Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Keszthely
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A Balaton fővárosa

Elejére << Előző < ... 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 12:29:37 (249)
Oké-zsoké faszikám!

Ígérem, nem politizálok... bár nem én kezdtem...

Amúgy Keszthelyen a legjobb hely a Pavcsi. Most bánom, hogy nem tudok ott lenni... helyette marad a Citadella, meg hasonlók... :-(

A Helikon napokon is ott lettem volna szívesen... Volt valaki?
Mi van mostanság apavilonon? Gondolom nyitva vannak már és van is ott éjszakai élet...

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 11:40:33 (248)
Oké Fütykös, hiszek neked, a Kabai egy isten. Most hogy kompromisszumot kötöttünk, elhúzol ebből a topikból? Vagy tőlem maradhatsz is, de akkor ne a hungarista mozgalomról írogass, hanem a kastélyról, a Balcsiról, múzeumokról, meg ilyenek.
[előzmény (247)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 11:31:26 (247)
Hihi... megnézném kabait rapperként! Ő még nálam is jobban benne van a témában!

Fütyi vagyok? Mivel Te nagyobb vagy nálam, te fasz vagy!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 11:26:16 (246)
Félreértesz Fütyi, én nem harcolok ellenetek, minek, hiszen ahogy már mondtam, 2 év múlva a keszthelyi bajtársaid repperek lesznek, mert akkor éppen azt találják menőnek, szóval én nem tartom veszélyesnek egy kicsit sem, amit csináltok.
[előzmény (245)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 11:17:37 (245)
Az én hőn szeretett városom is...Milyen benyomást? :-) Amúgy tényleg nem az... Hogy elmebetegek? Kikérem magamnak! Azért mert különböznek Tőled? Azért elmebetegek? Utálom az ilyen kirekesztő dumát. Amúgy érdekes valami! Miért harcoltok ennyire a hungaristák, fasiszták és nácik ellen? Hiszen (sajna) kevesen vagyunk... Féltek mégis? vagy csak egy ellenség kell, akit lehet utálni? Mit képzeltek erről?
Erre kiváncsi lennék!
Úgy látom valahol rokon lelkek vagyunk: a saját karónkhoz kötjük az ebet... De végül is ez jó. Csak hát Te azt mondod mi vagyunk hülyék, mi meg azt, hogy Ti... Adok-kapok viszony.

Amúgy Keszthely nem a Te városod... csak ott élsz. Mondjuk engem vsak barátaim s a középsulis éveim kötnek oda, de akkor is imádom. És ha valamiféle atrocitás fogja érni ottani bajtársaimat, akkor ihaj csuhaj lesz, az biztos!

Skinheads:


ez tán egy gázkamra....:D


BONEHEADS:


Ti melyikek is vagytok?
[előzmény (244)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 11:00:28 (244)
Szia Fütyök, jómagam nagyon boldog lennék, ha elhúznál hőn szeretett városom topikjából, mert azt a benyomást kelted az emberekben, hogy Keszthely a neonácik fellegvára, közben meg nem is, csak pár zavarodott, elmebeteg hülye gyerek képzeli azt magáról, hogy ők megmentik a hazát a kipusztulásától azzal, hogy az 512-ben náluk kisebb gyerekeket vernek meg, jómagamnak hányingerem van tőletek, szóval ha lehet, akkor a beteges nézeteidet a politika rovatban fejtsd ki, ok?
[előzmény (243)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 10:42:39 (243)
Látod... Ez a kis párocska kooperál ellenem... :-)

Na mit tanultál a suttogo-n?
[előzmény (242)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 10:29:50 (242)
Na,ez már megint csak személyes baszogatás,ami abszolút nem visz elore a vitát!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 10:22:26 (241)
Most nem megyek: urbanisztika ZH-ra tanulok. Ma írunk proszemen! :-)
[előzmény (240)]

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 09:52:00 (240)
Bütyök bazz,inkább menjél órára! :)
[előzmény (239)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-05 09:47:59 (239)
Hol vagy Mazsolácska? Elhallgattál te kis antifa(sz)?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 18:32:00 (238)
hatalom-hatalom... Nem rossz dolog, de hatalom fennállása esetén az a gond, hogy torzul mindaz, amiben addig hittél... Lehet hogy "hatalom"-ra kerülésem révén tök liberális leszek, és MSZP-re szavazok! :-)))) Na azért ennyire nem. Mondjuk fenyegetőző maZSOlapáLESZKÁt biztos nem komálnám... De ha továbbra is keménykedik, és mondjuk belém köt majd valahol, akkor tutira nem leszek Vele liberális... ISZONYATosan be tudnék húzni neki egyet.

Amúgy Zsoleszka ehetne egy kis husit, mert akkor nem beszélne ennyi zöldséget!

Mondjuk megértem annyiból, hogy a kedvesét mindenki védi. ha mondjuk Enikőmet valaki baszogatná, tutira megzúznám... De hát a kis marslakó írt csunyát nekem! Mondjuk leszarhattam volna, hiszen tök aranyos a becenevem. Pont olyan mint én vagyok: vidám, kedves, pici... :DDD
[előzmény (237)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 17:16:50 (237)
"Szerintem a parlementből én foglak csicskáztatni bennetek, vagy Tapolca jegyzőjeként én nem engedélyezek semmit! Vagy én anyakönyvezem majd a házasságotokat... Vagy én intézem a segélyeiteket! "

igen addig nincs nagy veszély, amíg itt irogatsz ekkora hülyeségeket, a baj csak akkor kezdődik, ha egy ilyen ember hatalomhoz jut"

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 16:40:48 (236)
Micsoda? Ki fikázott előbb? Ő vagy én? Na?
"Bütyök....hm... :DD Ez meg egy oian csodás név nem? Bütyök, mint tyúkszem, Bütyök mint zsírcsomó, vagy mi?" és erre azt írod: ÉRTELMESEN VITÁZOTT, ÉRVELT, TE MEG LEKURVÁZOD... hahaha!

Nem kérek bocsánatot! Miért kérnék? Aki legjobb barátaim egyikét becsmérelte, aki agyon akarja veretni megannyi bajtársamat, és sérteget? Attól nem kérek bocsánatot SOHA!

"megnéznélek, te hol leszel majd 10 év múlva..." :-) Szerintem a parlementből én foglak csicskáztatni bennetek, vagy Tapolca jegyzőjeként én nem engedélyezek semmit! Vagy én anyakönyvezem majd a házasságotokat... Vagy én intézem a segélyeiteket! :-)

Húha! De megijedtem!

Az emberiség csődje... Nézd meg a zenekarod tagjait! Hogyan néznek már ki? Alkoholista, drogos, bunkó banda!


© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 16:25:41 (235)
KIBASZOTTKURVAGYORSAN ELFELEJTED EZEKET A SZAVAKAT ÉS BOCSÁNATOT KÉRSZ!!!

ÉS MOST NEM AZ AFA VAGY ARA BESZÉLT BELŐLEM, HANEM A GYŰLÖLET ÉS A TEHETETLEN DÜH!!!

MIT KÉPZELSZ?!?!

HA MÉGEGYSZER ÍGY BECSMÉRELNI MERED A KEDVESEMET AKKOR KIBASZOTTUL MEG FOGOD BÁNNI!

EDDIG CSAK AZ ESZMÉD VOLT GÁZ, DE AMINT LÁTOM, TE IS AZ VAGY VELE EGYÜTT!!! AZ EMBERISÉG KIBASZOTT CSŐDJE!!!

ÉRTELMESEN VITÁZOTT, ÉRVELT, TE MEG LEKURVÁZOD...

AZÉRT ÁLLJUNK MÁR MEG!

zs
[előzmény (233)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 15:17:06 (234)


...soha ne felejtsd el a mi Vezérünk nevét! :-)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 15:05:32 (233)
Nyuszkó!

A kanizsai buli sem Kanizsán volt megtartva! :-)

A Vérszerződés nagymagyar szövegei át vannak ültetve angol nyelve... És képzeld, a VSZ-nek nagy sikere van bonehead körökben. Amúgy a Titkolt is volt Csehországban kb. egy hónapja! Na ilyenkor mi van?
A Vérszerződéssel csak annyi bajom van a turné óta, hogy nagyon ráálltak a náci vonalra... Bár nem nagyon zavar, csak hát ők magyarok és jobban állt nekik a nyilikeri mint a horikeri... :-)


A rend-erő-becsület szentháromsághoz tartom magam, csak hát ugye megint egy kérdés: ki méltó rá, hogy ezt igazoljam neki? Aki kekeckedik velem a becenevem miatt? :-) Aki angolul skandál ellenem? Aki az életemre tör? :-)

Te csak járj punkbulikba, törődj a punkokkal, ujjaztasd magad a koncertterem bejáratánál az épp aktuális akkor esti pasiddal, piszkáld a herpeszedet és annyi! Ne szólj bele a nagyok dolgába! :-)
[előzmény (231)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 14:42:46 (232)
asszittem az ilyen hazafi zenekarok, mint a vérszerződés csak itthon játszik.
ki kíváncsi külföldön a nagymagyar szövegekre?
[előzmény (230)]

© XEviXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 14:25:41 (231)
"Hát puncikám!"
Hol van a rend, erő, becsület felfogásod, hol van az az erkölcsi tartás amiröl annyit papoltál? Mert az irásodból ez nem tünik ki! (Tapolcán nincs oian hely ahova koncertet tudsz szervezni).

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 10:35:12 (230)
Hát puncikám! Képzeld, már folyik az egyeztetés. A buli július elejére/közepére várható. a Titkolt már jelezte, hogy eljön szívesen és a Hűség is kapható. Még a Vérszerződéssel kell egyeztetnünk! Remélem megúnják a külföldi turnézást és kis hazánkban is lenyomnak egy frankó kis bulit!

De a helyszínt nem fogjátok tudni, ugyanis az ilyen bulik titkosak. Pl. ki gondolta volna hogy a kanizsai buli Becsehelyen lesz! :-) Itt is így lesz!

És miért angol jelszavakat írsz be? "UP THE TAPOLCA'S PUNX&SKINS&STRAIGHT EDGE KIDZZZ!!!" hehehehehe Miért nem ezt írtad? Fogjunk össze Tapolca söpredéke! (Persze ez csak Vicuskának és a hozzá hasonló (szerintem 15 éveseknek) szól!
[előzmény (220)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 10:30:17 (229)
Segítenék Neked szívesen!
[előzmény (227)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 14:23:42 (228)
Seggfej!
[előzmény (227)]

© Guardrailválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 13:58:03 (227)
Ja,az olyan fajt,mint amihez te tartozól szemrebbenés nélkül kiírtanám.
[előzmény (226)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 13:45:13 (226)
Mi lenne?hehe, éppen most sértegettél!
Én csak 1 barom jelzővel illettelek, vedd sértésnek, ha akarod...különösebben nem érdekel.
Mi van, te is rasszista vagy?
[előzmény (225)]

© Guardrailválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 10:16:52 (225)
Mi a fasz van?Én meg utálom az ilyen köcsög,seggnyaló,buzikat,mint amilyen te vagy.Én nem sértegettelek,csak egy hülye jelzővel illettelek,amit ha te sértésnek veszel,akkor szíves elnézésedet kérem.Én csak annyit mondtam,hogy kurvára fölösleges még itt is vitázni óriási baromságokról.De szerintem már te sem tudod,hogy miről vitáztok,csak nyomod ugyanazt az ostoba szöveget megállás nélkül.Kitalálhatnál már valami újjat és valahol máshol!
[előzmény (212)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 09:00:45 (224)
Oi! Oi! Oi!
Én vagyok a goj.
Nem érdekel engem,
barátom a rapper,
Oi! Oi! Oi!
Gyere néger tolj!
Tedd belém a farkad,
meleg skinhead hajlam,
Oi! Oi! Oi!
Europische Oi!

Oi! Oi! Oi!
oi! Oi! Oi!

Oi! Oi! Oi!
Liberális Oi!
MosOi és az Oi-kor,
nem Oi! zenék punktum.
Oi! Oi! Oi!
Hülye bonehead pfujj!
Menjél innen haza,
mert skinhead vagyok s laza,
Oi! Oi! Oi!
SHARP-os balfasz oi!

Oi! Oi! Oi!
Antináci Oi!
Kurva anyád White Pride,
gyűlölöm a fajtád,
Oi! Oi! Oi!
Niggerbuzi Oi!
Szeretem a rasztást,
imádom a krisnát,
Oi! Oi! Oi!
Röhögj be ne tojj!
Röhögj be ne tojj!

Heil! Heil! Heil!
Nekünk ez nem kell!
Nem érdekel minket,
akasszuk fel mindet,
Heil! Heil! Heil!
Gyerünk bajtárs menj!
Vadásszál SHARP-ra,
eszmélj végre már ma!
Ki-tar-tás!
Nem kell más!

Ide is bemásoltam! hamarosan ez lesz az év NS hatecore slágere! :-) Legalábbis talán már nyáron!



© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-03 08:39:50 (223)
Jujj! Te törékeny leányzó! Óh, de megijedtem, s de meghatottál...

:-((((

Most erre mit kéne mondanom... Hogy hol leszek 10 év múlva? Remélhetőleg valahol jegyzőként, vagy egy állami intézménynél... Ha nem akkor valami kis céget választok munkahelyemnek!

Hogy egy életre szól-e? Hát ahogy vesszük. Felhozom példának a deep purple-t: ők amilyen vadállatok voltak, most már családapák, vagy nagyapák. Nem úg yélnek mint 20 évesen. Igaz, hogy zenélnek istenien, és van mire felvágjanak, de már nem gyújtanának fel egy színpadot, nem innák seggrészegre magukat!

A rasztás, rapper barátaitokra pedig büszke lehetsz! Drogosok és straight edge-esek! :-)))))

MaZSOlapáLESZKA meg nem érdekel! Vicces fiú lehet. Hát még a zenésztársai! :-)

"nem esett bele a társadalom által diktált morálba, doktrínákba " -- ezt Oian szépen megfogalmaztad! Egy marslakótól ez aranyos dolog. Nem törődött bele? Miért nem? Beilleszkedési zavarok? Személyiségzavar? Kitaszítottság? Feltűnési viszketegség? Brrrr...

Tudhatnád: az ember a társadalom része! A társadalom az, ami előbbre viszi az emberiséget, mert közösségi lény. Ha a saját feje után megy, előbb-utóbb koppanni fog! A társadalom az a szervezet, aminek minden embernek tagjának kell lenni, s a betöltött szerepét mindenkinek el kell látnia. Szerintem Ő is ott lehet a társadalomban, csak jól hangzott ilyen ounkosan kifejezve, hogy "más mint a többi" ember.

Fellángolás-e nálam? Nem az: a legbelső meggyőződésem. Nagyapám, anyám, mindenki osztja a véleményem. Pontosabban nagyapám csak osztotta, mert meghalt! Hadnagyról sok pletyi kering, de én még soha nem csalódtam benne!

tapolcára csak azért is szervezünk egy bulit! De miért akartok Ti háborút? Aztán Ti nem vagytok kirekesztők és előítéletesek! hahahaha! De ha azt akarjátok! Megnézném a 15 éves antifa(sz) punkokat 2 méteres Blood And Honourosok ellen! :-)

Tudod mit kiscsaj! Irány az ágy vagy a konyha! És ha nem irogatsz ilyen f*szságokat, még szexelhetünk is! Bár szerintem punk létedre a villanyáram sem b*szna meg!

(Hú ez kultúrált volt! De hát egy lány, aki fiatalokat akar egymásnak ugrasztani, mert más a véleményük! )
[előzmény (220)]

© XEviXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-02 17:47:39 (222)
Ámen!
[előzmény (204)]

© XEviXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-02 17:46:12 (221)
"Nem érek fel a asrakáig sem! te kis gennygombóc! Enforcer egy fasz! Közel a 30-hoz ilyenekkel törődik! :-)))))))))))))
Az én 27-28 éves ismerőseim már családapák és gyerekeik vannak! Nem pedig boneheadekről, meg HC-ról locsog mindenféle hülyeséget!"

Képzeld, Zsoleszkám is közel a 30 hoz...
Tudod, aki hisz valamibe - ismered az OMEGA-t? - "Ez egy életre szól!" -
Azért, mert nem esett bele a társadalom által diktált morálba, doktrínákba és nem dönt felelőtlenül a nagy dolgokkal kapcsolatban, hogy tanul, hogy dolgozik, ételt oszt, koncerteket szervez, fanzine-t szerkeszt és még mind a napig (közel 12 éves aktív részvétellel - lásd eme topik első beírását) építi ezt az egészet. Tudod Ő az, akinek igazán fontos, ez az, amiben hisz és nem olyan kis fellángolós típus, mint amilyen te lehetsz, megnéznélek, te hol leszel majd 10 év múlva... És mi az, amit elértél/elértetek...

Jó éjt fehér büszkeség!!!

Évi

© XEviXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-02 17:35:36 (220)
"Amúgy tapolcára szervezünk nyáron egy bulit! Dunántúlon sajnos az NS/Hungarista mozgalom eléggé gyenge. Aki viszont van, az nagyon ki van már éhezve egy jó kis NS koncira. Nyáron a kanizsa melletti buli is tutira sikerült! "

Nah kisfiam, futni fogtok!
Várunk "szeretettel" benneteket, hozd el a haverjaidat is!
Tudod Tapolcán - annak a köcsög, minimálpánk ISZONYAT-nak köszönhetően - elég erős az afa/ara színtér, nemcsak a punk vagy a hardcore, hanem a rasti és a rap irányában is... Amint azt majd megtudakolhatod a Hadnagy Zsolti (és megkomolyodott(?) ex ns barátai...hehehe) barátodtól is! Kérdezd meg nyugodtan, hogy hogyan taposta a bomberját mindössze 1 punk előtt és hogyan magyarázkodott, hogy már nem rasszista... szánalmas és nevetséges volt...
Erről ennyit, várunk benneteket!

UP THE TAPOLCA'S PUNX&SKINS&STRAIGHT EDGE KIDZZZ!!!

XÉviRudeX

(Ps: Üdv Enforcernek:)))



Elejére << Előző < ... 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 > Következő >> Végére