Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Hatalomtalanítás
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Hódmezővásárhelyi punk zenekar

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 19:19:56 (296)
mondjuk tényleg nem kéne ennyire szigoruan venni. Tegyék vissza a zenekarok topikba és aki akar irjon oda.. nem kötelező.. ezalapján szerintem hülyeség kizárni egy zenekart.. szerintem van itt a fórumon több olyan zenekar akik hasonlóak ehhez. szóval kirekesztés az amit nem kéne eröltetni föleg egy fórumon.. na mindegy..
[előzmény (294)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 19:04:57 (295)
Miért? Azért mert te hiszel valamit a zenekarról akkor az már ugy is van?Amugy meg ha balos zenekar lehet fent akkor mi miért ne?Nem propagálunk itt semmien szélsőjobbos dolgot tehát kb annyi jogunk van itt lenni mint az összes többi zenekarnak!
[előzmény (294)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 18:57:27 (294)
Ezt ugyanigy értettem a portálra is, a fórumra.. Ti képviseltek valamit ami az én értékrendemmel nem összeegyezthető.. nem szeretném azt ha azoknak az embereknek reklámoznátok ezt a zenekart akik idejárnak.. nem ez a helye és fóruma..
[előzmény (293)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 18:35:11 (293)
nem is kell mert ha egyet értesz a mondanivalojukkal és teccik a zene akkor halgatd,ha nem akkor meg nem halgatod.ennyi.nem is kell közösködni:D
[előzmény (291)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 18:33:37 (292)
nincs mit pffff
[előzmény (290)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 18:33:24 (291)
Lényegében semmi.. Csak én ilyen zenekarokkal nem akarok közösködni semmiben..
[előzmény (281)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 18:29:09 (290)
kösz
[előzmény (289)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 18:20:39 (289)
ok
[előzmény (288)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 18:15:19 (288)
használd már a válasz erre linket. köszi
[előzmény (287)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 17:51:24 (287)
ja nem is rosszak

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 17:37:41 (286)
kevés város van magyarországon ahol nem voltam koncerten.. na jó van pár inkább kelet.. de sokszor azért megyek 400 km-t hogy megismerjem a várost.. mondjuk inkább az éjszakai életet, a kocsmákat. akár egyedül is. Hódmezővásárhely még nem esett bele a pixisbe.. mondjuk ha leszerveztek egy SCHC-t tuti megyünk többen is. fontos kérdés: vannak non stop kocsmák?:)
[előzmény (285)]

© mednetoriválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 17:33:46 (285)
Látom authis tudsz te normálisakat is írni! Ezért elnézést kérek a multkori kirohanásom miatt!! Mégeygszer elmondom és ez mindenkinek szól: MINDENKIT SZÍVESEN LÁTUNK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYEN SZILVESZTERKOR!!! remélem sokan eljöttök és megváltozik a véleményetek!

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 17:24:58 (284)
az tény h nem vunk egyformák és nem is tudunk egyformán viselkedni.ez így van rendjén,hisz mindenki máshogy reagál,de ha már mi annyira szélsőséges zenekarnak számítunk akkor legalább azt vegyétek figyelembe h bennünket nem zavarnak az antifák pont ezért mert ők is ugyan oan emberek mint mi,és a rasszizmus terén meg csak anyit tudok hozzá tenni h nem az a baj a kissebségekkel h vannak hanem a különbségek(a beilleszkedés vágyának hiánya és a pozitív diszkrimnáció az ami minket zavar)és nem a jelenlétük.ezért nem értettünk egyet ezzel a rasszista titulussal,bár ha szerintetek ez azt jelenti akkor azok vunk!Mert sosem azok leszünk az emberek szemében aminek mi tartjuk magunkat hanem azok amiennek az emberektartanak minket.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 17:16:11 (283)
engem is sok minden idegesit egy koncerten de hát mit vár az ember egy 5-600 fős tömegtől? mindenki viselkedjen egyformán? ez nem az a film szerintem:)
[előzmény (280)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 16:36:25 (282)
engem meg ha Shalom-oznak, bár az ritkább..:D
[előzmény (280)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 16:19:57 (281)
na és?
[előzmény (280)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 16:07:04 (280)
Engem idegesit ha koncerten ziegheileznek még ha viccből is..
[előzmény (279)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 16:03:32 (279)
szerintem nem ők az elsö zenekar akik rasszisták.. és még azzal sincs semmi gond, minden embernek szabad a felfogása abban hisz amiben akar, csak ne sértse a másik ember jogait vele szerintem.. szóval addig tölem lehet bárki rasszista stb.. amig nem ver meg, nem öl meg valakit stb..
[előzmény (276)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 16:01:58 (278)
ja azért másnap megnéztük pesten is.. zenénk kivül minden csalódás volt
[előzmény (277)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 16:01:27 (277)
én törzsgyökér vidéki vagyok, járok pestre, vidékre, külföldre egyaránt.. és most nem akarom itt a vidék-pest ellenszevet élezni de a legellenszenvesebb bulik pesten vannak! Inkább utaztunk 500 km-t Bécsbe mult hét végén minthogy Pesten a sok köcsög között kelljen megnézni a koncertet. Pesten volt hogy kinéztek egy Trial koncertről a hajam miatt. Nem fikázom Pestet mert vannak pozitiv oldalai is, de tényleg ott a legrosszabb a helyzet. Pont ezért nem értem miért van hogy sok pesti lenézi a vidékieket.. tudom te nem, de sok ember ezt érezteti sajnos..
na megint kanyarodok a tárgytól.. basszam teherbe magamat
[előzmény (276)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 15:38:53 (276)
Ne haradugj meg, mi azért "támadtunk" be titeket, mert rasszisták vagytok.. nem azért mert szegényi vidékieket bántatni akartuk..
[előzmény (275)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 15:34:41 (275)
végre értelmesen beszélgetünk.na nem veled van baj csak tudod annyian fikázták már a vásárhelyieket meg minden parasztnak titulálták őket h ez már csak a jéghegy csucsa volt.szal ne vedd annyira magadra.mi se örülünk neki h itt van ez a topic,mert mi is jobban örülnénk neki ha a zenéről meg bulikról dumálhatnánk a forumozokkal és nem arrol h ki mekkora bunkó meg paraszt.te vagy az első aki fel is fogta mi a bajunk.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 13:27:53 (274)
még csak annyit hogy itt ki hány éves? csak érdekel

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 12:33:06 (273)
Akkor gondolom volt itt olyan vita amit meguntak a "tehetősebb" alakok és nem akarták olvasni ezért gumiszoba.. sok topik kötött már itt ki. Amúgy kicsit egyetértek blindillusions-szel, nem szidta senki a városotokat se a zenekarotokat. Nekem a felénél tünt fel hogy ez egy zenekar neve. Ezután mégjobban nem értettem mit keres itt.
Viszont furcsa hogy nem hagyták a zenekarok közt, ennyi erőből beleolthatnék pár olyan ottani topikba amely zenekarokat rohadtul de gyűlölök a kétszinűsége és stb miatt.. de 99% gumiszobába irok merthogy van fórum etika vagy mi. nem irok (sokat többször) olyan helyre ahova nem kéne.. de a gumiszoba pont ezért van kitalálva. ami topikok itt vannak, hát azokba bármit, leszarom:) Ezért is, mert a Tiétek is ide került, hát tudom nem tehettek róla azaz gondolom, de ha már itt van, hát itt meg tessék türni a beszólásokat, ez egy ilyen hely.

Amúgy tényleg kicsit túl érzékenyek vagytok szerintem. sok helyre belöttem ezt a szar poénomat, hogy friss fos stb.. nem kell ezt komolyan venni. Bár furcsa hogy ezt itt mondani kell.
Azzal meg sose értettem egyet, hogy látatlanba elitélnek másokat.
Én amit láttam: friss fórumozó. Erre irtam poénból fikát.
Ti egyből kockafejű, szánalmas stb.. mostanába sokat tudok ide irni mert nincs munkát. szivesebben ülök gép elött. van egy csomó dolgom.. minthogy szaros kocsmába igyam a fröccsömet, meg tankcsapdát kelljen hallgatnom a zenegépből.
De nem hittem volna hogy ekkora ellensékeskedést és vitát szül ez a pár átlagos gyenge poénom. Szerintem kicsit legyetek toleránsabbak és ne egyből magatokra vegyetek mindent. Föleg ne a városotokra (nem is a tiétek, csak ott éltek:)). Na meg ha valami gondotok van, ne egyből tömeggel fenyegessetek, az a gyengék mentsvára, ugy mint maga az erőszak.

Ezzel zárjuk is le ezt a dolgot. Irok én is nekik hogy tegyék át, bár ilyen téren szerintem senki szava nem számit, csak az adminok lelki állapota
[előzmény (271)]

© blindillusionsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 08:52:34 (272)
Én voltam már a Vásár helyén. Geci nagy mezőn tengernyi tengerit idegenelni. EZ a mondatod:"bár ahoz képest h ez punk portál elég gyorsan felháborodnak, mint valami kispolgárok. " Üti ezt: "mert mindenki csak fikáz bennünket, pedig fingjuk sincs mienek vunk". Vagy egyszerűen csak skizo vagy:) Senki nem szidott senkit. Ha szépszavakra vágysz akkor menj a romantika.hu-ra és ott 6 alom- talan- ics. :)
[előzmény (271)]

© Tintiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 08:36:25 (271)
elősziör is idézek önmagamtól h tiszta legyen neked is atuthis:--"© Tinti válasz erre | adatok | e-mail - tegnap 19:22:01 (263)

Figyelj ide kiskomám pont az ien "ősforumozó"tetvek miat tettek át ide minket mert eredetileg a zenekarok közt voltunk.és ha annyi emberrkét ismersz akkor elintézheted h visszategyék.te gyökér ja meg ha élőbe tartod a véleményed akkor meg ne foss ha fenyegetnek mert te nem is a zenekarunkat fikázod hanem a városunkat meg az itt élőket ne csodálkozz ha megropogtatnak majd,bár amekköra gyökér vagy ki se tolod a pofádat a monitor elől .--" Na most ebben nem én fenyegettelek hanem felhívtam a figyelmed rá h oan hurokat pendetsz amiket nem kéne,és féltvén a testi épéged szoltam haydrá mielőtt téged pengetnének.A másik meg az h itt írtam le h az ien okos forumozok miatt tették ide át a topicot mert eredetileg a zenekarok közt volt csak a sok hülye hozzászolás miatt áttették ide.Az persze nekünk se kellemes de ez van,már szoltam a illetékes elvtársnak aki még válaszra sem méltatott csak jót borult rajta.De leszarom mert szánalom ez az egész.Anno azért szerettünk volna itt topicot meert azt hittük h értelmes kritikával élő emberek fognak írni,de nem ez történt sajan.Engem spec már nem érdekel az egész mert mindenki csak fikáz bennünket, pedig fingjuk sincs mienek vunk.És még annyit h azért paprikázottak fel itt páran mert már hónapok óta csak ez magy a vásárhelyiek oztása,holott nem is volt még itt egyik kedves hozzászolo sem bulizni.Ha megteszed azt a fáraszto dolgot h az elejétől elolvasod h miket írtak nekünk,és h erre miként reagáltunk az elején akkor megköszönöm és rádóbbensz te is miért van pont itt ez a topic.ja meg akkor nem hozod fel a cigányokat ert akkor kezdődik az egész előlröl.Tisztelettel Tinti

ui:nem az a baj h ide beirkálsz hanem az a baj h itt van a topic és mindenki azt hiszio h poénból van.pedig ezt csak kiobaszásból tették ide mert nem bírják a pofánkat a faszfejek(akik innen visszatehetnék a zenekarok közé).Ha esetleg ez sértő lett volna valakinek akkor elnézést kérek de a köntörfalazás nem szokásom.bár ahoz képest h ez punk portál elég gyorsan felháborodnak, mint valami kispolgárok.
[előzmény (269)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 02:06:36 (270)
Ja és mielött kapom a leosztást:
nem gondoltam volna hogy ekkora vita lesz a semmiből. Szóval én ezzel lezártam, próbáljuk meg átrakatni a topikot a zenekarok közé, merthogy ott lenne a helye

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 01:00:05 (269)
na már értem miért lett ez a topik idebaszva a gumiba..
TÖLED IS MEGKÉRDEZEM DE UGY LÁTSZIK NEM VAGYTOK KÉPESEK VÁLASZOLNI:
1. KI SZIDTA ITT HÓDMEZŐVÁSÁRHELYET?? nektek ilyen félelmeitek vannak? aki hozzátok szól azt már egyből lekell verni.. "mondd a szemembe" bla bla..
2. MIÉRT TETTÉK ÁT IDE A TOPIKOT??

és hidd el hogy szemedbe mondom ha kell. nem szokásom megijedni bár egy egész városnak nehéz lesz. na meg a cigányok is egy nagy családként viselkednek. de ez nem is gond. viszont szerintem nektek valami nagyon csúnya dolog történhetett kiskorotokba (nemi erőszak, sok sarokban térdelés stb..) egyikőtök sem látja hogy ez a GUMISZOBA és itt kb mi ezt műveljük 2-3 éve. minden topikba befosunk stb.. és aki ezt komolyan veszi itt.. na ott kezdödnek a problémák.. na meg hogy veletek hülyéskedni sem lehet.. vitára képtelen társaság csak egyből a szemtől szembe boxoljuk le téma.. nem gondolod hogy ez enyhén szólva is szánalmas? mert ez tényleg az.. mit kell egyből izmozni? na és érthető hogy szarráverne egy nagyobb tömeg. téged is , mást is.. szóval nem ezzel kéne takarózni inkább érdemi vitában saját véleményt alkotni..

akkor mégegyszer hogy te is mint ffriss fórumozó:) megértsd:
1. ez itt a gumiszoba
2. ha a zenekarok kategóriába lenne a topikot hidd el hogy sose irtam volna be.. ergo: nem a zenekarral és nem a városotokkal van a gondom,, de ezzel kapcsolatba sose mondtam semmi sértőt csak ti hányjátok rám ezt.
3. ti vagytok azok akik elöször ütnek aztán válaszolnak? mert igen csak úgy tünik
4. hány évesek vagytok?
[előzmény (268)]

© mednetoriválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 23:00:35 (268)
Annyit szeretnék mondani, lehet hogy friss fórumozó vagyok csak az a probléma hogy ez a világon senkit nem érdekel! A lényeg az hogy ha egyszer találkozunk mert találkozunk hidd el, akkor mit fogsz a Hódmezővásárhelyiekről mondani a szemembe, vagy a szemünkbe mert mi a nem olyanok vagyunk mint a cigányok hanem mint egy nagy család itt mindenki együtt bulizik és ha gond van ki is állunk egymás mellett! de ha találkozunk remélem nem fogsz elhatárolódni a véleményedtől amit eddig írtál és bele mondod a szemembe! egyébként Motyót ne bántsd légyszi mert az tetlegességig fog fajulni ERRE a SZAVAMAT ADOM!!!
[előzmény (264)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 21:54:03 (267)
szerinted engem ez az egész érdekel? csak mert nem teszek ilyen jelent --> :) minden mondat végére nem kell komolyan venni. ez a gumiszoba. leginkább az zavar hogy ez a topik itt van a gumiszobába, de nem tudom miért. ti persze ezt nem vagytok képesek elmondani. A friss és normál fórumozóra vonatkozó részek meg nálam megszokás. láttam ide került a topik, megnéztem kik irnak ide.. ennyi. Tetessétek vissza a picsába a topiktokat és akkor nem lesz több pofázás itt részemről az tuti.
[előzmény (266)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 > Következő >> Végére