Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 926 | 927 | 928 | 929 | 930 | 931 | 932 | 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 | 939 | 940 | 941 | 942 | 943 | 944 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 21:47:35 (28004)
Akváriumba sok jég kell, meg sör! Bassza meg, ezt meg is csinálom! :)
[előzmény (28003)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 21:45:43 (28003)
Felbérellek téged, és nyalogasd nekem belülről az akváriumot inkább pls!:D

Haltémába jogos: én is erre gondoltam, mer érdekes, pl vidéki csárdákba úgymegeszem a rántott pontyot, hogy rárántok aztán. Dehát hiába mondom én itthon, jáúúú a teszkós hal is. Hógyne...

Ajándékok + karácsony:
Megvolt itt is... Hát nem volt valami jó a hangulat, mondhatni kuss volt egész végig. Az időről dumáltunk, meg a macskáról... Nemtudom mi francért, pedig jól indult... Hát ez van.

Na de most nekilátok akváriumot építeni, háhá!
Elsőnek moshatom le áztatva a dzsuvát az talpazati kavicsokról amit vettünk.
Többit meglátjuk.
[előzmény (28000)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 20:43:19 (28002)
Na megvolt az idei karácsonyi ajándékozás is, kivéve bátyámék, me odavannak barátnőiknél.

Én kaptam uncsinővéremtől egy Sport tusfürdőt, anyáméktól egy kézisúlyzót, biztos forrásból tudom hogy bátyámtól is ezt kapok vagy egy francia rudat. No ez nem lehet véletlen! Szerintem észrevették hogy Szegedi létem alatt híztam pár kilót! :D Szóval majd gyúrok a súlyzókkal, majd ott a sport tusfürdő utalván, hogy "SPORTOLÁS UTÁN!" :)

Olyan leszek mint a kibaszott Ronnie Coleman
http://www.youtube.com/watch?v=HTsgzq-Yw4g

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 20:26:26 (28001)
Azért mert köcsög pestiek vagytok és boltban veszitek a halat. Az valóbanszar. Nekünk szerencse mert faterom szeret és tud is horgászni, anyám meg isteni halat csinál így kurva jó a kaja! :)

Voltak kint fateromék 2 hónapja Olaszban a Pó folyón, akkora harcsát fogott, hogy mikor mellé feküdt, hosszabb volt mint Ő. Persze a Nesönöldzseográfikon meg a Spektrumon már láttunk, de így élőben jobb volt! :)
[előzmény (27997)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 20:19:45 (28000)
Akváriumba venni kell ezt azakvárium tisztító halat, most nem tom mi a neve. A lényeg hogy egész napos unalmában rácuppan az akvárium falára, és nyalja le róla a trutymót. Persze mellette tisztítani kell, de lényegesen kevesebbet.
[előzmény (27996)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 20:17:05 (27999)
Kapaszkodj meg! A Jézuska nem létezik!

Ezt csak azért mondom, mert már ideje megtudnod! :)
[előzmény (27995)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 19:58:29 (27998)
mér lenne para, szerintem egyáltalán nem az. halak konkrétan többet szarnak, mint a csigáim együttvéve, ja és az aranyhalam már túlélt több, mint két csiga-populációt... tisztítani kell, ez a titka. aki meg gyáva pöcsfej, Heppi Akváriumozzon inkább a faszbúkon :)
[előzmény (27996)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 18:28:03 (27997)
Kb itt is.
Bár ma egyedül diszitettem, mert öcsém 3-ig aludt...
Úgyhogy az idei fa az én művem, igazi bunkófa!
De már nem lehet bemenni, bezártuk az ajtót. Majd 8-kor lesz az ünnepség, most jön a vendégség meg.

Kibaszott rántottponty... Faszba de utálom, tiszta kommunista kaja.... Rántottponty főtt krumplival (Y)... Apám mániája... Komolyan már csak piros kockás műanyag abrosz kéne, kerti műanyag székekkel hozzá, meg szóda....
Ezt már évek óta szónoklom, de NEMMM, az a kedvenc és kész. Ráadásul utálom is.
Úgyhogy én melegszendvicsezek tradiciózusan, persze mindig ki vagyok utálva hogy mit különcködöm, dehát azt a trágya vizizü faszos pontyot már na...
Ráadásul tele buzi szálkákkal...
[előzmény (27995)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 18:23:21 (27996)
Akváriumba csigát para venni. Talán itt írta valaki épp, hogy össze-fossák az egészet, előbb utóbb a halak is megdöglenek, és jó nagy bűz lesz.
Csiga akváriumba amúgyis.. áá...
Max dizájn, kiszáradtan.
De arra megmár vettem ilyen koponya-gecót.
[előzmény (27990)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 15:30:49 (27995)
én mindenkinek 1 dolgot max 2-t vettem. De pl barátnőm csinált a családomnak egy betlehemet, totál baró lett. már ki is van rakva.
Mindenkinek becsomagoltam az ajándékot és az ajándékhoz illő idézetet írtam rá. Tehát hogy kicsit gondolkodjon el bontogatás közben mi is lehet az, és hogy miért is kapta.

Az meg, hogy sznoboknak venni valamit.. szerintem akinek megvan mindene, hát annak lehet pl PS-elni egy fotót a párkapcsolatukról, keretbe. vagy rajzolni festeni valamit, szintén keretezni. Ezeket tuti nem kapja meg sehol pénzért. pont ilyet tuti nem

Nálunk itthon Pápán mindig úgy van-volt, hogy az egyik szoba ajtaja bevan csukba, jön a Jézuska, fenyőfát díszít stb.. idén elöször hazajöttem és a szobaajtó már nincs becsukva mert szükösen vagyunk. De a csupasz fa is a helyén állt már.. kérdeztem is, hogy ez mi? mert én tuti nem fogok fát diszíteni, az Jézuska dolga.
[előzmény (27980)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 15:27:21 (27994)
"meg egy nagyölelést."

azt hittem : meg egy magömlést...
tanulj már meg írni.. én meg megtanulok olvasni
[előzmény (27986)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 15:18:14 (27993)
De érted! Én sem szeretek gagyi dolgokat kapni, majd mosolyogni, hogy köszönöm, mikor felesleges az amit kapok, így adni sem szeretek! Ennyi! A másik hogy pézem elment az albérletre, legalább anyámnak nem kell kifizesse!

Szerintem veszek majd mindenkinek egy faszkorbácsot! :)
[előzmény (27985)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 03:11:45 (27992)
ajánlom neked ajándékozási alkalomra a Rabid Grannies c. Troma-filmet, mely geciszar, és végignézni sem ajánlatos, viszont az ajándékozás témájáról szól, illetve: mi van akkor, ha a két ünnepelt nagymama megveszik, és zombivá változva mészárolja a családot bammeg, kurva unalom az egész... 10/2
[előzmény (27980)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 03:08:41 (27991)
előző amúgy ide ment E....
[előzmény (27980)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 03:08:16 (27990)
bazmeg olvasni is tucc, el se hiszem :)
amúgy akvárium kurva hasznos dolog, nekem is van, mióta ismerősöm által beszereztem, és halak + csigá népesítik be... zsíííííír dolog, némi felelőssségtudat meg ilyesmiket....
"származtatva" az, hogy valakinek a valakije, és illendő venni nekijje, mert onnét van, rokonság meg stb.mert ismered, és BUNKÓSÁG lenne nem....

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 03:07:11 (27989)
szal most jöttünk meg Komáromból Menzonékkal, és lököm az okosságokat E....
[előzmény (27980)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 01:32:22 (27988)
El se hiszitek mit találtam és mivel játszom:

http://www.doomz.tk/

pc-re!!!:D
cool.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-24 00:31:43 (27987)
Na, boldog karácsonyt buzik!

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 16:20:11 (27986)
én úgy döntöttem hogy idén mindenki kap egy csomag szotyit tőlem. ennyire futotta apénztárcám idén. meg egy nagyölelést. aztán megyek is streetelni:D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 16:04:31 (27985)
:DDD
Jó, ebbe van némi igazság.
De öcsém általába nem szop le cserébe érte.:DD
Befektetés is, he!

Egyébként legalább veszek valamit. Tavaly előtt pl semmit nem vettem. Vagyis vettem piákat, de utolsó hetekbe megittam...:xD Jó arc vagyok, tudom. De most idén az évtized legbővebb ajándékait vettem.
[előzmény (27983)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 15:01:27 (27984)
úgy értem hogy a sütő 20k volt fejenként!
[előzmény (27982)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 14:58:59 (27983)
Te is szép vagy! Tesódnak veszel egy jó nagy fos kölnit, barátnődnek akivel meg 2 hónapig vagyegyütt aztán meghülyülés szakíttok, meg egy drágát! Én így mondjuk nem akarok gagyizni mert ezt megtehetném, de mondjuk megveszed a kölnit, persze aki kapja nem ilyet használ, mosolyogva átveszi, majd otthon bebassza a szekrény mögé azt ennyi!
[előzmény (27980)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 14:50:34 (27982)
Csakfelvilágosításképpen mondom, hogy nem a családommal van a gond, mindenki jó fej, mindenkit imádok! Nekünk is mindig megvan a karácsonyi programunk. A család + keresztfater + uncsitesók összegyűlünk mamámnál,ahol ő felteszi LEMEZJÁTSZÓN akarácsonyi nótákat. Mi meg családiasan átbasszuk mamámat valamivel! :) Pár éve kapott egy fasza zuhanyrózsát, azt nézte mi az. Mondjuk hogy telefon. Na ekkor még jobban elcsodálkozott, hogy hogy kell használni. Ezután levettük a vonalas telefonról a kagylót ezt meg rá, csörgettük. Mamám rohan, felveszi a zuhanyrózsát, Hálóóóóó!!! Nagy röhögés! De semmi vész, mamám is mindig kineveti magát, aztán másnap ujságolja a szomszédasszonynak! :D

Gondom nekem azzal van, hogy mindenki már hajtépve, kényszeresen vásárol mintha mszály lennevalami drágát!

Nekem személy szerint az a gondom, hogy sznobokkal vagyok körülvéve. Anyámék nem, de ők kaptaképp ma így tesóimmal közösen egy sütőt!EZ 20k-volt. Viszont bátyámék és barátnőik mind sznobok, megvan mindenük, na nekik szart se tudok venni! Nekik csak valami drágább dolgot tudnék venni. Nagybátyám megint csak sznob, neki is megvan mindene. Bevallom csóró fasz vagyok! Mamámnak mondjuk könnyű ajándékot venni, mert egy marék papatyinak is örül. :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 13:14:06 (27981)
Ja én meg amúgy alig kértem valamit - annyi ruhám van mint a ROHADÁS... már kéne egy új gardrób szoba... 6 platform... stb... kész. Fullon lett ez a Manson mániám, még van 2 szettje ami nincs meg kb. Egyik már készül abból is.
Szóval kínomba kértem egy baszott nagy akváriumot.:xD
Ennyit kapok. (oké, még gondolom bónuszba jó szar 'polgári' ruhákat, anyám mániája mindig vesz nekem minden évben pár ilyen 'retro-diszkós-Dokk Club stilusu cuccokat, háátha még 10 év után ismét normálisan öltözöm, de mindig padlás a vége)
Mellé videózó-fényképezőt is akartam, de már nem volt pofám. Más ötletem nem volt.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-23 13:04:50 (27980)
Kaphatunk mi is jelszót erre a Kari.Rasztafeszre? :)
Legyen ez: Hoze
Jelszót meg küldd ki ami az adatokba van itt oda.

Nálam karácsonyi vásár:
2 szülő - pulcsi, középolcsó kölni, könyv, + kiegészitők (keksz, kávé, bor, miniszivar)
1 testvér - pulcsi, kölni (jó szar Hugo Boss utánzat kínairól.:xD)
1 barátnő - drága kölni, karperec, jódrága cigi (Black), marcipán faszrúd alakú valami)
1 nagybáty - unicum, és 100 csomagos rágópakk poénból.
1 nagynéni - könyv + gagyi kölni
1 keresztmuter - könyv + kiegészítők (Raffaello)
2 nagyi - teáscsésze készlet, sál, mézeskalács x 2. (másiknak mézeskalács nem, mert protkós).:xD

Mi ez a "származtatva"? Inkább azt írd le mit vettél.
Csak nehogy olvassák ugye.
(nálam sanszos, remélem nem olvassák, bár csak a blogomat szokták)



A válság meg valamennyire van, de közel nem ahogy felfújták. Pl ha egy magamféle, vagy Wolfman féle kisember a válságra fogja hogy "azért nem vesz karácsonyi ajándékot" , az valld be röhejesen hat azért...
[előzmény (27976)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-22 22:54:14 (27979)
vagy aláírják vagy felmondás..
[előzmény (27978)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-22 22:53:33 (27978)
most itt tartok:
"Válság az meg egy mondvacsinált szar, nem is létezik, arra találták ki, hogy a sok loosernek legyen mire fogni ha 1:csóró paraszt, 2: csóró parasztnak álcázni akarja magát, 3: kibaszatta magát egy munkahelyről mert akkora egy segg volt, 4: mint munkáltató baszik felvenni már mást.
Ez a válság = csóróság, lustaság legimizációja átirányítva. "


figyi! Azért nem kéne olyanról ugatnod amiről fingod sincs.. van bejelentett munkahelyed? nincs.. képzeld a válság kezdetekor voltak olyan emberek akiket sarokba szorítottak azzal, hogy vagy aláírja hogy elfogadja a fizetése 3/4-ét fizetés gyanánt, de volt aki kb 3-4 hónapja nem kapja meg a fizetését a mai napig..pl tesóm.. szóval ezt inkább hagyjuk!
[előzmény (27975)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-22 22:50:19 (27977)
még nem olvastam végig csak az elejét, de ezzel most kivételesen egyetértek.. én élveztem mindenkinek megvenni mindent.. leültem a kecskeméti Alexandra könyvesboltba és a társasjáték könyvet olvasgattam.. kurva jó mesék voltak benne....
[előzmény (27975)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-22 22:49:05 (27976)
Hát gratulálok faszkalap:)
Magadnak 15.000 ft-ért veszel ajándékot, másnak meg problémás.
De mielött jössz azzal hogy nagy a családod, ezt hallgasd meg baszod..
Amúgy csak annyit előre, hogy nekem még ez se problémás.. inkább írtam egy oldalt, ahol mindenki szépen kapott logint, jelszót és hajrá lehet feltöltögetni. majd lesz demó, lehet jövőre kölcsönadom más családoknak..
amúgy a kezdőlapja ilyen: kari.rastafest.hu

Csak mondom, a családom nem authisnak hív, mielött valaki próbálna belépnI:)

Szóval az én kis családom akiknek szeretnék és be is szereztem ajándékokat:
2 db szülő
származtatva:
- 3 db nővér
származtatva:
- 3 db férj
származtatva:
- 5 db kisgyerek

1 barátnő
származtatva:
- 2 szülő
és
- 2 nővér tesó
származtatva:
- 1 db férj, 1 db barát
száramztatva:
- 1 db kisgyerek

tehát ha azt veszem és számosítok:
21 ember..
érdekes! nekem ez nem problémás, időben elmentem, rászántam fél napot se, beszereztem egy csomó mindent, az oldal segítségével is beszereztem pár dolgot.. na meg vatera is segített.

Szóval nem itt nyafogni kéne, huuu kinek mi kéne karácsonyra, ami miatt stresszes leszel és elkezded szidni a tömeget aki ilyenkor vásárol. mert mindenki vásárol ugye.. miért nem novemberbe mentél boltokat járni.
Na meg mivel nyomás van rajtad, ezért negatívan látod a karácsonyt.

Mondjuk sok ember nem szereti ezt az ünnepet, de nekem kiskoromba tök jó családi program volt, hagyományokkal, amiket a szülök két tájról hoztak (Pápa és Baja), együtt voltunk, játszott az egész család az újonnan kapott ajándékokkal. Szóval volt hangulata, ami persze már nem lesz ugyanilyen soha, de akkor is várom és szívesen megyek haza szüleimhez ünnepelni, ami szerintem jó dolog.

Na tanmese megvolt.. Metallica meg egy fos.. mikor feszten voltam akkor se néztem meg, mert egy elcsépelt szar. Igaz vannak jó számai, de akkor inkább már egy GrindDonkey koncert..
[előzmény (27967)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-22 22:43:28 (27975)
Hajajaj...
Most szentségtelenítem a dárkos hagyományt ismét.
Én SZERETEM a karácsony minden egyes részét.

Körképe:
Lehet ilyen maradi nyálas fos vagyok, de én még igenis tudok örülni ennek, hogy ilyenkor fenyőárusok vannak, fenyőillat, sarkokon lehet forraltbort kapni mérten, - bár lehet csak itt a budai hegyekbe ilyen idilli a kép, sőt biztos - nem is megyek innét le nagyon máshová.

A vásárlás:
ÉS AKKÓ MIVAN? Fáj vásárolni a szeretteknek? Elég egy rigolyás kis maradi károgás ez, egész évben pénzt költ az ember amúgyis. Most akkor nem mindegy? Házsártos irígy szar aki ilyenkor beflegmázik hogy "fúú a vásárlás, na én aztán utálom, nem veszek senkinek semmit".
Válság az meg egy mondvacsinált szar, nem is létezik, arra találták ki, hogy a sok loosernek legyen mire fogni ha 1:csóró paraszt, 2: csóró parasztnak álcázni akarja magát, 3: kibaszatta magát egy munkahelyről mert akkora egy segg volt, 4: mint munkáltató baszik felvenni már mást.
Ez a válság = csóróság, lustaság legimizációja átirányítva.

Ünnep maga:
Leszarom a keresztény fosságokat, meg a 'Jézus hempereg a szalmába' című gecicsorgatást, - de: én szeretek a családommal lenni. Azok utálják magát a karácsonynak eme ünnepi részét, akiknek full szar elbaszott családjuk van, a fater hazajön a kocsmából szentségelve hogy szenteste már 4-kor bezárt és elveri a macskát a radiátoron.
Akinek nincs kivel ünnepelnie vagy hogy, na azok. "fúúú karácsony fúúúj". Naja kérem fujj, mert a rohadó buzeráns rokonaival kell együtt leülni akiket ki nem állhat.
Én nálunk meg kérem kurvajó, igy telik a szenteste:
3- öcsémmel nekilátunk fát disziteni, közbe hülyére röhögjük magunk (pl szinkronizálunk Jézusos filmeket a tvbe közbe baromságokkal)
5- Jagerezés, miegyébb.
6 - anyám nekilát sütni, kiülünk mi is , duma stb, ekkor már gyülik a rokonság többek közt a tréfamester nagybátyám.
7- bemegyünk a nappaliba ajándékozás. utána megint dumálgatás, önfeledt full jó légkör, beteszünk valami cdt is.
8-9-: vacsora ami elhúzódik 11-ig is olykor.
éjfél- öcsémmel egy ilyen hagyományunk már 20 éve is, hogy elmegyünk sétálni ketten. Nem vicc, még 7 éves voltam mikor ez igy kialakult, sétálunk dumálunk, kurvahangulatos, visszük a megmaradt Jagert is mostanába.
hajnal 2- folytatva a hagyományt bentalszik a szobámba, vagy playstationét is hozza, vagy a kapott dvdket nézzük hajnalig..

Namármost EZT utálnám?? Miért is? Kurvajó!. És nekem eszembe nem jutna menekülni itthonról ezen a napon, vagy bárhol máshol lenni.
Úgyhogy méghogy fuck karácsony, a legjobb az évbe.

(persze a tejbetök kis dark csapatkának magyarázhatom ezt, csak "bőőő, fujj karácsony, Menzooon, fúúj karácsony, fúj Jézus, fúj". Faszok.
Nem Jézusról szól a szaros karácsony, nem is a szeretetről magába, hanem hogy tudd magad jól érezni azokkal akik fontosak neked.
(ha haverokkal akkor meg azokkal, tessék, nem muszály a családdal pl)
De a fasz kivan az ilyen karácsony ellenes fanyalgó fricikból.


Na.
Okosságot hallottatok.
De hosszú lett.:D
(asszem copy pastezom is majd a karácsonyi blogspotba - lám mindig itt születnek amúgy a velős blogtémák)
[előzmény (27967)]



Elejére << Előző < ... 926 | 927 | 928 | 929 | 930 | 931 | 932 | 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 | 939 | 940 | 941 | 942 | 943 | 944 ... > Következő >> Végére