Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Hatalomtalanítás
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Hódmezővásárhelyi punk zenekar

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 21:48:21 (266)
Na akkor szemléltetem neked az eseményeket mert úgyérzem nemigazán tudod már holvagy. De jól figylej mert nem mondom el kétszer!
Nem tudom ki jött be így pontosan egy hónapja, de ha valaki magára ismer szóljon: "ez a fos topik mirőő szóó?" <------kérdem én akkor mire vered a nyálad h (sajnos megint idéznem kell mert még a végén megcáfolnál): "Csak olyan zenekarok topikokba szoktam irni amihez valamilyen szinten közömvan.." ---------> na hát itt már valami nem stimmel, de persze mikor erre próbáltalak rávezetni h fingod nincs hol vagy akkor én lettem a kretén fasz. Ami persze nem cink.
Következő megszólalásod: "jaj "Normál fórumozó".. erre mit kell mondani? tipli van tinti" ---->na hát itt a titulusfikázástól eltekintek ,mert azt már lerágtuk. De jelen pillanatban például ezért vagy felháborodva h mondjuk Tinti miért szól hozzád, de persze nagy fórumozásaid közepette észbe sem kapsz h kinek mit írtál. És ha te így látatlanba beugathatsz másnak akkor mért vagy felháborodva ha ugyanez történik meg veled??? Visszanyal a fagyi??? Akkor szerinted egyből cigánykodás van?? És ha észrevetted kurvára nem helyettem álltak ki mert én lezártam ezt a veled való faszságot de úgy láccik te nem tudsz tőlem elszakadni, hanem csak észrevették h egy buzi kötekedő faszvakarék vagy. Meg ha te itt kurvára nem szóltál senkihez mert mindenkinek ezt mondod akkor te itt kihez beszélsz??? Magadhoz?? Mert bevagy sértődve ha valaki reagál rád valamit. Szerintem vedd magad észre h kurvára szánalmasan estél be ide és ugyanolyan szánalmasan TIPLI IS VAN

© vincent vegaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 20:36:21 (265)
ahogy öregszel, egyre kultúráltabban válaszolsz...lásd: 4...:)
[előzmény (264)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 20:25:57 (264)
te aztán tudsz:
1. ha gondolod megkérem hogy tegyék vissza a zenekarok topikba bár szerintem valami oka van hogy iderakták. elárulod mi?
2. egy szóval se szidtam a városotokat se a zenekarotokat mert egyiket sem ismerem, viszont az hogy egy frissen regisztrál haverod elkezd osztani hogy kockafejű meg szánalmas.. mi a faszért hagyjam?M
3. az ilyen arcok mint ti járatjátok le igazán a városotokat.
4. nem tudom de ki vagy de lehet hogy én már akkor punkbulikba jártam mikor te még az általános iskolába tapogattad az évfolyamtársaid faszát.
5. most igy belegondolva, hozzád nem is szóltam.. Motyó nem képes kiállni maga mellett? mik vagytok ti cigányok? ja meg ez is.. egyből jössz hogy gyere le szilveszterezni majd mi jól elintézünk.. csak közösen tudtok valamit is tenni?


kiváncsi vagyok a válaszra.. bár ugyse kapok érdemleges megoldást, ahogy az eddigi hsz-eiodből itélhetek.. de már megszoktam az itteni sok szájhőst..
[előzmény (263)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:22:01 (263)
Figyelj ide kiskomám pont az ien "ősforumozó"tetvek miat tettek át ide minket mert eredetileg a zenekarok közt voltunk.és ha annyi emberrkét ismersz akkor elintézheted h visszategyék.te gyökér ja meg ha élőbe tartod a véleményed akkor meg ne foss ha fenyegetnek mert te nem is a zenekarunkat fikázod hanem a városunkat meg az itt élőket ne csodálkozz ha megropogtatnak majd,bár amekköra gyökér vagy ki se tolod a pofádat a monitor elől.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 18:53:42 (262)
ki akar itt verekedni he.. hány ilyet hallottam.. majd pont köztetek fogom tölteni a szilvesztert.. azért kösz a meghivást :)
[előzmény (261)]

© mednetoriválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 18:34:01 (261)
Szilveszterkor gyertek át bulzni! MAjd meglátjátok mekkora parasztok vagyunk! HA utánna is bajotok van a Hódmezővásárhelyiekkel, akkor üthetünk egyett ezt a többi cimborám nevében is írom!!!!
[előzmény (260)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 18:00:55 (260)
most látom : Hódmezővásárhelyi punk zenekar
egy dolgot mondjatok már meg: miért nem a Zenekarok topikba van? akkor nem ugatnék ebbe a topikba elhiszed?

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 17:58:18 (259)
megtisztelő hogy 2x is leirod nekem.. látom ennyire fontos neked hogy elolvassam.
1. valószinü engem itt többen ismernek mint téged.. meg talán a való életben is, na meg sok mindent el lehet mondani rólam de azt , hogy "homenetpunk"... lehet többet járok emberek közé mint te (koncertek, fesztek, bulik). én tartom a véleményemet élöben is, nem csak itt ugatok.
2. ez a gumszoba. ha annyira értelmesen akartok fontos dolgokról ugatni hát csináltassatok egy topikot más kategóriába.. te is ilyen friss buzi vagy.. ideregisztrálsz és beugatsz annak aki mondjuk már 4 éve ide ir..
3. ez a friss fórumozók osztása nálam hagyomány. a haverjaimat is leosztom ha regisztrálnak. van aki elviselni (mert ismer és tudja mi van) de van aki nem, na az meg takarodjon a faszba.

rakassátok át ezt a szar topikot a picsába máshova. egyáltalán miről szól? semmiről. miért ide rakták? mert egy semmirevaló szar.. rólam azt hiszem sokat lehet tudni, évek alatt a topikunkba képek, wiw, név stb.. én legalább vállalom magamat baszdmeg. Rólatok senki se tud semmit. és még én vagyok homenetpunk..
de tudod hány ilyen vitám volt már hány emberrel itt? érdekes.én még itt vagyok, másik oldal fele eltünt a faszba szerencsére. a másik fele elfogadta hogy itt ez van. Mit kell nyomorulni? irogass az indexre ha annyira kell hogy értelmes hsz-eklkel bombázzák azt a szuperintelligens arcodat.

ez a gumiszoba! tudod mit jelent ez?
[előzmény (258)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 17:47:32 (258)
te tényleg egy kis szánalmas otthon anyuci szárnya altt reszkető homenetpunk vagy egy utolsó gyökér két kakao közt ugacc akkora fing vagy h még egy szunyog is arrébb hesegetne te kis fitymafék.amugy meg a faszt nem érdekli a véleményed.mert csak az értelmes emberek értelmes véleményére adunk.de te nem vagy az.meg ha nem teccik akkor írkálj máshova te kis ánuszszívogató galantféreg utánzatot alázó szarrágo fos
[előzmény (256)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 17:47:27 (257)
te tényleg egy kis szánalmas otthon anyuci szárnya altt reszkető homenetpunk vagy egy utolsó gyökér két kakao közt ugacc akkora fing vagy h még egy szunyog is arrébb hesegetne te kis fitymafék.amugy meg a faszt nem érdekli a véleményed.mert csak az értelmes emberek értelmes véleményére adunk.de te nem vagy az.meg ha nem teccik akkor írkálj máshova te kis ánuszszívogató galantféreg utánzatot alázó szarrágo fos
[előzmény (256)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 16:25:30 (256)
én vagyok kretén fasz..
ki az aki elsöre leszánalmaz meg kockafejüz.. illemszabály, fogalomtisztitás.moslék
[előzmény (255)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 16:20:09 (255)
hát te tényleg egy nyomorék vagy...én érzem magam kellemetlenül h egyáltalán itt süllyedek utánad. tudodmit? további jó pirospontgyűjtögetést te "kretén fasz"
[előzmény (254)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 16:13:16 (254)
okosgyerek:
Gumiszobába rakták át a fórumot.. ezek után nincs értelme veled vitatkozni. fogalomzavar befigyel.
Csak olyan zenekarok topikokba szoktam irni amihez valamilyen szinten közömvan.. pl megnézem öket amikor lehet. azt meg leszarom hogy pl te kivagy. tölem játszhatsz zenekarba, vagy bármi. a beszólasid alapján egy kretén fasznak tartalak vagy valami álnickes buzinak. Mi a faszért ugatsz nekem? kérdezett valaki?
[előzmény (253)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 16:02:50 (253)
te meg inkább alapíts egy "nekem több hozzászólásom van mint neked" topicot és ott verd a nyálad ne egy zenekarnál. mert kurvára fingod sincs h itt ki kicsoda csak szórod az okosságaidat. Az meg elég nagy baj h az ilyen buzik miatt a gumiszobába rakták át a fórumot
[előzmény (252)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 15:48:40 (252)
érdeli a faszomat, csak kurvára buzinak tartom azt aki beregisztrál és kurvára beugat mindenkinek. 5 hozzászólásodból is már most nekiállsz vitatkozni baszdmeg. ez gumiszoba és ha nem tetszik valami akkor maradj kussba vagy takarodj más fórumra más kategóriába.. nyomorék
amúgy leszarom hány hsz-em van
[előzmény (251)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 15:46:02 (251)
úgylátszik te a hozzászólások számára vagy ráizgulva. Pirospontokat kapsz otthon érte vagy mi?:DD
[előzmény (250)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 15:22:36 (250)
azért nem irom le erre a reakciómat, mert:
1. Friss fórumozó - mit várjunk tőle.. beregelt oszt megmondja a magáét.. tipikus

NA TAKARODJ!
szarfejű buzi
[előzmény (249)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 15:08:47 (249)
tejóóóóóóóóóóóóééééééééééééég!!!! ez már több mint szánalmas!!!! :DDD télleg erre van ekkora fejetek h egész nap a gép előtt veritek a nemlétező faszt és már 10-20ezer hozzáugatásotok van? ugyanmár....kis kockafejű buzigyerekek...

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 14:27:28 (248)
bocs: normál fórumozó.. nem mindegy
[előzmény (247)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 14:27:18 (247)
normális fórumozó nem ugat, csak olvas:)
[előzmény (246)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 08:06:46 (246)
Hát erre, meg az előző hozzászolásodra már csak annyit tudok reagálni, hogy szánalmasan tutsz megnyilvánulni.Most szerintem még önmagad is alul multad nem csak másokat.Nem baj a lényeg, hogy ettől keményebnek érezheted magad.Hisz ez a bátorságod bizonyítéka olyan embereket szidni( és itt speciel metalmann anyára gondolok) meg anyázni akiket nem is ismersz.Legalább azzal magasabb szintre emlnéd magad h nem ereszkedsz ennyire alpári stilusra.De mondjuk tőled nem lehet ilyet elvárni.Te vagy a legszánalmasabb forumozó hercike.Mert az egy dolog, hogy valamiben nem értetek egyet,de ahoz szerintem metalmann annyának semmi köze.Legalább ezen a szinten öriznéd meg az emberi mivoltodat.Mert titulálhatsz bárkit bárminek, hisz ezért van ez a forum.De lelegalább annyit korlátozz magadon,hogy ne szidd a közeli hozzátartozókat mert nem tudhatod, hogy egyáltalán van e neki olyan.Költöi kérdés:Ha te árva lennél neked ,hogy esne ha leanyáznának, meg lekurváznák az édesanyád csak azért mert valamiben nem értesz egyet mással?Nem kell hogy válaszolj mert ugy is csak valami dacos bunkoságot leszel képes ide lökni.(Meg a költöi kérdésekre nem szoktak válszolni, de viszont gondolkozni szabad rajta!)
[előzmény (244)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-02 21:05:35 (245)
Te jó ég, itt mi van mindig. Én esküszöm, nem értem.

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-30 16:03:30 (244)
ja és kézcsókom a vén kurvának!(muterodnak)

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-30 16:02:09 (243)
hello metalman! hogy vagy?régen találkoztunk.kúrogatod még anyádat?okvetlenül írd meg!
üdv. a te herceged
[előzmény (241)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-27 19:03:26 (242)
friss fórumozó.. és még ez is: "imádom a metált"
elmész te a picsába.. föleg a gumiszobából elfele.. menj az általánosba érveket csattogtatni.. ide a normális gondolkodás kell .. értve ? na akkor tipli friss fos
[előzmény (241)]

© Metalman86válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-27 18:35:03 (241)
Kedves Kropotkin herceg elmehetsz a b... picsába mert te is azok közé tartozol akik lemaradtak a tajgetosz programról.
És csak annyit még hogy ha a vásárhelyiek nem képesek a punk befogadására akkor te meg az emberi lét mivoltára nem vagy képes befogadni és nem tudsz külömbséget tenni a rassizmus és az anarchya között ja és anyád a birkapásztor te szánalmas szar!!!!!!!

© Metalman86válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-27 18:28:21 (240)
sziasztok nemértem a szánalmas internet punkokat akik a zenekart kritizálják ilyen erős véleményekkel csak annyit hogy aki nem mer szembeszálni az erőszakkal az kussoljon kurva mélyen!!!!!!!
Az internet punkok szánalmasak mint ezek az újhullámos köcsögök
ez azoknak szól akik kurvára nem tudnak külöbséget tenni rasszizmus és lázadás között nem akarok példákat írni mert nem lenne elég hely az ablakban na csumi addig is HAtalomtalaníts!!!!!!!

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-13 18:09:36 (239)
jeeeeeeeeeeeeeeeeee

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-12 20:02:04 (238)
Tintás fahsz!!!
[előzmény (237)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-12 19:16:47 (237)
na ahoz nincs:D



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére