Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 920 | 921 | 922 | 923 | 924 | 925 | 926 | 927 | 928 | 929 | 930 | 931 | 932 | 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 22:17:35 (28184)
IMHO cigányból van gecisok és nekik elég az IQ betyár műsor is! Ezt tudom, de ez akkor is elszomorító! Aztán meg a másik nagy felkapott dolog a mádiában, hogy magyarországról sokan mennek ki külföldre. Mert itthon minden szar, még a TV műsor is. Ezért is van bennem a félsz, mert az értelmiség elmegy innen, a cigányok maradnak aztán ők öröklik a földet! :) :(
[előzmény (28181)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 22:10:29 (28183)
Amúgy régen mikor kicsiny hazánk kezdte leutánozni a nyugatot és bejött ez a látványpékség fogalom, kajakra azt hittem hogy úgy megy, hogy ott sütnek az embörök kenyereket meg mindenfélét cégeknek vagy mittudoménkinek, amiből te nem kapsz, csak bemehetsz nézni és bazi látványos! :D

Mert igazából annak is minden neve lehet, csak a látványpékség nem. Azért mert kibasszák eléd vitrinbe, még nem LÁTVÁNY! Látványpékség az lenne ahogy látod hogyan izzad a faszikám a kemence mellett mint egy ló, azt hogyan törli az izzadságát a gallérjába! :D
[előzmény (28179)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 22:04:00 (28182)
Rájátszani nem kellett neki, de a balhék amiket csinált, az volt kitalálva. Meg a rokonaik is. Persze idióta barmok, de mondjuk az hogy a terepjáró platójára tették a szekrényt állítva, majd be akartak menni a garázsba, természetesen szarrátört, na azért ezt egy 40es IQs ember se csinálja meg, megrendezett. A megnyilvánulásai volt ő!
[előzmény (28177)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 17:03:05 (28181)
és szerinted ebben az országban arányaiban vajh milyen típusú emberből van több?? az értelmiségi, valódi kultúrális szórakoztatásra fogékony lényből, aki sejti, hogy vajon hogyan és milyen koncepcióban születnek az ilyen Balázs / Mónika / Bharat féle szutykok, vagy a IQmínusz médiavakított átlagparasztok, akik minden elhisznek, amit látnak, és nekik ez így a jó, semmit sem csinálnak ellene. nos?!
[előzmény (28174)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 16:48:59 (28180)
Avatar-ról még ennyit - biztos ismeritek, de akkoris poén:

[előzmény (28160)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 16:47:54 (28179)
nix igazad. a valódi látványpékség az az, hogy bemész, látod, hogy ott sütik helyben, illatos, jól néz ki, nice meg minden, aztán amikor kérnél, nem adnak. mondván, hogy ez csak az övék, és bazdmeg! :P
[előzmény (28162)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 16:31:57 (28178)
ember, nem hallottál még a vajlevesről!? langyos sós víz + gecisok vaj, az a jó!! megfosat, és ha kb. napi 3x étkezel belőle, lefogysz, mint a kisangyal :)

megvan az ún. aqua-shit diéta (ezt amúgy pék haverom nevezte el). lényege: hogy más nem kajolsz nagyon, csak sós langyos vizet magába, és az egy idő után jól meghajt, kifosod tőle a beled is, de legalább kipucolja a bélrendszeredet.

amúgy és kb. félévente egyszer szoktam ilyen gyümölcs/lé kúrát eszközölni: csak friss gyümölcsöt meg gyümölcs / zöldségleveket iszol (abból is a méregdrága, rostosabb fajtákat) egy teljes napon keresztül, és az is faszán tisztít. ajánlom, try it !
[előzmény (28173)]

© wodenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 15:38:22 (28177)
a Győzike alapból egy sötét ember, nagyon rájátszani nem kellett neki. :))
[előzmény (28174)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 14:42:51 (28176)
Rutin Béka
[előzmény (28175)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 14:33:19 (28175)
zeller, tej, petrezsejem, karalábé ökörségek? Ezek ugyan jó kaják héjj! Az ilyen Norbi meg Rubintréka update joghurtok a tök feleslegesek ha vannak.

Víz ügyileg itt Békés megyében szerencsések vagyunk, mert jó a csapvíz is, gyulán meg van egy szódás aki 300 ért tölti meg a 25 literes ballonunkat. Sokkal jobb mint az ásványvíz.
[előzmény (28173)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 14:30:25 (28174)
Na és itt van az amit én nem értek! Ezek a sudribunkó szar műsorok KÖZTUDOTTAN úgy születnek, hogy embereket toboroznak az utcán, hogy kapsz huszonezreket, ha leszopod a barátodat. Vagy kapsz százat ha verekszel. De akkor mi az úristenért nézik az emberek ezeket??? Ha mindenki tudja hogy kitaláció, akkor már nem is érdekes! Mint a Győzike Show. Annyira látszott hogy meg van játszva az egész, hogy nagyon. Engem felettébb idegesít.

Mondjuk személyszerint hamarabb betiltanám az ilyen műsorokat, mint a Bumerángot!
[előzmény (28173)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 13:58:39 (28173)
Nálunk most átált az otthoni zabarend.
Food Expresstől rendelünk már jó 2 éve - igenám, csak ezáltal anyám rászokott arra, hogy LÓFASZT nem vásárol, mert ugye "áá úgyis van otthon étel". A faszt, jön egy (mini) adag ebéd (ráadásul olyan is), és ennyi.
A többit mindenki maga oldja meg ami jellemző: Apám aki idehaza van már mindig - étterembe jár egyedül hétköznap...:xD
Öcsém az sutyi pizzát rendel a saját pénzéből.
Anyám meg ugye a cégnél ehet mindent, teli hassal jön haza jóllakottan, eszébe sincs ennie már. Le is fotóztam nektek a hűtőt:


Ilyen finom dolgok vannak benne: 5 doboz vaj (fasztudja minek ennyi), kifacsart citromok, tejszinhab, ételízesítők, pár fonnyadt paprika, sima joghurt, tejföl, fokhagyma, szemcsepp.
ILYENEK VANNAK A HŰTŐBE 2 ÉVE.:xD
Itt lakunk a budai hegyen egy 3 szintes pecóba, de olyan a hűtőnk mint valami hajléktalané.:xD
Ja meg apám mániája a víz. De abból se ám a szénsavas, hanem a porcukorízű sima... Brrr...

Ha nagynéha anyám vásárol, dettó ilyen ökörségeket hoz: zeller, joghurt, tej, mosópor, ablakpucoló, wc papír, VAJ (azt mindig), petrezselyem, karalábé. Mmmm....

Úgyhogy nekem valamelyest könnyebb dolgom van a fogyással így idehaza.
(Jó, nagy ritkán tényleg van extra bevásárlás, de tényleg csak ritkán.)


Hétvégék kísértenek, de azok is csak Vivivel elkövetett zabatúrákért.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 13:46:36 (28172)
Vagy
-éhes vagyok, üljünk be valahová.
-oké de csak salátát eszem. (haha. Belépek, megcsap már a sültkrupmli / pizzaszag... Ja és akkor még pénzem se marad...)

ezért kell heroinfüggő lányokkal járni, azok sosem esznek.:xD
[előzmény (28167)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 13:13:31 (28171)
MÉGSE MEGYEK.

Na bazmeg most derült ki ugyanúgy próbáltak elhívni mint tavaly: Hívjam be aput, és anyut, hogy hogy nézek ki, úristen, és veszekedjünk egyet stúdióba.
Bazzzmeg....

Geci média!
[előzmény (28168)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 10:06:56 (28170)
Visszatérve a hízásodra Vivivel.

78-81-78-81kg. Ez nem azt jelenti hogy elhízol meg lefogysz. Kb 3-4 kg-ot az emberi szervezet fel tud szedni, meg le is tud adni kis idő alatt, plusz amennyi a beledben, gyomrodban van kaja. Ha mondjuk 5kgon felül lennél, az már hízás
[előzmény (28164)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 10:04:47 (28169)
Nem tudom egyébként mennyire tűnt fel, de mikor elkezdődött a Józsi Borat, akkor tényleg ilyen lelkisegélyszolgálat meg békítőshow jellege volt. Jah, kb 2 hétig. Aztán átment ez is ebbe a trágár, 'cigányokat meghívunk akik utálják egymást' őrületbe. Joshikám meg ül ott mintha értené a dolgot! Elszaródott, de kíváncsi leszek mi lesz a Te témád!
[előzmény (28165)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 10:02:51 (28168)
Attól még lehet hogy meg leszel baszva a Joshinál is! :D
[előzmény (28165)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 10:02:20 (28167)
Jajj tényleg! Kifelejtettem a barátnős zabálást. Meg hogy
- Éhes vagyok!
- Ott van kint a hűtőben, megtalálod ami kell. Kenyér kamrában.
- De én egyedül nem eszem. Gyere Te is.
- Nem, de jó! Kikísérlek!
Kimegyünk abból zabálás lesz!

Futni meg nem teremben kell, hanem kint sportpályán, vagy utcán. Sokáig utcán futottam, de most rászoktam a sportpályára, hót ingyen van. Úszni meg úsztam eleget az egyetemen, majd egyszer.
[előzmény (28164)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 05:05:52 (28166)
Bkv sztrájk, hasznos kiegészítő, egyedi infók:
http://hoze.blog.hu/2010/01/13/alhirek_terror_news_1

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 03:23:36 (28165)
Apropó, amúgy a Joshi Barat keresett, aki az tippelt az nyer.
Megyek is, leszarom, elhülyülöm az egészet.
De nem mondom meg mikor lesz, csak ha jó lett.:XD
Csütörtökön forgatása.

Jövőhéten kedden meg RTL-en XXI századba leszek. (Végre leadják a gennyek)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-13 03:22:25 (28164)
Na ez kapós téma, ismerős is VOLT!

Elején a legnehezebb, mitöbb irritáló. Az első 2 hét a legdrasztikusabb, akkor "áll át" a gyomrod ugyanis. Én is vergődtem éjjeleket ilyenkor, de ha ezen nem jutsz túl, akkor úgy jársz, hogy oké, bírod 1 hétg fogcsikorgatva, aztán PAFF, beszabadulsz egy vasárnap a spájzba, és fulladásig tömöd magadba a mézeskalácsot, kolbászt, és szabályosan mindent amit meglátsz...

A környezet, na ja... Klasszikus eseteket írtál, majdnem mind stimmel is, csak kicsit másként, de én nálam is ez volt dettó:
- bazinagy kajapakkok, öcsém beállít egy pizzával hogy nekem rendelte (előtte bezzeg életébe nem csinált ilyet), de hidd el nekem a legszarabb a klasszikus:
- ha a NŐD kezd etetni... Na arra nemet mondani sehogy nem lehet. Ha a fogyással jössz, jön hogy "de jó vagy nekem így is drága" - arra meg mit lehet mondani... Még a vége akár egy balhé is lehet, szóval inkább zaba... (bezzeg az én cingár 17 éves barátnőimen oké nem látszik, de rajtam...)

Én most jelen pillanatba ott tartok, hogy péntektől vasárnapig Vivi - zaba 3 nap (mert naná a vasárnapra is kiterjed) - aztán egész péntekig utána dolgozom le... Így toporgok egy helyben 78-81-78-81--re... Pedig nekem se ártana még leadnom...


Az van, én is ha itthon vagyok, csak úgy tudom ha antiszocként behúzodom a szobába. Füstölő, 2 doboz cigi (itt tartok egy nap), és TEA. Na az kurvajó viszont. Sok citrommal cukor nélkül. Égeti a zsirt, és összeszűkiti a gyomrot, annyira nem kivánod a kaját. Rá lehet segíteni egy Xanaxxal is mondjuk, akkor elfelejtessz enni. :xD

Sport, háát.. na azt stornoztam idénre. Faszom fog futni, a termbe megemelték az árakat ahová jártam, úszni menni meg olyan körülményes, nincs is már rá időm...

2 éve volt egy -25 kilóm másfél hó alatt. Na az jó volt.
Előtte utána képet nem teszek, úgyis mindenki ismeri már.

[előzmény (28163)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 22:45:33 (28163)
Nah györökök! Szilveszterkor gyerekesen megfogadtam, hogy idén basszamög lefogyok mint állat! :) Karácsonyra úgy is kaptam két egykezes súlyzót, most venni akarok egy franciarudat mamámnál a garázs hátuljában meg ott van a fekpad vagy 180 kilóval. Mindennek ráadásképpen eljárok futni. Ez lesz ám a Tibi Update, majd csinálok is ebből képeket biza! :D

Ami viszont keresztbe szokta húzni a számításaimat, nem is kicsit!

- Mikor mennék futni/edzeni haverok megkeresnek, hogy mennek inni és nekem is mennem kell.
- Este fateromék hazajönnek bevásároltak kajából, majd terjeng befelé a friss rántotta vagy egyéb kolbász, szalonna illat! Faterom meg persze már eleve úgy jön szólni hogy menjek kajálni, hogy kanálon hozza is a kóstolót milyen fain kaját csinált! :D
- Ülök a gép előtt futás/edzés után, majd anyám beállít a szobába egy nagy tál kajával, mondván "csináltam neked kis vagycsit!", a tányér meg tele kolbásszal, paprikával, sajtal. Elsőre mondjuk dedósnak tűnik hogy anyám hozza be a kaját nekem, de ő már csak ilyen. 5 emberre szokott úgy főzni, mintha 15-en lennénk! :D
- Felmegyünk a városba inni sört, majd beállít valaki nagy adag hamburgerrel, mert az jó a sör mellé, felszívja!
- Megyek mamámhoz, ő is persze azzal kezdi, hogy "Gyeree egyél pár falatooot! Van egy kis rágcsám! A szekrényből mindent kipakol, tele náplyival, szaloncukorral(ez már nyár közepén is szokott nála lenni:D ), bonbonnal stb. Mondom csak egy kis gyümölcslevet kérek, de aztán 10 perc elteltével azt veszem észre, hogy tömöm befele a sok szart! :D
- Megintcsak ülök a gép előtt, majd kimegyek inni a konyhába, persze anyám kinthagyta a tegnap készített paprikáskrumplit, makarónit, hurkalevest stb, ami mellett megint csak nem tudok elmenni. Ezt persze úgy hogy mikor már kezdek jóllakni akkor veszem észre hogy "Bazdmeganyád nem is akartam enni!"


Szóval kurva könnyű elcsábulni, én meg még gyenge is vagyok ilyen téren. Ilyen családban meg főleg ahol ha már kihagysz egy étkezést, anyámék már transzban vannak, hogy hogy képzelem ezt, miért nem eszek a finom 6 liter zsírral nyakonöntött marhabordából???? Enni bizony kell, nem úgy fogok fogyni ha nem eszek, SŐTT MÉG HÍZNI IS FOGOK! :DDD És komolyan ez megy! Nameg persze faterom is a kolbászt eszi lőkösikenyérrel meg szalonnával! Kemény szülés lesz én mondom néktek!

De majd csinálni fogok egy ELŐTTE és UTÁNA képet mint sok oldalon van! :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 22:15:03 (28162)
Jah! :D A látványpékségek is úgy fognak működni, hogy bemész, aztán szépen előtted sül a cuccos, látod ahogy finom ropogósra sül, minden irányból, érzed a finom illatát, már csorog a nyálad. Aztán kész lesz, beleharapsz, és kiderül hogy pattanásos szar íze van! :D
[előzmény (28161)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 21:57:26 (28161)
Az hát, írtam is a blogba fél kritikát mert sokat én se tudtam írni róla...

Mostantól azok lesznek a jó filmek ahogy mittomén milyen látvány van , és KÉSZ?...
Úgylátszik igen...
Látványpékség a jövő.
[előzmény (28160)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 20:32:16 (28160)
Őszintén szólva az Avatar se volt egy egetrengető alkotás. Baromi látványos film volt, de akinek nicns legalább egy akkora HDTVje mint nekem(102cm) akkor az még a látványt se élvezheti. A történet elég gyengus volt, meg sok baki volt benne.

Ezt a 3D dolgot meg nem tudom hogy akarják megvalósítani. Állítólag a 3Ds film már eleve úgy lesz rajta a lemezen. De ha most egy Blu-Ray film 40Gb, akkor a 3Dnek biztosan kell majd plusz adat a lemezre, nem tudom hogy akarják rányomni egy 50Gb-os Blu-Ray lemezre! A TVk meg nem tudom hogy oldják meg a 3Ds megvalósítást.

Én már most látom hogy kb annyi értelme lesz mint a 100Hz-nek. Nem tudom ismeritek-e vagy hallottatok-e róla, de elmesélem. Konkrétan a HD filmek 24képkocka/mp-el mennek, ezt az emberi szem mér akadozva látja, de ha bekapcsoljuk a 100Hz-et, akkor az máris 48képkocka/mp lesz. Igenám, de a kaka ott kerül a levesbe hogy nem tökéletes a technológia. Ha bekapcsolod a kép túl folyamatos lesz, mintha tekernéd a filmet, éppenséggel a hang meg jó mellette. A lényege az volt hogy a sok hozzá nem értő csak ámul, hogy "BÁÁÁÁÁ, BESZÉÉÉÉÉÉÉP! VESZEKEGYET!" és hiába írod le a problémát, egyszerűen nem látja.

A játékgyártás is pont ott tart ahol a filmek. Látványos legyen, a legmodernebb technológiával legyen megcsinálva, aztán a tartalom már le is van szarva. Jó példa erre a G.I. Joe meg a Transformers2! Annyira atomlátványos lett mind a kettő, hogy a történetre kb 1 órát ha fordítottak, üres szarok. A G.I.Joe megbukott a T2 meg nem értem miért nem, pedig jobbról balról szidják!

Összegezve az Avatar parasztvakítás. Annyira látványos, hogy észre sem veszed mennyire nem szól semmiről!
[előzmény (28159)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 19:54:48 (28159)
jóhogy tettél fel Avatar-ról képet, pont eszembe jutott, mint téma - vagyis 3D filmek. azt ugyan még nem láttam, de miközben keresgéltem a sg.hu-n filmes szekcióban, mindenhol arról ugatnak hálivúdban, hogy az X film Y-dik folytatása már csakis 3D-ben valósulhat meg, így tuti biztos, hogy sikeres lesz, bármennyire ratyi is a sztori vagy szereplők zöme + csomó film már eleve ebbe fog készülni...
remélem majd az orbitálisan ipari hulladék kiv Vuk (iMDb 1.4-gyel kezdett, most 1.7 körül van asszem) után mi is előállunk valami még ocsmányabb és komerszabb borzalommal, amire az országban szinte mindenki kíváncsi lesz pl. Szomszédok 3D - Vágási Feri Returns vagy Barátok Közt 3D - Magdi néni's back XD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 10:57:10 (28158)
Van az a féle, hogy felismerhető fehér cigány, főleg ilyen falukba e.
Elálló fül, meg beszéd meg szem.
Én is ezért alapozózom magam.:xD
[előzmény (28157)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 10:35:21 (28157)
Hát köszönöm szépen! :D Nem rakom fel a netre a képet, majd a napiszar úgy is megtalálja magának. :)

A lényeg a lényeg hogy vigyázni kell már mert tök hétköznapi embörök is a kissebbséghez tartoznak. Én meg hiszek abban hogy egyszer még ők lesznek többségben és a magyarság politikai úton el fog tűnni! :(

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 10:14:59 (28156)
Na, ment is a humor herold címedre

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-12 10:12:14 (28155)
Pedig ez így van!! Nekem is volt hogy olyan fehér embör közölte be hogy "félig-cigány", hogy csak lestem.
Meg van a másik véglet aki úgy néz ki MINT egy c. de nem az...
Erről küldök is egy képet emailen privátba, de ha beküldöd Napiszarra, herén váglak csalánnal...:xD
[előzmény (28154)]



Elejére << Előző < ... 920 | 921 | 922 | 923 | 924 | 925 | 926 | 927 | 928 | 929 | 930 | 931 | 932 | 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 ... > Következő >> Végére