Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Lecso
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
új banda fórumon!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 > Következő >> Végére

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:58:04 (101)
Beborul az ég, a padra eső hull,
Az első cseppek a fejedet érik.
Mindenki ázva visszavonul,
Elfogy a világ, kilóra mérik.

Nem keresel értelmet,
Üres benned minden,
Leírhatatlan gyötrelmet érzel.
Ahhoz sincs erőd,
Hogy odébb állj innen,
Megalázott vadként, megsebezve vérzel.

Elfogy a világ, te sírva fakadsz,
Az első cseppek az arcodat érik.
Mindenki elment, ázottan maradsz,
Elfogy a világ, kilóra mérik…

aberrált irta

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:57:13 (100)
A burkiflit a búrok gyártják
A brassóit a brassóiak
A kölnit a kölniek csinálják
A cipőmet a kínaiak

Krémest esznek a franciák
Levest a frankfurtiak
A párizsiak párizsit vesznek
S hamburgert a hamburgiak

Minden svájci sapkát lenget
Nyit már a lengyelpiac
Kapható ott törökméz is
No és persze spanyolviasz


ezt én irtam

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:56:09 (99)
Nyomod a nőt, ahogy a gépet,
A gombot a Commodore 64-en.
Lövöldözöl fel is, meg le is,
Hogy meghaljon szépen sorban
A sok gonosz a "Wizards of War"-ban,
S végül meghalj te is.

Boogie mamma ska zkar

© Savasválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:51:00 (98)
írj!:DDDD
mellesleg tényleg vannak gondolkodó emberekre utaló dalszövegek pankon belül is...mindenki tudna sztem legalább 2-3 nevet mondani kapásból...a szövegre túrjanak rá,ennyi a lényeg,kül.addig csak viccbandának fogja nézni őket mindenki.

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:36:37 (97)
Most irjak ide jó punk szövegeket?

© hantantválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:34:07 (96)
Mivel, mint a Lecsot majdnem mindenki leszólja, így elég logikus, hogy általában a punk zenekarokéról van szó!

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:31:04 (95)
Mérmint mekyik szövegeeeek???

© hantantválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 23:23:11 (94)
Amint kiderült, itt egy csomó remek zenész és hozzáért zenekedvelő fordul meg!
Kiváncsi lennék, hogy milyennek kell lennie annak a punk szövegnek, amit nem szoltok le és melyik punk együttes ír olyanokat! Mert itt, amik elhangzottak abból az derül ki, hogy ezek a szövegek mind hihetetlenül intelligensek, sokat mondóak és még érdekesek is, ami ügye a punk zenekarokat általában jellemzi!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 18:19:16 (93)
röviden és nyersen:
a zene jó
a szöveg szar
zenekarnév gáz

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 17:59:20 (92)
jó a humor érzékük, gratulálok
[előzmény (88)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 17:58:21 (91)
mindenki ezzel a Toleranciával jön, hányingerem van

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 14:39:40 (90)
Ja!Mertaz hogy néz ki már! : ))

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 14:33:09 (89)
Maradjunk csak a szubkulturán belül..
Ha punk akkor nehogy már a blinket hozd fel...
[előzmény (88)]

© Kacsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 14:18:08 (88)
Wow tucc Te szépen is beszélni ha akarsz:-)))
Már csak egy dolog :Mondottam volt ne írj többesszámban mert ez egy ember. De majd mondom a többi tagnak is, hogy irjanak és akkor rájössz hogy a Látszat Csal!:-)))
A szopjál le cimü számról pedig csak annyit, hogy poén szám!
Bár drasztikus és durva hasonlitgatás de hallgasd meg a Blink-182 BlowJob vagy FamilyReunion cím? számát és fordítsd le!Nah az sem sokkal különb és gondolom hogy ök sem igazán gondolják komolyan,szerintem ezzel igy van a Lecso is.
(Egyébiránt koncertjeiken erre van a legnagyobb buli+meg a pro-pain-re:-))

Noh Vita lezár részemr?l!

Üdv: Kacsa


© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 10:59:18 (87)
Olvasgass más topikot :) Vagy ha téged ennyire nem érdekel ez az egész, akkor meg ne járj ide...
[előzmény (81)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 10:58:30 (86)
Hát a "kedves pöcsarc" megszólitás.. a te utcasepröre utalásod után következett..

Tolerancia! Egyetértek..
"Szopjál le Erika!
Szopjál le Zsuzsika!
Szopjál le Eszter!
Szopjál le Elvira! "

Ezek a sorok a maximális megértés.. a tolerancia...
Itt van.. A fórumozok kb 80% ismer... tudják mennyit jelent nekem a zene.. kurva sokat.. Sokan csak röhögnek hogy én még mennyire hiszek ebben az egész szubkulturában (skin,punk, hc).. de köszi magyarázd csak meg hogy mit kell hogy jelentsen..

A haverjaid véleményt kértek.. mindenki mondta... Ezt nem birták megemészteni.. Ha azt mondják hogy szar, valszeg ez a véleményük.. Minden tiszteletem az övéké.. mert öszintén megmondják a véleményüket..

Én is azokat a kritikákat birtam a zenekaromrol amelyekben fikáztak.. Abból lehet tanulni leszürni a véleményt... Ha itt mindenki igy gondolkodik valszeg nem ez a célközönség..

Tolerálni kéne mások véleményét is.. Nem mindenki szeretheti

Ha én is ilyen világmegváltó szövegeket irnék mint ök, nem akadnék ki néhány randa szon...

De te csak tedd.. és kapj nyugodtan hányingert

Kutya
(ex-Meskalin)
[előzmény (85)]

© Kacsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 10:06:26 (85)
Teljes mértékben osztom a "Lecso nevü úriemberröl" irtakat, és azt is hogy felel?sséget hordoz ha az ember szövegeket ír.
Csak annyit hogy nem biztos hogy az vezérelte a tagokat hogy gyorsan kiadják(mert nincs is kiadva:-))Hanem ha voltál már stúdióban, és tisztában vagy az árakkal, akkor tudod hogy az óra onnantól ketyeg hogy elkezditek beállítani a cuccokat...
És sajnos nem mindenkinek van több 100000-Ft-ja hogy ott tököljön a stúdióban...
Egyébként nem azon voltam kiakadva amit írtak hanme ahogy, érdekes módon Te megtudtad fogalmazni normálissan. Csak a Kutya féle höbörgéstöl kapok hányingert...
[előzmény (83)]

© kImMeLválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 08:58:59 (84)
Kacsa akkor halgass sokat LECSOT!!!!!!
és legyél vele boldog

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 08:50:38 (83)
Kutya pont azt mondta, hogy más topicocban is visszaköszönt rá ez a téma.

Másrészt: Ne legyen már akkora szája ennek a Lecso fedőnevű úriembernek, mert ezzel Csak ellenszenvet fog kiváltani.
A magam részéről rosszul vagyok ezektől a tucat-zenekaroktól.
Ez a tipikus hozzáállás-30 perc alatt felveszünk egy alacsony-qualitású anyagot, mert minél előbb ki kell adni.
Igazából a zene még tényleg nem tartozik a legótvarabb kategóriába, hanem ami engem baromira felidegesített, az a szövegek minősége.
Hogy lehet ilyen szöveget írni?! Bármennyire próbálok, erről nem tudok konstruktívan írni.
Miért kell direkt kurva primitívnek lenni? Mire jó ez?
Manapság pont normális szövegű zenekarok kellenének, mert tragikus az egész punk-helyzet Magyarországon, és tudom, hogy elcsépelt duma, de valahol felelősséggel is jár szövegeket írni.
Legalábbis én így látom.
na csá, most megyek-este jövök
[előzmény (81)]

© Kacsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 00:34:27 (82)
Na ez kritika:"ez a "oszoljatok fel!" duma azért nagyon erős túlzás.Gyúrjatok rá erősen a szövegekre,mert ez így hmm..túl egyszerű.Zeneileg nem vészes,de a szövegek nagyon ötlettelenek."

© Kacsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 00:31:16 (81)
Jah még egy apróság???
". viszont ha pofámbanyomják azt a valamit akkor igenis felemelem a szavam elenne... "
Mondta valaki hogy olvasgasd ezt a topic-ot???
[előzmény (79)]

© Kacsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 00:29:20 (80)
Igen kivételessen történetessenismerem öket és a képességeiket is. Pl.:Nem kéne többeszszámban beszélni!Egy ember írogat csak a fórumba.
Tök mind1 ki az. És megnéznémmondjuk hogy ez a rakás önjelölt kritikus milyen hanganyagot hozna ki 30 perc alatt!!!
Ez nem egy qrva nagylemez,csak egy demó,de mégis jobban szól mint nagyon sok punkportálos zenekaré!
ÉS számomra az számít kritikának hogy gyenge a szöveg, pontatlan a gitár...stb,nem pedig az hogy"szar a szöveg""higfos"...
olyat kell írni amik a hibáik és amiböl tanulhatnak,nem olyat amitöl az életkedvük is elmegy.Söt ha nem tetszik valami akkor is megprobálok normálissat irni rola, és biztatni egy kicsit...
Ez egy teljessen ujj fogalom lesz itt josok embernek:TOLERANCIA!!! számomra pl ez is a punk része és amig a tied nem, addig ne írd lécci ezt sem:"csak egy szánalmas geci vagy akinek kurvára nem a punkportálon a helye... "

Jah és Kutya légyszives az inteligenciáról ne álljunk neki vitatkozni amig bárkinek is olyan megszolitást irsz hogy"Te szánalmas pöcsarc!"
:-))Lehet hogy magasabb az iq-d mint az enyém(s?t valószinü)de hogy ...
áááá inkább hagyjuk...
nekem semmi kedvem más emberre kígyotbékát kiabálni

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 22:38:22 (79)
Te szánalmas pöcsarc!

Legalább visszaolvasnál

Kutya válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 14:36:00 (7)

Én meghalgattam... hááátt :)


Mondtam véleményet.. normálisan.. Viszont az hogy minden topikban azt olvasom hogy a "lecso jobb te gyökér vagy".. "a lecsó ennié is jobb és te butább vagy" ez már nekem sok volt..
Ha valami nem tetszik elmegyek melette.. viszont ha pofámbanyomják azt a valamit akkor igenis felemelem a szavam elenne...
Szerintem ezzel az intelligencia dologgal meg igencsak melléfogtál apafej :) Dehát te tudod...

Üdv Kutya a seprü és a lapát mögül..
(Te ugye ismered ezeket az arcokat személyesen?)
[előzmény (76)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 22:36:15 (78)
nemazért de mit tett le az Ex Costa az asztalra? ha pöcsük lenne senki se lenne rájuk kíváncsi.
[előzmény (77)]

© Traktorosválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 22:16:33 (77)
Na most nem azért, de mondjuk Lecso- kolléga is lapíthatna, mint szar a fűben! Ex Costáékat lehordja a nagy arcával, ami ok nélkül akkora, amekkora. Pedig Kalózék már letettek valamit az asztalra! Jó, lehet hogy nekik is vannak gyenge dolgaik, de legalább nincsenek ennyire elszállva maguktól! Srácok (lecsó-tagok), nektek meg azt üzenem, hogy vegyetek vissza kicsit az "osztunkmindenkitmertnekünkvanzenekarunkezértmegtehetjük" hozzáállásból! Amit hallottam tőletek, az azért nem olyan jó, hogy ennyire el legyetek magatoktól szállva (meg az elszállás eddig még egy együttesnek sem igazán vált javára)!
[előzmény (76)]

© Kacsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 17:07:53 (76)
Szerintem ezzel az értelmi szintel amit ebben produkáltál neked sem net el?tt lenne a helyed hanem inkább egy lapát és egy söprü mögött. Te nem a véleményes írtad hanem anyáztál,nem értem a magyar hülyeséget ha nem teccik valami a faszér kell ostobaságokat pofázni miért nem lehet csendbelenni és odébb menni???
Az már bizonyos szintü inteligenciát igényel???
A másik dolog ,hogy ki a hülyébb aki egy saját nevére keresztelt topic ba beírja 3 szor hogy hallgassátok a számait vagy aki beírja ugyanannyiszor a véleményét????
[előzmény (69)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 15:41:38 (75)
inkább PÁPA ROACH
[előzmény (70)]

© kImMeLválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 15:20:20 (74)
kutya vigyázz mert még a végén téged is belevesznek a "szopjámánle" címü fergeteges költeménybe :)

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 15:13:43 (73)
Off
Felhivtad embert?
[előzmény (72)]

© kImMeLválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 15:13:18 (72)
kutya :)



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 > Következő >> Végére