőség kérdése, vagy hogyan fogalmaztál. Az internetet, mint esetleges kiindulópont használhatja az ember, de persze ne csak a monitor mögött legyen vki hardcore-os, skinhead, vagy akármilyen szubkultúra képviselője.
[előzmény (45)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 22:57:03 (67)
Nem vagyok keszthelyi,de voltam már ott néhányszor,és van egy révfülöpi csaj ismerősöm,aki mindig ott rohad.belőle kiindulva (animát hallgat,úgynéz ki,mint egy kalipunk és sexdrogrnr-kitűzője van és állítólag nekem tetszene a hely,mer ott csak olyanok vannak mint ő) nagy szar lehet 512 a hétköznapokban....
[előzmény (65)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 22:52:40 (66)
Bazzeg engem egy őspunk eccer összerugdosott,mer kivételesen bakancsban voltam és fehér fűző volt benne.Be volt lőve a tarajam,de így se voltam több 40 kilónál,úgyhogy kaptam párat.Hozzáteszem szlovákiában több fehérfűzős punk van,mint piros vagy vörös vagy fekete
[előzmény (58)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 22:46:36 (65)
Kedves Öcsike!
Sajnálom, hogy nem olvasol figyelmesen, mondhatni nem látod a fától az erdőt... A szarok bele a ruházatra hozzászólásra egy már alább beírt gondolatomat másolom be: "Kit érdekel a ruházat??? Az elviség a lényeg, meg az attitüd, és nem egyéb!!! "

A másik meg ez a 20 éves vagyok dolog... Én 12 éves korom óta punkoskodok, 15 éves koromtól aktívan, mindíg egyre aktívabban... Én 27 vagyok... nem az alkohol a lényeg, nem az életkor, hanem a VISELKEDÉS és a GONDOLKOZÁS!

Tele van a tököd, hogy az 512-vel jövök? Mivel jöjjek? Ha a Vén Bakterban lennének nácik, akkor azzal jönnék. Nem a kocsma nevével van a bajom... És való igaz, talán a 12-16 évesekneknek még nincsen annyi sütnivalójuk, mint mondjuk az idősebbeknek (Tisztelet a kivételnek, nekik - és bizonyos egy embernek, aki olvassa és magára ismer úgyis:)) - de valahol nekik is el kell kezdeni, megmutatni dolgokat, támogatni őket és SEGÍTENI NEKIK A HARCBAN!!! Emlékezz, te honnan indultál!? Szóval ne becsüld annyira alá a fiatalokat!!!
Viszont még mindíg: "Sajnálom, hogy te megtüröd őket... és sajnálom, hogy az ilyen emberek miatt ilyen ez a magyar punk mozgalom. Ezt ugyan így ismeretlenül sütöm rád - amiért elnézést kérek, ha esetleg tévednék - de nekem - és ez ugyan nemsokatokat érdekel, csak bebaszni esténként, mint úgy általában az 512-ben - nekem NEM FÉR BELE A PUNKRÓL ALKOTOTT VÉLEMÉNYEMBE!!! "

B O J K O T T 512, GET OUT NAZI BASTARD OUR PUBS!!!

Zs

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 12:04:41 (64)
másrészt meg szarok bele, hogy ki milyen ruhában van!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 12:04:10 (63)
nem azé mondom de 20 éves vagyok és 2 éve nem iszok alkoholt...amúgy televan a tököm az 512-vel jössz ott nagyrészt 12-16 évesek járnak mit vársz tőlük?? meleg hógolyót???

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 20:56:29 (62)
Ma a konditeremben találkoztam egy ex-munkatársam fiával, aki nyáron még Alvin pólóban és mohawk frizuval igénytelenkedett a pavcsin. Most jólfésült és elegáns volt. Ő már 16 éves korára kinőtt belőle. Biztos nem volt menő a csajoknál.

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 20:55:21 (61)
Na jó, mi tudjuk ezt és :))), kivácsi lennék, hogy Jani mit szólna, ha lenáciznák:))) -> "Leszarom" :)))
Amúgy tényleg nagyon gázos lett az 512, még Micukó is vicsorgott már rájuk... illyesztő volt:)))
[előzmény (60)]

© Tanjaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 20:53:25 (60)
A Rieger Jani is megmondta, h a bandája meg ő a fehéret hordja! :))

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 20:52:35 (59)
Meg egyáltalában miért anyázol???
Kit érdekel a ruházat??? Az elviség a lényeg, meg az attitüd, és nem egyéb!!!
Sajnálom, hogy te megtüröd őket... és sajnálom, hogy az ilyen emberek miatt ilyen ez a magyar punk mozgalom. Ezt ugyan így ismeretlenül sütöm rád - amiért elnézést kérek, ha esetleg tévednék - de nekem - és ez ugyan nemsokatokat érdekel, csak bebaszni esténként, mint úgy általában az 512-ben - nekem NEM FÉR BELE A PUNKRÓL ALKOTOTT VÉLEMÉNYEMBE!!!

B O J K O T T 512, GET OUT NAZI BASTARD OUR PUBS!!!
[előzmény (55)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-19 20:46:31 (58)
Tög gáz ez a fehér cipőfüzőzés... Ez csak a hülye magyaroknál van így, más, minden egyes országban a fehér cipőfüző is szintén a fekete-fehér összetartást szimboliztálja... Utánna kellene ennek már nézni!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:54:25 (57)
tudod......nike melegítő, acélbetétes bakancs fehér cipőfűzővel! az ám a menő hajjaj!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:53:44 (56)
most a fehér a divat!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:53:03 (55)
a kurva anyádat! tegyél bele fehéret, mert punk koncertre abban kell menni! abban vagy menő! szeretni fognak!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:49:39 (54)
Anyád picsája!

© Mirrorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:48:18 (53)
Hello!
Kérdésem lenne!
Ki mit tud arról, h bakancsba milyen színű cipőfűző mit jelent?
annyi mindent hallottam már mindenhonnan...

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:47:06 (52)
Én hányok tőlük.
[előzmény (51)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:46:35 (51)
nem....csak egy hülyeségnem tartom a "kirugdozom őket" szöveget....ha kötexel velük, vagy elvered őket ugyanolyan vagy mint ők....én nagyívben leszarom a nácik fejét felőlem elférnek.....elég nagy hodály az 512:)

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:37:13 (50)
Talán te is egy vagy közülük?
[előzmény (49)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:35:33 (49)
duma az van......

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:01:58 (48)
Csak azért mennék le, hogy a nácikat hazáig rúgdossam.
[előzmény (47)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 19:00:43 (47)
Romantikus Erőszak pontosan 24. -én lesz......

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 17:30:24 (46)
Durva amiket írsz. A Romantikus Erőszak koncertről nem is tudtam. Akkor ezek szerint nem csak az én paranoiám, hogy Keszthelyen kezd megerősödni ez a náci dolog. Iszonyú szomorú. Ráadásul a "vezetőjük" ott lakik nagyanyám házában és pöcsös kora ismerem. Egy igazi suttyó az a gyerek. Zsolesz, szerintem teljesen felesleges ezeknek észérvéket felhozni, mert a vége az lesz, hogy megvernek amikor többen vannak. Én legszívesebben szétrúgnám a fejüket.
[előzmény (45)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-18 17:01:41 (45)
AhOI!
Szerintem sem a skinhead, sem pedig a hardcore "tudása" nem 'netfüggő, régen is élt(?) a mozgalom, aki akarta, az tudta... Voltak, vannak fanzinek, szórólapok, koncertek... és valljuk be, az ember a gép előtt is ember, a punkságot, skinsséget, hc-t a tettek és az attitude szabja meg... no meg a színes bakelitgyüjtemény, a CRO-MAGS és a legújabb nájki cipő:))) (ezt csak a Bali kedvéért írtam, valahol olvastam, még most is ezen mosolygok:)))
A látókörtágítás szerintem megint nem 'netfüggő, hanem emberfüggő...
Képzeld, bármennyire is szeretné az ember, "ha terméketlen a talaj, akkor a mag úgysem kel ki" dolog van Keszthelyen. Szintén elolvashatod az első beírásban, hogy ki vagyok. Úgy gondolom, hogy némi közöm van azokhoz az emberekhez, akiket Bali felsorolt. Hogy azok a srácok mennyire voltak benne vagy mennyire sem, azt ők maguk döntik el és nem mi, ugyan ez áll arra is, ha változik a világ, változnak a privát életkörülmények.
Nézd, nekik biztosan nem volt annyira fontos, mint Balinak vagy akár nekem, ezért mondhatni, hogy csak mi maradtunk...
maradtunk?
MÉG MINDÍG ITT VAGYUNK!!!
Hidd el, Keszthely egy abszolút veszett város ezen a téren... Mondhatni menthetetlen... és ezt kár lenne tagadni!!!
De aki keres, az talál, arrébb kell menni egy várossal, és mindjárt találunk egy egész kis komoly streetpunk/oi közösséget... Látod, ezért írtam, hogy személyfüggő... szerinted az elmúlt tíz évben nem csináltam az ügy érdekébe semmit? Csináltam volna, de a hely egyszerüen terméketlen, fogékonyatlan...
És most jön a slusszpoén:
B O J K O T T 512!!! SOHA TÖBBET!!!
Egyre több náci majom jár oda, beszélgető szándékom is kudarcba fulladt, mert már kifogytak az érveikből és jött a "ha nem elég a magyarázat, akkor verekszünk" dolog.. már ez is szánalmas, no meg a csegevárás csókolgatja a febőröst, aztán egy nácirákkendról után mocskospánkoknemadjukfel... majd egy észvesztő tankcsabdapogó után az ellenállás lecsusszan az asztal alá... aztán KÉSZ!!! Ennyi....
Nem megfutamodtam, hanem egyszerüen nem tudok - mert értelmetlen - több tíz embernek minden héten elmondani, hogy mekkora beteg ideológiát vallanak, aminek 2004-ben nincsen helye...stb stb...
GET OUT NAZISM OUR PUB!!! GOOD NIGH WHITE PRIDE!!!
És a hab a tortára: szerettem volna egyszer egy cseh punk csapatnak egy koncertet szervezni önköltségen (kb a zenekarnak és a 2 magyar előzenekarnak az össz költsége 25.000. Ft lett volna...)... de nem lehetett... most lehet picsa-t csinálni 1000Ft-os belépővel... és ami végérvényesen betette nálam a kaput: a közeljövőben Romantikus Erőszak koncert lesz z 512-ben...
Végezte, sajnálom, hogy egy nagyon jónak, a szubkultúra támogtását is szolgáló szórakozóhelynek számomra ez lett vége... Kár érte, SAJNÁLOM!!!
Zs

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-15 21:25:59 (44)
Az ok sokrétű lehet.. Egy elég idióta példa szerintem, hogy általánosságban az a "közeg" tudja, h a skinhead nem náci, hanem bonehead, aki nettel rendelkezik.. Persze ez már terjed.. A net tágítja a látókört.. Biztos, hogy Keszthelyen is vannak olyanok, akik kaphatóak lennének a hardcore-ra, de hogy hogyan is állnának hozzá, az megeen más kérdés. Meg hogy hogyan találnád meg őket. Gondolom ilyen "divat hardcoreosok" meg nem hiányoznak senkinek..
[előzmény (1)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-15 21:14:27 (43)
Szomoru vagyok, hogy a hirhedt Bali G hazaja ilyen kihalt HC teren, ennel meg hon szeretett szulovarosom, Jaszbereny is aktivabb, pedig ott sincs nincs nagy elet...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-14 12:05:47 (42)
bazze anyám szerzett egy kacsát azt leakarta vágni én meg nem engedtem neki, aztán elneveztem fülöpnek még kell hozzá lány kacsa azt szerelmesek lesznek egymásba:))

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-14 08:54:47 (41)
Szerintem te.
[előzmény (40)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-14 08:05:04 (40)
kijön 512be pénteken????



Elejére << Előző < ... 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 > Következő >> Végére