Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Cadaveres De Tortugas
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Székesfehérvár

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 00:34:45 (40)
Na engem spec erdekelt. Thx!
[előzmény (37)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 18:38:49 (39)
:))
[előzmény (36)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 18:19:43 (38)
jó akkor
http://www.cdtmusic.hu

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 18:19:21 (37)
megujult a cdt weblapja
www.cdtmusic.hu
lehet hirlevélre is iratkozni.

már ha valakit érdekel:)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-16 00:54:41 (36)
nem nagy dolog!:) csak sajnálom hogy nem vagyok életképes kijutni holnap!
[előzmény (35)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-15 20:16:20 (35)
Miért lenne ez olyan nagy dolog? Egyébként sok sikert nekik.
[előzmény (34)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-15 19:35:47 (34)
Holnap Bécsben játszik a CDT! Nem semmi mi!?:)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 17:03:39 (33)
Arra én is emlékszem hogy elég szar idöben volt a közönségtalálkozó.
+ Nem volt egy nagy szám. Ezért is jöttünk el róla.:)
[előzmény (32)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 14:16:54 (32)
Tokajrol beszeltem. A Wantedon meg epp nem maradtam a kozonsegtalalkozora, mentem Neck Sprainre - azert annyi idom volt, h kezet fogjak Persoval.
[előzmény (31)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 12:46:07 (31)
De Te most a Wanted fesztröl beszélsz? + a CDT-röl?:) Mert Tokajba azt tudom hogy nem szivesen jönnének ha egyáltalán mennének. De Wantedon még közönségtalálkozójuk is volt.:) SLipknotbaba ült középen:)
[előzmény (30)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 10:17:50 (30)
valasz a Wanted topicra: Szokas, hogy mindenki az ok cuccan nyomja. Lasd Indian Summer Fest, vagy az egesz Diablo de Fox turne. Amugy ugy emlekszem, minden evben vannak Tokajban. Tavaly nem tudom voltak-e - ugy remlik igen (en Lo-ban voltam akkor). Az elotte valo ket evben voltak.
Szerintemlesznek iden is.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 21:36:52 (29)
Várj!:) Nekem igy úgy mondták. + CDT weblapján olvastam, de megnéztem..Március 12 péntek jha! Méghozzá piros betükkel irva, gondolom valami ünnep lesz.

Amúgy minden hónapra kijut egy jó koncert minimum, csak aki nem dolgozik az hogy birja (mint én!?:) febr SOIA, márc SOULFLY, ápr PRO PAIN (márcsak ektomorf miatt is)

Ugyhiogy nem hiszem hogy én leszek az aki meghiv egy sörre Pecsába, de ha elötte összefutunk akkor megkinálunk az üveges borunkból:)
[előzmény (28)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 21:18:14 (28)
Ez erdekes. En ugy tudtam, marc 12-en Kormiek Zegen jatszanak. Ugy is terveztem, h leugrom, amig meg nem lattam a Soulfly kiirast. Pedig hogy sajnaltam oket, h nem latjak a Soulflyt Mo-on. :-(
Vegulis igy a szep. Marc 12-en van a nevnapom (csontra), ennel szebben nem is tudnam unnepelni. A PECSAban mindenki vehet nekem 1 sort. :-)
[előzmény (27)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-03 10:10:23 (27)
ELviekben ma este a Megawatt-ban lesz beszélgetés a CDT-vel.
+ 2004.márc.12. Budapest@Pecsa 18:00
Soulfly + CDT
belépö ~ 4.500 Ft

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 15:47:50 (26)
Ebben egyetértünk:)
[előzmény (25)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 16:38:21 (25)
Gyerekek, slodo az 5-ösben szuperül leírt mindent. CDT-ék isten arcok, kész.

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 16:25:35 (24)
szoval. most ezt ugy kellene, megfogalmazni, hogy kesobb ne kelljen magyarazkodni. a CDTseket ismerem, Subscribeekat nem. a kettojuk helyzete alapvetoen abban kulonbozik, hogy Persoek meg mindig kb ugyanazzal a HC-underground feelinggel teszok a dolgaikat, mint amikor elomasztak '93ben. ellenben Subscribeek mogott ott all a "zeneszszakszervezet" a BPRNR. amikor a Superbuttosok ezt eletre hivtak, mar tobbszor megfordultak kint. szoval ez olyan transzport-csoport, akik automatikusan szervezik a cserekoncerteket minden zenekarnak, akik csatlakoznak (lasd. Stereochrist, Blind Myself (bar ok elobb voltak kint, csak aztan csatlakoztak), Insane, Hybrid stb. www.bprnr.hu).
most nem fogom sajnalni Persoekat sem, mivel ok a kozvetlensegukkel eleg sok havert szerezten kulfoldon (pl. elgondolkodott valaha vki azon, hogy hogyan kerult ket megkozelitoleg atonos hangzasu EUs banda Persoek ele a heavymetal.hu fesztivalon?) szoval az o utuk a rogosebb. nekem special szimpatikusabb is (foleg, mivel igy meg csak veletlenul sem szall el az agyuk - mondjuk el sem tudom roluk kepzelni, hogy valaha ilyet mondjanak, hogy "akkor most rocksztar vagyok, vagy mi?')

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 20:46:39 (23)
Zeneileg nekem is rendben vannak. + Lehet velük dumálni is.De senki sem tökéletes ugyhogy ök sem:)

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 19:19:55 (22)
A basszerosuk jól nyomja egyébként.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 19:16:55 (21)
Szerintem a tagok alapból jó fejek. Van még mit fejlödniük nem csak zeneileg hanem hozzááállásügyileg is. Tudnék mesélni egy két jó storit róluk,de ez a CDT topic (új topicot meg nem merek nyitni föleg nem Subscribe cimmel:))
[előzmény (20)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 18:52:18 (20)
Na,én tőlük rosszul vagyok.
[előzmény (19)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 18:51:50 (19)
Ilyenkor illene megmondanom ez igaz... :)
Nem a zenekarral van a gond ...+ személy szerint birom a tagokat is.....
zenekar neve: Subscribe
[előzmény (18)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 18:48:28 (18)
Melyik zenekarra célozgatsz?
[előzmény (17)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 18:45:42 (17)
ASzóval visszatérhetünk akkor a CDT -re?:)
A Cdt legalább öneröböl jutott ki Belgiumba párszor (most is mennek) nem pedig egy másik nagyobb zenekar felkarolja és kiviszi.

Nem akarom egyik zenekart sem bántani de 2002 nyarán még tehetségkutató versenyen, 2003 nyarán már külföld.. Azért szerintem a kettö között óriási a különbség.
De hozzáteszem ez csak az én véleményem!:)Mielött negatívra fordulna a helyzet:)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 05:50:43 (16)
Na akkor egy - egy , jó!:)
Hagyjuk egymás baszogatásást. Én csak nem értem továbbra is miért gond hogy nyitok egy nekem tetszö topicot.Olyan zenekar témában ami nekem tetszik. Attól még hogy Te nem tartod punkportálra méltónak ezt a pár zenekart ez a te dolgod. Szerintem itt böven belefér. (Gryllus Vilmos szerinted ide tartozik? - azt is gondolom egy retardált hozta létre )Bár Vilmos biztos igaz nagy punk..Mégse zavart senkit hogy van az a topic . De ha én hozok létre egyet akkor egyböl szar és retardált dolog.

Nincs szükségem se XsipiX se senki védelmére.(csak ott indexen egyedül ö szólalt fel mellettem ,más mindenki márcsak azért anyázott mert a többiek is ezt teszik - csapatszellem ) A célzás csak azért ment a korodra mert ha egy érett gondolkodású ember vagy akkor nem kezded retardáltnak nevezni azt aki egy olyan topicot hoz létre ami esetleg neked nem tetszik.

Felesleges lenne itt nekiállni ilyeneken vitatkozni. Nem akartam bunkó lenni, csak már idegesitett hogy akárhol létrehozok egy - két topicot az alapból szarnak fog számitani mert én hoztam létre.Ezennel Bocsánatot kérek Töled (is) az ingerült hozzászólásomért!!Nem akartam ilyeneket irni, csak néha kijön belöllem.Ahhoz képest hogy nem szereted belekeverni az anyukákat , ahhoz képest jól sikerült.. Lehet a szellemi szinten messze nem üti meg a Te és a többiek szellemi szintjét de soha nem szidtam senki anyját (itt legalábbis forumokon)

Ne negativ módban vitatkozzunk!
Üdv!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 19:52:55 (15)
1. Enforcer! Helyesen írd a nevem! Köszönöm.

2. "Nem fogom neked megadni azt az örömet hogy leállok velet anyázni meg vitázni. Ha zavar hogy van eza topic, menj máshova parasztkodni!"

Érdekes. Mégis megtetted.

3. "Most már kurvára tele a fa*szom a hozzádhasonló köcsögökökkel akik csak baszogatni tud."

Köcsög a jó kurva édesanyád! (Megj: utálom az anyukákat belekeverni, de most próbálok lealjasodni kedves authis szintjére)

4. "Mi a kurva faszért kell engem állandóan baszogatni hogy nyitok + 5 topicot annak a bandának akinek én akarok."

Nincs azzal semmi baj, ha valaki 5 zenekarnak nyit topic-ot. Ez csak akkor gáz, ha valaki retardált módjára teszi. Replika, CDT, Ektomorf, Mantra... Semmi bajom ezekkel a zenekarokkal, de egy Punk Portál fórumán nem tartanak számot érdeklődésre. Sajnálom, hogy nincs annyi eszed, hogy ezt felfogd. Persze, ettől még nyithatsz nekik topic-ot, csak akkor légyszíves ne csodálkozz, ha nem kapsz mást, mint anyázást, és ezeknek a zenekaroknak a fikázását.

5. "Szerint a CDT már akkor megvolt mikor te még általános iskolába jártál és dobáltad a lányokat radirral hogy valaki vegyen már észre."

Nagy büszkeséggel tölt el, hogy a CDT tagjaival szinte a megalakulásuk óta jóban vagyok. Bár a zenéjük nem a favoritom, de a tagokat nagyon kedvelem. Valszeg arra akartál burkoltan célozni, hogy egy kis fiatal szájtépő vagyok... Ki kell, hogy ábrándítsalak, nagy valószínűséggel az apád lehetnék, de legalábbis jóval idősebb vagyok nálad.

6. "Tőlem aztán nyithatsz annak topicot akinek akarsz , azt hiszem jogod van hozzá. ha meg annyira kiszúrja a szemedet és zavar akkor töröltesd ki szarok rá."

Miért töröltetném (nincs is nekem itt semmi hatalmam)? Jól szórakozom rajtuk. Valszeg, ha tényleg a zenekarokról szólnának ezek a topic-ok, akkor abszolút nem élvezném az olvasásukat.

7. "Figyelembe kéne venni hogy minden ember más!"

Igazad van. Ezt teszem én is. Figyelembe veszem, hogy egy retardált vagy, ezért nem is tudok idegeskedni a mocskolódásaidon.

ui: Remélem itt is megjelenik xSipix előbb-utóbb, hogy megvédjen téged.






[előzmény (11)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 19:17:54 (14)
Enforce-nak ment:)) ,ma is béna vagyok:)
[előzmény (13)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 19:17:28 (13)
bár pár rész hozzád is tartozik böven:)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 19:16:49 (12)
Enforce elnézést! A punk ska és egy es részek i is Robit666-nak ment, csak elnyomtam a "válasz erre" gombot. Kicsit ideges vagyok alapból.

Szóval amit beirtam az vegye magára akinek INGE!!

bocs a félreirásért
[előzmény (2)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 19:13:25 (11)
Mi a kurva faszért kell engem állandóan baszogatni hogy nyitok + 5 topicot annak a bandának akinek én akarok. Most már kurvára tele a fa*szom a hozzádhasonló köcsögökökkel akik csak baszogatni tud. és tényleg kurva jó arcok mind egyetöl egyig.A zenéjük nekem tetszik én szeretem, és attól hogy nem punk meg ska, hol szarom le? A busted-nak is van topic, oda miért nemj okádsz be? + ki mondta hogy gyere be ide és állapits meg hogy mivan, ha egysze nem punk meg ska? Talán jobb is (inkább mondd meg milyen stilusba tartozik nálad). punk zenekarokból annyi van.. minden második egy rakás szemét.Csak azért van mert lassan divatból alakulnak zenekarok.Szerint a CDT már akkor megvolt mikor te még általános iskolába jártál és dobáltad a lányokat radirral hogy valaki vegyen már észre.


Tőlem aztán nyithatsz annak topicot akinek akarsz , azt hiszem jogod van hozzá. ha meg annyira kiszúrja a szemedet és zavar akkor töröltesd ki szarok rá.

Ez a zenekar akkor is megérdemel egy topicot mert EZ EGY ZENEKAR!! Ezt lehet annak nevezni.Tényleg soka npéldát vehetnének róluk , a hozzáállásukról biztos!

"Mióta mondom, hogy egy retardált idióta vagy." ---- mióta?
Nem fogom neked megadni azt az örömet hogy leállok velet anyázni meg vitázni. Ha zavar hogy van eza topic, menj máshova parasztkodni!

Megjegyzés: Elnézést mindenkitöl aki nem ezért jött ide hogy ilyen hozzászólásokat olvasson, csak már kurvára elegem van abból hogy amit topicot én nyitok az biztos rossz meg minek.. Nem szoktam prinyo lenni de most már elegem van.

Figyelembe kéne venni hogy minden ember más!
Mégegyszer bocs mindenkinek!
[előzmény (3)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére