Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a fasizmust!!!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Antinácik ide...meg nácik is...egy kis vita azért kell...

Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-04 01:03:04 (5400)
akó menjé azd baszdme magad!
pesrze csak szívesebben, mert te is egy fasszopó kisgeci vagy aki oda megy ahol a tömeg, de hogy kiálljá.. igyátejet szopjá lovat
[előzmény (5398)]

© skaboválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 23:28:48 (5399)
ez most faskó vagy hippi??:D
[előzmény (5396)]

© whatweknowválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 23:13:00 (5398)
Megnéztem a weboldalt. Nekem baromira unalmasnak tűnik ez a mapam, a Betyársereg szerintem sokkal jobb programokat szervez, hozzájuk szívesebben csatlakoznék.

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 21:24:49 (5397)
???
[előzmény (5393)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 20:04:11 (5396)
Kuss.
Nekem Bácsfi Diana is jó barátom.
http://kepfeltoltes.hu/100703/s_skafing_013_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[előzmény (5395)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 18:15:21 (5395)
te meg egy féreg, végbélféreg...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 13:26:20 (5394)
Szabó Albert az isten!

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 09:44:28 (5393)
baze, komolyan valakik csinálnak valamit és nem besegítés hanem olyan szövegek jönnek mintha valami nagy szabadságharcosok lennének...

antifa!

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 06:18:01 (5392)
Ja lán y vagy? téged meg lehet \"hágni\"???? Fasza...megyek és felrakom a Crass.-től a Penis Envy-t, hogy mégjob legyen....
[előzmény (5389)]

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-03 06:16:04 (5391)
jooooj, kit kell akkor meghágni? bocs de az alkoholtól elborult agyam már semmit sem fog fel...
[előzmény (5389)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 23:51:32 (5390)
Azért valld be, hízelgő, hogy ezek szerint a dalszövegben megemlített izmaidat is igazinak vélte...
[előzmény (5389)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 23:43:52 (5389)
Nem érted. Ez nem az én nézőpontom,hanem azoké akik plázákba járnak és különböző szereket szednek, hogy az izmaikat növeljék és ezzel előhozzák a nőből az állati ösztönt „ hogy meghágják de jól” és utána ezek a nők szembesüljenek azzal , hogy állati ösztönök egy állathoz vonzza őket. Bocsi a fogalmazásért, de már van bennem egy kis alkohol. :)

[előzmény (5388)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 23:12:24 (5388)
ezt a dalszöveget eddig nem is olvastam. te beszélsz itt előítéletekről? nincs is miről beszélni. menjél inkább nőket verni
[előzmény (5349)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 21:37:20 (5387)
már majdnem, már majdnem azt mondtam ,hogy iagazd van, aztán becsúszott pár dolog és végül arra jutottam, hogy mi is két nyelvet beszélünk, ezért nem is fogjuk egymást soha megérteni és ez minden téren így van.
[előzmény (5386)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 20:42:31 (5386)
Nem, nem a Te hozzászólásodra reagáltam így! És megfogadtam az egyik építő jellegű tanácsod. Köszönöm!

Azt hogy közgazdasági dolgokon nem tudok mint egyén változtatni tudom, de azt is, hogy minket áll árakkal etetnek… ez tény pl.:

„Amíg az osztrákok a simplyAll díjcsomagban 19 euróért 1000 beszédpercet, 1000 sms-t és 100 megabájt adatforgalmat kapnak, addig a magyar júzerek 5490 forintért (vagyis kb. 19 euróért) 200 percet, 200 sms-t, és 200 megabájt adatforgalmat használhatnak el havonta.”

http://index.hu/tech/cellanaplo/2010/07/01/magyar_mobilszolgaltato_lett_a_red_bull/

és ez minden téren így van sajnos ezer cikket tudnék még kitenni, ez a legfrissebbek egyike.

Azért mert az ilyen dolgokért nem megyünk utcára , csak azért hogy „magyarkodjunk” a mi hibánk. Mivel erről pár cikk kivételével (amit olvasni kell itt indexen momentán egy !!!!tech!!!! rovatban) szó nincs a médiában, boldogan szaladunk, a boltba megvenni kétszer vagy négyszer annyiért mindent, miközben fele vagy negyed annyit keresünk. És az ország legnagyobb problémája kisebbségek? Nem az, hanem pár marha akinek a dumája miatt átlagosan majd 5-7%-ot esik a forint. Ezen szerintem fel lehet háborodni. (nem, nem vagyok maszopos, hanem ez egy konkrét mostanában történt dolog, azért hoztam fel)

Én azt gondolom nem a multi a szemét, mert a célja, hogy a szabályokat betartva a lehető legnagyobb profitot préselje ki az emberekből. Nem gondolom, hogy az emberek hibája lenne, mert a legtöbben nem tudnak róla. Azt gondolom az ország vezetőinek a hibája, akik a rugalmas törvényeket létrehozzák ki tudja miért, (és lehetnek bármilyen színűek, bármilyen elvűek) és elnézik azt, hogy meggazdagodnak rajtunk (a poén az egészben, hogy külföldi cégek) míg mi csak lenyomjuk a napi x órát és megnézzük a TV-ben milyen igazságtalan volt Trianon.

Igen én az utcára mennék, azért, hogy tudassam ez így enyhén szólva felháborító.
Amivel ebben az országban embereket lehet mozgatni az csak a gyűlölet, az irigység. Ezen változtatni kell. Vagy nem?

Igazatok van nincs ötletem pontosan hogyan. De remélem pár jó ötlet, pár épkézláb ember segítségével el lehet valamit indítani…

„És végül : mindenki azt akarja, hogy jobb legyen...a különbség az emberek között , hogy a gondjainak forrását miben,kiben látja, és persze a válaszok, megoldások is különbözőek , ezért lesz az egyikből mszp szavazó, a másikból magyar gárdista, jehova tanuja, esetleg biogazdálkodó, önkéntes segítő...”

Ebben igazad van, csak momentán ebben az országban nincs jó választás a felsoroltakból a biogazdálkodón és az önkéntesen kívül.
[előzmény (5385)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 17:57:41 (5385)
Az, hogy az egyik felhozott példámra reagálsz, mutatja, hogy nem érted mit akartam mondani....ez_ csak_ egy_ példa_ volt, miszerint szembesülsz egy problémával és arra probálsz meg reagálni,megoldást keresni...ennyi ! ,csak próbáltam érzékeltetni, nem azt mondtam, hogy szervezz teadélutánt.

\"A mapam ami itt már szinte egy iskoláscsoport szórakozásának van beállítva\"
Ha ezt amiatt írtad, mert megkérdeztem iskolába jártok-e, azt kell, hogy mondjam buta vagy és kurvára nem vetted észre a lényegét...egyébként szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki jól szórakozik miközben megvalósítja önmagát....

Ne is haragudj, de az ellen nem tudsz harcolni, hogy ne legyen drága a benzin ( esteleg találj fel egy olcsó környezetbarát energiaforrást), meg a svájci frank. Még ha bankokat gyújtasz is fel, esetleg pénzt rabolsz és szétosztod a nép között, akkor sem lehetsz hatással a mechanizmusra, mert nem vagy ilyen értelemben a része...
Jelen állás szerint csakis erőszakos úton tudnál változtatni a dolgokon ( a végeredmény megjósolhatatlan), vagy egy alternatív, értsd párhuzamosan müködő gazdaságot hozol létre, ilyenek a pl. a szociális boltok,szegények bankja, közösségi kertek, stb.és valamennyire a fair trade is ide tartozik, bár egyesek szerint a fair trade egy kamu....

Szóval, ha 9 millió magyar vonul utcára és követelik, hogy a benzin legyen 70 forint, a kenyér meg 3.60 akkor sem fog változni semmi...de még ha államosítanánk mindent akkor sem jönne el a kánaán, najó ideig óráig igen....



És végül : mindenki azt akarja, hogy jobb legyen...a különbség az emberek között , hogy a gondjainak forrását miben,kiben látja, és persze a válaszok, megoldások is különbözőek , ezért lesz az egyikből mszp szavazó, a másikból magyar gárdista, jehova tanuja, esetleg biogazdálkodó, önkéntes segítő...

[előzmény (5370)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 12:03:08 (5384)
Az az . Na látod más problémám is van.

© petiokos2válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 12:01:58 (5383)
diszgráfia
[előzmény (5382)]

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 11:53:26 (5382)
Bocsi a sok hibáért csak folyamatosan beszéltek írás közben hozzám.
Tudjátok diszlexia.((

© pejeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 11:46:17 (5381)
Egyébként a véleményem szerint a mapam kezdeményezés célja első lépésre az, hogy ha netán pár buzgó ember, akinek még ebben az országba van egy kicsi igazság érzete, és nem bírja kontrolálni- szerencsére- és szervez valami rendezvényt. Pld antifa, valaki érdekeiért kiállni, valamiért kifejteni ellen érzésünket, ami ha így megy tovább a politikai és gazdasági szintér nem lesz olyan ritka, akkor el tudjuk egymást érni és ha vakainek nem fárasztó akkor meg tisztelje jelenlétével a rendezvényt Mert, azért az elég ciki hogy ha antifa vagy hasonló rendezvény van akkor még Budapesten is csak a legjobb esetben is pár száz ember jelenik meg. Ez ilyen egyszerű történet. Szerintem is vannak hibák itt ott de, mindig is vannak kifogásolni való mindenben , már voltam ilyen kezdeményezésen és mondatokon is órákig tartott a vita. Utána mindenki haza ment és elégedetten és bele is halt a történet.

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 10:52:28 (5380)
A fővárosi jólét teszi.
[előzmény (5379)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 10:33:52 (5379)
Nagy punkpukkasztok vagytok!
[előzmény (5361)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 10:25:17 (5378)
Azt tartom szomorunak, hogy idaig egyetlen esszeru kerdes, tanacs, javaslat sem jutott el hozzatok. Kiszuritek belole az esetleges lekezelo hangnemet es csak arra reagaltok sertodotten. Az otletekre es a kerdesekre nem reagaltok erdemben, csak azt kopkoditek vissza egyfolytaban, hogy ez meg csak egy kethetes mozgalom, milyen jogon varunk el barmit is, egyebkent meg ti legalabb csinaltok valamit amig mindenki mas csak ul a seggen.
En Berci hozzaszolasahoz (bar annak sem volt sok foganatja, ahogy eszrevettem) csak annyit tennek meg hozza, hogy szerintem se hivjatok ezt mozgalomnak, mert nem az. Ez egyelore egy honlap meg egy facebook profil ket emberrel. Mozgalomma akkor valhat, ha leirjatok, elmondjatok mit is gondoltok a helyzetrol es (ami a legfontosabb) milyen eletkepes alternativan gondolkodtok, vagy mit tudtok cserebe kinalni. Ezt majd remelehetoleg sok emberke elolvassa es ha egyetert vele akkor csatlakozik. Onszantabol, nem pedig felhivasra. Az en szotaramban ezt jelenti a mozgalom szo. A mostani felhivasotok csak arra volt jo, hogy osszegyujtsetek olyan embereket aki feltetelek nelkul hajlandoak barmihez csatlakozni. Ez meg abszolut nem garantalja azt, hogy hasonloan is gondolkodnatok. A masik dolog amiben feleslegesen elvesztek az az onerzetetek. Lehet, hogy vannak itt olyan emberek akik arrogansabbak a kelletenel es nem a legnyajasabb formaban vezetik elo a velemenyuket es ti erre a velemenytol teljesen fuggetlenul harciasan elutasitva reagaltok. Na de nem akarom ezt hosszan elemezni. Talan a legegyszerubben ugy fogalmazhatnek ami egyben egy utolso jotanacs is, hogy eletemben sokkal tobbet tanultam okos faszkalapoktol, mint nyajas idiotaktol.
[előzmény (5373)]

© petiokos2válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 09:32:31 (5377)
Ilyen elnökösből Sárközy is elég laza :)
Francia nyelvterületen szállóigévé lett, amit egyszer egy fazonnak válaszolt egy gyűlésen:
Alors casse-toi pauv\' con!
Húzz innen te szerencsétlen fasz!

http://www.youtube.com/watch?v=axDyUNWyuw8
[előzmény (5376)]

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 09:26:12 (5376)
[előzmény (5373)]

© petiokos2válasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 09:22:28 (5375)
szerintem itt nem arra gondol senki, hogy abba kell hagynod, csak néha nagyon keményen fogalmaznak a srácok
és ha nem akarsz a Magyarok nyilainak célpontjává válni, megfogadod Sipi tanácsát és tényleg törlöd a saját profilod az iwiw-ről
nem gyávaságból, hanem egészséges életösztönből
[előzmény (5373)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 09:20:50 (5374)
Az hogy nem írom le nem azt jelenti, hogy nem fogadok meg tanácsokat.
[előzmény (5372)]

© aenosválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 09:18:07 (5373)
Ez az írásod sem személyeskedő ugye?
Nem tudok érdemben reagálni, mert egyszerűen nem érted meg a mit írok.
Ha abbahagyom azzal többet érek el? Lehet, mert nem ölök bele egy halom időt, és végül is nyugodtan ellehetnék én is mint Te, és csak kritizálhatnék másokat úgy hogy meg sem próbálok semmit. Lehet ez neked kevés de annyira nagyképű vagyok, és nekem olyan nagy az arcom tényleg, hogy leírom most századszorra, tudom, hogy kevés az esélye hogy bármi is lesz, de akkor is megpróbálom.

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 09:14:29 (5372)
tudod ez a te bajod,nem bírod megérteni,hogy az emberek birkák és hogy végtelenül naiv vagy...
senkit nem érdekel a nyomorod,az itt lévő emberek sem sírnak,hogy ennyire meg annyira nehéz...
meg mi lenne,ha a sok jó tanács közül ,amit kaptál itt,mert kaptál...megfogadnál párat...
Bercinek igaza van iwiw,facebook,myspace,myvip..stb kiváló embereket gyűjteni,ha normális célt tűzöl ki és nem olyan bénán csinálod meg a profilt,mint az oldalatokat...ja jó tanács,ha komolyabb dolgokba akarsz vágni,akkor a saját profilod töröld minden ismerkedős oldalról....

© floválasz erre | adatok | e-mail - 2010-07-02 09:06:53 (5371)
egyre melyebbre sullyedsz, szerintem add fel..Amerika kapitanynak kepzeled magad es azt hiszed, egy ilyen amator bosszu angyalai-szervezodes majd lejjebb viszi a benzinarakat? Nagyon hulye vagy. Nem az otlet a rossz, hanem ahogy eloadod magad es amatorizmusoddal lehetetlenne teszed, hogy ertelmes, erdeklodo emberek tobbet is megtudhassanak a szervezodesdrol...Taxisblokad, 1990..ha egy punk kezdte volna el IGY hirdetne anno, szerinted hanyan csatlakoztak volna? Nem ez tortent, mindenki magaenak erezte a problemat, sikerult is elerni valamit.
Nem tudom, hanyszor kell meg leirni neked, konkret cel kell. Ha szervezel akar csak egy megunt jatek gyujtest es azt mondod, ezt a roma/szegeny/arva gyerekeknek viszed el, majd le tudod merni, hanyan mennek es dobjak be a dobozba..Biztos, hogy tobben, mint ahanyan ezek alapjan a bekepzelt onimado hozzaszolasok alapjan komolyan vesznek teged...Legalabb fogadd el a kritikat olyanoktol, akiknek 10 perc alatt tobb megvalosithato otlete (CELJA) lett, mint neked a 2 het alatt...

\"A cél, ami miatt megcsináltuk, és felkerült ide is a link, hogy lehetőség legyen valahova csatlakozni, és tudjuk ki az, aki akar, vagy tud segíteni. \"

DE MEGIS HOVA CSATLAKOZIK?
[előzmény (5370)]



Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére