Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Jack
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.myspace.com/jackpunk

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-19 14:23:48 (1188)
Megjelent a Nervous Breakdown nevű komáromi hc punk banda első lemeze!

Nervous Breakdown: Politikailag Nem Korrekt

1. Elmebeteg
2. Gyermekháború
3. Ments életet!
4. Antisocial
5. Légtérzárlat
6. Döglött rock&roll
7.Underground férgek
8. Kutyatámadás - nincs civil áldozat (Gyalázat cover)

Megjelent 65 példányban, gyári borítóval, szövegkönyvvel.
Ára: 500Ft+pkg

Elérhetőségek: myspace.com/nervoushc
nervousbreakdown[kukac]citromail.hu

Photobucket

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-11 07:38:07 (1187)
OBSCENE EXTREME vs. JACK FAMILY


© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-07-10 22:59:18 (1186)
Photobucket

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-19 14:18:33 (1185)
"Magyar részről a grindpunk Jack, szlovák részről a grindcore Alea Iacta Est zenekar jelentet meg egy megosztott kiadványt. Mindkét zenekartól egy-egy koncert hanganyaga lesz rajta. A megjelenés július elejére várható!
ZÚZZÁTOK!"

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-29 11:15:34 (1184)
Jack tour 2011. 05.13-05.22.

05.13. Brno, Klub Boro

Előző este már elkértem a kisbuszt amivel mentünk a turnéra. Másnap reggel jött Kreta a sofőr, majd egy gyors pakolással a próbateremtől indultunk is. Halasról Csabber cimboránk tartott velünk. 10 után indultunk, kb. délután 1 körül oda is értünk a közvágóhídi próbatermekhez. Nyomnunk kellet a tour előtt egy próbát, mert Muntyi a tour előtt 2 nappal tért haz a külföldi melójából és vele kb 1 éve nem próbáltunk. Természetesen ment minden, mint a karikacsapás.
3 állat még jött velünk Budáról, Csepelről és Harasztiból 5 liter házipálinkával: Kristóf, Zété, Paraszt. Így a busz tele is lett 9 igazi pujáróval.
Na szóval elindultunk Pestről, hálistennek az út zökkenőmentes volt és kellemesen be is szittyózott mindenki mire odaértünk a helyre. A koncert Brnoban volt a Klub Boro nevű helyen, ami egy fasza kis pinceklub. Ezt a bulit Zöldi Erik szervezte aki egy ideje már Csehben él, de előtte Tokajban tolta a rockot és szervezte őszen az Extreme Noise Fest-eket.
A klubba érve már a régi jó haverzenekar a Prumyslova Smrt üdvözölt minket, kurvára örültünk nekik, ha egy mód van rá csehben velük próbálom szervezni mindig a bulikat, kurvajó arcok.
Erik bandája nyitotta az estet a Bombatölcsér, csajénekes crust volt a jobbik fajtából, utána a Prumyslova Smrt csapott szét fastcore/punk zenéjével. Majd jöttünk mi: nagyon jó közönség volt, a hangzás is a toppon volt és sikerült is korrekten tolni settet. A koncert közepén természetesen áramszünet volt, de Bandi egy kis dobkavalkáddal szórakoztatta pár percen keresztül az áram nélkül maradt közönséget. Rövid időn belül megjött az áram és még faszább hangulatban folytatódott a konci, egy kerek este volt. Buli után bepakolás, majd irány Erikhez a szállásra, ott még zabáltunk valami kibaszott finom szójás kaját. Ezúton is respekt neki!!!!

2011.05.14.Dresden, Az Conni

Brnoban az ébredés simán ment, kávé, búcsúzkodás, aztán irány a svábokhoz Drezdába. A turnén útközben 2 mappa pörgött a lejátszóban: Action-Sexact!On lemeze és egy Masterboy/David Guetta miniválogatás, ezek kb 100-100 alkalommal le is mentek a 10 nap alatt, ezenkívül Kismici tételei osztották a népet.
Viszonylag korábban oda is értünk, városnézés és egy kis tájékozódás után ott is voltunk a helyen. Ez egy alternatív centrum, sok ilyen van kint a németeknél. Rajtunk kívül egy svéd banda a Counterblast lépett még fel, ők ilyen 7-8 perces számokkal doom/sludge ötvözetet toltak. Nagyon profin játszottak, de 3 szám után inkább mentünk a backstageba, youtube-ról europop slágerekre bulizni. Természetesen ordas módon elkészítette mindenki magát. A szállás ugyanebben az épületkomplexumban volt a svédekkel egy helyen, akik közül a dobos spanolt velünk reggel és elég fasza arcnak is ismertük meg, dumáztunk a svéd színtérről kicsit, a Skitsystemről, a Disfearről, és természetesen az At The Gates-ről. A turnén itt volt az első zuhanyzási lehetőség(éltem is vele). Délelőtt még mászkáltunk a városban, próbáltunk megtalálni egy régi halasi cimborát de nem találtuk otthon.

2011.05.15. Schwarzenberg, Unanbeatbar

100-120 km-re volt ez a helyszín Drezdától. Ez egy kis városka és a helyszín egy eléggé lerobbant foglaltház. Az esti buli előtt közölték hogy generátorról megy majd a buli, ami bármikor beszarhat és ha ez történne akkor lesz kint tábortűz és akusztikusan majd tolhatjuk a maradék műsort.
Vártuk az embereket, hogy jönnek, de így a koncertre kb.lehettek úgy 8-an. Előttünk a szervező csajszi a bandájával lépett fel, mondta egyébként hogy korábban ő is itt élt és ezért is szervezte ide bulit, de még őt is ledöbbentette hogy tavalyhoz képest mennyire ótvar állapotban van a hely. A koncertünk közben volt egy húrszakadás is, szóval ez volt a legfelejthetőbb rész koncert szempontjából a turnénak. Este minden gyertyával volt kivilágítva, természetesen fürdés az itt alapból felejtős is volt. A szálláson ettől függetlenül egy kis aftert azért csaptunk. Reggel ébredés egy kis reggeli aztán takarodás minél előbb erről a helyről. Bementünk a városba gyorsan vettünk húrkészletet. Aztán irány a közért és sörvásárlás ezerrel. Visszaérve mondta Kreta, hogy valami gebasz van a busszal, mert csöpög valami geci (lehet pont az), de hálistennek a csodatevő szürke szigszalag segített ezen a problémán (tourra a szürke széles szigszalag alap!!!), mely az út során rengeteg területen a legjobb partnernek bizonyult.

2011.05.16. Köln, Club Scheisse

Belőttünk egy korai indulást, mert iszonyat nagy táv volt, közel 550 km. Az utazás elég lassan telt, Kreta sokszor küzdött a gps-szel, mire kitaláltam, lehet adok rá hangot is így a negyedik nap, hogy tudja merre kell mennie. Közel 7 órás út után megérkeztünk Kölnbe. A klub nevéből nem sok jóra számítottunk főleg az előző napi helyszínből kiindulva. Mégis meglepetésként ért, hogy egy teljesen komfortos igényes kis klub volt egy pici koncertteremmel és egy viszonylag tágas backstage-galériával. Nagyon korrekt ellátás volt 3 láda sörrel, kajával. Egy ládát odaadtunk a 2 svéd zenekarnak mi meg 2 ládával benyakaltunk (nyílván ez a jó leosztás: 2 láda a Jacknek egy láda a másik 2 bandának). A másik két zenekar hozzánk képest ilyen gimis fiúcsapatnak hatott, főleg mivel mi olyan arcokkal voltunk kiegészülve mint Paraszt Misi:) Na szóval cuccokat belőttük, aztán kaja/pia. Bandi mondta, hogy jönni fog pár ismerőse akik kint élnek, 2 csajszi meg pár srác érkezett meg a koncert előtt nem sokkal. Jó volt hallani pár magyar szót így kint. A szállásadónk egy régi haver Detoxic volt, személy szerint nagyon örültem, mert már rég találkoztam vele. Első látásra olyan volt mint egy meleg egyetemista, de ahogy elkezdett dumázni tisztáztam, hogy ez a régi toxic:) Na koncertről: nagyon faszán sikerült tolni a szettet, szimpatikus érdeklődés volt a maroknyi közönség részéről, de továbbra is a jófajta német hidegvér volt a jellemző egyhelyben állva tapsolva. Akármi is van jó érzés lejönni úgy, hogy korrekten játszottál és tetszett az embereknek. Utánunk jött a két svéd banda az egyik egy screamo banda volt, a másik kicsit hardcoreosabb, de a nagy csépelés egyikre sem volt jellemző. Jól sikerült az after, fent Kristófék közlekedési bólyából itták a sört, mi meg lent spanoltunk a kinti magyarokkal, meg Toxic Bandinak próbáltam vázolni az itthoni dolgokat, koncerteket, életkörülményeket. After után irány a szállás: teljesen korrekt kéró, ebben a házban lakott egy kis kommuna, akik költöztetéssel foglalkoznak. Itt volt részemről a második fürdés. Ébredés után elhúztunk a boltba, vettünk egy vagon bratwurst-ot és bereggeliztünk. Búcsúzkodás után indultunk is tovább az egyetlen belga helyszínre.

2011.05.17. Gent, Bar Bizar

Elindultunk délelőtt a belga Gent nevű városkába, mivel 300 km körül volt az út, így a társaságot nem abálta túlzottan a nagy táv. Viszonylag hamar meg is találtuk a helyet, de ami ott várt az első látásra minden reményünket és várakozásunkat alulmúlta. Egy szakadt klub előtt 7-8 csöves hajléktalan cruster, meg pár junkie totál szétélt fejekkel:) Na fasza jó helyre jöttünk (gondoltuk). Mondta a pultos srác - Robbe -, hogy nincs backstage így a buszból koncert előtt is ráérünk kipakolni. Durva volt hogy még világos volt 21.50kor is. Közölték, hogy a helyen nincs folyóvíz semmi, szaráshoz volt odakészítve a wc-ben 6-7 kanna víz azt' csókolom. Mikor beértünk egy macska zabált a pulton, majd lassan adogatta a szervező a kaját, ami toronymagasan a legfinomabb volt az eddigi szójás cuccok közül. Csodák csodájára erre lepukkant helyre elkezdtek gyülekezni a népek, az első banda két tagot számlált egy basszeros csajszi volt meg egy dobos. Zenéjük 2-3 dal erejéig nagyon izgalmas volt, nekem ilyen nomeansno beütésű instrumentális helyenként jazzes cucc volt. Később kiderült hogy azért lett instrumentális a koncert, mert nem volt a helyen énekcucc, persze ez a következő bandánál már megoldódott. Szóval a második banda egy stoner/sludge banda volt a maguk műfajában totál profin tolták, bejött. 3ik bandaként léptünk fel, megtelt a kis terem színültig, érződött hogy kíváncsiak voltak az emberek ránk, elkezdtük a koncertet és elszabadult a pokol: mozgás, megőrülés, ordibálás, koncert felénél leállították a rendőrök a műsort, de 5-10 perc után mehetett tovább még frankóbb hangulatban. Hiába az áramszünet vagy a rendőrség csak fokozzák egy buli hangulatát (persze ha lehet utána folytatni). A közönség soraiban volt egy kis tömzsi mature, aki előszeretettel méregette a férfiakat, majd az afterpari keretein belül a klub előtti kanapén, az egyik úriembert leápolta teljes all-inkluzív szolgátltatásaival, ez később bent az alvóhelyen is folytatódott. Kedvesek voltak nagyon a pultosok, pörgött az after, de végére az egyik nekiment a másiknak, volt egy kis üvegtörés aztán szunya. Reggel városnézés, fényképezkedés Robbe-val, aztán irány Hollandia.

2011.05.18. Leeuwarden, Caffee Mukkes

A holland állomás felé tartó út időben kb. olyan volt mint az előző napi. Megérkeztünk a klub helyszínére, a szervező srác kegyetlen jó arc volt és a szállás is leírhatatlanul komfortos volt : amerikai konyha, mosási lehetőség fürdési lehetőség, kaja 5*-os. Csak szuperlatívuszokban beszélhetek a körülményekről. Az egyik csajszi az utcából mondta nekünk, hogy ez az utca a "problem street" : gyilkosságok, rablások, stb (amiből ezen az estén az égvilágon semmi nem volt). A klub egy hangulatos rock cafe volt, az első banda egy deszkás punk brigád volt, különösebb izgalmat nem okozott, de jó arcok voltak. Maga a klub korrekt hangosítással volt megáldva, hétköznaphoz képest olyan 30-40 ember jöhetett össze. A második banda egy vérprofi grind/hardcore banda volt, elég rendesen feladták a leckét, nagyon bejött a zenéjük. Utánuk jöttünk mi, korrekt volt a közönség, de itt is inkább a hidegvér és az egyhelyben állás volt a jellemző. Koncert után after természetesen, majd fel a szállásra. Reggel ébredés, supermarketben kaja-pia feltankolás aztán irány Amsterdam.

2011.05.19. Amsterdam, szabadnap

Kemény 140 km-t mentünk Zaandam nevű kis városkába egy régi havercsajszihoz Malackához, aki egy ideje kint él és felajánlotta, hogy alhatunk nála is (így stornóztam a ledumált amsterdami szállást). Nagyon nagy vendégszeretet és sok röhögés fogadott minket. Mivel ez a nap volt a day off, így kitaláltuk, hogy bemegyünk délután szétnézni Amsterdamba és utána később partyzunk egyet. Zaandam kb 13 km-re volt Amsterdamtól, így biciklivel nem volt tétel bejutni. Malacka elő is kotort nekünk pár biciklit és indulhattunk is befelé, kompjárat kötötte össze ezt a kis városkát Amsterdammal. Ez a város még mindig szétkúr, nagyon szép az egész. Beértünk, lelakatoltuk a bringákat. Körbenéztünk a központban, pár Szojuz 10 elröppent, majd végigjártuk a vöröslámpás negyedet(mindent a szemnek), ahol minél bentebb mentünk annál jobban csökkent a színvonal. Kreta teljesen kész volt a csajoktól:) A szálláson Zaandamban, ZT, Bandi és Csabber húzták a lóbőrt, ők nem jöttek be velünk. Mire visszaértünk a bringás körútról Csabber már kipucolkodva várt minket, hogy akkor indulhatunk be a partyra, de mi meg már kinézelődtük magunkat és úgy döntöttünk, hogy maradunk a kéróban punnyadni még egy kicsit partyzni. Így az alvós brigádnak az amsterdami városnézés helyett egy nagy szieszta jutott:)

2011.05.20. Berlin, Köpi - Koma F.

Egy korrekt ébredés és egy kis reggeli után becuccoltunk és lélekben felkészültünk az egyik legnagyobb távra, ami több mint 600 km volt. Útközben a pályán szoptunk egy 2 órás dugóval. Viszont teljesült nagy álmunk ZT-vel, hogy egy KFC-ben tudunk venni egy vödrös csirkeszárny/krumpli kombót, mesés volt. Berlinbe megérkeztünk olyan 8 után valahogy, parkolni csak a kapun kívül lehetett. A szervező korrekt volt: kaja, meg némi infó az esti buliról, aztán hagyott is minket. A szálláshely a konyhából nyílt, csak mondta az arc hogy mindig csukjuk a szállás fedelét, mert bemehetnek a patkányok (...fasza:). 2 banda volt az estén. Mi kezdtünk, kegyetlen jó hangzással, az emberek totál vették is a lapot. Volt egy srác a buliban, akinek Kiskunhalasról származik a barátnője, valamint egy alap régi pesti haver -Péló- is tisztetletét tette a buliban. A koncert után páran vettek cuccokat, úgy mérsékelten pörgött is a distro. Utánunk egy német banda Cancer Clan következett, dobosuk a Cynessben énekel. Amit csináltak az kőprofi grind hardcore punk cucc volt némi metallal fűszerezve, kegyetlenül bejött ez a muzsika. Buli után szervező mondta h bezár a klub majd és ha gondoljuk egy láda zenekaros piát el lehet hozni zenekari ellátmányként. Totál szétrobbantott fejjel lementem megpróbáltam ékes angolsággal ezt elmondani a pultosoknak is, de kb. annyi volt hogy összeszedték a láda piát, aztán úgy lebaszták a pultra, hogy az az érzésem volt, hogy "nesze paraszt, de most már húzzatok". Buli után Péló elvitt minket egy szerencsétlen városnézésre, ami hamar végetért, mert a környéken semmi érdemleges party nem volt. Visszaérve a szállásra alig vártam hogy álomra hajtsam fejem. Az ébredés mindenkinek könnyen ment. A többiek be voltak sózva, hogy akkor irány Berlin városnézés: Brandenburgi kapu, Reistag, Checkpoint Charlie(!!!) stb. Helyette ZT-vel egy hangulatos söröző, hűvös kis teraszát választottuk (nagyon jó döntés volt). Kb. du. 3 körül volt a busznál találkozó, majd irány Liberec, Csehország.

2011.05.21. Liberec, Azyl Beer Bar

Az előző napi horror-táv után egy lazább túra jött. Kreta már nagyon ki volt fáradva a berlini városnézéstől, nem gondolta volna hogy ennyit kell gyalogolni, sokszor tényleg az alvással küzködött - persze vezetés közben- , de derekasan helyt állt. Megérkeztünk Liberecbe, ehhez az Azyl nevű hangulatos kis kocsmához. Ezt a bulit a Fasteratu zenekar énekese, Kudlis szervezte. Aznap születésnapja is volt, így egy liter unikumot vittünk ajándékba, amiből reggelre kb. 1 centi fogyott el, az ottani csehek a Fernet nevű hasonló cseh piához hasonlították. Hiába a német meg a belga meg a holland közönség, a crust grind melegágya Csehország. No, kezdett elsőként egy fiatal banda, crustot toltak, még gyerekcipőben vannak, de jó lesz ez. Utánuk másodikként játszottunk mi, teljes megőrülés és bodysurfing, kegyetlen jó hangulat és hangzás volt. Hát a banda ami utánunk jött, az valami beszarás volt, a nevük URIN (húgy) és az énekes totál ledobta a láncokat és olyan szinten megőrült, hogy öröm volt nézni. Zenéjük fastcore/grindcore/punk/hardcore, azaz a legjobb mix, ami létezik. A buli során elment az összes pólónk, az urin tagok többségén is láttam a buliban:) Az after is fasza volt, de lelkiekben már készültünk a legnagyobb távra Liberec és Budapest között.

2011.05.22. Budapest, Szabad Az Á

Reggel bepakolás indulás, már mindenki hulla volt az egész turnétól, de a előző esti hangulat rendesen feltöltötte az arcokat egy adag jókedvvel. Az út Pest határáig símán és zökkenőmentesen telt. Kreta itt emelkedett a szememben isteni méretűvé, egyszerűen hihetetlen ez a faszi, vezet bulizik, csak jó dumákat lőtt és kurvajól tud oltani. Pest előtt 22 km-re a busz elkezdte úgy okádani magából a fekete füstöt, hogy az valami félelmetes volt. Ment az agyalás, hogyan tovább, mivel a motort nem pörgette fel. Felnyitottuk a motorháztetőt, hogy mégis mi lehet a gebasz, erre Kristi (Fabrikátor) egyből kiszúrta, hogy az egyik páka leugrott a helyéről. Hoztam egyből a szürke szigszalagot (ugye mondtam, hogy jól jön) és megragasztottuk. Beindult a kocsi, fel is pörgött, hallelujah. Beértünk Pestre kidobtuk az arcokat: Kristóf, csak lepakolta a cuccait, aztán visszajött, ZT hazament. Mentünk a Szabad az Á nevű helyhez, itt még nem voltam, fent a teraszon 70%ban külföldi arcok, lent a pincében volt a klub. A hangmérnök nagyon szívélyes volt, faszán belőtt mindent. Összesen 6 banda lépett fel, mert a tervezett 4 mellé Bóta FYP Bálint hozzácsapott 2 cseh bandát is. Bálint természetesen nem tette tiszteletét a bulin. Elsőnek a Stingers nevű banda játszott. Itt dobol a Tremorból a dobos, Baja Gabi (ex-dontsay) gitározik, a többi arcot nem ismerem. Az énekesük egy csodaszép csajszi volt, így az unalmasabb zenei részek ellenére is a színpad felé meredtek a tekintetek. A zene thrashes csordavokálozós hardcore volt, bejött nagyon.
Másodikként a Poulsunk nevű banda játszott itt Dae dobol (ex-error). Totális dbeat volt végig, a zene viszont nem dis cucc volt hanem valamivel dallamosabb és a poénokat sem nélkülöző muzsika. Az estéhez teljesen passzolt ez a fasza pörgős kis zene. Harmadikként jött a Karak. 1-2 éve láttam őket, akkor úgy voltam vele, hogy nem rossz, meg szimpatikusak az arcok, de most ez egy érett kibaszott jó banda volt. A legjobb az egészben , hogy 4 totál balfasz, szerethető figura tolja kibaszott jól ezt a Spazz-féle muzsikát (még egy feldolgozás is elröppent a fő hatásbandától). Utánuk jöttünk mi, voltak jópáran, hangulatos kis szett volt, nagyon jó volt játszani. Utánunk a két cseh banda jött: MC broko - egy gitár egy számítógép és fejmikrofon megoldás, zene ilyen technocrust/grind, fasza volt de inkább érdekes volt mint olyan nagy zúzda. Az utsó bandát nem néztem meg. Buli után egy keserves pakolás, aztán irány Kiskunhalálos. Kihasználtam a hátsó ülés ürességét és egy hálózsák társaságában, hátrafeküdtem és aludtam Halasig, azaz aludtam volna, ha nem ordítanak a többiek, hogy borulunk és Kreta nem rángatja a kormányt, felriattam ordítottam torkom szakadtából, hogy mi van, aztán a rohadékok csak röhögtek, hogy ez csak egy poén volt. Hazaértünk, kipakolás a próbaterembe és döglés.

Életem egyik legjobb turnéja volt, alig várom hogy menjünk újra...

Képek:

https://picasaweb.google.com/vatai.levente/May232011#

http://rybicka.rajce.idnes.cz/Liberec_-_Azyl_-_21.5.2011/

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-27 15:14:24 (1183)
hamarosan lesz egy részletes beszámoló meg egy dvd a tourról, addig itt egy picike ízelítő:

Brno, Klub Boro 2011.05.13.


© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-22 19:00:17 (1182)
:DD
[előzmény (1181)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-22 18:59:27 (1181)
király a twitteres tourblog! :D

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-22 11:17:15 (1180)
Ma este! Pontos, 8órás kezdéssel!


© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-16 23:09:06 (1179)


20:00 - THE STINGERS
20:40 - POULSUNK
21:20 - KARAK
22:00 - JACK
22:40 - CREUTZFELDT JACKY
23:15 - MC BROKO

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-12 23:56:53 (1178)
Brno-ba majd pont elkerüljük egymást
[előzmény (1176)]

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-12 18:33:55 (1177)
tourblog!!!, ide toljuk fel a történéseket naponta:)))

http://twitter.com/#!/Jackgrindpunk

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-07 09:57:16 (1176)
jöjjön mindenki mindegyik bulira!!

Photobucket

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-07 09:57:16 (1175)
jöjjön mindenki mindegyik bulira!!

Photobucket

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-06 00:06:00 (1174)

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-30 18:07:25 (1173)


JACK- LIVE VESZPRÉM

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-30 10:43:57 (1172)
jack sideprojekt!!!

PROJEKT - THRASH SÁRKÁNY
(hamarosan hivatalos videoklipp, addig itt a zaj)


© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-27 23:07:27 (1171)
Hétfői képek:
http://www.concertphotos.hu/galeria/jack-20110425duerer-kert.html
videó:

© Evertsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-22 10:41:25 (1170)

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-19 23:30:08 (1169)
Photobucket

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-18 22:52:56 (1168)
Photobucket

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-17 22:49:12 (1167)
crust/grind/punk

Üdv!

Dobost keresünk a Jack zenekarba. 1996-ban alakultunk 6 kiadott stúdióanyaggal rendelkezünk.

Grindcore-crustcore-punk irányvonal (extreme noise terror, napalm death, ratos de porao) .
A jelenlegi dobosunk sajnos időpara és földrajzi okok miatt júliustól átadja a stafétát egy új ütősnek, akivel augusztustól már koncertezni szeretnénk. Próbák Kiskunhalason heti rendszerességgel, felszerelt ingyenes teremben. Tuka-tuka, blastbeat, stabil duplázó-kezelés, koncertképes cucc, rutin, elkötelezettség alap.

Ilyesmi a muzsika:

http://www.youtube.com/watch?v=RLvFs-4a1vE

rendszeresen turnézó és rendkívül aktív zenekarról van szó, lemezírásban nyakig benne vagyunk, állandó belföldi bulikkal, külföldi turnékkal (pl. 2011. tavasz-nyár most így néz ki):

2011. május

05.13. Brno (CZ) @ Klub Boro
05.14. Dresden (D) @ AZ Conni
05.15. Schwarzenberg (D) @ Beatbar
05.16. Köln (D) @ AZ KÖLN Wiersbergstrasse
05.17. Gent (BE) @ Bar Bizar
05.18. Leeuwarden (NL) @ Cafe Mukkes
05.19. szabadnap * Amsterdam
05.20. Berlin (D) @ Koma F
05.21. Liberec (CZ) @ Azyl Beer Bar
05.22. Bp. @ Szabad Az Á klub

2011. július

7-8-9. Csehország Obscene Extreme Fest (+ Lock Up, Brujeria, Entombed, Brutal Truth, stb).

http://facebook.com/jackgrindpunk

vatai.levente@gmail.com
06705507046

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-15 19:32:08 (1166)

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-15 19:15:26 (1165)
Photobucket

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-04-08 23:44:11 (1164)
Still Pujaros After All These Years Tour 2011

+++ JACK - ANOTHER WY +++

05.13. Brno @ Klub Boro
05.14. Dresden @ AZ Conni
05.15. Schwarzenberg @ Beatbar
05.16. Köln @ AZ KÖLN Wiersbergstrasse
05.17. Gent. @ Bar Bizar
05.18. Leeuwarden @ Cafe Mukkes
05.19. szabadnap * Amsterdam
05.20. Berlin @ Koma F
05.21. Liberec @ Azyl Beer Bar
05.22. Bp. @ Szabad Az Á klub

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-29 10:33:00 (1163)
halálos bulik:

Photobucket

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-28 23:52:12 (1162)


Facebook event: http://www.facebook.com/event.php?eid=182009938500564

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-25 12:34:29 (1161)


© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-24 19:28:39 (1160)
Photobucket

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-03-22 22:06:27 (1159)
2011. április 22. péntek

Veszprém Bázis Klub

KÍMÉLETLEN HARDCORE/GRINDCORE/PUNK EST!!

Jack - kiskunhalálos/békés lehúzós grindpunk
Fasteratu - hardcore/grindcore Csehország
Larry Kubiac - veszprém thrashpunk

zenekarok támogatása: 400 FT | Start: 19.30

zenekarok támogatása: 400 FT
kezdés: 19.30



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére